Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szinv

Oldal: 1234567
Dátum: 2008.12.21. 11:59:58
Hanyadik szinttől idomíthatsz be állatokat?

6
Nem idomíthatsz állatokat.
4 *
1

Kérem a kérdés törlését, mert az Idomítás nem szintfüggő dolog, hanem szakértelemfüggő.
Dátum: 2008.12.21. 09:30:57
Idézet: Konzerv - 2008.12.21. 09:28:53
hali
ma találkoztam egy szerintem hibás kérdéssel
Hány 1 jegyű primszám van ?
szerintem 5 (1,2,3,5,7)
szerinte 4
primszám=csak önmagával és eggyel osztható


A kérdéssel semmi gond. Az 1 nem prímszám.
Dátum: 2008.12.21. 09:16:31
Hol található Magyarország tengerszint szerinti legmélyebb pontja?

Szegeden *
Budapesten
Pilisvörösváron
Mátraszentlászlón

Mo. legmélyebb pontja Tiszaszigeten van. Kérem a kérdés törlését.
Dátum: 2008.12.17. 10:12:42
Mi a fa-szesz kémiai neve?
Etil-alkohol
Etil-klorid
Propil-alkohol
Metil-alkohol

A faszesz szót egybeírjuk.
Dátum: 2008.12.16. 16:01:22
Idézet: Jaana - 2008.12.16. 15:38:57
Igen, ez jó javaslat (Petur-é). De a háborúk hosszát is meg kell növelni 1 nappal, azaz minden kezdeti dátumot átírni, mintha 1 nappal később indult volna.

De a jelenlegi is jó. 7 óra béke. De könnyű lesz néhánynak a 20k küldetés

Jaana


Csak 2 óra béke az. 19:00-ig. Nem is lesz olyan könnyű az a 20k LE-s küldi.

Egyébként a legjobb megoldás valóban az lenne, ha ma éjfélkor állna vissza a tegnap éjféli állapot. De mindenkivel szemben az a korrekt, ha minden játékos vissza lesz állítva.
Dátum: 2008.12.15. 16:50:26
Hol született Barack Obama az Amerikai Egyesült Államok 2009-ben hivatalba lépő elnöke?

Hawaii - USA tagállam, a helyes válasz, egyébként Honolulu városában, ami Hawaii-n van.
New York - város
Florida - USA tagállam
Kuba - ország

Város, állam és ország is van a válaszok közt, ez így nagyon nem jó. Csak város, ország, stb.. lenne a normális.

Érdemes lenne törölni a kérdést.
Dátum: 2008.12.09. 10:07:10
Melyik karakter szerepel minden e-mail címben?
pont
kérdőjel
felkiáltójel
vessző

Igaz, én néztem el, ez maradjon, viszont a másik megtévesztő kérdés, ráadásul speciális is, ezt az írót nagyon kevesen ismerhetik.
Dátum: 2008.12.09. 09:28:48
Melyik karakter szerepel minden e-mail címben?
pont
kérdőjel
felkiáltójel
vessző

A helyes válasz a pont. No comment.

Melyik nem Sven Hassel műve?

Kárhozottak légiója
Lánctalpak
Szerelem és halál órája
Pokoljárás

A helyes válasz a Szerelem és halál órája, csakhogy a Kárhozottak légiója is lehetne, mert ilyen címmel Wiiliam C. Dietz-nek is jelent meg regénye.

Kérem mindkét kérdés törlését.
Én már annak is tudnék örülni, ha egy kvízkérdés kiértékelése meghatározott időn belül meglenne.

Néha 5 perc és néha több, mint 1 nap. Az ember meg számítana rá...
Dátum: 2008.12.02. 13:23:16
Én speciel örülnék annak is, ha a bajnoki viadal leírásában megjelennének a konkrét kategóriák, így nem kéne találgatni. Illetve egy héttel a viadal kezdete előtt meg lehetne kezdeni a nevezést.
Dátum: 2008.12.02. 09:43:58
Nekem is volt két olyan kérdésem, amit illene ismerni, de hát a műveletlenség...

Melyik országban találták fel az internetet?

USA
Anglia
Svájc
Franciaország

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Kérdésed kiértékelésre került.

Hol született William Shakespeare?

London
Liverpool
Stratford Upon Avon
Cardiff

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Dátum: 2008.12.02. 09:17:32
Egy újabb díjnyertes kérdés:

Hány része van a Star Wars-nak?
2
5
7
8

Miről beszélünk? Könyv, film, rajzfilmsorozat? Ha film akkor 6, ha könyv akkor csak az eredeti trilógia az előzményeivel és a folytatásokkal együtt 9 rész. A sorozatot ekkor 10. Ez sehogy se jön ki.

A kérdést törölni kellene.
Dátum: 2008.11.10. 13:04:58
A mai naptól az idomított állatok nem kapnak TP-t. A szövetségünkben több tag is erről panaszkodik.

Nézzetek utána légyszi!

Úgy tűnik, már rendben van a dolog.
Dátum: 2008.10.11. 16:48:37
Úgy tudom, h már készül 1 wiki oldal, de sajna bővebb infom egyelőre nincs.

Egy javaslat. A nálam lévő fegyvert le is lehessen tenni, ne csak felvenni. Jelenleg, csak akkor tudom letenni, ha újat veszek és ez így nem az igazi. Ha a következő fegyvert már meg tudnám venni a jelenlegi eladásával, akkor eladnám. Ezt jelenleg nem tehetem meg.
Dátum: 2008.10.10. 07:57:13
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A kérdésem jó értékelést kapott. A LE-t pedig nem tudom felvenni érte, meg sem jelenik. Az eseményekben természetesen jött az üzenet.
Dátum: 2008.09.30. 23:08:52
Idézet: Azirafael - 2008.09.30. 19:58:13
Ne haragudj de ez tényleg rosz hibás kérdés (nem én minősítettelek, de egyetértek a minősítéssel). Számos olyan Feist regény van amelyikben egyikük sem szerepel (a birodalom sorozat). Talán ha megnevezted volna a regényt amelyikre gondolsz... mondjuk szerintem alapvető igényesség lenne, ha legalább a szereplők teljes nevét kiirnád...


Szia!

Látod, nem értünk egyet. Én nem egy konkrét regényre gondoltam, hanem az összesre. De úgy látom, hogy se te, se az értékelő nem értette meg a kérdést. Nem beszélve arról, ha ismered a Feist regényeket, akkor tudhatnád, hogy csak egyikük nem Feist karakter.

A szereplők teljes nevének kiírása szerintem felesleges, egyértelműen beazonosíthatók. Aki tudja, ennyiből is fogja tudni a választ. Aki nem, az a teljes névből sem.
Dátum: 2008.09.30. 17:21:41
Ennek vajon mi az oka?

A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Ki nem szerepel Raymond E. Feist regényeiben?

Thomas
Jones
Miranda
James
Oldal: 1234567