Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.24. 18:02:47
Igazából feleslegesen vitatkozunk, mert kiesett.
Mivel a filmre kérdez rá konkrétan, ami nekem egyenesen csalódás volt az eredetihez képest, én sem ragaszkodnék a kérdéshez, nekem az szúrta a szemem, hogy ismeretlen dolognak neveztél egy kultuszmeséhez tartozó alap megnevezést, csak mert benned nem hagyott olyan mély nyomot anno.


Nem ismeretlennek, hanem specnek nevezte.

Ma kigondoltam egy spec tesztet. Kerdezz meg 3db 50+ not, hogy tudja-e a kerdesre a valaszt, es ha a leghalvanyabb fogalma sincs rola, sot esetleg mar a kerdest se nagyon erti, akkor biztos, hogy spec.
El kell keseritselek, a kepregenyrajongas nem olyan elterjedt dolog, mint gondolod. Nem csak, hogy en nem voltam ilyen, de pl. az ismeretsegi koromben talan 10-20% olvasta ezeket. Szigoruan a fiuk kozul. Lanyoknal meg talan 2-3%.
Idézet: Axonise Flass - 2009.02.24. 21:35:41
Kocos a hagyományos váltók hányszor lépnek át? Mert ha egyszer netán kétszer, akkor az az egy vagy össz három kincspont vesztés nem fog földhöz vágni senkit...

Az ötlet jó, a korlátlan mozgást gátolni fogja.


A kincspont vesztés most is fennáll, itt szerencse vesztésről beszélünk. Számomra pedig ebből egyetlen pontnyi sem elfogadható, ha van más megoldás. Olyat ne büntessünk, aki nem akar a szabályokkal visszaélni.
Az nem lehet megoldás, hogy olyan szövetségbe nem lehet jelentkezni, aminek az elmúlt X napban tagja voltal? (pl. X=30)
Nem tartom jo otletnek ezt a szerencse csokkentot, ami a hagyomanyos valtokat is sujtja.
Dátum: 2009.02.24. 21:24:04
Idézet: Gau84 - 2009.02.24. 17:31:30
Kocos, Téged mennyire zavarna, hogy 5 percenként rávernek a karakteredre?


Ne izgulj, volt olyan, hogy csépeltek engem is folyamatosan. Sokaig nem volt tul magas a TÖ-m. Sőt tulképp most sem az. Nem jó, de együtt lehet élni vele. Aztán tettem róla, hogy ezek a támadások megritkuljanak.
5 percenként ki van csukva, hogy támadjanak. Akkor még rendezhető volt a portya lista, de úgy sem fordult elő, hogy 3-szor rámúsztak volna 1 órán belül. A 60%-os jutalom miatt ez nem lelkesít senkit.
Dátum: 2009.02.24. 21:15:57
Idézet: Doktordikhed - 2009.02.24. 17:18:13
Mennyit is, 10 pontot növeli az ép-t egy szint? Egy ötvenes rá kéne dobni, hogy megfogjon 500 sebzést, de még az is kevés...

Tényleg normalizálni kéne a sebzéseket, ha magasról támadnak lefelé. Az adott karakternek nem lesz előnye abból, hogy 700 sebzéssel nyeri meg a csatát. Ugyanaz, mintha a felével nyerné.


Amennyiben 10. szintu vagy igen. De 10-es szinten mar a 200 sebzes is eleg jo sztem.
Dátum: 2009.02.24. 21:10:54
50*1000?
Dátum: 2009.02.24. 21:08:07
Idézet: Sasuke20 - 2009.02.24. 20:53:50
Ha valaki licitál, és nem ő nyer az aranyat visszakapja, vagy elveszíti?
szerintem a legjobb az lenne, hogy bizonyos %-át visszakapjuk pl25%, ez 3 arnydukátnál 0, viszont aki 4-el licitál és túllicitálják az visszakap 1-et


A legjobb (a normalis megoldás?) az lenne, ha aki nem nyer az nem fizet. Miért tenné?
Dátum: 2009.02.24. 17:17:03
Az a baj a tobbseg ott teved, hogy azt gondoljak, a kiszabadulas minden esetben realis alternativa kene, hogy legyen. Miert? A kiszabadulas inkabb azert van ott, hogy egyreszt ne legyenek lebeszelt oda-vissza beulesek a kamraba, masreszt, hogy tektikazni kelljen, azaz olyan ellenfeleket zuppolj a kamraba, akik eleg erosek, de azert kiszabadulni nem fognak.
Ha mindig lenne esely kiszabadulni, akkor pont az a cel nem valosulna meg, hogy a magas szinten megszuno / kieso portya zsakmanyokat potoljuk.
Dátum: 2009.02.24. 17:13:35
Egy olyan kerdest hadd tegyek fel, hogy akinek ilyen nagy gondot jelent a sok sebzodes, az miert nem rak par pontot egeszsegre? Hogy all most az egeszseged a tobbi tulajdonsagodhoz kepest?
Idézet: Eledell - 2009.02.24. 15:52:43
Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.
Kérdésem:
Kik az ellenséges robotok a Transformers című filmben?
Apócák
Álcák
Pálcák
Apácák
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Mi a probléma? Csak hogy el ne veszítsem a lehetőséget. Mert ha elmondjátok hogy mi a hiba akkor legközelebb nem követem el.


Kerdesed nem tartozik az altalanos muveltseg temakorebe.
Dátum: 2009.02.24. 16:27:43
Idézet: Ariel - 2009.02.24. 12:36:45
Jelen esetben a TGY jár jól vele, amiért gratula nekik, hisz észrevették a benne rejlő lehetőséget...


Es meg is tudtak velositani!
Dátum: 2009.02.24. 16:24:20
Idézet: Miklós - 2009.02.24. 12:18:41
én úgy gondolom, hogy a tgy felnyomja valamekkorára (nem tudom, meddig, ezt csak ők tudják), és az lesz a limit. A következő szövi eggyel tovább fogja csak épiteni - tovább nem lesz értelme, mert a tgy akkorra már nem fog visszaszállni a versenybe. Úgy gondolom, hogy bizonyos időnként (1 havonta?) lesz egy szövetség, ami elég erősnek érzi magát, hogy kihívja az aktuális "uralkodót" és átvegye a tornyot. A versengés jelleg nem lesz meg annyira, mint én szerettem volna, de az elméleti tervezés és a gyakorlati alkalmazás úgyis ritkán van köszönőviszonyban. Ha minden kötél szakad, és azt látjuk, hogy hosszútávon senkinek nem akaródzik épiteni, még mindig gondolkodhatunk rajta, az utólagos csökkenésnél akkor már minden értelmesebb lesz, pl. fokozatosan egyre olcsóbbá válik az épités az újaknak stb.


Miert is nem szallnanak vissza? Majd akkor fognak - talan - kiszallni, ha a vezetes megtartasa tobbe kerul, mint amennyit termel.
Majd pont azt az egy szintet nem dobjak ra? Radobnak 20-at. Hogy az ellenoldalt demoralizaljak. Es amig az ellenfel zarkozni akar, nekik tovabbra is termel a torony.

Egyebkent az milyen karpotlas lenne, ha mondjuk 2 hetig nem csokkenne a torony szintje? Ezzel a TGY nyerne +2 hetet mindenki mashoz kepest, plusz valoszinuleg utana, hogy elkezd csokkenni, meg 3-4 hetig meg tudjak tartani? Ezt TGY-sektol kerdezem.
Dátum: 2009.02.24. 16:20:16
Idézet: Miklós - 2009.02.24. 11:43:21
A torony csökkentés témájára visszatérve, már leírtam, hogy ezt valószínűleg visszamenőleg már nem érdemes meglépni, egyrészt, mert van egy másik alternativa ami ugyanazt az eredményt éri el, másrészt az ilyen mindig rossz szájizt hagy a játékosokban, meg tényleg jól mutat az a magas torony. Csak akkor lenne korrekt, ha a TGYsek is egyetértenének vele. Viszont sajnálom, hogy kimaradt, mert az átlag játékosok számára sokkal jobb lett volna, mint így, hogy ki kell fizetni egy masszív "beugrót".


Most erdekes, de az ellenkezodjet irod annak amit tegnap.
Sztem mindenkeppen meg kell lepni, ki kell gyezni a TGYüvel egy realis karpotlasban, es meg kell lepni, mert kulonben a HT sokak szamara soha nem lesz elerheto. Ez pedig komoly hiba lenne.
Dátum: 2009.02.24. 16:17:04
Idézet: McGee - 2009.02.24. 11:20:08
Én ezt nem értem, most akkor a 7 milliós hatalom tornya az bagatell, vagy pedig leküzdhetetlen akadály?


Ki mondta, hogy bagatell?
Idovel senkinek nem lekuzdhetetlen, de mire nem lesz az, addigra mar 20 milliosat kell majd epiteni (kiveve ha lesz szintcsokkenes). Mire az is menne addigra 40 millas lesz a szint. Stb.
Dátum: 2009.02.24. 16:15:20
Idézet: Damage - 2009.02.24. 11:10:36
Mi az a kis szövetség egyébként?
Olyan amelyiknek kapacitása van epikus emlékműre, 10-es mágustoronyra és egyéb előfeltételekre, hogy építhesse a hatalom tornyát?
Értem én...


Hat ha nem 2 het tavlatban gondolkodunk, akkor erre elobb utobb mindenkinek lesz kapacitasa. Viszont a hatalom tornyara egy szuk elit retegn kivul nem vagy csak nagyon sokara lesz sokaknak. Nagyon sokara ertsd: evek mulva.
Dátum: 2009.02.24. 15:45:11
Idézet: Crimson - 2009.02.24. 10:30:32
"Megvolt. Lasd felfele portyak TP-i. Pont igy zarkoztak fel a kis TB meg a kis Sameed (amig nem torolte magat)."

Nem vagyok biztos benne, hogy "kisebbek" alatt a legerősebb portyakaraktereket értette


Olyan fejlesztes nem lesz soha, hogy mivel nem tudok ugyesen jatszani, ezert gombnyomasra kapok 100K LE-t.
Idézet: Craslorg - 2009.02.24. 07:10:41
A legtöbbször igyekszem ilyenkor egy már szerepeltet is pöttyinteni, ez most - sajna - elmaradt.


Az ertekelt csak a legelsot kapja meg az okok kozul, tehat a tobb pipanak nincs sok ertelme.
Dátum: 2009.02.24. 10:19:13
Idézet: Mortu - 2009.02.24. 06:29:32
Inkább olyan fejlesztéseket kellene kitalálni, ami segítené a kisebbek felzárkózását.

Megvolt. Lasd felfele portyak TP-i. Pont igy zarkoztak fel a kis TB meg a kis Sameed (amig nem torolte magat).

Ez megint csak a TOP 150-200 játékosnak jó, akik amúgy is erősek már.

Nem. Pontosan azoknak jo, akik felepitik, mindegy, hogy 100. vagy 1000.

Tudom, persze, hogy a fizetősöket ki kell szolgálni, de ettől még belterjesebb lesz az eleje. Nem lenne jobb, ha többen csatlakoznának az élbolyhoz? Azt meg vicc, hogy ki lehet kerülni a kínzókamrából.


TB kijött az enyémből. Én is az övéből.

Senki sem gondolhatja komolyan, hogy kb. 100 TÖ különbségűt le lehet győzni úgy, hogy 8 óránként lehet támadni, esélye 0. Én is fizettem a játékért, de már meggondolom, megéri-e ezért. Szerintem nem, de biztos mások is döntenek majd így.


Köszönjük, hogy íly módon is emeled a játékosállomány színvonalát!
Dátum: 2009.02.24. 10:14:28
Idézet: Mortimer - 2009.02.24. 06:09:06
Tekints rá úgy, mintha még egy térkapu lenne.


Vagy mintha a spektralist novelne meg 1%-akal szintenkent.
Pont ugyanannyira igazsagtalan, mint a spektralis szakertelem. Hiszen aki elol van, az tobbet tud raszanni, tobbet tud belole kiszedni, tehat meg jobban tudja tolni. Fuj de gusztustalan.
Csak mert elore szuletett.