Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helion1988

Dátum: 2012.05.26. 13:43:37
Ha V5-ön játszol akkor ezért:
manakonstrukció (1/3 hatékonyság)

http://vegzetur.wikidot.com/vilag5
Dátum: 2012.05.24. 07:20:59
Nekem jóváírta ezeket a küldiket aktív VÚ ablak nélkül is: tp szerzés, állat sajtolás, 50 vadászat/nap. Akkor volt gond, ha nem léptem be előtte a templomba. Persze attól még működhet a monitorozás része. Az egy napos korlát nem kavart be?
Dátum: 2012.05.06. 15:14:23
http://vegzetur.wikidot.com/rezisztencia
Dátum: 2012.05.05. 19:26:15
Nyereményed: Lélekkút generátor (piros)

Remélem kaptam vagy 100 büntipontot ezért a csodás nyereményért.
Dátum: 2012.05.03. 10:42:48
Idézet: Romantikus erőszak - 2012.05.03. 10:13:32

Jó amikor a Jv-k ennyire képben vannak. Dikó "játékvezető" szerint nem volt semmi elérhetési gond a Beho szervernél vasárnap este-hétfő reggel.
Gondolom ő nem akart belépni.

Jó, hogy ennyire tájékozott játékvezetőnk van.


Elnézést kérünk, de úgy tűnik a t-comnál probléma van a nameszerverekkel, emiatt nemcsak a végzetúr, hanem sok más magyar domain is ideiglenesen nem volt elérhető (vagyis hol elérhető volt, hol nem).
Sajnos meg kell várni amíg megjavítják nem tudunk mit tenni

Sürgős problémával kapcsolatban a beta kukac vegzetur hu címre írjatok, Miklós igyekszik hétfőn válaszolni mindenre.
Dátum: 2012.05.02. 13:16:23
Nyertél már ebben a kategóriában? Neki mennyi medálja van? Ő nyert már ebben a kategóriában?
Dátum: 2012.05.02. 11:54:57
Szerintem 9-10 környékén fog beindulni. (A bajnoki 16.-án van és 1 héttel előtte lehet nevezni)
Idézet: Laszlo27 - 2012.05.01. 14:04:17

Véleményem szerint ez is segítené a szerver stabilitását ha nem lenni ennyi off karakter.



Ez miért segítené a szerver stabilitását?
Dátum: 2012.04.28. 12:05:32
Akkor viszont nem 2 napot hanem még 16 napot kellett volna várni.
Dátum: 2012.04.26. 09:47:07
Mondható hibának is, de olyan hiba ami nem feltétlenül szorul javításra (ha tényleg hiba), mivel a medálokat megtudod nézni kémkedés nélkül is.
Dátum: 2012.04.24. 22:59:48
Olvasd el még egyszer amit Yaksee írt, és próbáld meg értelmezni.
Dátum: 2012.04.18. 07:28:20
Miért ne működne kennelben?
Dátum: 2012.03.29. 19:45:40
Akkor van meg a 3x-os ha már nem írja hogy mennyi tp-t kell gyűjtened.


Idézet: Helion1988 - 2012.03.29. 18:26:56
Tudtommal ez mindenkinek így működik.


Ezt arra értettem hogy mindenkinél megugrik a szükséges tp szintlépés után. (Bár azt nem tudom hogy miért.)
Dátum: 2012.03.29. 18:26:56
Tudtommal ez mindenkinek így működik.
Dátum: 2012.03.27. 08:37:48
Sose volt nagy neki alias kicsi, de legalább játékos avagy kicsi, de legalább nem áll fel.

(Dozer remélem értékeled az alias-t, és az avagy -ot)
Dátum: 2012.03.26. 22:21:09
Csak egy kis letöltés adat: (bár ebből nem derül ki pontosan hány ember használja a scripteket, de azért lehet következtetni)

vegzetkviz: 14338
vu omni: 5050
vu comfort: 3213
Végzetúr vadászat statisztika: 2604
vu portya elemzo: 2070
kalandwiki: 1805
vu idomitás: 1423
vu ispotály: 1051
Dátum: 2012.03.26. 21:41:57
Idézet: BaalCain - 2012.03.26. 11:36:10


Nem figyelsz mit írok és összemosod a bekezdéseket.



Két külön bekezdésben írtam két külön dologra...

Idézet: BaalCain - 2012.03.26. 11:36:10

cras érve, h a saját gépén csinál változtatást. A portyabehívás is a saját gépen történő változtatás. Ebben a részben nem volt megemlítve, h terheli-e vagy sem vmi a szervert.


Fussunk neki még egyszer. (Bár előre látom, hogy én vagyok a hülye amiért megpróbálom elmagyarázni no, de mindegy. Jah is itt jegyezném meg, hogy ahogy ebben az írásomban úgy az előzőben sem személyeskedtem (veled ellentétben), és nem volt célom hogy megbántsalak (veled ellentétben), ha esetleg mégis a lelkedre vetted, hogy neked címeztem előző írásomat akkor elnézést kérek).


Abban igazad van, hogy a portyabehívás is a saját gépeden történő változtatás, ha abból a nézőpontból vizsgáljuk hogy kattintottál és változott valami.

Viszont adat lekérés szempontjából, és játékműködés szempontjából nézve külön lehet választani a két változtatást.

Egy másik példán keresztül levezetve:

Legyen az:
E-mail elküldés a portyázás.
A script kinézett módosítás nélküli VU a klasszikus windows skin.
A scriptel módosított VU kinézet a windows xp skin
Az e-mail küldő a játékos.
A címzett a VU szerver.

Ha az e-mail küldő ír egy levelet a címzettnek és elküldi, a címzettre nincs befolyással az hogy klasszikus nézettben vagy xp nézetben írta meg a küldő a levelet. (kinézet módosító script)

Ha az e-mail küldő ír egy levelet a címzettnek és elküldi, a címzettre nincs befolyással az, hogy
a szöveget előre beírta és bemásolta vagy begépelte. ( könyvjelzőből indított támadás a játékos által)

Ha az e-mail küldő egy automata levelet küld a címzettnek (egyet), ez nincs befolyással a címzettre. (De ebben az esetben a küldő természetesen csalást követ el, mivel nem ő írja a levelet és küldi el. Ezt csak azért írtam le mint példát, hogy címzett oldalról nincs különbség a sima és e között a levél között (persze ez attól még csalás!!!).

Ha az e-mail küldő egy automata levelet küld a címzettnek (mondjuk több 100-at), az befolyással van a címzettre lévén hogy hátráltatja a többi levél elolvasásában (pl.: másodpercenként támadást kísérlő macro).


Idézet: BaalCain - 2012.03.26. 11:36:10

Nem siklottam át a kinézet fölött, csak nem érinti amiről írok, mint a cipőméreted sem. Hogy hova rakod az ikonokat annyira nem zavaró, tőlem ha akarod kikapcsolt képernyővel is játszhatsz.

de ami tisztán lejön Helion játékostársam, téged igen súlyosan fog érinteni, hha számon kérik a scripteket.


Teljesen felesleges személyeskedni. Ettől se jobb játékos se jobb ember nem leszel. Ha a te nézőpontodat, mondandódat félre értettem arra egyszerűbb, ha csak rávilágítasz.

Fog érinteni a 1-2 script "számon kérése", de koránt sem súlyosan.
Dátum: 2012.03.25. 14:07:34
Idézet: BaalCain - 2012.03.25. 11:46:33
cras: szóval van az a könyvjelző link amit csak behívogatsz adott idő múlva. És mi bizonyítja, h te vagy a hasonló mód cselekvők aktív tevékenysége teszi ezt meg, nem pedig a script?


Ha nem másodpercenként hívja be az ablakot hanem pl 15 percenként, akkor nem tudod bebizonyítani, hogy script nyomkodja a gombot vagy a játékos, ez nem terheli a szervert. (persze az más kérdés, hogy nem fair azokkal szemben aki nem használja)

Idézet: BaalCain - 2012.03.25. 11:46:33


Az meg miféle érv, h a saját gépemen csinálok változtatást a saját felületemen? uezt teszi a portyaablakokat behívó script is nem változtatja meg a végzetúr programot. elmegyek buliba és közben 35 percenként lefosztom a környéket. -még jobb ha csak küldire mész mint birka. semmi Lé nálad, csak 35 percenként elmész pl kábítani. nem érhet veszteség.

Megnéztem egy rakat scriptet a héten. A gyógyítós pl folyamatosan próbál gyógyítani. jöhetnek a nagy érvek, de bizony ez megterheli a gépet is.


Ez bizony tévedés. A portyaablakot behívó script a játékos helyett portyázik és folyamatosan terheli a szervert azzal hogy másodpercenként próbálja támadni a játékost.

Ezzel szemben a játék kinézetét módosító scriptek semmilyen befolyással nincsenek a szerverre, lévén, hogy az a már megnyitott lapot módosítja. Nem küldd és nem kér le adatot a szerverről. Sőt kis túlzással az is elérhető hogy kevesebb adatott tölt be pl.: a Szerencsekereket nem úgy nyitja meg hogy: lélekkufár majd szerencsekerék, hanem egyből arra a lapra ugrik. (-1 lapmegnyitás, tárgylekérés)

Mondjuk ezt már sokan leírták előttem, de gondolom azok fölött átsiklottál.
Dátum: 2012.03.23. 23:22:50
Jól gondolod, az omni nem terheli a szervert. Ahogy az se ha tiltod a reklámokat. (Ha jól tudom az Adblock kiegészítő bárki számára elérhető és szabadon használható, tehát még "legális" is).
Dátum: 2012.03.23. 23:00:07
Félre értettél. Nem azt írtam, hogy ezen scriptek megszüntetése a rossz, hanem azt hogy ha eddig nem járt érte bann, akkor most ne az legyen, hogy nah holnaptól végleges bann jár ezért.

(Lehet meglepődnénk, hogy mennyi ember kapna bannt hogyha pl az idomítós/ispotály script egyik pillanatról a másikra figyelmeztetés nélkül büntetve lenne, és itt jön be amit fentebb írtam)