Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lucyferr

Oldal: 1
Dátum: 2013.02.24. 07:42:46
Azt hiszem én ezzel befejeztem a feladtokkal való bajlódást.
Köszi a pénzbe kerülő dekrétumot, de nem kérek belőle.
Dátum: 2013.02.24. 07:13:31
Ezt most, úgy mondod, mintha kötelező lenne filmet nézni.
Szerintem egy film kiragadott eleme nem tartozik az úgynevezett alapműveltséghez.
Ha viszont a mai világban a csillagok háborájúát az alapműveltségbe tartozó dolgok közé soroljuk, akkor ez a mai kor szegénységi bizonyítványa.

Szerintem az alapműveltséghez inkább az olyan regények tartoznak, mint például az Egri csillagok, vagy a A kőszívű ember fiaii.
Ezek az én korosztályomnak kötlező olvasmányok voltak, de szerintem még ma is azok és inkább tartoznak a fent nevezett témába, mint holmi sci-fi.

De akkor ilyen alapon rákérdezhetünk arra is, hogy például milyen színű Leila hercegnő szeme?
Ez is ugyan ahoz az alaműhöz tartozó meghatározó elem.
Na ne őríts ezzel a mindenki másnak van előnye dologgal.
Már hogy lenne előnye egy teszem azt 60-s szintű játékosnak, még ha normálisan csinálja is a templomot teszem azt a hűség zálogára?
Ez az egyik tétel ami horribilis összegért megy el példáulé, minden világon az aukción, vagy még sorolhatnék tárgyakat.
V5-n nagyon jó, hogy kivették az ismételhető küldetésből a dukátszerzést, de ott is bevezetésre került a 10, 100, 250 dukát vétele templomkristályért.
Na akkor hol is tartunk már megint?
Látszik, hogy tényleg csak az a fontos, hogy akik magasan vannak előnyben részesüljenek és itt most nem a pénzért megvehető javakról beszélek.
Craslorg, nem mindenki kuksol minden nap reggeltől estig a gép előtt, van aki dolgozik is.
Értem ezalatt, hogy napi szinten fizikai munkát végez és nem az irodában ül és munkaidőben nyomja a végzeturat, mert gondolom itt ez eléggé általános jelenség.
Továbbá, nem mindenki tudja teljesíteni a templomos küldetéseket, mert akkora erőforrásba kerülnek a dekrétumok.
Azt hiszem, már többször meg lett jegyezve itt a fórumon, hogy nem mindenki milliomos, hogy 20-30K értékben nyomja tele kövel a karakterét.

Normálisan játszom, minden nap aktív vagyok, de én napi 10-12 órát dolgozom sokszor 30 méter magasan, tehát beláthatod, hogy ott nincs lehetőségem a végzetúrral foglalkozni.

Különben is, ez nem éppen játékosbarát fejlesztés, hiszen a dukát így is infláció áldozata lett,
Mint megjegyeztem az előző hozzászólásomban tömegcikké vált.
Az aukciós házban az egeket veri minden tétel ára, így a kisebb szintű karaklterek csak nyálcsorgatva nézik az ott levő dolgokat.
Megmondanád nekem, hogy egy darab 1 IQ-t adó kő hol ér 2-300 dukátot?
Na látod ez ellen kellene tenni, és nem elősegíteni még jobban a dukát értékvesztését.
Sziasztok!

Nemrégen tértem vissza a játékba, és megdöbbenve láttam, hogy az aranydukátból egyszerű tömegcikk lett és így még értéktelenebbé vált, hiszen mind hűségszilánkért, mind pedig templomkristályért is vehető.
Így most megint azok élveznek előnyt az aukción, akik ezeket rendszeresen gyűjtik.
Ez az egyik legrosszabb fejlesztés szerintem, mert ebben semmi esélyegyenlőség nincsen.
Így aki normális módon gyűjtöget, annak sosem lesz esélye, normális aukciós tétel megnyerésére, mert mindig felül lesz licitálva a mások által templomkristályért vagy hűségszilánkért felhalmozott dukátok miatt.

Kéretik ezt a fejlesztést törölni!
Dátum: 2011.02.01. 20:44:38
Mi a közismert nevén Dávid csillag?
7 ágú csillag
Dobócsillag
6 ágú csillag
5 ágú csillag*

A csillagos van jó válasznak megjelölve. LOL, a Dávid csillag a zsidó vallás egyik jelképe és hat ismétlem, hat ágú csillag.
Tehát, vagy javítsátok, vagy töröljétek a kérdést.
Dátum: 2010.12.06. 23:38:23
Milyen színű úton ment Dorothy Smaragsvárosba az Óz a csodák csodája című mesében?
zöld úton
kék úton
fehér úton
sárga úton

A kérdés és a válasz is javításra szorul, mert Dorothy a nem a sárga úton ment, hanem a sárga köves úton.
Dátum: 2010.11.24. 02:01:53
Melyik kategória esik bele a "speciális érdeklődésű réteg" értékelési szempontba?
számítógépes játékok
általános földrajz
magyar nyelv
sporteredmények


Szerintetek jó ez a kérdés?
Szerintem nem.
Törölni!
Dátum: 2010.10.15. 20:28:34
A következő event legyőzendő ellenfele Miklós a Nerfkirály lesz.
Dátum: 2010.04.29. 16:23:51
Nekem tetszik.Jó ötletnek tartom
Felőlem maradhat
Dátum: 2009.09.20. 19:37:34
Köszi.Várom a 24.-ét.
Dátum: 2009.09.16. 18:24:08
Ywgarrd-nak teljesen igaza van.Díjaznám az ilyen fejlesztéseket.
Dátum: 2009.09.15. 18:11:06
Hahó.Mikor indul a 4-es világ?Már letelt a 2 hét és még előreg sincs.
Dátum: 2009.07.27. 17:29:39
A 4-es szerveren ilyen kérdést kaptam:

Egy nap hányszor pihenhetsz maximum?
1
2
3
4

Felháborító mik vannak.
Dátum: 2009.06.10. 19:55:39
Ezt szeretném én is tudni.Ugyan így vagyok vele én is.Minél nagyobb a spektrálisom annál több kisebb szörnyek jönnek.Most 72+20-en volt és megkaptam egy 450-est.Mi lett volna ha nincs 1-sem a spektrálison?10?
Dátum: 2008.10.04. 18:48:23
Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy miért nem kapok kérdést mikor vadászni indulok?
Dátum: 2008.10.04. 18:47:08
Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy miért nem kapok kérdést mikor vadászni indulok?
Dátum: 2008.10.04. 17:37:58
Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy miért nem kapok kérdést mikor vadászni indulok?
Oldal: 1