Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2015.10.19. 20:48:04
A kritvarija ugyanakkora mint a tiéd+valamennyi még. Nem tudsz ellene fejleszteni. A turbód legalább 2-300as lgyen, akkor a tiéd fog bejönni, mert azt nem másolja.
Idézet: Unr34l - 2015.10.19. 19:31:40
De TP-t sem add és ezért nem adja amiket felsoroltál mert azokat TP-hez köti ;-)

Helytelen asszociáció. Olvasd el a szubtéri érzékelés vagy myto tudás szakértelem leírását. Ha találsz TP-re utaló kifejezést szólj, ha azt látod "vadászat során", akkor pedig gondold át ezt az érvelést még egyszer.
A k. szádat Bele kell húznom.
Viszont amit nem kaphatsz érte:
- szürke myto (miért is nem? vadászat? az.)
- asztrális kincs (miért is nem? vadászat? az.)
- kiégett őskő (miért is nem? vadászat? az.)
- mini esemény kincs (miért is nem? vadászat? az.)
- szubplazma (miért is nem? vadászat? az.)

Valamiért kalandot lehet találni, de a többi cucc - szerintem véletlenül - kiesik elfogáskor a szórásból. Nyilván nem ebbe megy tönkre egy karakter, de ahogy egyre több finomság jön vadászatból, egyre feltűnőbb ahogy az elfogásra semmit nem ad a fentiek közül.
Szerintem kicsit komolyan veszed ezt az szb kérdést. Ha neked nem fér bele az szb-s diplomácia, attól nem kell csodálkozni, hogy másnak igen, és ennek segítségével előrébb végez. Nem kell ezt szerintem rossz dolognak beállítani. Persze nem azt teszed, de azért mégiscsak azt teszed.
6 hét tervezgetés sok idő, de a vizsgára sem sokat kell tanulni, hanem elsőre átmenni.
Igen, lassan annyi minden jár már vadászathoz hogy komoly hátrány sok állatot elfogni.
Dátum: 2015.10.19. 11:28:31
Idézet: Mordus - 2015.10.19. 10:40:59
A kincskereső szkarabeuszból egy karakternél több is lehet, illetve a hatásuk összeadódik?


Ez engem is érdekelne. Úgy látom ki tudnám venni még egyszer.
Dátum: 2015.10.19. 11:26:44
Idézet: LanMaffia - 2015.10.19. 11:03:00
Nekem már jóval több kék jön csomagokból meg kincsekből, mint amennyit elköltök.


Erre térjünk vissza 1-2 év múlva, amikor minden csatlósod 250+ lesz, és ahhoz is kell 100-200 kék hogy elfingja magát bármelyik csatlós
Szerintem a váltási arányis igen szar, meg ne is szabad pazarolni a kéket ha valaki hosszabb távra tervez.
Pálya széléről úgy hogy sosem érdekelt az SZB csapatszinten:
Ha én akarok lenni a bajnok, akkor miért hagyom, hogy x csapat lepaktáljon y-al? Miért nem ígérek fölé akármiben (fizetek LE-vel portyában), puncsolok a diplomáciáért jobban?
Vannak szövetségeket átívelő barátságok, ahol nem győzhetsz, de minden ilyen eset megpuhíthatatlan lenne?
Nem értek egyet, az epikus ütést nem mosnám össze ezzel, hiszen ott 20-30 emberből kell párat találni aki aktív egy időben, míg ennél a teljes világról.
Dátum: 2015.10.19. 07:13:22
Többsége nagyon tetszik, nem elszállt ötletek, javaslom küldd el ÜSZ-en keresztül fejlesztési javaslatnak.
Dátum: 2015.10.18. 14:04:46
Rá is kattintottál a tárgylistádban a bőrpajzsra?
Dátum: 2015.10.18. 09:26:02
2 tárgy nem lehet egy állaton, ha ráadsz újat, akkor a régi elveszik, hacsak nem visszaváltható a tárgy, de az nagyon ritka, és külön oda is van írva.

http://vegzetur.hu/index.php?m=allatok_felszereles

Első pár mondat:
Állatodat felszereléssel láthatod el. A felszerelést a lélekkufárnál vásárolhatod meg. Minden kedvencednek csak egy tárgya lehet! Ha egy új tárgyat adsz egy lényednek, vagy szabadon engeded, a tárgyat nem kapod vissza.
Idézet: Ariel - 2015.10.17. 22:31:48
Még egy egyszerű epikus ölés is komoly problémákat jelent a szövetségek nagy részében, pedig ehhez minimális csapatmunka szükséges.

Ezért nem szövetségen belül kell keresni az ilyen interakciót, hanem "leülök egy asztalhoz" típusú játékelem kellene. Amint megvan a feladattípushoz szükséges játékos (3, 4...10? 20?!), mehet is a buli. "Egyedül" azt kell megoldani, hogy szinttől függetlenül mindenkinek élvezetes és megérős legyen az esemény.
Dátum: 2015.10.17. 17:46:30
Idézet: F3rcsu - 2015.10.17. 14:23:29
Drefeath
Típus: fókuszkristály (Visszaváltható)
Behelyezhető: varázslat
Hatás: +10% Sebzés

Az lenne a kérdésem hogy az a 10% az működik százalékosan?
vagy csak 10-el növeli meg a sebzést?


Ha egy varázslat 500-600 sebez gyárilag, akkor 550-660 lesz fk után.
Idézet: Buildermann - 2015.10.16. 23:33:39
Ha mar tobbnyire az antiPvP iranyaba haladunk, akkor abba az iranyba kellene elindulni, ami a jatekosok osszefogasan alapszik (csak hogy ne vesszen ki teljesen a `kozos elmeny`). Gondolok itt robbszemelyes kalandokra, tobbszemelyes harcra, akar esemenyre is, stb.

A legtetszetősebb javaslat amit hónapok óta láttam!
Az már ettől függetlenül is megvan szerintem. Inkább amit Ariel mondott, hogy ha azt a kevés pvp-re való kedvet is csökkentjük, mi jóra vezet? Remélem lesz valami a karakterek interakciója növelésére is, nemcsak a csökkentésre.
Egyébként a pajzs hogy működik szubplazmás kamrázásnál? Vagy az ellen automatikusan véd, mint a bogár?
A szkarás AF csökkenti ennek is a hatását.
Dátum: 2015.10.15. 15:28:45
!!!SÖR!!!

(Ebben itt most nem kell értelmet keresni, az öröm jele hogy újra sör a játékban)