Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blasphemya

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.21. 09:15:29
Mi az FF Hexadecimális szám értéke?
96
128
255
300

Ezt egy egyszerű, mezei bölcsész honnan tudhatná? Esetleg egy átlagember? Hangyabokányit speciális, de körülbelül 4 hónapja nem is láttam értékelendő kvízt. Vajon kik tartoznak abba a szűk, elit körbe, akik szerint ez egy értelmes kérdés?
Dátum: 2009.05.26. 00:52:49
Van egyáltalán olyan kérdés, amit elfogadtok? Meg mondanátok egy példát, hogy mégis milyen egy jó kvízkérdés? Egyfolytában kapom a jobbnál jobb kérdéseket, amiket általában tipp-mix alapon töltök ki, mivel fogalmam sincs sajnos arról, hogy a rómaiaknál melyik császárnak mi volt a ragadványneve vagy melyik pláza volt Budapest első nagy bevásárlóközpontja. Ráadásul ilyenek miatt buktam be a 30 kvízes küldetést is.
De most tényleg, hogy néz ki egy jó kvízkérdés? /Most nem azokra gondolok, amiben van egy darab szóközfelesleg, mert attól még teljesen érthető a kérdés és emiatt nem kellene törölni./
Dátum: 2009.04.07. 13:03:58
Ha nem veszem meg a pár szinttel feljebb lévő cuccokat, nem maradok versenyképes. Magyarul, leütnek a francba. Meg ez nagy karakterátalakítás keretein belül működött, muszáj venni pajzsot és páncélt, mert a nem prémes, sajnos eléggé ócska és nem ad elég védekezést..
Dátum: 2009.04.07. 12:55:46
30 kavics egy komolyabb cuccért? 1 hete vettem 100 kavicsot, ahhoz jött +50 kiégett, majd egy hét alatt szépen el is ment. Varázslatra nem is maradt. Vettem egy legendás tőrt, egy királynő páncélját és egy tachiada-t. Ez kapásból 90 kavics, ugyebár. Akkor azokhoz fókuszkristályt (mert, az kell) +12, az állatnak egy új cuccot, mert már nagyon gyengélkedett szegényke +12. Meghosszabbítottam a prémemet, majd azt vettem észre, hogy a hideg tűzre nem maradt. Eddig 11.000 ft-ot öltem a játékba és most már nagyon meggondolom, hogy érdemes lenne- e bármilyen más módon befektetnem. Ha az ember jobban belegondol, látszik, hogy ezt hosszabb távon csak a kőgazdagok tudják finanszírozni, a viszonylag csóróbbak meg szépen lemaradoznak, elvesztik a kedvüket. Támogatom Ianus javaslatát, hogy legyen szabva egy fix kavicsmennyiség egy tárgyért. A szövetségünkben is egyre többen jelentik be, hogy többet nem vesznek, mert egyszerűen irrálisan sokat eszik egy tárgy, amit max. 2 hét múlva le is lehet cseréni, mert elavulttá vált és a szokásos látogatók röhögve leütnek.
Sajnálom, hogy ezzel bárkinek az üzletpolitikáját sértettem, de hát válság van és ilyen árak mellett szerintem egyre többen abbahagyják a "kavicszabáló" életmódot.
Nem tudom, de akkor is ott figyel az orosz (orosz-zsidó). Meg nem tudom ebben a kvízben mennyire kérdeznek rá a vallási hovatartozásra.
De egy érdekes kérdés lenne, milyen származású volt Buddha vagy Mao Ce-tung Mert az ember rávágná, hogy nepáli és kínai.
Mindegy, de a lényeg, hogy ki lehetett volna következtetni, csak valaki kukacoskodni akart. Így bukott egy küldetésem az új karakteremmel. De ezt a kérdést elfogadták, ami még szerintem is bugyutácska

Melyik NEM egy böngésző jele?

róka egy földgömbön
kék e betű körülötte egy sárga karikával
egy piros nagy O betű
egy zöld emberke
Milyen származású volt Marc Chagall híres festő?

lengyel
cseh
orosz
török

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Valaki meg tudja magyarázni, hogy ebben mi volt a nem egyértelmű? Ha már nem ért valaki a művészetekhez, akkor szánjon erőt a google használatára, első oldalon kidobja, hogy orosz. Ha meg túl könnyű válaszlehetőségeket adok meg, akkor az a baj.
Dátum: 2009.03.18. 23:37:10
Köszi az infót!
Dátum: 2009.03.18. 20:50:53
Valaki elárulná részletesen a knízókamra működését? Szövetségünkben most ez nagy dilemma, hogy egész napi le gyűjtögetésből kapunk-e 1 %-ot vagy csak azután, hogy legyőztük? És milyen időközönként számlázza a nyereségünket?
Úgyis lesznek olyanok, akik nem tartják be és háborút fognak indítani, akkor meg ugye vissza kell vágni ( ha csak nem akarják könnyes szemmel nézni, hogy le vannak ütve és ki vannak fosztva), tehát ez az egész megbolydul,beszállnak a szövetségesek is. Szerintem 26-a táján többen fognak háborúzni, mint eddig Mondjuk a mi szövetségünk sem tartja be (V2), szükségünk van a prédára és nem fogunk félbehagyni minden ígéretesnek tűnő háborút. Mindig is így volt, az oroszok sem adtak békekezet a németeknek karácsonykor (és fordítva), ugyanúgy mészárolták egymást.
Ki Spongya Bob legjobb barátja?

Patrik
Tunyacsáp
Ronald Reagen
Törppapa

Több, mint 50% nem tudta. Most az emberek vagy nem tudják használni a google-t vagy nem tudom
Akkor jó tippeket adnak a kis cimboráiknak...
Üdv!

Ha mindenáron meg akarjuk őrizni a játék tisztaságát, akkor hogyan lehetséges az, hogy a fejlesztők is játszanak??? Azt hiszem, ők kicsit jobban tudják, mit, hogy, meddig is miért kell csinálni! Ilyet még életemben nem hallottam.. Ha 2 karakter súlyos csalás, akkor ez milyen kategória?! Főleg, ha még szövetséget is alakítanak és a normálfelhasználók előtt behozhatatlan előnyre tesznek szert...
Dátum: 2008.10.05. 19:31:20
Oh, köszi, akkor új küldetést kérek.
Dátum: 2008.10.05. 18:55:30
Ki vagy mi az a Drakin? csak, egy kis segítségre lenne szükségem
Szerintem a túlzottan szerepjátékos dolgokat is kicsit vissza kellene fogni. 80%-ukról fogalmam sincs, mire megtalálom, le is jár az idő. Irodalmi kérdésekkel viszont nem nagyon találkoztam, mindegy majd ha annál a küldetésnél járok összedobok párat
Oldal: 1