Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Persac

Oldal: 1
Melyik megyénkben található az Írott-kő?

Zala megye
Vas megye
Somogy megye
Pest megye

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Nem magyarázok semmit, gratulálok a magyarok alapműveltségéhez.
Dátum: 2009.01.29. 07:14:41
Hi!

El lett fogadva egy kvíz-kérdés, ami nem jó.
Melyik folyóba ömlik a Mura? A helyes válasznak a Duna van bejelölve, pedig a Mura a Drávába ömlik Őrtilosnál, és a Dráva megy a Dunába.
Dátum: 2009.01.29. 07:11:24
Hi!

El lett fogadva egy kvíz-kérdés, ami nem jó.
Melyik folyóba ömlik a Mura? A helyes válasznak a Duna van bejelölve, pedig a Mura a Drávába ömlik Őrtilosnál, és a Dráva megy a Dunába.
Dátum: 2009.01.26. 14:27:42
A mi társadalmunkban a boldogság alapja a pénz. Lehet példálózni az etiópokkal, vagy bármilyen más kultúrák, társadalmak népeivel, az csak gyenge erőlködés az itteni, mai viszonyok enyhítésére, vagy valami ilyesmi. Nem is igazán értem, mi a célja az embereknek az ilyen abszurd példázódásokkal. Olvastam az egyik beírót, ő az időjárással próbálta párhuzamba hozni a dolgot. Hát, az is elég gyenge. Ha kell a földnek az eső, akkor nekem is kell a kudarc a boldogsághoz...pff. Példákat csinálni a legegyszerűbb, nézzétek csak meg a "Két ember van a világon..." mondásokat. A példák férrevezetnek, más témakör törvényszerűségeit akarják az aktuálisra ráhúzni.
Szóval a mai helyzet az, hogy akinek nincs pénze, annak elveszik mindenét, elhagyja mindenki, mehet az utcára, vagy felkötheti magát. Könnyen filozofálgatnak a jómódúak, vagy az átlagemberek. Mert itthon, sőt Európában nem az van, hogy akinek nincs semmilye, az kimehet az erdőbe kunyhót építeni, aztán lehet, hogy még jól is fogja érezni magát. Nem. Itt az van, hogy ha bemész az erdőbe, lecsuknak közterületsértésér.
Dátum: 2009.01.23. 19:10:00
Hi!

Pár napja panaszkodtam, és most újra itt vagyok.

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet a karakteremet törölni? Ugyanis kiszállnék, mert nem először fordult elő, hogy 2-9 sebzésű buzogánnyal, és mindenféle védelmi cucc nélkül legyőzték a varázslövedékes, szöges buzogányos, pajzsos, pikkelypáncélos karakteremet, ráadásul a 2-9 buzogány 22-t sebzett egy ütéssel. Szóval nem nyafogok, csak majd ha felfejlődtök a tökéletesen 100%-os random harcokból oda, hogy figyelembe veszitek a karakterek felszereléseit, tulajdonságait, akkor majd visszanézek esetleg.

bye
Dátum: 2009.01.20. 16:46:16
Ebben a portyázásban is csak azt látom, hogy a kedves szerkesztők ki akarják csikarni a támogató SMS-t. Mert elhitetik velem, hogy ha fejlesztem magam, akkor erősebb leszek, de ennek ellenére 3. szinten, ahol van bőrmellényem, 3-12 fegyverem, és mindegyikben kő erősít, és ki vagyok pihenve, nem tudok legyőzni egy sima 2-9 buzogányost, akinek semmi egyebe nincs. Sőt, még csak nem is sebesítem meg! De a vicc az egészben, hogy ezt csak akkor adja be a gép, ha sok LE-m van, és akkor sokat el is vehet, hogy felbosszantson, és vegyek extra erőt. Talán úgy lenyomhatom majd a 2-9 buzogányost, ha előfizetek 5 varázslatra, meg gyémántvértre (vagy mi van már feljebb). Szóval ez olyan, mintha egy buldózerrel egy roller ellen mennék, és a roller nyer, de ha veszek egy atomrakétát is a buldózerre, akkor már van esélyem.
Oldal: 1