Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bergkamp

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.13. 00:49:53
Köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2012.05.13. 00:14:52
Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre rakom -e fel a kérdésem, de bízok benne, hogy itt választ fogok kapni.
V5-ön játszom Hitsugaya néven. Már egy ideje tervezgetem, hogy aukción megvásárolom "A hűség záloga" tekercset és hordát váltok anélkül , hogy a szövetségem elhagynám. Ma ezt sikeresen végre is hajtottam. A következő lenne a kérdésem:
Landragórban lenyomtam már közel 400 csatát és ez a hordaváltással lenullázódott, azaz most ezt látom:
"Még nem aktiváltál egyetlen manapilont sem."

Ez azt jelenti, hogy rácsesztem a hordaváltás miatt és elvesztettem az eddig elért eredményem??
Gondolom igen...
Van -e lehetőség arra, hogy ezt valahogy visszakapjam, mert nem akarok már megint mindent elölről kezdeni. Igaz nem is tudnám, mert rengeteg erőforrásomat emésztette fel az event.
(Mondjuk hordaváltáskor nem figyelmeztettet semmi arra, hogy ezzel az event alatt elért eredményeim odavesznek. )
Remélem lesz valami mód, hogy ne veszítsek el mindent.

A választ előre is köszönöm!
Hitsugaya
Dátum: 2010.11.23. 13:25:16
én gondolkodom egy pakli megvásárlásán. A kód jól jön, a kártyák szépek, az ára korrekt!
értem köszi a tippet!
értem, köszi a gyors és korrekt választ!
Hogy szól Pitagorasz tétele ( a * a szorzást jelenti)?

a*a+b*b = c*c
a+b = c
a*a+2*a*b = c*c
a*a-b*b = c*c

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Valaki írjon róla pár szót ... köszi
értem...van abban valami amit mondasz...
ezt megtudja nekem valaki magyarázni?

Hány horda található a Végzetúrban?

2
3
4
5 - helyes

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
valóban....;)thx
Mi a közös az alábbi személyekben: Bárány Róbert,Szent-Györgyi Albert,Békésy György?

mindhárman Nobel-díjasok X
mindhárman híres sportolók
mindhárman híres színészek
mindhárman híres írók

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Mi a lehet a gond, mert én nem látok helyesírási hibát
hm... ezt az oldalt nem is ismertem, köszi!:)
Ki nem Formaula 1 -es pilóta az alábbiak közül?

Sébastien Loeb -> helyes válasz
Lewis Hamilton
Kimi Räikkönen
Sebastian Vettel

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

szerintetek ezt h lehetne átfogalmazni, hogy jó legyen.
azt gondoltam, hogy ez viszonylag egyszerű kérdés, de úgy látszik, nem!:(
Idézet: Bergkamp - 2009.07.21. 14:15:36
Melyik szupehős nem tagja az X-men csapatnak?

Batman (Denevérember)
Wolverine (Rozsomák)
Storm (Ciklon)
Iceman (Jégember)


tudja valaki erre a választ?
ez tényleg ennyire speciális kérdés?
minden rajzfilm csatornán lehetett látni már ezeket a rajzfilmeket, milliók szeretik és ami ennél is fontosabb hogy ezer film készült mindegyikből már...hihetetlen
és akkor speciális...vélemény?



és az én kérdésemről vélemény?
Melyik szupehős nem tagja az X-men csapatnak?

Batman (Denevérember)
Wolverine (Rozsomák)
Storm (Ciklon)
Iceman (Jégember)


tudja valaki erre a választ?
ez tényleg ennyire speciális kérdés?
minden rajzfilm csatornán lehetett látni már ezeket a rajzfilmeket, milliók szeretik és ami ennél is fontosabb hogy ezer film készült mindegyikből már...hihetetlen
és akkor speciális...vélemény?
Dátum: 2009.06.01. 10:08:13
Sziasztok!

V3

A Brothers in Arms szövetség tagfelvételt hirdet. Várjuk a jelentkezőket.
Minden jelentkező először is olvassa el az adatlapunkat, ott minden megtalálható benne:
célok,jelentkezési feltételek(nem vészesek ), stb...

üdv,
bergkamp
KÖSZÖNTEM SZÉPEN én többet nem vagyok hajlandó kérdést felrakni!!
Nincs értelme! Annyi sok sz** kérdés van elfogadva, hibásan van megfogalmazva, vagy csak netán lexikális tudásra hivatkozik és még is találkozok ilyen kérdésekkel többször is. Én felrakok egy kérdést pl hogy kijátszik egy VILÁGHÍRŰ filmben főszerepet erre aztér nem fogadják el mert csak egy spciális érdeklődésű kör tudhatja...hát menjen oda...
múltkor ilyen feladatot kaptam. 10+1000+20+....40+1000 és mennyi a végeredmény...és ez elfogadott példa volt...
mind1 nem is idegesítem magam!!felesleges. több kérdést nem fogok addig felrakni amíg ez a rendszer...

igazándiból a legjobban ami bosszant, hogy olyan típusú kérdéseket rakok fel amelyek minden 20-as vadászatom során többször is megjelenek.

olyan rendszer kellene, amelyben a kérdések elfogadása egységesen történik!
Ki a főszereplője a Taken c. filmnek?

Liam Neeson (helyes)
Brad Pitt
Hugh Jackman
Christian Bale

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Most komolyan emberek. Nap mint nap kapok több olyan kérdést, hogy ki játszik ebben meg abban a filmben, hány Oscar-díjt nyert valaki stb... nekem ez az egész rendszer nem tetszik.
ha azt nézzük, hogy a szabályzat szerint milyen kérdést kellene kapni akkor a kérdések 90%-a törölhető lenne, mert nem felel meg neki. Javaslatom az lenne, biztos feldobták már mások is, hogy kellene pár ember akik és csak ők osztályozhatják a kérdéseket. Bár tudom, hogy ez kicsit nehézkes megoldani, de akkor lenne egy szabvány a kérdésekre, mert ez így nagyon nem jó!:S
Oldal: 1