Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DzsoniKSL

Oldal: 123456
Dátum: 2010.10.28. 20:54:27
Sajnálom, hogy távoztok... Két újabb jó játékost veszít a játék.
Dátum: 2010.10.24. 23:36:31
Egyébként az nem működne, hogy hagyod felgyűlni a CSP-t egy darabig ezáltal néhány szintet visszamaradsz (2-3at)? Nem mondom, hogy nem kellene így is várni 2-3 szintet mire ez elég lesz, de jobb mint a semmi. Utána az összegyűlt CSPt elvadászva ugyanott vagy mint korábban (csak egy küldetéssel beljebb).
Dátum: 2010.10.24. 01:43:45
Érdekes, hogy engem nem ütnek le ha kijövök 15% fölé... Sőt... Majdnem másfél napot ücsörögtem több százezer LÉ-n mire a kolléga végre megszánt és legombolta rólam a negyedét
Dátum: 2010.10.24. 01:39:08
Hihetetlen, hogy egyeseknek semmi sem elég... Az elmúlt fél évben több fejlesztés, újdonság volt mint előtte egy egész éven keresztül és van aki még mindíg elégedetlen.

Ennek ellenére valóban jó lenne ha a tényleges versenyszituációkban valóban lenne valaki (valami) aki figyel erre. Értem én, hogy senki nem akarja levágni az aranytojást tojó tyúkot, ugyanakkor ez egy létező probléma amivel valóban foglalkozni kellene.
Dátum: 2010.10.23. 11:29:50
Szerintem nála nem is "Karakter Törlése" gomb van, hanem "Karakter Törlése Egy Napra". Úgyhogy szegény bármit csinál automatikusan visszajön a kari másnap
Dátum: 2010.10.22. 23:23:24
Idézet: Miklós - 2008.10.29. 14:56:38

stb.



Értsd: +1 szintkorlát: 3 darab kategória
Dátum: 2010.10.20. 20:33:12
Ezzel csak az a baj, hogy semmi nem fog tőle változni, mert mikor is kellene ezt az italt meginni? Ha megiszom mondjuk 10mp-el támadhatóság előtt mi van akkor ha "rossz a számláló" és éppen az ital elfogyasztása előtt 1 másodperccel jön a támadás? Ha meg be tudsz lépni 2 perccel a támadhatóság előtt akkor el is tudod költeni a LÉ-t. Szerintem.
Dátum: 2010.10.20. 20:22:26
Illetve azt is jó lenne tudni, hogy mehet-e egy tulajdonság negatívba...
Dátum: 2010.10.20. 20:12:41
Mit értesz "szintben alacsonyabb" reliknek? Minden relik ami nem LGY-ből vásárolható 30. szintű tudomásom szerint. Az LGY-s relikeket pedig nincs értelme lefelé cserélni, hiszen ott a lehetőséged a megvásárlására.
Dátum: 2010.10.20. 20:09:34
- Minél jobban fejlesztési stratégia független (szinte lehetetlen)
- Ábszolúte szintfüggetlen (nehéz)
- Minél tovább versenyben tartson minél több galetkit a kategória (nehéz)


Ilyet nem nehéz alkotni, hiszen van egy olyan típusú "verseny" ami minden követelményednek maximálisan eleget tesz. Sorsold ki lottón a nyereményt. Minden más szóbajöhető lehetőség hatására csorbulnak a feltételeid. Tehát szerintem hamvába holt ötlet ilyet keresned, mivel a feltételeid eleve a versenyt zárják ki.
Dátum: 2010.10.19. 21:17:11
Mikortól lehet nevezni az új Térképre? Vagy most nem fog kifutni a találkozóig?
Dátum: 2010.10.17. 04:39:31
Mivel Miklós említette, hogy volt némi felülbecslés a dologban, szerintem a töredéket kiegészítették és megadták azt is.
Dátum: 2010.10.07. 20:58:16
Most, hogy ismerjük a szakértelmek szintjét/költségét kiszámolja valaki hány szint kell hogy midnen elérhetőt maxoljon valaki? Csak érdeklődés szinten...
Dátum: 2010.10.06. 19:27:12
Az ŐV-ben volt elég sok átok, szerintem kezdésnek onnan át lehetne emelni, illetve akár a kvíz alatt lehetne is újakat írni (Természetesen valakinek mint moderátor engedélyezni kell mielőtt bekerül...)
Dátum: 2010.10.06. 19:23:22
A tulajdonságfejlesztésbe bele fog számítani a Landragór?
Dátum: 2010.10.04. 20:59:41
Egyébként azt tudjuk, hogy a börtönben lévő Landragór hogyan rombolja le a HT-t minden éjszaka? Tudom, hogy nem szerepjáték meg csak színesítő szöveg na de akkoris
Dátum: 2010.09.29. 22:15:25
Azért lássuk be nem lenne igazságos úgy elindítani egy havi díjazású versenyt, hogy az egyik kategória már gyakorlatilag lefutott... Valamint az eseménymotor újraírása kapcsán úgyis ígérték Miklósék, hogy gyakrabban (félévente?) lesznek események. De szerintem ez így van jól, hogy ha valaki ott akar elérni valamit akkor igenis kelljen valamit feladnia... Ez megintcsak előre viszi az uniformizálódás elleni harcot.
Dátum: 2010.09.29. 21:28:14
Jerikó szerintem azért lényegesen árnyaltabb a dolog ennél, ugyanakkor tartalmaz olyan exploitokat amiket már a V4 kapcsán meg kellett volna csinálni, de most végre itt van rá a lehetőség.

Legtöbb nyert kihívás -> PP-t fogyaszt, tehát kizárja a portyás kategóriát, a LÉ diffet és jó eséllyel a szaki/tulajdonság kategóriát is.
Exploit: Ha beleszámoljuk a bejövő győzelmeket is akkor ha valaki elég jól kampányol, vagy csak sok "multija" van akkor akár egyetlen PP nélkül is lehet nyerni. Javasolnám hogy csak a győztes indított portyákat vegyük figyelembe. (Persze ez programozási szempontból lényegesen komplikáltabb mint letárolni mindenkit és kivonni az egy hónappal későbbiből)

Legtöbb nyert portya -> Kb az előbbi párja más színben
Exploit: dettó

Legtöbb megoldott kaland -> Mivel jelenleg egyedül a kalandgömb segítségével lehet bármilyen "előnyre" szert tenni ezért részben szerencse kategória. Ugyanakkor sokan vannak akik eldobják a nem-tetsző kalandokat (LÉ költés, stb...)
Exploit: Nincs, legalábbis nem számottevő.

Legtöbb megoldott küldetés -> Elsősorban magasabb szintű karakterek lehetnek versenyképesek az ismételhető küldetések miatt, ugyanakkor minden világon már többszáz ember tart itt, tehát szerintem telesen tartható.
Exploit: Mivel az ismételhető küldetések reformja óta ezeket sem lehet "tömni" szerintem többnyire igazságos.

Legnagyobb szakértelemösszeg növekedés -> Részben tervezhető kizárja a tulajdonságosat.
Exploit: Nem hiszem, hogy exploitolható lenne.

Legnagyobb tulajdonságösszeg növekedés -> Részben tervezhető kizárja a szakisat.
Exploit: Intenzív Mágia/Egészség növeléssel esetleg egy medál behúzható, de akinek ennyit megér annak lelke rajta. Majd úgyis meglátjuk lesz-e ilyen. Zárjuk ki belőle a Landragórra kapott tulajdonságokat, mert azért ez egy nagyon komoly (25 napos) puffert jelent.

Legnagyobb zsákmányolt lélekenergia különbség növekedés: Pók/TOP kategória. Mivel a Top a portya/kihívás míg a pókok a szakértelem/tulajdonság kategóriából javarészt kiesnek szerintem kombenzálja az emiatt keletkezett "rést"
Exploit: Elvileg tömhető, főleg a KH-miatt. Nem hiszem, hogy nem véges szerver lévén bárki tömne magasabb szinten ahol már labdába lehet rúgni, ugyanakkor a KH jelentős LÉ többletet hordoz az átlag játékosokkal szemben. Ugyanakkor egyáltalán nem lenne fair kizárni a KH-s csatákat. Viszont így pl V3-on egyértelműen csak a TOP10 játékosnak lenne erre a medálra esélye.
Dátum: 2010.09.20. 20:47:29
Kezdésnek akár át lehet emelni az ŐV-s átkokat, illetve a kvíz/új menüben játékosok is írhassanak. (De azért szigorúan csak admin által engedélyezett átkok kerülhessenek a játékba!)
Dátum: 2010.09.20. 20:37:13
Illetve kérünk majd akadémia új szintet, hogy lehessen tanulni AF költség csökkentő szakértelmet, és kérünk ugyanerre epikus tárgyakat és relikviákat is
Oldal: 123456