Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mona89

Oldal: 12345
Dátum: 2010.05.07. 18:55:50
Az lehet logan, de kétszer egymás után , ugyan attól nem tudom elfogadni az eredményt , ha egy szintén velem egy szintű , ugyan abban a szöviben lévő játékos nevét láttam volna hogy kikaptam tőle, akkor elfogadnám, mert inkább ő lett volna ennek a kategóriának a nagy esélyese. A szimuláció 10ből még vagy 3 szor döntetlent is dobott , tehát annyira egybe vagyunk mind szakira mind tulajdonságra mind állattartásilag , hogy simán döntetlenezhetnénk is akár, arra el tudom fogadni hogy random. Erre sajnos nem .
Dátum: 2010.05.07. 18:21:03
Csatlakozok maximusshoz . Engem másodjára ugyan az a tag üt ki , ráadásul élesben 3 szoros sebzéssel verem , (3400\1046) a bajnokin meg (1700\2200) lett az eredmény. Jó értem én hogy adjunk esélyt nekik , vagy másoknak, de azért ne irreálisat .nem jó érzés , 2 szer ugyan azzal az aránnyal , ugyan attól ugyan úgy kikapni , utána rátesztelek és 3 szoros fölénnyel nyerek , ez egy kicsit túlzás. Még arra kiványcsi lennék , hogy vajon, számít-e a bajnokin : Láthatatlanság, segítökéz, vagy kezek , pihenés, gyülölet , stb .ha igen akkor ott van a kutya elásva, csak ügye érdekesebb , meg könyebb ráfogni, random volt és kész . Sajnos így ebben a formában részemről ennyi volt egy jó darabig, mert igy értelmetlen az egész .
Dátum: 2010.04.28. 11:15:01
LoWs! 25-30 szint felett értelmetlen a portya ? Pontosan felette van izgalom meg rekordzsákmány , fogynak a célpontok, jönnek a jobbnál jobb tárgyak lehet taktikázni , Elkezdenek védekezni az ellenfelek,s nem utolsó sorban , összesürüsödnek a pókok igy versenybe kell szállni az idővel , meg a célpontokért. 25 szintig tömérdek célpont ha az elején egy picivel jobb voltál , puszta megszokott kattintgatás az egész játék . ezen szintek felett , meg azért van némi izgalom nő az ütéstáv , ki mennyivel portyázik, ki hogy tudja kifigyelni ellenfele szokásait , ott már az dönt. ja hogy időigényes meg nem adják ingyen a játékélményt ? Ma mit adnak ingyen ? Semmit , jóformán . Meg kell a sikerért dolgozni , de ha erösen megdolgozol érte meglesz az eredménye.Veszik smsért a lét ? Aki költ rá az mindenki veszi, ki milyen nagyságrendben . kisüti a kutat , cspt spórol , specet sűrűbben vált, stb. Ha az elején vettél akkor te is kaptál érte valamilyen formában lét is, nem csak követ .(pepper a v2 ?) Ismerem , nem lehetetlen amit csinál csak értelmezni kell a játékot meg elgondolkodni rajta. Én ugyan azt a taktikát megpróbáltam v1-en s láss csodát működik.Nekem is megugrott azóta a lediffem , akkor biztos én is veszem smsért a lediffet , nem pedig a régi taktikámat alakítottam át egy másformára .Végtelen játék , mindig minden szintnek megvan mi a nyeröbb taktika, s nem feltétlen kell sokat alakítani a krakteren , hogy tovább legyél sikeres.Mindentöl függetlenül , mindig reformálták a portyát , mindig a portyásoknak kell alkalmazkodni , de nem lehetetlen .Élö bizonyítékok v1 lediff első oldala .Bár még az ember nem találja fel magát , és nem tud rögtön alkalmazkodni persze rosszul esik neki , nem azt mondom hogy , örültem hogy megreformálták a portyát , eleinte én is kétségbe estem hogy most mi lesz , de vártam , meg konzultáltam a velem hasonló cipöbe járokkal és közösen megtaláltuk az alkalmazkodást .Persze azt sem mondom hogy nem látnék szivesen már egy olyan reformot ami a vadászokat reformálja , vagy esetleg jobb irányba tereli a portyát , de igy legalább van némi izgalom meg kihívás , hogy na akkor ezt rakták be hogy lehet tovább haladni ugyan olyan eredménnyel , vagy jobbal.
Dátum: 2010.04.01. 19:54:21
Delorto!
Csak nem rám gondoltál ? Mindenesetre a kb 2 hónapja küldött leveled jól esett , így ne is csodálkozz rajta ,ha a korlátom letelte után egy kicsikét faragok az életpontodból .
Dátum: 2010.03.27. 16:54:30
Magas szint ?relatív fogalom , kinek mi a magas .Én a középmezőnyben nem panaszkodom ,sőt talán a legjobb helyen vagyok most itt van a legtöbb s aktív célpont.Bár már figyelni kell , az időzítést , hogy mikor , kit érdemes , de még nem vészes. vannak szintben felettem is , ők is haladnak lediffben , lehet ritkábban fognak nagyot , sok a 0 lés csata de lehet még fentebb is találni . Csapda , . Mindent nem lehet egyszerre fejleszteni , egy minimális kell hogy legyen egy két állatod , s utána majd mindig visszatérni rá . Ha már biztonsággal nyered portyáid 80%át, és meg vannak a (kötelező pók szakik ) akkor nem árt ha lassan makszolod később még jól jöhet .
Dátum: 2010.03.27. 16:44:22
akkor ha más nem pergesd a küldiket 15ppn , kicsi tpre .Krit vari , kábítás ,térkapu , vagy állatszintlépés . ha van küldis láncod akkor még jobb , s akkor már egész jó kis tps lé átlag fog kijönni még ha lé sincs benne .Sőt ezt lehet még minimalizálni , ha nem 100%os célpontot keresel ..
Dátum: 2010.01.20. 21:36:20
engem valahogy még nem kamráztak nem is értem miért lassan majd fognak próbálkozni , de nem foglalkozok vele , játék , te is mindenki akinek módja van rá kamrázik , próbálkozik , játszik. egyszerüen nem értem meg ha valakit bekamráznak, akkor miért nyöszörög itt mert a másik kap érte egy kis lét? ö is kamrázik, vagy ha nem egy kis odafigyeléssel bár honann ki lehet szabadulni .bár ha nem akar játszani akkor meg katakombák Mona ajánlásával , és akkor ezer százalék hogy nem visznek kamrába
Dátum: 2010.01.20. 21:28:08
hát nem tudom az mit jelent , szerintem hogy az elmult 3 órába támadták-e az illetőt, de ha nem 100%os akkor meg a tp is kissebb a kisebb léhez, tehát ugyan ott vagyok.
a 9dik pontot lehagytam . a kreativkorlátot gyönyörüen látható rajta, elég ha van egy két olyan akitől nem hoztál semmit. ha letelt a napi korlát (nálam elég sűrűn ) akkor csak fele lé lesz a megszokottnál , s nem mész tovább , tehát ergó ha ügyesen használod még jól is járhatsz, nem ütsz kreativ nélkül. ezt ha pontosan nem jegyezted , én se mindig , akkor egy jobb nap és felét nem működött a szakértelmed .
Dátum: 2010.01.20. 21:17:08
hát nem akarok nagyon beleszólni , én aztán elég válogatós vagyok portya célpontokat illetően, de nekem kifejezetten tetszik a szaki .
1. ha nincs nála lé teljesen mindegy hogy válogatok meg egekbe lehet minden szorzó szakim az akkor is 0 , de ezzel a szakival ha nem is sok de ad valamennyit.
2. a tp tömő makik jöhetnek nyugodtan csak tovább erősít befektetés nélkül .(pp)megmarad a zsírosabb falatokhoz.
3.szerény számításaim szerint majdnem a térkapu átlagot adja csak éppen kincset nem (30pps beállitáson)
4.Hozzáirja a zsákmányolthoz , lehet vele egy kis statisztikát javítani .
5. okosan kevés buktával ugyan de kipróbálható . Nem kell rögtön maxolni, turbózható . igy ha nem jön be le lehet felejteni .
6.Én szerintem soha nem fogok vadászni ,legalábbis állatelfogáson kívül , mert az tényleg tevenevelde, portyába legalább van némi izgalom . s ha lesre megyek jutalmilag ez valamelyest pótol .
7. a leirt tpböl itélve kis szintről lehet szó , s ha jól emlékszek van a képletben szint szeres szorzó.
8.ténylegesen lehetne jobb is a képlete
bocs a helyes kérdést ki is hagytam kb felét tudod felét nem legyen 5% mindenre , még úgy sincs 300lé , de még fele se.
nos lehet hülye vagyok de amit itt irsz , amiért belekotnyeleskedtem az a 300lés átlag 1 tpre.
Most léptem fel , 47szintre. a szintem 9196tp , amit nem is 300lével hanem mondjuk 240lével szorzok be a szintek miatt alattad vagyok. az annyi mint 2207040lé.feljött a 15millám , ahhoz képest , akik körülöttem vannak nem néztem utána pontosan de nekem illetve csabynak van a legjobb portyátlaga .de csabyt inkább kihagynám , sokat a korlát előtt egerészett össze. az enyém jelenleg 100-140lé között mozog de vannak olyan idöszakok hogy szinte lemegy 40lére is, de vannak amikor meg 200lére. szoktam jegyzetelni szintlépésnél a jelenlegi állásokat , szintröl szintr tudom pontosan mennyi is az annyi , de ha a te leirásod helytálló lenne akkor a környékemen lévő vffesek mind láthatatlan lenne és sorra nyernék a bajnokit, hisz egy szintből 3 szor annyit hoznának mint én .én már örülök neki ha egy szinten belül 8-900kt össze tudok portyázni ,és mivel ez a rosszabb átlag engem kellene páholniuk a láthatatlan vfeseknek. de mivel én a portyára mentem rá mert az a kifizetödöbb , meg te is , nem is értem , akkor miért nem láthatatlanul vadászol max vffel ha 3 szorosa a portyának.okosan le van ez vezetve , de egy egyszerü valamit mindig kihagysz .100sm dupla lé ha láthatatlanba vagy akkor fele, magyarul olyan mintha 0 smmel vadásznál. igy van ? gondolom igen .egy vadászat állatok nélkül ha még jól emlékszem szint szer10lé az átlag. ez jelenleg 470lé lenne, nem is tudom mennyi tpre gondolom itt már 30 körül van egy vadászat. (47szint) tehát erre ráteszem a vffet , ami a tpt felezi .akkor ügye van 470lém 15tpre .ehhez 100csps átlagot számolva jönnek ügye a dögök elméletileg 8%az 8 dög.egy maxos prés kb 3,5któl 5-6 kig lehet ezen a szinten nem tudom pontosan, de számolok a nagyobbal. 48k a 8dög 6kjával, ezt leveszem a 100cspböl, marad 92. 92szorozva ügye a 15tpkkelaz 1380tp , és az átlaggal is beszorozva az 43240 lé (470) ehhez hozzáadva a prést az 91240lé .ehhez ügye jön még a szerencse mondjuk hogy emeljünk az átlagon marha nagy szerencsével adjunk hozzá 20%ot, annyi úgy sincs de llegyen az durván 110k lé egy 100csps durva átlaga a szintemnek maxos szakikkal meg szerencsével meg minden , ezt visszaosztva az 1380tpre ez 79,7 le esik 1 tpre,de ha valamit lehagytam felezzük le vagy duplázzuk tök mindegy akkor se több 160lenél , de szerintem ez a 80le 1 tpre vadászattal itt ezen a szinten kb állja a helyét. portyából van 100-140 környéke, ezért portyázok még , (illetve nincs vadász szakim) ha meglesznek meg ez az arány fordul át a vadászat javára akkor kell váltanom. na ezt oszt jól összesedtem
szakértelmekkel nem lehet taktikázni ? azért meglepő ha mondjuk egy 250 kivégzés bekattan . vagy egy vari az elején 200krittel nagyott harap . persze elöbb vagy útobb mindenkinek lesz ellenfele a szintek miatt , de ha ügyes akkor sokáig bírja halasztani a dolgokat. Igen a tö is egyfajta megoldás , minél több annál kevesebb támadás , a lehetőségek végtelenek .hát ha szakikra lehetne kémkedni , lehetséges sok megdöbbenést okoznák , de hogy én is meglepődnék egy két karakeren az már biztos.
Ott is lesz majd egy taktika , amivel lehet védekezni , már készülődök rá Hál istennek még idáig nem látják a szakértelmeket , az meg tudja tréfálni akár a 6-8ról érkező kamikázékat is .valahol azon a szint tájékán lesz egy holt valami amin ha megfelelő váltással átjut az ember megint nyeregben lehet .De nem mernék rá megesküdni hogy a vf+láthatatlanság lesz .
Dátum: 2010.01.03. 23:08:58
hidd el megoldanám a lé elköltését.nincs az a lé mennyiség amit el ne tudnék költeni sőt pénz se . az a baj hogy fentebbi szinteken , néha szoktam bogarászni a toplistát és nem nagyon találok olyat aki nincs szövibe.50k nem fut ki egy pötyintést , nálad van , jövünk mi , azaz pókok , van még 15 másodperc a 15%hoz figyelünk , figyelünk , szövilap, épületek 100000000 bármilyen szám az aktuális épületbe és egy épités nyomása. már 0lén is vagy kiugrasz mi ütünk , és csalódott képpel nyugtázzuk , megint csak tpt kaptunk .ezt tovább tartott leirni mint megcsinálni . Persze ha nem akarja elkölteni az illető vagy nem foglalkozik vele akkor meg szakitunk egy hatalmasat ,de ez nem a mi hibánk .
Hát nem tudom nem próbáltam csak sokallottam a 300lét 1 tpre.De hogy elmondjam a vadászati szakijaim 0. nem elirtam 0 . van egy kis csapda meg vezetökézség, hogy legyenek állatkáim, és ennyi. a többi az harci a kereskedelmet kivéve. így nekem teljesen mindegy hogy vadásznék talán 20lém is lenne tpnként . Feladtam a küldiket , a vadászati szakikat, meg mindent , lényegébe hogy egy kis előnyt szerezzek .Idáig be is jött zsinorba 2 bajnoki , azaz 3 csak volt egy kis kihagyás, s remélem a 4 dik is landol hamarosan Bár ha meggondolom ez a korlátozással együtt lettek , nem is tudom hol tartanék korlát nélkül a régi portyarendszerbe ahogy indultunk. Nekem az tetszett ,próbáltam a korlátokhoz alkalmazkodni így sikerült.De igazad van mert akikkel együtt indultam , (az idő nagy úr) azoknak már 7-8 bajnokijuk van s mit csináltak ? semmit leiszapoltak olyan szinteken ahol verhetetlenek.nem portyáznak nem vadásznak nem csinálnak jóformán semmit , az idő nekik dolgozik de csak azért , mert nem történik jó irányba változás .Tehát hiába akarunk itt bármit is , nem kell semmit csinálni és úgy leszünk sikeresek. Ezt a portyát kellene már pozitív irányba billenteni , de mivel minket mindenki utál csak negativ lesz úgyis .Tényleg nem lehetne olyan vut ahol a kezdeti szabályok szerinti portya van ? de azzal meg az a baj hogy oda aki regisztrál , az már ismeri a dörgést és nem lenne az igazi.ez van mindig csak alkalmazkodunk , valami majd lesz . ha eljö az idö meg a céltalanság kövessük mestereinket és törlünk mink is , vagy kezdjük elölröl .
Dátum: 2010.01.03. 20:28:56
A gondolatomban olvastál , tényleg jó lenne valami változás hogy aki később kapta a lehetőséget a dukátgyűjtésre is tudjon valamit kezdeni vele.Mondjuk ha nem is nagyon tápos relikvia, de valami pl egy +40szintü epikus cucc vagy , valami a kufárnál valami táposabb cucc dukátért . vagy esetleg visszaváltani cspre, ppre mindegy de így hogy gyűjtsük az idők végezetéig és soha nem tudjuk elhasználni , így nem a legjobb .
bocsánat hogy belekotnyeleskedek de . de ha vadászattal minden maxolt állapotba láthatatlanul lenne 300lé 1 tpre akkor mindenki úgy haladna aki ad egy kicsit a karakterére , egy kicsit sokallom , a szintem környékén elég jónak mondható a tps átlagom de az sincs több 150lénél. fentebb persze változni fog ez a vadászat javára , de az még hajaj de sok szint.
Dátum: 2010.01.03. 20:11:14
Vigyázat , már gyanúsítottak meg hogy 15%alá beütök Egy rajongóm volt levélbe még ki is irta hogy "nem látod hogy nincs éppem !" De viccet félretéve tényleg vannak sokan akik egy rahedli lén csücsülve várnak , csak az a poén hogy irtó kevés tövel meg szakiösszeggel amit konkrétan díjazok ugyan , csak nem értem miért van nála annyi.
Dátum: 2010.01.03. 19:21:01
Hol, mi , ki , kik ? csücsülnek fél millán ? Én is az szép fogás lenne 2 napi kreativkorlátomat lőném ki egy csatára Egyébként tényleg regelhetnél itt , elég lassan haladok beérsz hamar
Hát nem olvastam teljesen végig , de ha én kapok ilyen hangvételű leveleket , megturbózom azt a jó kis titkos szakértelmemet , és vaku buzogánnyal napi 24 szer megyek egy kis tpért .Ha van egy kis szerencsém , (az eredményemet illetően szokott lenni ) akkor levél után irgalmatlan nagyokat szakítok. Így byzonnal kell egyetértenem , aki normális levelet ír annak még segítek is . Kérdezd offisboyt A játékkal eltöltött időről meg annyit hogy több megy el a fórumokra meg levelezésre , mint arra a 40szer a támadás gombot megnyomni . tehát nem feltétlen a pókok töltik a legtöbb időt a játékkal . az emlitett 9 szintű játékos teljesítményéről annyit hogy nekem is kb 10dik szint elejére lett meg az első millióm verejtékes munkával . Tehát nem kirívó eset kitartással, megfelelő fejlesztéssel nem lehetetlen elérni azt az átlagot. utána már csak a támadás gombot kell nyomkodni , ha meg vannak az alapok .S nevezni havonta a bajnokira.
Oldal: 12345