Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Probapetja

Oldal: 123
Dátum: 2010.01.18. 10:14:52
Mi jutott eszembe!! Fejlesztés!! Az epikus kincset el lehetne osztani de max mindenkinek 2db ilyen elosztott tulajdonsága vagy szaki vagy bármi más extra... PL kiesik egy elementáris gyürü abból a kritikus varázs 5öt megkapná x, a +4egészséget megkapná y és a 6 elementárist meg z. Ezt valahogy normálisan bekorlátozni pl nem kaphatsz ugyanolyan extrát pl 2*10védelem, vagy 6mágia *2 Nem akkora butaság ez. De ugyanakkor csak az osztozhatna akinek az adott epikusban volt min 1000sebzése pl.... Na?
Dátum: 2010.01.07. 11:07:24
Gondolom ma kezdtél játszani...
Na ez fura, a hozzászólásom lepontozva de a Pdanist meg felpontozzátok...Na meg Mescalint is felfelé... mi ez??? VU fejlesztők vannak csak itt?
Még lejjebb pontozzatok... Mi van itt van PDani?
Ez a random egy baromság... Miért nem marad csak a vadászatnál meg.Aki meg portyázik annak meg lehetne inkább a valószínűség számítás,Nem azért küzd az ember h egy kis kuki leüsse... Kicsit elegem van h egy azonos szintü formától akinek a TÖje 70el kisebb a szakija alig éri el a 200at kikapok. De miért??? Kémlalés megvolt ,stb infoszerzés és mégis odavág 5böl 3szor... Min ek veszek követ ha egy noprém meg lever úgy h szar karaktere van!!!??? Minek figyelek ott a top elején és minek veszek mindig köves tárgyakat ha nincsen értelme??? Nem az a játék értelme h kitanúld és jó legyél benne? Mert ez felesleges pénzköltés igy.

Más:Szerintem megoldás lehetne a szintkülönbség kiküszöbölésére ha csökkentve lenne a különbség a támadások közt.Ne az legyen h 50röl leütsz 44re hanem max 48ra tudj ütni.

UI:mindenki aki érti a játékot abba fogja hagyni!!! Ez tuti! A sok értelmetlen felesleges fejlesztés és a random miatt! Ha jobb és erősebb a karakterem akkor ne h már egy béna leverjen! VEGYÉTEK KI A PORTYÁBÓL A RANDOMOT EZT AKARJA A NÉP!!!
"már nekem kellemetlen" az a duma lehet h valamit félre irtam mert mindig ez van ha gyorsan jutnak az eszembe a dolgok de a kezem lassú Amire gondoltam az a következö. Lehet h multizik de engem nem érdekel igy már vidámabban értelmezhetö Harcostársam Zero, uff én beszéltem
Szeva Mészáros! Ennyi itt az élet Mindenki fikázza azt aki kicsit is vagy nagyon is elhúz valamiért a toppon Velünk vagytok háborúban (C.D.W.) és szerintem nekem lenne okom téged fikázni de tegnap is írtam h frankó karaktert raktál össze ez mitöl gáz h ezt belássa valaki??? Nekem is minden napos a multizól és feldoblak fenyegetés de ha nincs miért parázni akkor nem kell parázni <--ezt de megmondtam ) A lényeg h küld át nekem h lettél ilyen vadász és a többi ne érdekeljen. Sőt nekem kellene utáljalak mert 5 szinttel nagyobb vagy és olyan állasokat kapok h paff lemegy majd az össz ÉP-m...viszont ez engem csak motivál és nem idegesít A lényeg h minden nagy arcúnak: ne vádaskodjon hanem ha annyira fontos neki egy játékban nyerni akkor tanuljon meg játszani!!!

Üdv néktek Beholder lakók!

v3, Cullinan Diamonds Warrior , AFejedetBeleveremAFalba ,lehet jelentkezni
Engem nem érdekel h ki mit épit de szerintem is fura a srác adatlapja de kit érdekel??? Ez a játék is kezd olyan mértéket ölteni a multizós emberek körében ,h érdemtelen érte szólni. A Beholdert nem foglalkoztatja csak a nyilvánvaló csalás. Aki szerintem fizet és úgy játszik azzal nem foglalkoznak. Viszont napról napra jobb és jobb taktikák jönnek elö, én a büntetést ugy alkalmazom h ki kell igenis fejleszteni a kontinuumszükitést és vissza kell járni rá óránként 0LE és sok TP-ért cserébe. Ha az üzemeltetöt nem igazán foglalkoztatja h mennyi karaktere van az embernek akkor ez a módi beválhat. De kedves K.CS. te meg ne ide irj mert nincs értelme, ha tényleg tudsz valamit megvan rá a hely ahol panaszkodhatsz. A lényeg h elég egy jó hacker és ennél jobb karaktert is összerak úgy h még a beholder sem veszi észre... A mohirban meg nem ez az egy karakter multizik. Söt, tovább megyek szinte minden nem kezdö karakter multizik. Van aki okosan és van aki bután ugyanarról az ip röl és hasonlók. Ezek butuskák és be is buknak. Pl ha nekem van két gépem és egy hordozhatóm amin van net van wlan ilyesmi azt már nem vágja senki h te vagy. Ezt kéne valahgyan kiküszöbölni és evvel megszünne ez a nagy rés a karakterek közt. Jah minden ellenségeskedés nélkül irtam..........................................................
Van valaki aki érti h ezt miért nem fogadták el?

Melyik programot használjuk a fájlok kibontására?

Scansoft PaperPort
Worldpad
WinRar
Movie maker


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nem értem, pont egy hasonló kérdés után jött a fejembe ez.... A kérdés az volt h melyik programmal nézhetsz video fájlt?

Volt pár válasz azt meg miért kéne tudnia akkor valakinek is??? na meg az ilyen tipusú kérdések h milyen szinü a Mikulás ruhája meg mikor alapitotta Bill Gates a Michrosoftot, ezek meg jók??? Baromság ez h a játékosok értékelik a kérdéseket.... rosszindulatúak...
ha ütöd ezt a manapoid kakit adhat relikviát???
Dátum: 2009.08.19. 11:55:49
Na de könyörgök kit érdekel h van e nála lélekenergia ha háború van!!! A másiknál sem vlt mégis megtámadhattam és ugyan az a szövi! Ha az egyiket nem támadhatom mert nincs nálla LE akkor a másikat meg miért??? Ennek van esetleg magyarázata???
Dátum: 2009.08.19. 10:30:12
Közben meg háború a másik szövivel itt meg 0LE-t nyertem ez hogy van??? Csal a Beholder?? Nem értem ez mi???

A csatában összesen 352 sebzést okoztál, és 167 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 7 TP!
Dátum: 2009.08.19. 10:26:56
Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

Ez mind szép és jó de háborúban vagyunk velük és szinte mindig ezt irja ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rendben van, irok veszöt na de minek? Ha egyben elolvasod ,akkor is érthetö.
Ez rendben is lenne viszont valahol a nagy világok közt él még egy karakter akinek ugyanez van kiirva kb 40szint óta és az égadta világon senkit sem érdekelt.... még most sem...ezután sem...
Caveman ha letiltanak valami nyafogos izék miatt mert kiirtam h fuck az adatlepomra ez téged is felháboritana azt hiszem.
Uh majd elfelejtettem! Kedves Beholder dolgozó aki ezt az ügyet kezelte.Annyit tennék csak hozzá ha lehet kérnem a "pénzemért" játszhassak tovább és még ha a jövőben előfordul hasonló eset tiltás elött legyen kedves jelezze h mi történt had reagáljak rá hátha van magyarázat. Ugyanis mindennek van miértje és nem feltétlenül a támadok látják helyesen( akik irtak h gusztustalan),másrészt egy üzenet h vedd le elég lett volna.

Üdv.:Minden gúny nélkül.

AFBAF
Na itt vagyok

Tiltás oka: Netikett megsértése

A játékvezető megjegyzése:

Ne rakj más játékost/karaktert szidalmazó szöveget a karakter leírásába!

Zárolással kapcsolatban az alábbi címre írhatsz:
banned@vegzetur.hu

Ez fogadott amikor be akartam lépni. A tiltás tehát azért volt amit phobosznak irtam. Az pedig a javitott Üzenetemen nem változtat az adatlapomon. Tehát ezért a szövegért kaptam lezárást holnapig:

Azt hiszem Phobosz megharcoltál érte h minden nap veled kezdjek és minden este megyek érted jó éjt pusziként!!!!

-Na elméletileg emiatt... Vagy rosszúl értelmezem??? mert a többi nem szól senkinek hanem egy idézet...De nem fontos.

-ami pedig Zordnak, Jól fejlödik és jól játszik. Ennyi. Nem hiszem h a dolgk egyoldalú ismeretében neki bele kéne szólni igazságosztóként. Hanem kommunikálni minden féllel h mi történt hamár beleszól más dolgába. Persze lehet ,h tévedek.

További jó játékot a Cesariel kocsmaként kezeléséért magukat okolják a sírásért.
Kedves Cesariel szövetség:) Hehe.... Szerintem pedig törödjetek bele h annyi támadást fogunk inditani h meg sem lehet majd számolni Ez csak taktikárol és összeszokott háborúzó karakterekröl szól. Kifejezetten nem tom a választ h miért verünk titeket de ha jól megnézed nálunk mindenki háborúzik és kicsit jártasabbak vagyunk kisebb szinten mint mások nagyobb szinteken és valószinü h jártasabbak vagyunk a háborúkban is. Nay meg itt ez a fránya random. A lényeg: kár a sirásért mert te irtad h milyen nagyok vagytok meg a minden de figyelj már szerinted csak te költesz a játékra??? Biztos viccböl minden fegyver stb prémiumos. Ti inkább a védelem italára költitek :)Egy szó is száz csak egy gyenge karakter irja magáról h erös de megveri a gyenge. Akkor ki az erös és ki a gyenge

U.i: várom h vége legyen a háborúnak h mehessek rátok minden nap párszor
Kedves Cesariel szövetség:) Hehe.... Szerintem pedig törödjetek bele h annyi támadást fogunk inditani h meg sem lehet majd számolni Ez csak taktikárol és összeszokott háborúzó karakterekröl szól. Kifejezetten nem tom a választ h miért verünk titeket de ha jól megnézed nálunk mindenki háborúzik és kicsit jártasabbak vagyunk kisebb szinten mint mások nagyobb szinteken és valószinü h jártasabbak vagyunk a háborúkban is. Nay meg itt ez a fránya random. A lényeg: kár a sirásért mert te irtad h milyen nagyok vagytok meg a minden de figyelj már szerinted csak te költesz a játékra??? Biztos viccböl minden fegyver stb prémiumos. Ti inkább a védelem italára költitek :)Egy szó is száz csak egy gyenge karakter irja magáról h erös de megveri a gyenge. Akkor ki az erös és ki a gyenge

U.i: várom h véger legyen a háborúnak h mehessek rátok minden nap párszor Jó légy Böbemama
Oldal: 123