Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zokneenho

Oldal: 123456
Dátum: 2009.05.11. 16:06:39
Viszok és Crimson értette jól,átvitt értelemben mondtam azt,hogy barát.
Tehát nem levelezünk,nem ismerem őket,csak 8óránként "meglátogatom" őket és elhozom a jutalmat.
Tehát kedves,hogy aggódtok értem,és köszi,hogy figyelmeztettetek,de ilyenről szó nem volt:)
De amúgy én sem vagyok ilyen "szenya",csak ha már jó egy hónapja napi szinten hozok tőlük 3-4k LE-t,és egy üzit nem képesek dobni,hogy szálljak le róluk,akkor miért tenném?Ha arra lusta,hogy írjon,had szenvedjen.(persze nekem sincs ellenemre)

szerk: Ja és bocsi,hogy ekkora "port" kavartam egy elszólás miatt:)
Dátum: 2009.05.11. 07:18:51
figyu,sok játékos megirigyelne téged. Én lv 1-5ig örültem,ha épp elhoztam 50LE-t. Most is átlag portyám 600-700 körül van,de azt is úgy,hogy van 7-8 barátom,akiket folyamatosan látogatok,és ők nem tesznek ellene semmit.Még volt is olyan szerencsém,hogy szinte már az összes ilyen barátom szövijével háborúba kerültünk. Így volt 3 napom,hogy óránként bezsebeljem tőle az 1500-2k LE-ket.
Szóval amíg nem látod ide fent mi a helyzet,addig ne nagyon nyilatkozz/panaszkodj lv 2-n. A szintemen van két nagy hal, 6 és 1.3 milla LE diff,van pár 3-400k-sok,a többi majdhogynem minuszos.
Tehát várj addig,amíg lv 4 nem leszel,addig próbálj egy lv 10-es átlagkari statját hozni,majd minél hamarabb maxold ki a kreatívot,aztán a krono-t,egy 30-as szívósság sem árt,és a kritikus és a kivégzés sem. Ha ezeket felnyomod úgy lv15-20ra,ütős kari leszel,meglátod(onnantól mehet a többi)
Persze az is fontos,hogy próbálj csak portyából LE-t szerezni,csp idet hagyd,hagy menyjenek kárba.
Dátum: 2009.05.11. 05:36:10
Gyes?
Dátum: 2009.05.10. 21:40:46
Hát az sm pont nem azok a szakik közé tartozik,amiket nyomni fogok,de kössz a tippet;)
Emellett örömmel látom,hogy megjegyezted a nevem
És nem is 5-6 szakit nyomok egyszerre,hanem 2-3at,csak mondtam,hogy mik élveznek prioritást,most pl a kreatív affinitás,a turbó(amivel a kreatívot nyomom) és a kritikus ütést tolom.Csak épp fokozatosan csinálom,ha elérik a 30-as szintet,elkezdem tolni másik 3-at,ha azok is 30-asok,akkor vissza ezekhez stb..
És igen,szoktam nézni a wikit:)
Egyébként még egy problémám van a küldikkel. Van,amikor jön egymás után 3-4-5 egy kattintós küldi,de van,amikor mind3 hely beragad.(pl: Mostani helyzetem:Lépj 3 szintet,6befogott állat,járulj a császár színe elé,ami 7lvl múlva lesz.De ha az egyiket megcsinálom-most a 3szintes van bekapcsolva-akkor jön egy csomó "izgalmas"vagy "egykattintós" küldi(átokpiramisos,2k-s küldi,amit majd le kell csak beszélni,az állat több sebzést okoz-os küldi-itt elég csak levetkőznöm-,40k LE legyen nálad,15egymás utáni portya-itt elég csak biztosra menni,és mivel -30%al is győzök,1,5óra alatt megvan,gyógyító italos,amihez elég a legkisebb szörp is(összesen 2-3k LE kell hozzá) és a legyen a szövi építésed 100k.
Ebből csak kettő lenne nehezebb,ha nem lenne előkészülete,az állatos,és a 2k LE-s.A többihez még csak ügyesség sem kell(max a 40k-s küldihez,de mivel 20k-t kapok az azelőtti küldiért,ez sem túl nehéz..)
Ezek után megint jönni fog 4-5 beragadós.5döntetlen,10lvl up állatoknak,20sajtolás,15apró szörny,lépj 4 szintet.Annyira egyenetlenül vannak elosztva,hogy az nem igaz.
Bocsi,elég katyvaszra sikeredett,de ez így tényleg nem jó.
Dátum: 2009.05.10. 14:53:32
jó,mondom,hogy csak egy elvetemült ötlet volt,amelyiket idézted,azt úgy értettem,hogy ha azon a helyen vagy éppen,benyomod a vadászatot,és csak azt az egy(több)féle szörnyet vadászod,mert csak az van ott.De mondom,csak egy ötlet volt,hagyjuk..
Dátum: 2009.05.10. 13:55:00
Skacok,most olvastam el a játék indulása előtti hozzászólásokat,és mindenki panaszkodott,hogy miért nincs térkép a játékban.Miklós ott írta is,hogy nem jutott az eszükbe a fejlesztéskor,és már nem tudják átírni. Gondolom ők már millió+1szer átgondolták,kéne/nem kéne,nem tudják megcsinálni stb..De szerintem ha bele vágnának,sok-sok gondot megoldanának a játékkal,és a játékosoknak sokkal-sokkal több lehetőségük lenne játszani,nem beszélve arról,hogy nagyon színesítené a játékot.Gondolok itt pl. egy mocsárra,ahol orling disznókra lehet vadászni,szövetségi vár,az egyetlen hely,ahol tudsz pihenni,először oda kell menned egy végzetÚrhoz,hogy megtámadd,stb.stb...
Nyilván,több hónapos munka lenne,a játék alapját nagyban át kéne írni/gondolni,de szerintem megérné.Mostanában minden játéknak van térképe,tehát arra is ügyelni kéne,hogy ne egy klón játék legyen.

Másik színesítő ötlet,ami nem ennyire bonyolult,a legenda interaktivizálása.(a két ötletet egybe is lehetne forrasztani)
Nem lenne ennyi munka,bár nyilván Baraty jobban ért hozzá.Ha mondjuk küzdesz a fertőzés ellen,akkor ilyen üzenet jelenne meg,ha nem,akkor amolyan.És számos lehetőség lenne ebben még.
Sokan vagyunk,akik nagy izgalommal olvassák a legendát,szintlépéskor,de az,hogy előre meg van írva,bármit csinálsz,nem változik,ugyanaz a fehér elf jelenik meg mindenkinek,kicsit rossz érzés..

De az első ötlet tényleg csak egy elvetemült ötlet,csak felvetettem,hogy mennyivel színesebb lenne vele a játék.
Dátum: 2009.05.10. 11:57:00
Jó,valóban magasabb szinten,amikor már megvan a hordázás,nyílván sokkal több értelme lesz.
Én most kezdtem el a krono-t,kontinuum-ot,kreatív affinitást,szívósságot,és a valóságformázást maxolgatni.Ezen kívül még megy a kivégzés,kritikus ütés,és -természetesen- a turbó. Ezeken és az építésen kívül mást nem is nagyon tolok(ja és még menni fog ezek után a horda gyűlölt..),mert elég portyázós kari vagyok,de mégsem egy pók.
(ezért nem is sajnálom a csp-t sajtolásra.)

Szerk:Egyébként nyílván,régebb óta játszotok,evidens,hogy mindent jobban tudtok,miket érdemes fejleszteni;)
Dátum: 2009.05.10. 11:47:34
ezt most így nem nagyon értettem,de jelentem,1-es sajtolásom van,az is csak a küldi miatt..
Csak mondom,hogy ha lenne egy ilyen küldi,akkor nagyobbra húznám,sőt 40re tolnám és 40es turbóval maxolnám,gondolom.Mert így lenne értelme,ha küldit is teljesítek vele.
Dátum: 2009.05.10. 11:07:22
hát jó,legyen,de szerintem mégis több értelme van a sajtolós küldinek,mint ennek.
Sajtolás meg szerintem annyiból áll: Befogod->sajtolsz->véletlen megint fogsz egyet->1csp-ért újra sajtolás->sajtolom. Tehát a sajtolós küldinek van értelme,ennek nincs.Az más,hogy valaki sajnálja érte a csp-t,dehát ez van,én nem.
Továbbra sem értem,hogy ez miért tanít meg játszani.A küldiknek tényleg az alap karakter kifejlesztése a célja.Szerintem egy sajtolj ki minimum 1,5k LE-t 3 szörnyből küldetésnek sokkal több értelme lenne.
Dátum: 2009.05.10. 08:54:48
sziasztok!
Épp a legyen 6 befogott állatod küldetés van beragadva a játékban,úgy akartam megoldani,hogy 15-re felviszem,és 10-et turbózok a vezetőkészségen.Turbóznám felfele,azt látom,hogy nem lehet. Megnéztem wikin,tényleg nem lehet.Beugrott pár-sok hozzászólás,a küldik kapcsán,ezt a küldit sokan szidták,mivel tényleg teljesen értelmetlen,nem lesz a kari erősebb attól,hogy 6 befogott állatod is lehet.Ezért arra gondoltam,hogy nem lehetne ezt is turbózhatóvá tenni?Sok játékos megkönnyebbülne,és nem tudom, a pontos okát,de ha azért nem lehetett eddig,mert mivan,ha turbózok,befogok x állatot,leveszem a turbót,akkor megmaradnak az állatok. Ezt ki lehetne küszöbölni egyszerűen,ha leveszed a turbót,automatikusan szabadon engeded a felesleget(utoljára elfogottakat)
Így szerintem sokkal jobb lenne,mert így is fel kell vinni minimum 13-ra a vezetőkészséget,de mégsem 25-re!
Dátum: 2009.05.05. 17:04:32
V2-n szerintem megint beragadt egy.Csak szólok:)
Dátum: 2009.05.05. 15:44:42
Idézet: Sveger - 2009.05.05. 12:13:32

Amúgy elég furcsa lenne hogy akikkel jóban vagy(társaid)azokat támadod
Maximum elviszed kínzóba ők meg elmennek vadászni.
Gondolom sokan csinálják ezt,csak nem a saját hordájukkal:)


Pontosan 1hsz-el írták előtted,hogy NEM lehet a szövi társaidat támadni így.
Dátum: 2009.05.04. 07:20:47
Először is elnézést,ha megsértettelek.Nem negatív,hanem építő kritikát akartam.
bár nem értem, hogy az miért baj, hogy ők felhúzzák. felhúzzák az akadémiát is, és agyon verik a sok állattal a kicsiket. az is ugyanez a téma, nem?

Nem,az akadémia(hordázás) nem ad +tulajdonságokat,úgy,hogy tp-t nem is kapsz érte. Ez a pókkarik..de ezt már mondtam.
de a nagyok mi a töknek mennének gyakorlatozni?

Én spec szívesebben mennék oda,ahol BIZTOSAN kapok 1 óránként egy tulajdonságot TP nélkül,minthogy óránként ütök 3-4 embert,és akkor nem biztos,hogy kapok LE-t,amiből jön a tulajdonság,ÉS még tp-t is kapok érte.Gondold el,lv 3-as Átlag Béla belép egy új szövibe,ahol összefog nemtudom hány erősebb kari,gyorsan pár hét alatt kiépítik az egész szövetséget,köztük ezt is 14-esre. Addig Béla be se lép,marad kicsike.És akkor eljátszadozik,semmit nem csinál,csak belép óránként,gyakorlás és ezt addig csinálja,amíg nem lesz 200-as az ereje.Lv3-ason.
egyszerűen nem éri meg nekik 8 órát semmit tenni, mikor más hasznos dolgokat is tehetnek.

Te írtad,hogy szintenként fél órával csökkenti a gyakorlás idejét. Ezért is írtam mindig 14-es szintet,akkor lenne elvileg 1 óra. Egyébként kiváncsi lennék,hogy hanyas vagy.Mert ha kicsi vagy,akkor még nem sok tapasztalatod van abból,hogy micsinálnak itt fentebb,30-as karit lassan lv50es cuccokkal egy pók kari rommá veri.PL:full hp-ról volt,hogy elájultam,pedig elég nagy az egészségem,a védelmem,az állatkám,és nem épp vagyok gyenge fejlesztésű kari.(szintemen a 3. legjobb TÖ-jű)
Lehet,hogy tipikus kockának tartassz ebből a két hsz-ből,de felvilágosíthatlak,nem vagyok az:)
És mégegyszer mondom,nem akarlak megsérteni,és nyilván rombolni/cáfolni könnyebb,mint kitalálni egy ötletet.
Egyébként egy olyasmit lehetne bele tenni(bár ez eléggé bonyolítaná a játékot/lekódolást),hogy kiválasztassz egy tulajdonságot,amit felépítettetek,és a karakter lapodon annak is megjelenne egy tapasztalatsáv. Ha pl a támadás van kiépítve,akkor csatában annyit támadás tp-t kapnál érte,ahány ütésed bejön.(ez nyilván megint a kicsik ütéséhez vezetne.)A támadás szintlépéséhez kellene mondjuk 100+(támadás*10) tp.Ez a gyakorló iskola meg adna 8óránként 10-20tp-t.Tehát nekem 85ös erővel kellene 950tp,ami 50?alkalmat jelentene.Nem kevés,de mégse menne tömegszámba.
Dátum: 2009.05.03. 20:16:29
Teljes mértékben elutasítom.Nyílván a fő szövik rögtön felhúznák 14-esre,és 1 óránként növelik az erőjüket,mégjobban szétnyílna a mezőny,egy cáfolat. Meg azért megnéznék egy "szinguláris ismeretek iskolája-t"
Másrészt elég copy íze van így ennek,csak épp más játékokban nem gyakorlásnak hívják,hanem munkának.
A 10% bónusz pedig egyenesen hülyeség, ifjabb obi-wan kenobit orvul megtámadta véder nagyúr,de mivel obi-wan épp a konditeremben gyúrt,egy laza mozdulattal hozzávágta a 20kg-s súlyt.
És azt se felejtsd el,hogy ezért nem kapsz tp-t,mégis fejlődnek a tulajdonságaid.A pók karik mennyparadicsomuborkája.
Dátum: 2009.04.28. 06:15:12
Sziasztok!
Aurri szépen összefoglalt mindent.
1)2)4)5)6)8)9)-et támogatom,a többi(a rendszer szétzihálása) szerintem nem vezetne sehova.
Még a kompenzálásra lenne két ötletem.
1)bajnoki medálok nem -5,hanem -5%-10%-ot adnának a bajnokin.Így nem lenne "pár ezer" LE-ből visszaszerezni a mínuszokat. De mivel egyik oldalon elveszel,a többihez(a nagyobb oldalhoz) hozzá kell adnod.Tehát a medál alapból nem +1-et,hanem a győztesnek +3-at, másodiknak +2-t a harmadiknak pedig +1-et adna. Azt sem tudnám elképzelni,hogy az első -10% a másik kettő pedig -5-5% büntit kapna.

Az tényleg nem jó rendszer,ha csak egy ember nyer bajnokit.Az viszont igen,ha a legjobb 10-20 nak előbb-utóbb lesz medálja. Gondoljatok bele,egy kategóriában van 100-200 ember.Ebből 100-nak nincs esélye,és 10-20 kiemelkedik. A pókkarik még így is 2-3-at bezsebelnek,de nem CSAK ők nyernek.
Amúgy gondoljatok bele,így is a top 20 kari,ebből mondjuk 10 duplán nyer,az KÉT ÉS FÉL ÉV lenne,amíg sorra jutnak.
(azért nem számít az,hogy átmész más kategóriába,mert majdnem mindenki egyformán lép szintet,kiv. pók karik.)

Nos mit szóltok?

Szerk: Még pár gondolat:
A bajnoki medálnak így adhatnánk új színt(elsőnek arany,másodiknak ezüst harmadiknak bronz)
A medál adhatna más bónuszt is,szakikat,vagy mondjuk ha azt választja a játékos +3 erő,másra nem kap stb..Ennek csak a fantázia szab határt.
A -%-os rendszer pedig igaz,magasabb szinten egyre több hátrányt jelent,de ezzel megoldanánk a +7lvl-es kategóriát szvsz. És egy 25ös szinten lévő pókkarinak van 100-120as ereje,támadása,védekezése,iq-ja,az még mindig 6-12 mínusz lenne.Ez azért jóval kompenzálja az erejüket 2-3 győzelem után,de 2 győzelem után még alig lennének 100 alatt.
Dátum: 2009.04.25. 21:37:22
5 naponta 4-et szolgálnak csak neked,meg a többi játékosnak...
Dátum: 2009.04.25. 17:39:36
hát elég érdekes dolgok lesznek még..Pl a pók is..Lehet,hogy Miklósék állatokat is terveznek az AH-ba?

szerk: Az erő kövénél a parmanens szó mit is jelent?
edit kettő: ha jól sejtem,tartósant jelent.
Dátum: 2009.04.25. 11:09:15
uhh na ez durva:D
Ráadásul szerintem az se egyértelmű,hogy Führer. Jelentése mester.
Na most akkor Anakinnak Obi-wan?
Ha kiírja,hogy Hitler,akkor oks..
Bár helyesírási hiba+rossz helyes válasz:
Törlés,kérdés feltevés tiltás,nácizmusért 5év börtön.
Dátum: 2009.04.25. 10:59:41
Sziasztok! Ki szeretném vetetni a saját kérdésemet,mert elavult. Jó két-három hónapja írhattam,a válaszokra már nem emlékszem,de a kérdés:

Ki a jelenlegi(2009) magyar miniszterelnök?
Ekkor még Gyurcsány Ferenc volt,szóval az rá a helyes válasz,ha valaki addig is belefutna.

Szóval töröljétek vagy javítsátok,Köszi:)
Dátum: 2009.04.20. 17:22:35
amit leírtál,konkrétan levezetted az ijesztést,ami miatt nem támad senki.
Oldal: 123456