Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - IfjabbPadowan

Oldal: 12
Dátum: 2010.04.09. 16:20:06
Multi ellenőrzést merre lehet kérni valahol?
Még valami. Pontozzatok le légyszi egyig.
Köszi.
Dátum: 2010.04.08. 23:17:12
Sziasztok!
Multi ellenőrzést lehet kérni?
Ha igen merre?
Igazából nincs sok bajom a szabályt vétőkkel, csak ha át akarnak verni.
Így viszont biztos kiderülne az igazság.
Picit allergiás lettem mostanában a hazugságra.
Dátum: 2010.04.08. 21:42:26
Köszönöm a segítséget.
Dátum: 2010.04.06. 23:09:52
A harag itala.

Felhasználásakor megadhatsz egy végzeturat, aki ellen, ha megtámad, láthatatlannak fogsz számítani. Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja, és csak ilyen karakterre. Újabb ital felülírja az előzőt.


41 -es szintű vagyok. Tudom ezt használni 40 -es szint fölötti emberen?
Köszi.
Dátum: 2010.04.01. 16:07:59
Sziasztok!
Van egy szép idézet.
"A világ azoknak a kezében van, akiknek van bátorságuk álmodni, és akik vállalják a kockázatot, hogy az álmaik szerint éljenek - mindenki a maga tehetsége szerint."

Sajnos a mai világ azoknak a kezében van, akik uralmuk alá akarják hajtani a népet és rabszolgákká tenni őket, nem pedig szabadon, önállóan gondolkodó emberré.
A média a TV mind az emberek tömeges elbutítására szolgál. A pénzért pedig a saját boldogtalanságod tudod megvenni. Jó ha van pénzed, bár csak egy értéktelen papírdarab, amiért tárgyakat vásárolhatsz, mégsem ér semmit. Az igazi érzéseket nem lehet pénzért megvenni, úgy ahogy a szabadságot és az öntudatra ébredést, szeretetet, bátorságot sem.

„A jutalom felesleges és rossz. Díjat ajánlani egy cselekedet végrehajtásáért, egyenértékű azzal a kijelentéssel, hogy a cselekedetet önmagáért nem érdemes elvégezni.”
Ennek ellenére a mai világban szinte már mindenhez van ilyen ösztönzés.
Vedd meg ezt, kapsz hozzá ezt. Szokták ezt a pitiztető módszert alkalmazni, hogy ha tudod a megfejtést kapsz ajándékot. Mi lenne ha egyszer valakinek lenne annyi esze, hogy nem fogadná el? Szerintem erre az lenne a megfelelő módszer, hogy a kérdések megválaszolásáért nem kap ajándékot senki. Ajándékot mindenki kaphatna, de nem a kérdésekért, hanem merő jóságból.

"Nem a képességeink mondják meg kik vagyunk, hanem a döntéseink"

A ma iskoláiról:
"A jó tanítás interaktív, egyénileg vonja be a gyereket a folyamatba, s minden érzékre hat, vagyis megfelel a gyerek személyiségének."

Manapság nincs az ,hogy azt tanulj, amit szeretnél.
Ez van ezt kell szeretni. Ha nem tetszik el lehet menni. Senki egyéniségéhez nem alkalmazkodik egy tanár sem. Senkit nem érdekel, hogy szereted e. Tanuld meg, mert ha nem megbuksz, egyest kapsz, példát statuálunk veled.

"Kétféle hatalom létezik. Az egyik a büntetéstől való félelemmel éri el a célját, a másik szeretetteljes cselekedetekkel. Az szereteten alapuló hatalom százszorta hatékonyabb és maradandóbb, mint az, amelyik a büntetéstől való félelemből ered."


"Elsősorban azért nehéz őszintének lennünk a gyerekekkel, mert sokszor magunknak is képtelenek vagyunk igazat mondani. Hazudunk magunknak, hazudunk a szomszédainknak. Minden önéletrajz egy hazugság. Azért hazudunk, mert arra tanítottak minket, hogy elérhetetlen erkölcsi elvárásoknak feleljünk meg. (...) Ebből következően egész oktatási rendszerünk is tele van hazugsággal. Az iskolák továbbadják azt a hazugságot, hogy az engedelmeskedés és a szorgalom erények, s hogy a történelem- és a francia nyelvtudás műveltséget jelent."

"A nép olyan, mint a birka. Ha jó pásztor tereli őket, mennek engedelmesen s meg is híznak mellette. Ha hitvány a pásztor, elbitangol a nyáj."

„Csak a teljes őszinteség tesz szabaddá és védetté. Mert ha félelmeinket legyőzve kimondjuk az igazat önmagunkról, akkor már nem maradnak olyan támadási felületeink, amelyeken keresztül bárki megzsarolhatna vagy manipulálhatna minket. Mert nem az őszinteség tesz védtelenné, hanem azok a félelmeink, amelyek elől menekülve elkezdünk hazudni vagy hamis szerepeket játszani.”


Nem az élet értelmét kéne keresni, hanem az értelem életét.
Dátum: 2010.04.01. 15:42:44
Köszönöm a segítséget.
Nálam a beállításokban nem látszódik ez a sárga írás: "Az eddig feltöltött avatárod nem veszett el, csak április elsejei meglepetésünk miatt nem látod."
Így, hogy bemásoltad már világos.
Nem örülök neki, de valahogy kibírom.
Milyen igaz. Én is meggondolom kinek hiszek.
A World Trade Centeres dolog sem úgy volt, ahogy nekünk előadták.
Dátum: 2010.04.01. 15:22:52
Ennek semmi köze a savanyúsághoz.
Annyi, hogy nem fogadok el minden változást feltétel nélkül és fel merek szólalni ellene.
Savanyúság az, ha nem tetszik valami és fölszólalsz ellene?
Nálam bátorságnak hívják.
Dátum: 2010.04.01. 15:15:38
Nálam az első volt az olvasás.
Mivel a beállításokban nem találtam semmit arról, hogy tudnám visszaállítani a karakterképet gondoltam följövök.
Lehet, hogy még színvak is lennék, hisz én nem találtam sárga két sort a beállításokban?

“Az emberek szívesebben viselik el a megszokott körülményeket, mint a kockázatvállalást és a jutalmazást. Érdemes felvállalni a kényelmetlen – kellemetlen helyzeteket, mert akkor fejlődik az ember, és azokból tanul. Ha tudatosan hozod magadat kellemetlen helyzetbe, idővel cserébe nagy kényelmet fogsz tudni magadnak biztosítani.” (T. Harv Eker)

Legfőképpen a megoldás érdekelne, hogy mikor múlik el ez a nem szabadon választott állapot.
A kioktató leveleket sosem szerettem.
Dátum: 2010.04.01. 00:19:29
Sziasztok!
Ugye bár én fizettem azért, hogy a karakterem képét megváltoztassam. Meg is változtattam.
Most pedig a közelgő húsvét alkalmából kicserélték a képemet és mindenkiét, mintha nekem, nekik úgy jobb lenne, pedig nekem nem. Szerintem ezt úgy kellett volna, hogy aki szeretné, azért megváltoztathatják nyuszis képre.
Vagy például húsvét idején lehetnének nyuszis igazolványképek és ezt lehetne választani önkéntesen. Nekem ez nem tetszik. Az enyémet kérem cseréljék vissza, mert fizettem érte, hogy az legyen, amit én szeretnék.
Dátum: 2010.01.19. 17:11:45
Köszönöm.
Látom Te is szereted az idézeteket.
Az aláírásom utolsó linkje sok- sok ilyen idézetet tartalmaz.
Khmmm.
Dátum: 2010.01.19. 16:17:10
Azt a szerencse nem növeli.
A csapdakészítés szakértelem határozza meg, hogy milyen eséllyel foghatod be vadászat során az állatokat.
Dátum: 2010.01.19. 16:10:13
Köszönöm a segítséget.

Az érdekelne még, hogy olyankor mi történik, amikor valaki nem talál el a varázslatával?
Az az ellenfél IQ -ja miatt van, mert túl alacsony az enyémhez képest?
Dátum: 2010.01.19. 12:53:12
Sziasztok!
1. Azt szeretném megkérdezni, hogy az ellenfél által portyában elszenvedett sérülést, lehet e valahogy csökkenteni? A varázslat elnyelést ismerem. Azon kívül valahogy? Például úgy lehet, hogy ha nekem magasabb az IQ -m, mint az ellenfelemé úgy csökken a sérülés mértéke?

2. Az IQ úgy hat, mint a támadás, tehát csak az eltalálási esélyt növeli, vagy a varázslat erejét és egyéb hatását is növeli?

Ezek mondjuk egyszerű dolgok, csak megkérdezem, hogy biztos legyek benne. Hátha valaki ad valami jó tippet.
Köszönöm előre is.
Dátum: 2009.12.08. 20:36:09
Köszönöm szépen a segítséget.
Sokszor gondolkodtam azon, hogy az ilyen segítségeket valahogy viszonozni kéne a fórumozóknak, amikor segítenek valakinek.
Nem tudom mivel viszonozhatnám a segítséget.
Nézd meg A Jövő Kezdete című filmet. Nagyon sok szívet melengető jó cselekedet és sok őszinteség található benne. Akit még érdekel, az is megnézheti. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Dátum: 2009.12.08. 20:05:34
Sziasztok!

Nem jöttem rá, hogy a szívósság konkrétan mire jó.
Nem arra, hogy például van alapból 1 varázslat harci kör.
Azon kívül pedig alapból 3 közelharci kör. Ezt növelné meg?
10 es szinten +1 30as szinten +2 60 -as szinten +3."

Köszönöm a segítséget előre is.
Lehet, hogy alap kérdés, de nem fórumozok túl sokat és gondoltam megkérdezem. Az a biztos.
Dátum: 2009.11.24. 15:36:17
Nem tudom biztosan, de talán azért, mert túl egyértelmű?
Ahhoz képest az emberek nagy része nem így cselekszik.
http://www.youtube.com/watch?v=JzRufwLQIP0
Dátum: 2009.08.16. 19:44:42
Volt egy ilyen kvízkérdés, amin picit fölháborodtam.
Valahogy így szólt.

Mi nem örömöt fejez ki?
OMG
Lol
XD
Haha

Az OMG volt a helyes megfejtés. Természetesen el is találtam.
Ohh my god.
Hogy lehet ilyen együgyű, buta értelmetlen kérdést elfogadni?
Igazából egyik sem fejez ki örömet, mert buta kis netszlengek egytől- egyig.

Ehhez hasonló kérdést én is tudnék írni, csak nem fogadnák el.
Az enyém így szólna.

Mikor esik legjobban a sör?

Reggel
Nyáron munka után
Télen
Akkor esik jól ha magasról dobják le


A helyes megfejtés: Nyáron munka után
Ezt tudnám egy szellemi szintre helyezni a boldogság internetes kifejezésével.
Dátum: 2009.08.13. 16:35:13
Volt egy ilyen kvízkérdés, amin picit fölháborodtam.
Valahogy így szólt.

Mi nem örömöt fejez ki?
OMG
Lol
XD
Haha

Az OMG volt a helyes megfejtés. Természetesen el is találtam.
Ohh my god.
Hogy lehet ilyen együgyű, buta értelmetlen kérdést elfogadni?
Igazából egyik sem fejez ki örömet, mert buta kis netszlengek egytől- egyig.

Ehhez hasonló kérdést én is tudnék írni, csak nem fogadnák el.
Az enyém így szólna.

Mikor esik legjobban a sör?

Reggel
Nyáron munka után
Télen
Akkor esik jól ha magasról dobják le


A helyes megfejtés: Nyáron munka után
Ezt tudnám egy szellemi szintre helyezni a boldogság internetes kifejezésével.
Köszönöm a segítséget.
Így már érthető.
Írok a többihez is valamit, hogy ne legyen olyan egyértelmű.
Annyiból pedig rendesek voltak, hogy nem vetették el, hanem visszadobták a kérdést.
Tiszteletem!

Mik voltak a helyesírási hibák, amiért nem fogadták el a kérdéseim?
Nem tudok rájönni. Lexikonból néztem ki a kérdést és a helyes választ.
Az 1. a helyes válasz.
Köszönöm a segítséget.



Mikor kezdődött a levegőszennyezés?

A XIX. században, az Európában és Egyesült Államokban kibontakozó ipari fejlődéssel egy időben.
A XX. században.
A XXI. században.
A XVIII. században.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Oldal: 12