Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Helyesírási hibával szokták akkor is visszadobni, ha a kérdés ugyan nem jó, de van annyira jó hogy a feltevője megpróbálkozhasson egy másikkal.
Dátum: 2009.05.10. 14:38:37
Úgy látom az még eddig sokaknak nem tűnt fel, hogy ez egy alapvetően portyázós (harcolós/csatázós/stb) játék.
És akik mégis a gyűjtögető életmódot választották a vadászós helyett azok számára több lehetőség is adott az LE-jük biztonságban tartására (lást: mit tegyél ha sokan támadnak? fórum)
Csak úgy csendes érdeklődnék, hogy ha mondjuk júniusban találnak egy nagyobbat, akkor mégis honnan lehet majd előtúrni, hogy éppen 2009 áprilisában melyik volt a legnagyobb?
Dátum: 2009.05.09. 11:56:02
olvasd el figyelmesen Byzon aláírását, keresd fel a weboldalt és tanulmányozd
a tevékenységek/küldetések menüpontban választ találsz
Dátum: 2009.05.08. 22:19:53
A szavazásnál az aktív tagok vannak csak figyelembevéve ("A többséghez szükséges szavazatszám megállapításakor csakis az aktív (2 napon belül belépett) játékos szavazatai számítanak!"), azaz szvsz kapitulálni tudsz.

Kútból történő építés: "A lélekkútban levő energiából csak az építhet, akinek legalább 3 szavazata van." Azt nem tudom, hogy itt az inaktív tagokat figyelembe veszik-e, nézd meg a szövetségedben az épületek pontban mi van kiírva a kúthoz.
Dátum: 2009.05.08. 22:00:40
szóval Meri az unokám lesz, és Crimson mester dédunokája? hmm...
Dátum: 2009.05.08. 21:42:21
de a hozzájárulásommal (félreértések elkerülése végett )
Dátum: 2009.05.08. 20:02:46
Nem mondtam, hogy nem kap tiltás, csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy azért vannak fokozatok
Dátum: 2009.05.08. 19:55:23
azért csak van reményem utolérni téged... ugye mesterem?
Dátum: 2009.05.08. 19:48:32
1) nem foglalkozol vele, mert ez róla szól, nem rólad
2) nem foglalkozol vele, mert visszaolvasol néhány oldalnyit és rájössz, hogy nem is olyan trágárok még azok az üzenetek
3) egyébként e-mail az info@vegzetur.hu -ra
személyes vélemény: nem foglalkozni vele, nem éri meg
Dátum: 2009.05.07. 22:14:22
a bank... azt a pénzt, amiből nekem nyújtott hitelt, már évekkel ezelőtt felvette

ezzel a megállapítással az az egy gond van, hogy nem igaz
a szép az lenne, hogy a bankba a barátod betesz 10 évre lekötött svájci frankot, és a bank azt neked 10 évre kölcsönbeadja - na ekkor nem kell a banknak a hiteled futamideje alatt a svájci frankhoz hozzájutnia
ha csak a hazai valuta keretein belül nézzük is, akkor is az a helyzet, hogy a 20 éves hitellel szemben 20 év forrásnak (azaz betétnek) kéne lenni a banknál
úgy őszintén, te lekötnél 20 éves bankbetétet? valószínűleg nem, ahogy szinte senki sem
szóval a banknak úgy kell nyújtania 20 éves hitelt, hogy időről időre meg kell szereznie hozzá a fedezetet is
mondhatod azt, hogy jó, akkor "ne nyújtózkodjon tovább mint a takaró ér", de ez azt jelentené, hogy Te sem kapsz hitelt csak max 1 évre, mert ennyire hajlandók a megtakarítással rendelkezők a pénzüket lekötni - ez akkor így jó lenne neked?
csak mert az éremnek azért van egy másik oldala is...

(a többivel egyetértek)
Dátum: 2009.05.06. 21:52:37
kérésed számomra parancs (a kiskorúak miatt cenzúrázva):

tudod hava mennyél el te szemét k.rv. b...meg elszetted 4000 le-met dögöjj meg

na már megint megtaláltál te f.sz.p. k.rv.. miért nem mész az anyádba te kib.szott g.ci.

te csíra
(szvsz ez utóbbi a legegyedibb)
Dátum: 2009.05.06. 21:13:36
relax, ez még szalonképes
Dátum: 2009.05.04. 20:45:03
én abban nem vagyok teljesen biztos, hogy szimmetrikus...
Dátum: 2009.05.03. 11:32:21
Haladóknak/bajnoki viadal/legelső hozzászólás
Idézet: Maci - 2009.05.02. 15:36:58
Sajnos V1-en és V2-őn visszaélésre ad lehetőséget az, hogy nincs maximalizálva a portya.


Ez kifejtenéd bővebben? Merthogy a napi 15/30 portyapont szerintem gátat szab a portyázásnak...
1) megtanulod figyelmen kívül hagyni az ilyesfajta leveleket (ha portyás vagy és jó portyás, sok ilyen fog jönni)
2) bízni abban, hogy most hogy beírtad ide, sokan (nagyon sokan) fogják ütni
3) reménykedni abban, hogy egyszer normális hangnemre vált (nekem volt már egy ilyen!)
úgy vélem ez után a szösszenet után ritkán lesz üthető állapotban
Dátum: 2009.04.30. 20:48:13
Úgy emlékszem, a többiek azt írták hogy kb egy hét után érdemes elkezdeni kérdezősködni a pm-ektől.
Dátum: 2009.04.27. 21:38:44
Mi lenne, ha elolvasnád legalább az ezen az oldalon található hozzászólásokat?
Javaslom a 9-el ezelőttit és az arra adott válaszokat...