Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.11.06. 22:30:08
Már rég be kellett volna vezetni.
A Bajnokság a karakterekről kéne szóljon, és nem arról, mekkora szövetségben vannak benne, arról szól a napi portya, meg a háborúk.
A köréépítetteknek még mindig lenne előnye a be nem épített LE-ből, de nem duplázódna-triplázódna még az épületek miatt is.
Dátum: 2009.11.04. 18:19:55
Szerintem meg éppen hogy nem spam.
Engem érdekelt hány állatot fogtam be egy-egy nagyobb turnus vadászat alatt.
Ha már a spameket akarjuk szűrni, akkor tényleg a kapitulációk teljesen fölöslegesek, vagy a befogásokat tegyük be az állatokhoz egy fülre, ahol megjelenik szintlépés és befogás is.
De teljesen kiszedni nem kellett volna.
Dátum: 2009.11.04. 18:14:19
Mortimer, akkor sem érdekel, viszont egy menüben vannak, nem?
Vagy neked van külön világesemény menüd is?

Kit zavart ott a befogások megjelenése?
Dátum: 2009.11.04. 18:10:05
Lehet magam maradok a véleményemmel, de én kérném vissza az állatbefogást az eseményekhez.
Számolgatásokhoz, vagy csak tájékoztatásként én használtam ezt a részét az eseményeknek, sőt igazándiból csak erre használtam ezt menüt, továbbra sem érdekel ki kapitulált ki ellen.

Ki nem tudja megkülönböztetni a Kalandok menüjétől?
Dátum: 2009.11.04. 15:02:11
Mi alapján dől el egy portyázás kimenetele?
a felszerelésed
abszolút random *
a tulajdonságaid
a szakértelmeid

Na most nem mondom én azt, hogy ez hülyeség, de azért nem pont így van.
Legalábbis az esetek többségében.
Dátum: 2009.11.01. 13:20:38
Az ében barlangi kalandban felcserélte az első és a második próbát, a történet így nem nagyon passzol.

Mortimer, ez is nagyon jó ötlet, öt szerintem már elegendő is lenne.
Dátum: 2009.11.01. 10:14:07
Én is ezt mondom, a szint egy eszköz és messze nem egyenlő erő.
Nektek távolságot tartani a feljövőkkel, nekünk lemaradni, amennyire nekünk jól esik.
Lehet, hogy nekem a szint/erő van középpontban, nektek viszont pusztán a szint, ne mondd, hogy nem, amikor valaki képes egy egész szintet teljesen üresen megvenni, azaz csak nő egyet kijárt osztályai száma, magasabb lesz az ösztöndíja, de a világon semmit nem okosodott.
Aztán a vizsgán ha abból az éves anyagból kérdeznek, van baj.
Ugyanígy rövidíti a kurzusok időtartalmát valós tudás szerzése nélkül (szinguláris).

Egyúttal megkérdezném mi is a hátránya a szingulársnak a legelsőknél?
Hogy elfogynak a dolgok előletek, az olykor baj, máskor brutális előny, lásd epik és az ők cuccai, szemben a saját cuccaitokkal.
Tényleg érdekelne, ebbe nem látok bele kicsit sem.

Át kell nézni a dolgokat Miklósnak, ez egyértelmű, a szerencse pl nagyon durvának tűnik, ti vagytok azok, akik még a legtöbbet építették valós LE-ből, ha az sem elég, akkor ott baj van.
De nem okvetlen van minden elrontva, azzal nektek kellene számolni, ami hiányzik a karakterből LE-ben, mert elvitte a sok TP.

De erre Ariel máris tudta a megoldást, úgyis azt nézi Miklós, mennyi LE van egy karakterben.
Tehát ezer százalék, hogy meg lesz javítva.
Dátum: 2009.10.31. 20:40:06
Nem szokásom csempészni, ti is szinteteken akartok a legjobbak lenni, és az épp a legmagasabb, nem?
Nektek is van kontrollcsoportotok, az, hogy ne legyen előttetek senki szintben.

Ha te mosttól nem játszanál öt hónapig, középmezőnyösnek sem lenne jó a karaktered, holott csak az időtényező tűnne el belőle, LE egy deka sem.

Nálam az erő fogalma az, hogy azonos TP-ből ki milyen karaktert tud kihozni.

Csupasz TP-t szereztek LE nélkül, ettől nem a karakter ereje nő, egy nem VF-el, és nem szingulárissal, tehát sima játékkal utánatok érő karakter erősebb lenne.
Ezt én megértem, hogy nem lehet hagyni, nem azért siettetek előre.

A VF az egyik véglet, megvan az előnye, és megvan a hátránya.
A szingulárisnak is ilyennek kellene lennie, nem?

Normál fejlesztésre lettek talán belőve a kalandok, és nem erőltetett menetre, ami szintnövelés minden áron.

Egészen biztos vagyok benne, hogy Miklós meg fogja oldani, szépen kézre fogja simítani ezeket a makacskodó küldiket, úgyhogy ezen vita mondhatni teljesen meddő.
Dátum: 2009.10.31. 17:22:40
Birka, kell.
Amikor éppen jó ÉPpasszban vagyunk, gyorsan megcsinálunk egymás után több kalandot is, főleg a csatásakat, míg valaki más meg nem előz bennünket, és el nem tünteti az ÉP-nk jelentős részét.
Nem mindig van idő elolvasni sajna, pedig nagyon jó lenne.
Dátum: 2009.10.31. 16:05:14
Mindenki úgy érzi, hogy mindent megtesz azért, hogy jó legyen a szintjén.
Az erő fogalmáról vannak eltérő nézetek, szint nem egyenlő erő. Szerintem.
Más szerint meg egyenlő.

Ott is büntetve van a szint, ahol a kristályokat még nem tudják elverni, viszont őket lenyúlkálja a kristály.

Sőt, még hétköznapibb, ott is büntetve van a szint, ahol hétköznai portyában a hét-nyolc szinttel nagyobb, ergo többet tápolt karakter rongyosra veri a kisebbet és lélekszív tőle.

Csak épp fordított előjellel.

Szakik.
Nem arra gondoltam beleszámít-e a növelésre, simán használni őket valamire, vagy kombóban mindhárom együtt érjen valamit, teszemfel LGY-t lehet vele találni portya, vadászat közben, vagy hasonló.
Dátum: 2009.10.31. 15:35:00
Leginkább a három új szakira gondoltam, bele lehetne őket valahogyan csatolni a normál játékmenetbe is.

A szubtéri egy nagyon elméretezett szaki, azzal tényleg nem nagyon van mit kezdeni.
Dátum: 2009.10.31. 15:26:39
TLO, pont nem neked kellene egy picit elgondolkodni, szerintem írj tovább.

Ahol az érv, hogy azért nem jó, mert ő nem tudja megcsinálni olcsóért, holott ő TOP, meg játékeltartó, meg hasonlók, miközben az összes többi ötletelésben az összes többi szintén fizetővendég mélyen le van ejtve, ha használnak egy szakit, megérdemlik, ő bajuk, az sajna ilyen reakciókat szül.

Mondjuk a csak kalandra jó szakikat tényleg lehetne másra is használni esetleg, akkor nem lenne olyan foghúzós csak ezért növelni őket talán.
Dátum: 2009.10.31. 14:42:38
Kicsi az italod.
Saját szint-49 szintűt fogad el legkisebbnek.
Dátum: 2009.10.31. 11:54:10

Szerintem igyál egy kávét.
Dátum: 2009.10.31. 11:50:24
Izé... azt ki írta, hogy 10-es akadémiájuk van?
Nem te?
A hatos akadémiánál van a 41-es tanulásszint.
Akkor ki cáfol mit?
Dátum: 2009.10.31. 11:42:27
Ahogy nézem, ehhez hatos akadémia elég.

De miért kell hozzá akadémia?
Dátum: 2009.10.31. 10:57:19
MIT JELENT AZ A SZÓ, HOGY KONCENTRÁL?
ÖSSZPONTOSÍT
FESZÜLT
ÖSSZESÍTETT
IDEGESÍT


JÓVAN!
DE MIÉRT ORDÍTUNK?
Javasolnám a kalandrészek közti megállást, és egy gomb berakását, amivel folytatni lehet.
Még akkor is, ha közben sem turbóátrakást, sem cuccváltást, ÉP-VPtöltést,sem semmit nem vesz figyelembe a rendszer, egyszerűen a játékélmény miatt.
Sokkal izgalmasabb lenne, ha epizódonként lenne idő elolvasni az új kalandrészeket, mielőtt nekifutunk teljesíteni a próbát, és nem egyben az egészet.
Dátum: 2009.10.30. 12:06:22
Nem egyszer jártam már úgy, hogy a csataüzenetben vettem észre, hogy csak három állat harcol velem a négy helyett.
Eddig elintéztem azzal, hogy béna voltam, valamelyik kimaradt a behívásból.
De most meggyőződhettem róla, hogy ezesetben nem én bénázok, a negyedik állat kijelölésekor egy másik állatról lepattant a kijelölés, mintha túl sok állatot akarnék harcba hívni.

Nem nagy hiba, viszont bosszantó.
Dátum: 2009.10.29. 15:23:43
Ha kvíz, nem lehetne, hogy a kalandíró tegye fel?
És ő a sztorikörnyezethet igazíthatná.

Edit:
Nem, mert akkor két perc múlva a wikin lenne a helyes válasz.
Rájöttem.