Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűtlenTibaccaFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4481. hozzászólás - 2009.01.21. 21:51:01
Akkor kérem vissza a rendszerhiba miatt elbaszott LE-ket! Biztos volt tesztelés, nem vették észre a hibát, ok, elfogadom. De akkor ha már kiderült, akkor vagy töltsék vissza a mentett állást vagy legalább egy üzenetet írjanak, hogy gond van, bocs, elbasztuk, ne most gyűjtsd az LE-t!
Pontszám: 3
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4482. hozzászólás - 2009.01.21. 21:54:00 (Válasz Imbandi #4480 hozzászólására.)
Most jól odamondtál! Ha a problémáddal a "Hibajelentés" topicba mentél volna és nem a "Kérdezz, és mi válaszolunk!"-ba, akkor rájöttél volna hogy másnál is hibás a portyalista. Valószínűleg ki fogják javítani a te káromkodással telített hőzöngésed nélkül is.

Lehet lepontozni a hozzászólásom.
Pontszám: 6.92
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4483. hozzászólás - 2009.01.21. 22:02:16 (Válasz Tibacca #4481 hozzászólására.)
A hiba nyilván nem jelentkezett a tesztelésen, ha tegnapig jól működött a dolog. Ne feletjsd el, a játékot folyamatosan fejlesztik, tehát időközben csinálhatnak hibákat. Nekem sem működött ma a portyázás délután, ugyanazokat dobta fel mindig, és mindegyikre elmondta, hogy nincs életpontja. Játszottam a feltételekkel, amíg sikerült valakit megtámadni. Akkor már azon lepődtem meg, hogy sikerült.
Mielőtt azonban ilyen stílusban reklamálsz, vess egy pillantást a felhasználási feltételekre. (Még idézem is neked)
Idézet: 3. Játékban lévő hibák
Kérjük a játékosokat, hogy a játékban talált hibákat, úgynevezett bugokat jelentsék a bug@vegzetur.hu e-mail címen. Az ilyen bugok nem használhatók ki akkor sem, ha nem kerülnek azonnal javításra. A bugok által való előnyszerzés büntetést vonhat maga után. A játékosokat hátrányosan érintő hibák esetén nem vállalunk garanciát a karakterek adatainak visszaállítására vagy megváltoztatására, de ez mindig egyedi elbírálás tárgyát képezi, és a bug@vegzetur.hu e-mail címen kell jelezni.

A legutóbb, amikor komolyabb hiba volt, a játékosok kaptak kárpótlást, elképzelhető, hogy ez most is így lesz. De ha nem, akkor sem kéne ilyen stílusban fórumoznod. Már csak azért sem, mert Miklósék amúgy is ritkán olvassák ezt a topikot, általában csak más játékosok reagálnak a beírtakra. A játék pedig mindannyiunknak ugyanolyan.
Pontszám: 8.44
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4484. hozzászólás - 2009.01.22. 08:44:23 (Válasz Liadas #4482 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2009.01.21. 21:54:00
Most jól odamondtál! Ha a problémáddal a "Hibajelentés" topicba mentél volna és nem a "Kérdezz, és mi válaszolunk!"-ba, akkor rájöttél volna hogy másnál is hibás a portyalista.


Én indítottam a dolgot itt, mert itt vetett fel valaki hasonló jellegű problémát. A hibajelentés topikban ez 4 órával később volt csak téma. Azt már csak félve jegyzem meg, hogy szerintem egyiket sem olvassák, csak játékosok! Különböző habitussal, vérmérséklettel! (és, mint a példa mutatja, a mi falusi tekintetünkben nem villog a végtelen bölcsesség szikrája, mint a Tiedben)
Nem is tudom, hogy miért Imbandinak válaszoltál. Lehet, hogy mi meg olvasni tudunk

Az miféle hiba, hogy én nem támadhatom Tibacca karakterét, miközben más bucira veri? És engem miért támadnak, ha már én nem molesztálhatom a védtelen ovisokat?

És, ha hiba van, miért nem írják ki, miért nem tájékoztatnak? Miért kellene nekem 655432 fórum HSZ-ből kiválogatnom, hogy éppen mit ne csináljak egy olyan játékban, amiért fizettem, mert éppen most az nem működik?
A hozzászólást Rolik módosította 2009.01.22. 09:04:58-kor
Pontszám: 6.80
fórumozóLily BlackNő
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4485. hozzászólás - 2009.01.22. 13:33:50
Találtam egy ilyen infót:

"Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/"

Rég használom ezt az oldalt, de hogy lehet ezért LE-t is kapni????
Pontszám: 6.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4486. hozzászólás - 2009.01.22. 14:04:30 (Válasz Lily Black #4485 hozzászólására.)
Úgy, hogy tisztában leszel a játékkal magával
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4487. hozzászólás - 2009.01.22. 14:25:58 (Válasz Mortimer #4486 hozzászólására.)
Biztos voltam benne, hogy valaki egyszer ezt megkérdezi tőled Mortimer. Csak azon lepődök meg, hogy ilyen sokáig kellett várni.

Hogy ne csak offoljak: a wiki segít a 20-30-40k LE-s összeszedő küldetésekben, hiszen az ember tudja pontosan mikor fognak jönni, és előtte milyen egyszer kattintós küldetéseket lehet betárazni. Ezzel rengeteg stressztől védi meg magát az ember és nem mellesleg nem fogják 19-29-39k LE-nél lerabolni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4488. hozzászólás - 2009.01.22. 14:46:44 (Válasz Ricardo #4487 hozzászólására.)
Ha már itt tartunk: Hol? Mert a küldetéseknél nincs leírva...
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4489. hozzászólás - 2009.01.22. 15:16:22 (Válasz Rolik #4484 hozzászólására.)
Idézet: Rolik - 2009.01.22. 08:44:23
Nem is tudom, hogy miért Imbandinak válaszoltál. Lehet, hogy mi meg olvasni tudunk

Örülök hogy tudtok olvasni. Azért neki válaszoltam, mert nem tetszett a stílusa ahogy reagált egy normális hozzászólásra. De nem is tudom hogy te miért nekem válaszoltál.
A hozzászólást Liadas módosította 2009.01.22. 15:21:35-kor
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4490. hozzászólás - 2009.01.22. 17:28:37 (Válasz Ricardo #4487 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.01.22. 14:25:58
Biztos voltam benne, hogy valaki egyszer ezt megkérdezi tőled Mortimer. Csak azon lepődök meg, hogy ilyen sokáig kellett várni.

Hogy ne csak offoljak: a wiki segít a 20-30-40k LE-s összeszedő küldetésekben, hiszen az ember tudja pontosan mikor fognak jönni, és előtte milyen egyszer kattintós küldetéseket lehet betárazni. Ezzel rengeteg stressztől védi meg magát az ember és nem mellesleg nem fogják 19-29-39k LE-nél lerabolni.

Eccer én is megkérdeztem (bár Kyron válaszolt)
Pontszám: 5
utáltMekusFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4491. hozzászólás - 2009.01.22. 17:45:00
Sziasztok!!

Jó a játék, de:
1, nem tudnátok megoldani,hogy a kérdéseket mindig lehessen véleményezni, mivel nagyon sok jó kérdésre eleve rossz válasz van megadva!! Lehet,hogy csak tévedésből vagy figyelmetlenségből, de akkor is bosszúságot okoz!!!
2, Megoldható,hogy az ősköves játékosok csak ősköveseket támadjanak, ellenben nem ősköves az rámehessen az őskövesre? :-)))) Nagyon gáz,hogy aki csak a játék kedvéért van itt, mindig azzal szembesül,hogy az őskövesek tiporják.

Köszi:
Meki
Pontszám: 4.25
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4492. hozzászólás - 2009.01.22. 18:09:31 (Válasz Mekus #4491 hozzászólására.)
Idézet: Mekus - 2009.01.22. 17:45:00
Sziasztok!!

Jó a játék, de:
1, nem tudnátok megoldani,hogy a kérdéseket mindig lehessen véleményezni, mivel nagyon sok jó kérdésre eleve rossz válasz van megadva!! Lehet,hogy csak tévedésből vagy figyelmetlenségből, de akkor is bosszúságot okoz!!!
2, Megoldható,hogy az ősköves játékosok csak ősköveseket támadjanak, ellenben nem ősköves az rámehessen az őskövesre? :-)))) Nagyon gáz,hogy aki csak a játék kedvéért van itt, mindig azzal szembesül,hogy az őskövesek tiporják.

Köszi:
Meki

1. Létre lett hozva egy kvíz topik, ahova bemásolhatod a kérdést, és akkor megnézik, javítják, illetve törlik.
2. Ilyet egészen biztosan nem fognak csinálni, mert a játék az őskövesekből él. Ha jól fejleszted a karakteredet és sokat foglalkozol vele, akkor ingyenes játékkal is elég sokáig szinted legerősebbjei között lehetsz.
Pontszám: 5.33
közellenségBartakuszFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4493. hozzászólás - 2009.01.22. 21:29:17
hello lenne egy kérdésem
a mejik tulajdonsággal lehet befojásolni a varázslat erejét
Barna hello mindenkinek
Pontszám: 1.67
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4494. hozzászólás - 2009.01.22. 21:30:47 (Válasz Bartakusz #4493 hozzászólására.)
Idézet: Bartakusz - 2009.01.22. 21:29:17
hello lenne egy kérdésem
a mejik tulajdonsággal lehet befojásolni a varázslat erejét

Taumaturgia
Azért IQ-ra is adjál, különben elkerülik a varázslatod
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4495. hozzászólás - 2009.01.22. 22:21:24
Mi történt a levelezéssel?
Nekem össze vissza adja be a leveleket, nem dátum szerint
másnál is történt ilyen vagy csak én rontottam el valamit?
13 oldal üzenetből a 10.en van a legfrisebb
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4496. hozzászólás - 2009.01.22. 22:29:55
én nyomtam félre
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4497. hozzászólás - 2009.01.23. 00:17:58 (Válasz Mormord #4494 hozzászólására.)
.
A hozzászólást krishy módosította 2009.01.23. 01:53:24-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 3
közellenségMGvokNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4498. hozzászólás - 2009.01.23. 15:20:55
Hellósztok!

Már napok óta van egy nagy gondom!
Vadászni indulok és beállítom 1óra 40perce, kiadja a kérdéseket, válaszolok rájuk.
Csupán csak egyszer megy el vadászni! Miért? Már van 160 Cselekvéspontom, de nem tudom "elkölteni". Köszönöm a segítségetek!

Arlehnoe
Pontszám: 5
népszerűDanaFérfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4499. hozzászólás - 2009.01.23. 18:40:30
Lenne egy kérdésem a másodlagos támadásom nyolcas, mégis hiába sebzek akármennyit, akár 120-at nem ütöm az ellenfelem állatát.
Pontszám: 5
irritálóPersacFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4500. hozzászólás - 2009.01.23. 19:10:00
Hi!

Pár napja panaszkodtam, és most újra itt vagyok.

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet a karakteremet törölni? Ugyanis kiszállnék, mert nem először fordult elő, hogy 2-9 sebzésű buzogánnyal, és mindenféle védelmi cucc nélkül legyőzték a varázslövedékes, szöges buzogányos, pajzsos, pikkelypáncélos karakteremet, ráadásul a 2-9 buzogány 22-t sebzett egy ütéssel. Szóval nem nyafogok, csak majd ha felfejlődtök a tökéletesen 100%-os random harcokból oda, hogy figyelembe veszitek a karakterek felszereléseit, tulajdonságait, akkor majd visszanézek esetleg.

bye
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője