Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freindbela

Oldal: 1
Idézet: Zsoltvader - 2009.12.27. 19:53:06
Légysziíves NoFear-ral csináljatok valamit, mert naponta 2* megtámad. Normális hangnemű levélben kérem, hogy ne támadjon, de nem is ír vissza. Mielőtt megtámad, egy átkot szór rám a szövetsége. Légyszives csináljatok valamit, mert napomta 800-at elvisz. pls segítsetek.


költsd el a nálad levő LE-t, és két hétig ahányszor csak tudod üssed meg. Veszteni semmit nem fogsz, NoFear viszont nyerni fog nagyon sok TP-t. vezess egy számlálót a karakter lapon, hogy hányszor csatáztatok, abból hányszor nyert és mennyi LE-t sikerült rabolnia. Amikor már 50 alatt van a zsákmányolt LE/csata, gratulálj neki, lehet, hogy örülni fog

--------------

Amúgy ez a NoFear érdekes, +928K LE különbözet, 1769 nyert csatából ez 524 körüli átlag, ami ugye valljuk be, mesés 9. szinten.... majdhogynem hihetetlenül nagy szerencse kell hozzá! Gyanúsan nagy szerencséje van neki, roppant gyanúsan nagy szerencséje.....
Idézet: Almási Viktor - 2009.10.31. 17:51:38
Ma, 17:25 Fricike Zöld Szója Logan Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2 lélekenergia és 4 TP. Csata leírása P
Ma, 17:07 Zöld Szója Logan Fecoka Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1643 lélekenergia és 1 TP. Csata leírása


Tök jó, Fricikének (aki ex kukac.hu-s) Fecoka (minő szinoníma) a legjobb barátja (aki kukac.hu-s jelenleg is), és ahogy ráléptem Fecokára, Fricike jött nyomban TP-t tömni.
Jó látni a hasonló nevű karakterek összefogását ebben a zord világban ami a Végzetúr


Egyetlen Drága Szója Loganom!

Ez így kiragadva a sok egyéb támadásom közül olyan jól mutat, sőt bíztatást ad, hogy minden egyes nyakas amit általad kiosztatok magamnak, neked 4 TP-t ér. Köszönöm ezt az értékes információt, maradok tisztelettel (és további támadásokkal):

Fricike
Bocs, Irgalmatlan jelentkezett, felvettük, de utána elment láthatatlanba, és azóta sem nagyon mocorgott. Mi közöm van hozzá nekem? Csak annyi, hogy egy szövetségben voltunk egy ideig. Ezt felróni olyan, mint az, hogy valaki egy iskolába járt a tömeggyilkossal....

Felfogtad már, hogy valójában mit mondasz?
A lélekkút feltöltése = építőrabszolgaság?
Idézet: Almási Viktor - 2009.10.04. 10:53:53
Fricikeee!!!???
A kukac.hu-ból?
Ahol csak láthatatlan portyások és TP tömő építőrabszolgák vannak?
Na takarodj erről a fórumról...


Mert kitiltassz? Te "megoldjuk okosba" játékos.

Amúgy csak mellékesen közlöm, hogy a láthatatlan portyások jóval később csatlakoztak a kukac.hu-hoz, és amikor ki lettem rúgva még mindig csak 0 pontot fejlesztettek. Amikor én oda beléptem, nem volt túl nagy a kút (17K) de úgy nézett ki, hogy lesz ott élet, de Zappa mocorgott egyedül, így nem is bánom nagyon hogy kirúgtak, de mivel a kezdeti szintjeimet arra áldoztam, hogy rendes tagja legyek a szövetségnek, kimondottan kényelmetlenné vált, hogy ilyen Hiéna félék járnak hozzám élősködni, ezért visszaütöttem, aztán meg jött a mindenféle sárdobálás.

Gratulálok, én mint idegen, akinek nincsenek komoly pártfogói, csak azt tapasztalom, hogy azok a játékosok, akik már régóta ismerik egymást, jól kitolnak az újoncokkal, aztán még kígyót és békát is kiabálnak az emberre, meg hogy takarodjak.

Indokold meg részletesen Zöld Szója Logan, indokold meg, hogy miért vagyok építőrabszolga, indokold meg, hogy miért vagyok LE tömő, de egy biztos, hogy nem vagyok portya karakter... Talán ezt még te is észrevetted. Tudom, hogy neked ez különösen fájdalmas, mert te is azok közé tartozol, akik rajtam élősködtek. Köszönd Hiénának, hogy igazán berágtam, de most már külön ügyelek rád is.
Idézet: Yuurei - 2009.10.04. 10:52:54
Véletlenül Nem Te voltál a kukac.hu ban?? Mint építő mester?


De igen, amint sikerült a kutat feltöltenem, kirúgtak egy háború miatt, az össz építésem 17.664, mint építőmester ja. Végre megkaptam a bónuszokat, megdolgoztam érte, de kirúgtak, mert jött az ellen... Szép kőműves karrier mi? Építőmester ja.
- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.

No látjátok erről nem is tudtam. Ezek szerint már a játékvezetőknek is feltűnt, hogy valakik "megoldották okosba" a kezdeti problémákat...
Lanmandragoran, az elsőt írta hiéna a zöld pók (vastag betű) a válasz dőlt amit én írtam, aztán jött Hiéna újabb hozzászólása, amire berágtam.

Kedves Lanmandragoran ha név kell, nézd meg, nem titkos Freind Béla, és a karaktert is megírom, bár Hiéna is bedobhatja a közösbe: Fricike
Amúgy csak a teljesség kedvéért, Hiéna egy olyan szövetség tagja, ahol magasszintű építőrabszolga a kezdő karakterek szintjéhez képest extrém méretű szövetséget épített, ezáltal a karakter harcértékét durván megemelte, + támadás +védekezés és +IQ (gyakorlótér, védőfal és nekrofun fókusz formájában).

A technika, amivel ezek a szövetségek készülnek az alábbi:
Alacsony szintű karakter megalapítja, majd beépíti a szükséges minimumot, jön néhány cimbora, ők is beépítik a minimumot, majd jönnek a törlésre, vagy parkolópályára tett magasszintű karakterek (sok LE, magas építés szaki, magas manakonstrukció szaki), akik hirtelen sokat épületet építenek. Ezeket a kezdő karaktereket, akiknek ilyen kellemes szolgáltatást nyújtanak az "öregek", extrém tulajdonságokkal és szakértelmekkel látjuk viszont a toplista szinjeinek élén.

Csakhogy az ilyen karakterekből egyre több van, lassan bárki aki új játékos és nem újrakezdő, esélytelen lesz a játékban, mert az ilyenek megfosztják a normális fejlődés lehetőségétől, igazán tönkreteszik a játékát, elveszik a kedvét a folytatáshoz, gyakorlatilag megszüntetve a normális utánpótlását a játéknak.


Tudom, hogy ez nem sérti meg a felhasználási feltételeket, mivel CSAK kihasználják a játék adta lehetőségeket, de ezáltal gyakorlatilag a játéknem lesz alacsony szinten jól játszható, és így a játék beszűkülését, értelmetlenségét okozza. Mindezt néhány "megoldjuk okosba" mentalitású "régi játékos" miatt, mert ők már eljutottak a végére, ahol unták a játékot, és új élményekre vágytak, de lehetőleg úgy, hogy ezért illően ne kelljen nekik megdolgozni, így csinálnak maguknak egy jó kis hátszelet....


Néhány példa ilyen szövetségre:
K&V Akadémia
A Zöld Pókok Exkluzív Hálója
Zero Angels
Holt Költők Társaság
Defenders of the Green Spider's Pride
Camorra
Ha már gyűjtitek a káromkodósokat, megtoldom én is eggyel, az alábbi levelezést folytattam Hiéna nevezetű végzetúrral:

Üdv
Mivel váltottam ki azt hogy folyton támadsz, majdhogynem 0 LE-vel...?!

Hiéna


"Te kezdted a támadásokat, többször leraboltál, ez most egy kis bosszú, de ne félj, nem vagy egyedül, többen kitoltak velem, most én következem... "

Mi legalább tudunk játszani, te viszont csak tönkreteszed más játékát. Vigyázhatnál is a LE-re, és akkor nem tudnánk lerabolni. Ez viszont szánalmas, azért mert te béna vagy és béna karaktered van, próbálod azokat szivatni akik értenek a játékhoz.Nem te vagy az leső, és szerintem az utolsó sem, de igazából már kezdjük leszarni. Büszke lehetsz magadra.

Hiéna"

Akármennyire is trágár és gyökér vagy, nem érdekel, kihúztad a gyufát, így jártál. Én béna vagyok, és le is vagyok szarva általatok, de ezekért a szép szavakért meghosszabbítom a "bosszú" időtartamát.

Ja igen, és nem érdekel, ha tönkreteszem a ti játékotokat, ez már csak egy ilyen játék. Adok és kapok... Most én adok... TP-t
Oldal: 1