Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2010.05.28. 14:48:08
Idézet: Miklós - 2010.05.28. 14:27:04

Átokpiramis
Új maximuma 50. Ha megátkoztok valakit, a piramis 20. szintje fölött minden szint 5%-kal csökkenti a célpont építési hatékonyságát a Hatalom Tornyában.


Illetve manakonstra is hat vagy csak LE-ből építkezésre?
Akkor úgy lenne fair, ha mindenki ugyanazzal a rabbival tudna kommunikálni, kérdezni tőle, mert ha a főrabbi nem hajlandó szóba állni a pór néppel, csak egy kis csoporttal, akkor bizony felfordulás lesz, mért két különböző igét terjesztenek.
Nem tudom, mire gondolsz, de én ott nem vettem át senki karakterét végleg, hogy majd én végigtolom vele a V4-et. Bocs, amúgy édes vagy Te is.
Idézet: pityu - 2010.05.26. 14:13:37
Szia!

Lenne egy kérdésem. V1-en Lord of destiny vagyok, egyik haverom be akarja fejezni a játékot. Jelenleg másik szövetségben van, és úgy tervezi, hogy törli a karakterét. Ha átveszem én, és áthozom a mi szövetségünkbe úgy, hogy mindketten prémiumosok leszünk, akkor abból lesz bajom? (én játszom mind a két karakterrel)

Köszi!
Üdv!
Pityu

Szia!

Igen. Mivel most ismerted el, hogy te játszanál mindkettővel... Ez tilos. 1 világ = 1 karakter.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dani Zoltán
Végzetúr játékvezető

Látod, itt a "baj". Szóba sem hoztam Tonyt most, sőt másik légióst sem. Mégis engem támad mindenki, úgy látszik elég nagy fekete bárány lettem, mikor először szóba hoztam a multit az AL-val. Csak már nagyon nem érdekel a dolog. Azóta rájöttem, hogy nem lenne kit ütnöm, ha a Légióban csak a fő karakterek maradnak, helyettesítsék csak hosszú távon akit kell.
A tény, valóban tény. V4-en senkineksem volt közülünk egynél több karaktere (még kémkarakterként sem, v1-se). PONT. Tudjátok: " 1 világ = 1 karakter"
A v4-re regisztrált csapat minden egyes karakterte mögött más-más ember állt. A helyettesítést Miklós már jóval az eslő V4 indulása előtt fórumon engedélyezte. Beugrani térkapuzni, epikusozni, vadászni. A portya volt az, amire azt mondta, hogy tilos, mivel azzal lehet visszaélni. Én így emlékszem. Legjobb tudomásom szerint ami V4-en folyt, az ebbe nem ütközött. (persze nem tudhatok mindenről)

Megjegyzés: legjobb védekezés a támadás
Szia!

Lenne egy kérdésem. V1-en Lord of destiny vagyok, egyik haverom be akarja fejezni a játékot. Jelenleg másik szövetségben van, és úgy tervezi, hogy törli a karakterét. Ha átveszem én, és áthozom a mi szövetségünkbe úgy, hogy mindketten prémiumosok leszünk, akkor abból lesz bajom? (én játszom mind a két karakterrel)

Köszi!
Üdv!
Pityu

Szia!

Igen. Mivel most ismerted el, hogy te játszanál mindkettővel... Ez tilos. 1 világ = 1 karakter.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dani Zoltán
Végzetúr játékvezető

Akkor jó lenne, ha egyeztetne az embereivel. Az én kérdésem csak elméleti volt, kíváncsi voltam a válaszra. Megjegyzem, hogy utána visszakérdeztem, hogy ezt tutira így gondolja-e Miklós is, mert egyebeket hallottam. Választ nem kaptam arra a levélre már.
Dátum: 2010.05.26. 10:26:30
2 naponta lesznek új tárgyak.
Dátum: 2010.05.24. 16:48:34
5 nap múlva, azaz elvileg szombaton reggel
Dátum: 2010.05.23. 16:30:22
Hajnalban fut le a program, ami ellenőrzi hányan vannak 60 felett, holnap megnyitja, nyugalom.
Dátum: 2010.05.22. 10:45:50
Szóval aki semmit nem csinált, de a győztes csapatban volt, az kapott egy kis tápot, aki meg a vesztesben, és a belét kidolgozta, annak kiszúrták a szemét egy végzetmedállal? Hm, ez a rendszer még mindig tök igazságos... hip-hip-hurrá!
Dátum: 2010.05.22. 10:08:44
A fejlődés bronz öve

Szint: 10
A specializált tulajdonság fejlesztése 1%-kal kevesebb LE-be kerül

V1-en ilyet hogy láthatok egy karakteren, mikor ez a csapat győzött? (máshogy is lehet ilyet szerezni talán?)
Dátum: 2010.05.21. 14:50:34
Akinek nincs gyorsítása az 250 besorolás után fog kapni egy medált, akinek van az 125 után. Nem CSP-re osztják a medált. Az egyik kevesebbet dolgozik ugyanazért a díjért. Ezt nem egy szimpla kényelmi funkciónak vélem, mivel a kvízmedál ugye plusz LE-t ad. De mint mondtam, annyira nem érdekel a dolog, hogy erről vitázni kezdjek. Nézőpont kérdése az egész.
Dátum: 2010.05.21. 14:42:08
Ha kötekedni akarnék, én is azt mondanám, hogy nem túl jogos a duplázás. De annyira nem érdekel a dolog, mondhatni nem sajnálom mástól, aki hajlandó időt áldozni arra, hogy a Beholder Kft-nek dolgozzon, én elvi okokból nem fogok. Azt meg sajnálom, hogy helyes kvízválaszokért nem lehet kapni (minden helyes 10 000 után simán lehetne adni szerintem egyet), és beleszámíthatna abba a 8-ba, amit olimpián kívül lehet szerezni.
Dátum: 2010.05.19. 13:42:16
Idézet: Rokamoka - 2010.05.18. 21:29:46
Ha egyszer igaza van.
Az IV-t nem jókedvből vagy unalomból rakták be a játékba


Az IV-t eredetileg színesítő szakinak rakták be, hogy ne sírjanak egyesek a nagy random miatt. Csak aztán kisírták mellé a tápot. (csak a tisztánlátás végett )
Dátum: 2010.05.14. 17:33:37
Idézet: Jeriko - 2010.05.12. 16:02:58
Idézet: Miklós - 2010.05.12. 15:46:01
Nem az számít multizásnak, ha azonos IP-ről léptek be, hanem az, ha a karakterek összejátszanak...


Ez totál egyértelmű, felesleges bármilyen helyettesítést számon kérni a Légión.


Szia!

Lenne egy kérdésem. V1-en Lord of destiny vagyok, egyik haverom be akarja fejezni a játékot. Jelenleg másik szövetségben van, és úgy tervezi, hogy törli a karakterét. Ha átveszem én, és áthozom a mi szövetségünkbe úgy, hogy mindketten prémiumosok leszünk, akkor abból lesz bajom? (én játszom mind a két karakterrel)

Köszi!
Üdv!
Pityu

Szia!

Igen. Mivel most ismerted el, hogy te játszanál mindkettővel... Ez tilos. 1 világ = 1 karakter.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dani Zoltán
Végzetúr játékvezető

-------

Ha szemét lennék, ide most még bemásolnék egy privát levelet, amiben az illető elismeri a multit.

Nincs több kérdésem, kérem kapcsolja ki!

(az én kérdésem csak elméleti volt, kíváncsi voltam a válaszra )
Dátum: 2010.05.12. 18:19:23
További jutalom: kategóriánként az első három helyezett a világ végeztével választhat, hogy a karakterét átviszi az első három világ egyikére, ahol még nincs karaktere ezen az e-mail címen. A díjazottaknak lehetőségük van arra is, hogy a karaktert nem viszik át, csak a dicsőség medált adják át egy másik világon levő, azonos email címen regisztrált karakterüknek.

Nem kötekedés képen, tényleg szeretném tudni, hogy ez így miért jó? Miért nem lehet azt, hogy átadom a medált egy már meglévőnek más világon, és a V4-es karaktert átviszem egy másik világra, ahol még nem vagyok? Mi ezzel a baj? Bár lehet jobb is így, nem költök többet a játékra...
Dátum: 2010.05.12. 09:59:24
Ezek alapján nem mondtanám, hogy a Légió rabszolgázik, ott valami más folyik. Amit én még mindig multizásnak neveznék, még ha nem is a kalsszikus értelemben vett (itt tartós helyettesítés néven fut, ha jól rémlik). A szabályok finom korrigálás után már nem lehet ezt nyíltan kijelenteni. Egyébként szerintem sokan nem igazán értik, hogy miért kezdtem el itt ezt az egészet. Nem az a célom, hogy a légióban X karaktert zároljanak, nem vagyok naív, úgysem tudnám elérni, hiszen nem szegnek meg szabályt. (Itt azért megjegyezném, ha megszegnének sem vagyok benne biztos, hogy elérhetné bárki. A szabályt előbb korrigálják, tudjuk ezt a múltból.) Amiért én kardoskodom, hogy legyen már kimondva, hogy mi a helyzet. Saját állításotok szerint is teljesen szabályos tevékenység, amit pár tagotok űz, miszerint több karaktert visz szövetségen belül. Tudom, eddig ezt egyikőtök sem igazolta fórumon, de akárhányszor feljött a mutogatás, ezzel védekeztetek: "Mi nem szegtünk meg szabályt.". A dolog létezik, csak éppen valami miatt nem akarjátok bevallani. Ez az ami sokunk szemét szúrja, attól nem kell tartanotok, hogy az irigység hajt.
Dátum: 2010.05.10. 19:44:30
Idézet: Tony Ramirez - 2010.05.10. 19:40:49
nem jó film?


kritikát tekintve, ez a finom megfogalmazás