Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fonmas

Oldal: 1
Idézet: Alendaar - 2009.12.28. 18:08:12
Multizástól (és a hangkaratétól) elvonatkoztatva, mint ami nem engedélyezett...

Csak azt nem értem, hogy miért megy a rinya???
Mindkettő a játék szabályai által megengedett dolog! Aztán hogy melyik etikus és miért nem? Na, az már egy másik történet...


A "rinya" egy levél miatt megy részemről, amiben NoFear Úr kilátásba helyezett egy minimum könnyű testi sértést. A többi csak körítés, hogy elkenjék a dolog élét.
Idézet: Őrmester - 2009.12.28. 20:26:48
Egyet értek veled.
Más: Nem tudom, hogy mi a meglepő abban, ha valaki átlag 500 LE-vel büszkélkedhet. Nekem is aközeli, mégsem vesz elő senki. Higgyétek el, hogy meg van a maga módja, hogy lehet szert tenni ilyen átlagra, mi ketten legalábbis tudjuk a sokezer közül.


Tudod, az a meglepő benne, hogy NoFear nem újrakezdő (ez a saját állítása) mint Megdarállak és szövetségi társai, hanem elsőre tökéletesen kiismeri magát a játékszabályokban, ismeri az összes apró trükköt, és szinte minden portyája kezdetek óta magasan az átlag felett jövedelmez, kb 4szeres Megdarállakéhoz képest. Hihetetlen szerencséje van, pont akkor üt, mindig, amikor az áldozatoknál ezrével vannak a rabolható LE-k, és mindezek mellet hangosan ordítja, hogy mindenki más multizik.... Gondolom egyetlen dolog védi meg a játékvezetői inkvizíciótól, a prémium tagság. Minden esetre megnyugtató, hogy Ti ketten tudjátok a sokezer közül....

Amúgy nem véletlenül Megdarállakhoz hasonlítom, ugyanis Megdarállak a 9.szint élbolyában a 2. legnagyobb LE különbözettel rendelkezik....
De összejött a pókok kórusa, hogy fényezzék saját magukat... és hogy bátran kórusban kántálhassák a jól bevált "multizós csaló" mantrát

NoFear, azt mondod hazudok, hogy elvitted a fegyverrevaló felét... talán, egy kicsit túloztam, de nem sokat.
ugye te gyémánt vagy, ez eleve rablási többletet jelent ha jól emléxem 33%-ot,
aztán ugye kivégzel, gondolom nem 1. szinten ez rendesen hozzáad a rablott LE-hez.
Továbbá megátkoztál:
December 26. 08:15 Visszavonták az átkot, amelyet a Gaia szövetség rakott rád!
December 26. 08:15 NoFear megátkozott a Gaia szövetség nevében!
December 25. 18:38 Visszavonták az átkot, amelyet a Gaia szövetség rakott rád!
December 25. 18:38 NoFear megátkozott a Gaia szövetség nevében!
ami még 20%-ot rátesz.... valaki számolja ki legyen szíves a rablás mértékét..... (remélem nem felejtettem el semmit)


APROPÓ figyeltétek, megátkozott... ilyet CSAK TELJES JOGÚ TAG TUD.... korábban valaki azt állította, hogy őkelme nem kapja meg a szövi bónuszokat,
azaz nem kapja meg a +60 támadás +60 védekezés és +15 IQ, de igen is megkapja!!!!


Aztán persze vannak ezek a multizós vádaskodások, mert hogy nem fejlődök elég gyorsan. Mihez képest?
Amikor először levett, Ő volt 8. szintű Én épp 6. lettem (december eleje) és még néhányszor visszajött, mos december vége van és 8. szintű vagyok, Ő 9. szintű, minden alkalommal miután levert elmentem vadászni, AKKOR amikor biztosítva éreztem, hogy időben el tudom költeni a pontokat. Sajnos pont karácsonykor nem sikerült, beleszólt a család, ez már egy ilyen ünnep, persze Vérpistikééknél a játék az első....
Én nem érzem annyira lepukkantnak a karaktert, mint ahogyan azt ti beállítjátok, csak azért mert nincs optimális fegyverem, meg egyéb felszerelésem, olyan középszerű a maga szintjén, de egyelőre biztonságosabb elkölteni az összevadászott LE-t szakértelemre és tulajdonságra, mint megkockáztatni, hogy ilyen NoFear félék ezresével raboljanak


Ez az egész dolog rég nem arról szól, mint amit felvetettem, mert ugye rendesen eltereltétek a dolgot a nektek tetsző irányba, eredetileg a JÁTÉKOST FENYEGETŐ LEVÉL volt az általam megjelölt téma. Nem a karakterek viselt dolgai, hanem a JÁTÉKOSÉ, amit elegáns mozdulattal és néhány multizós kiszólással besöpörtök a szőnyeg alá.
Tudod, a 3X után az embert egí játék nem izgat fel annyira, hogy túl komolyan vegye, de eddigre az ember megtanulja értékelni a kitartás és a türelem hatalmát. Az elvesztett 9,5K LE kb fele került NoFearhoz, a többit az egy hetes csataolvasási limit miatt nem tudom megnevezni azaz névtelen senkik vitték el nem is érdekes, de NoFear túl sokszor jött, túl eredményes volt, így "bosszút" esküdtem. Tömtem TP-vel, ezt a technikát itt valahol a fórumon találtam mint pókbüntető eszközt. Aztán jött ez a karácsonyi fegyverszünet, gondoltam, itt az ideje a saját dolgommal foglalkozni, összevadásztam egy jobb fegyverre valót, erre jött NoFear és egyben elvitte a felét. Nosza írtam neki, hogy ezt még meg fogja bánni. Erre lemultizott, meg minden, erre én visszamultiztam, erre ő azt monta, hogy megkeres élőbe és összever. Nosza gondoltam, ez már olyasmi, ami ide tartozik, mert ennek már semmi köze a játék világához. Erre mit kapok itt kishíján a népektől, hogy ez így normális, és hogy a legjobb lenne, ha egyenesen kiadnám a címemet, és megkötözve várnám őkelmét, hogy kiélhesse agresszív hajlamait....

NoFear
Azt hiszem, az kiabál a legjobban multit, akinek a háza ég. Semmi közöm Figurix-hoz, viszont az a tény, hogy téged többen is tömnek 0LE-vel még inkább kétségessé teszi a tiszta játékodat. Tudod, az amit fentebb valaki kiszámolt azaz 500 feletti LE/ csata még érdekesebb, ha bekalkuláljuk azokat a csatákat is, amik LE-t nem hoztak a konyhádra. Ezen kívül gyakorlatilag egy átlagos karakter sehol nincs ahhoz, hogy ellened effektíve fellépjen, elég ha a szövetségből adódó max védőfal/gyaktér/nekrofókusz kombót hozzáadjuk az amúgy sem alacsony tulajdonságaidhoz. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy szinte minden csatáddal 500 felett nyerj LE-t, vagy minden másodikkal 1000 környékén. Ez, tudod, már az utánad következőkhöz képest is túlzás, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy ott olyan körbeépített is van pl. mint MegDarálLaK akinek már epikus kincsei is vannak.
Ne csodálkozz, ha a valaki olyan fegyverrel harcol ellened amivel tud. Nekem marad az, hogy kitömlek üres TP-vel. Most egy kicsit rákészülök, és fogsz te még sírni, hogyha senki se lát!!!

Amúgy, ha már lélekelemzést is vállaltok, akkor térjetek már ki arra a játékosra is, aki gyakorlatilag tét nélkül harcol, mivel gyakorlatilag nincs ellenfele +- 2 szinten belül....
Idézet: Maci - 2009.12.28. 13:37:31
Megnéztem a karidat. 8. szinten buzogánnyal tényleg gyanúba kevered magad, hogy farmkari vagy.


Ja, épp a fegyverre valót vitte el, a karácsonyi fegyverszünet után... Mindegy, egyelőre szivatni fogom, és erre gyúrok is erősen!!! így járt NoFear, a karakter
Idézet: Maci - 2009.12.28. 13:35:39
figyu, Byzon-nak igaza van. Te sem a megfelelő hangnemet ütötted meg, így persze hogy ő is támadásba megy át. Az megint más kérdés, hogy ilyen bugyuta dologgal fenyegetőzik.


Azért álljon meg a menet, az a fajta támadás, amit emlegetett innen a játékon belülről, nem esik azonos kategóriába a játékon belüli történésekkel. Srácok, nézzetek már tükörbe! Lehet hogy nektek fontos a haverság NoFearral, de nekem egyelőre az jutott, hogy szétüti a számat (az én játékosi kenyérlesőmet), ha sikerül kiderítenie, hogy ki vagyok valójában. Átment támadásba, vicces fiju vagy.
Idézet: Byzon - 2009.12.28. 13:30:11
Minősíthetetlen, fenyegető hangnemet ütöttél meg. NoFear helyében simán felírnám ide a karaktered nevét, hogy mindenki tudja, téged érdemes fosztogatni és állandóan el legyél verve. Ha kérni akarsz valakit valamire, akkor azt nem így szokás.


Én nem akartam semmire kérni, és igen is megfenyegettem karakteri mivoltában, hogy bosszút fogok rajta állni az elrabolt LE-im miatt. Ami a hangnem minősíthetetlenségét illeti, szerintem teljesen korrekt voltam, szóltam neki, hogy mire számítson. Ennyi. Amúgy a karakterem neve V1 Foltos, csak hogy ne kelljen kuncsorognod érte...

F.
Idézet: cirip - 2009.12.28. 13:19:39
ööö, mintha te kezdtél volna fenyegetőzésbe, és nem NoFear
tévednék?


Mikor fenyegettem én őt játékosi testi mivoltában? Korrektül a játékon belül intézem a dolgaimat, nem kívánok egyetlen más játékossal sem in_real_life megverekedni, míg akárhogyanis nézem, ő engem ilyen formában fenyegetett meg. Ha valaki a játékon belül szájal, az nemérdekel, tegye, joga van hozzá. Viszont a JÁTÉKON KÍVÜL ne formáljon jogot a testi épségem megbolygatására, mert azt egyrészről (a játékból tekintve) etikátlannak, másrészről (az igazi életben) bűncselekménynek tartom, még a fenyegetést is.
Úgy nézem, hogy másnál is kiverte a biztit ez a NoFear, de nem hiszem, hogy annyira, mint nálam.... Jól kifosztott, (nem vagyok egy játékos guru elismerem...) és úgy gondoltam hogy megfizetek neki. Az alábbi levélváltásba keveredtem vele (amit NoFear írt, megvastagítom):

------------------------------
Ahoj!

Meg fogod még bánni, hogy kifosztottál...

F."


Annyi elvesztett LE-d van mint a szemét, biztos mindet én vettem el, pfff... Lenne egy tippem kinek a multi karaktere vagy."


Az én elveszett LEm nagy részét Te vitted el, és lenne tipemm, hogy legalább 8-9 rabszolgát tartasz..., de hamarost bánni fogod, hogy megtámadtál.....

F."


Igen? Én fogom bánni? Mindennek van egy határa és te kezded túllépni. Csak annyit mondok, ha ezt tovább folytatod, kiderítem kivagy valójában, de azt te fogod nagyon megbánni. Élőben megkereslek és meglátjuk akkor majd mekkora lesz a pofád.
------------------------------

Ezek után, kénytelen vagyok MINDEN megengedett eszközt bevetni a büntetés érdekében:
Felfejlődök pont annyira, amennyiről lefelé lehet ütni max. és ha tudom kimaxolom "kontinuumszűkítés" szakértelmet, hogy óránként csapkodhassam, amikor épp ráérek. Utána megkereshet, és leverheti a nagy pofámat is. persza ha sikerül neki
Oldal: 1