Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szinv

Oldal: 1234567
Dátum: 2009.01.31. 18:43:26
Idézet: Gau84 - 2009.01.28. 17:38:23
Idézet: Szinv - 2009.01.28. 17:33:10
Idézet: Gau84 - 2009.01.28. 07:31:56


Melyik nem illik ide?

Vendéglő a világ végén
Viszlát, és kösz a halakat!
A lélek hosszú, sötét teadélutánja
Galaxis Útikalauz Stopposoknak

A többi szemetet nem is jegyzeteltem ki.


Nem értem, hogy ezzel a kérdéssel mi a bajod. Jó kérdés. Híres író műveiről van szó. Az, hogy te nem ismered és még szemétnek is nevezed, téged minősít. Nem kicsit, nagyon.

Mi lenne így a kvízzel, ha minden hülyére hallgatnának.


Édes, drága, egyetlen Szinv!

Legközelebb fogd be, okosabb maradsz, és nekünk sem kell efféle degradáló hozzászólásokat olvasnunk!

Egyértelmű, hogy mikből vannak a mondatok (pardon, idézetek/könyvcímek), de megmondanád mi alapján nem illik a sorba valamelyik? A szótagok száma szerint, vagy a magánhangzók száma szerint? Mint ha ez nem igazán lenne feltüntetve.

Szóval köszi, hogy legközelebb inkább csöndben maradsz


Kedves gau84!

Elolvastam a többi hozzászólásodat is. Te tényleg nem érted a kérdést és a válaszokat?

Mielőtt elkezdesz valamit szidni, illik alaposan utánanézni a dolognak.
Dátum: 2009.01.29. 18:04:05
Idézet: Dana - 2009.01.29. 17:53:10
Hány "ember"-es hónap van a naptárban?
6
3*
5
4

eltaláltam de nem értem.


szeptember
november
december
Idézet: YoghDemer - 2009.01.27. 23:20:07
A története miatt számít annak. A rács alapítói a legerősebb, legnagyobb szövik voltak. Akkor jutott e "nemes" gondolat az eszükbe mikor már a farmszövetségeknek is lett PC és kőkeményen megfenyegették a Nagyokat, hogy lehet jönni cserébe Csapás lesz. Na ezért szégyen ez a "rács" ami csak addig rács, míg valaki önvédelemből használni nem kezdi, mert akkor a nagyok feketére sorvasztják a gaz ellent csapások tucatjaival. Nem mellékesen a Rács alapítói a legnagyobb Kockák ebben a játékban. Csak a kockák képesek ilyen gyorsan ekkora szövetségeket, ilyen erős karaktereket összehozni.


Grat, ebből a hozzászólásodból látszik, hogy halványlila fogalmad sincs a Citadellarács létrejöttéről.

De én majd jól elmondom neked, hogy ne írkálj hülyeségeket.

Amikor az TOP szövetségeknek meglett a PC-jük, nagyjából egyidőben, akkor rajtuk kívül még senkinek sem volt. Ők gyakorlatilag bárki ellen használhatták volna, büntetlenül. Viszont ők nem tettek ilyet (kivétel a TGY, de ők is hamar rájöttek, hogy ez hiba volt), helyette ezek a szemetek összedugták a fejüket - mert látták, hogy a PC egy káros elem a játékban - és létrehozták a Citadellrácsot, hogy megakadályozzák a PC tömeges használatát, mely csak kárt okoz, de hasznot nem hoz.

Nos, így jött létre a --[ Citadellarács ]--
Dátum: 2009.01.28. 18:04:48
Idézet: Razor - 2009.01.28. 08:39:10
********************FELHÍVÁS!**********************

Üdv!

Razor vagyok az Ősmágia Tornyából!

Ezennel meghívok minden olyan szövetséget akinek elege van a nagyok farmolásából és a gyűlőlt citadellarács elnyomásából és zsarolásaiból hogy lépjen be a BÉKEPAKTUMBA! Ez egy békét hirdető szervezet. Csak előre leegyeztetett háborúkat vívunk és mi NEM TÁMADJUK A GYENGÉBBEKET! Minden támadást ami egy tagunkat éri -legyen az fizikai vagy citadellás- MEGTORLUNK!!! Védjük meg egymást!
A részleteket a szövetségünk főoldalán el lehet olvasni!
Ha kérdésed van kérlek írj!

Az ellenállás megkezdődött!

Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya


A szövetségi oldalatokon ez olvasható:

"MINDEN SZÖVETSÉGET KÉRÜNK, FIGYELMESEN OLVASSA EL A KÖVETKEZŐ NÉHÁNY PONTOT:

******************************************************* *******************************************************
Az Ősmágia Tornya tagja a Békepaktumnak:
------------------------------------------------------- -

1) A tagok elkötelezik magukat a békés életmód mellett. Ennek szellemében nem indítanak háborút semmilyen szövetség ellen.
2) A tagok a Béke csarnokát minimum harmadik szintűre építik fel, ezzel is bizonyítva elkötelezettségüket a béke mellett.
3) A tagok vívhatnak előzetesen egyeztetett és mindkét fél által jóváhagyott lovagias háborúkat.
4) A tagok mértéktartó viselkedésükért cserébe kérik, hogy jóváhagyásuk nélkül más se indítson háborút ellenük.

AMENNYIBEN EZ MÉGIS MEGTÖRTÉNIK, A TAGOK AZ AGRESSZOR ELLEN BEVETIK A PUSZTÍTÁS CITADELLÁJÁT.
FIGYELMEZTETÉS!:
BÁRMELYIK SZÖVETSÉG, AKI A CITADELLARÁCS EGYEZMÉNYRE HIVATKOZVA CSAPÁST MÉR RÁNK, SZÁMÍTSON AZ ALKU NÉLKÜLI ELLENCSAPÁSRA!

5) A tagok kiemelten segítik egymást a küldetések teljesítésében."

Ehhez képest azzal kezdtétek, hogy Pusztító csapást küldtetek egy olyan szövetségre, amely már hivatalosan is visszavonult a háborúskodástól.

No comment!
Dátum: 2009.01.28. 17:33:10
Idézet: Gau84 - 2009.01.28. 07:31:56


Melyik nem illik ide?

Vendéglő a világ végén
Viszlát, és kösz a halakat!
A lélek hosszú, sötét teadélutánja
Galaxis Útikalauz Stopposoknak

A többi szemetet nem is jegyzeteltem ki.


Nem értem, hogy ezzel a kérdéssel mi a bajod. Jó kérdés. Híres író műveiről van szó, ráadásul az egyik tényleg nem illik ide. Az, hogy te nem ismered és még szemétnek is nevezed, téged minősít. Nem kicsit, nagyon.

Mi lenne így a kvízzel, ha minden hülyére hallgatnának.
Dátum: 2009.01.24. 00:17:09
http://legikamera.blogter.hu/238237/europa_mertani_kozepe_tallya
Dátum: 2009.01.22. 17:07:54
Idézet: Zsiri - 2009.01.22. 15:44:55
Elég szomorú vagyok, azt hittem egészséges felnőtt ember néz tv-t meg olvas esetleg újságot,de ha gondoljátok tehetek fel olyan kérdéseket amire csak a retardáltak nem tudhatják a helyes választ,senkit sem akarok megsérteni(mondván túl speciális).


[OFF]El kell keserítselek. Egészséges felnőtt ember nem néz TV-t, mert tudja, hogy butul tőle, nem feltétlenül olvas újságot sem.

Ellenben van internete, ott elolvassa a híreket és megnézi azt, ami érdekli.[/OFF]

A focis kérdés nekem is a halálom, nem tartozik hozzá az alapműveltséghez sem. A 6:3-ból él ez az ország már több, mint 50 éve, a sport meg elsikkadt mellette.
Dátum: 2009.01.22. 15:18:14
Zoltanszon!

Bocs, a kirohanásért, de kicsit pipa lettem:)
Dátum: 2009.01.22. 14:54:57
Köszönjük értelmes, kultúráltan fogalmazott leveled.
Az első kérdésed kiesését Te magad indokoltad: "Attól még, mert valaki nem tud számolni csak számológéppel,
nem kellene keresztbe tenni másoknak." Az, hogy Neked (és még pár embernek) könnyű, nem biztos, hogy mindenkinek az.
Ezt én is speciálisnak értékelném.


Elég sötét dolgot írtál le ide. Tehát, ha nem tudsz számolni, akkor speciális?

Ha nem könnyű, akkor meg rossz kérdés?

Kiállítottad magadról a szegénységi bizonyítványt ezzel a hozzáállással.

Nagyon jó kérdések kerülnek itt törlésre vagy kapnak rossz minősítést emberi ostobaság miatt.
Nem beszélve arról, hogy 25% sem tudja a választ bizonyos általános iskolában tanult kérdésekre.
Ha nem emlékszik, az egy dolog, de guglizni is lusta. Rossz értékelést adni a legkényelmesebb, hiszen csak 1-2 kattintás.

Nem beszélve arról, hogy milyen ostoba kérdések kapnak jó értékelést, pl:

Ki szerepel a Harry Potterban?
Robin Hood
Harry Potter
Fernando Alonso
Melinda Gordon

Kit szeretek a világon a legjobban???
Marika
Kinga
Juliska
Ági (ezt válaszd)

Néhány kérdés, ami műveletlenség miatt kiesett 25% alatt:

Hol született William Shakespere?

Shakespeare melyik művében hangzik el a következő mondat: "Ide nekem az oroszlánt is."?

Ki a karburátor feltalálója?

No comment, az egész kvízredszer gáz, úgy ahogy van, a hülye kérdéseket jónak értékelőkkel együtt.
Dátum: 2009.01.22. 12:55:35
Idézet: Kölök - 2009.01.22. 12:51:06
Sziasztok, elegge meguntam ezt a forumot, barmit irok, nem nagyon modosul, de azert ujra megprobalom:

Mit takar az a kifejezés hogy botfülű?
Hosszukás a fülformája.
Nincs ritmusérzéke.*
Nagyot hall.
Nagyon kezdő.


Hallasa nincs neki. Lehet, hogy ritmuserzeke sincs, de nem azt jelenti...



te is rosszul tudod. Hallása a siketnek nincs.

A botfülűnek meg zenei érzéke nincs.
Dátum: 2009.01.22. 12:47:35
Hány óceán van a földön?

8
5
3*
1


A kérdés írója szerint 3 óceánunk van. A wiki szerint 5, azért mert nem az a neve, attól még óceán.

http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%93ce%C3%A1n
Dátum: 2009.01.19. 09:46:28
Idézet: Morpheus - 2009.01.19. 09:32:48
Nah ez hamar ment!

Feltettem azt a kérdést mennyi hatszor nyolc!

A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:50:00 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)

Ez sem jó!Ha nehéz törlik ha könnyű törlik?
Mindegy veszek őskövet az jó lesz kedves készítők?Lényeg,hogy fizessek nem akkor jó gyerek leszek mert növelem a bankszámlátokat.

Gratulálok igazi magyar mentalitásotok van nem hazutoljátok meg önmagatokat!


A kérdésedet nem a játék készítői értékelik. Egyébként meg teljesen igaza van annak, aki "azonnal törölni"-re állította. Nyilvánvalóan könnyű dolgokat, mint pl. Milyen színű a tej? stb. ne kérdezzünk már meg.

A kifakadásodat sem értem. Ha értelmes kérdést nem tudsz írni, akkor inkább ne írj. Van 72 órád elgondolkodni a dolgon. Sok törölt kérdés után a jogodat is elveszted a kérdések írására.
Dátum: 2009.01.17. 09:21:03
Idézet: MIvan - 2009.01.17. 01:25:42
Ahogy felépültek az új épületek, amúgyis átrendeződtek a gombok.
Ellenben az új taglista jó lett! Végre nem kell végignyomkodni a karaktereket a TÖ megnézéshez.


A taglista nem új. Eddig a részletes statisztikák alatt volt elérhető ez a nézet és az összes TÖ, ehát eddig sem kellett végignyomkodni az össz. karaktert, ha kiváncsi voltál a TÖ-kre
Dátum: 2009.01.14. 21:22:34
Hány része van a Halálos iramban c. filmnek?

1
2
3
4*

A filmnek hivatalosan még csak 3 része van. A 4. rész bemutatója 2009. április 3-án lesz.

Kérem a kérdés törlését, mert jelenleg még nem állja meg a helyét.
Dátum: 2009.01.12. 12:37:35
"Az Epikus lényekkel nincs tapasztalatom, de szerintem működhet itt is az, ami a térkapunál: Naponta annyiszor kűzdhetsz, amennyi az emlékmű szintje."

Az Epikus emlékműnek csak 1 szintje van. Ez a szövetségek teljes megszivatása lenne, mert ha napi 1-szer lehet támadni, akkor az epikus lény max. ÉP-n lenne minden nap.
Dátum: 2009.01.10. 15:39:42
Ki mondta: "Nincs Isten!" ?
Buddha
Young
Nietzsche*
Mao

A kérdés nem pontos.

Nietzsche azt mondta:

"Isten halott!"

Ez más, mint: Nincs Isten! Inkább: Isten volt!”

Kérem a kérdés pontosítását vagy törlését.
Dátum: 2009.01.08. 17:41:23
Melyik sorozat nem megy magyar nyelven a TV-ben?

Prison Break
Simpsons
Painkiller Jane *
NCIS

A Painkiller Jane megy a magyar TV-ben, magyar nyelven, az AXN adja.

A Simpsons, az pedig The Simpsons a pontosság kedvéért.

Kérem a kérdés törlését.
Dátum: 2009.01.08. 17:27:15
"A kategóriák tehát:
szint
8-11: minden szint külön kategória.
12-19: kétszintenként egy kategória. Tehát 12-13, 14-15, 16-17 és 18-19.
20-34: 3 szintenként egy kategória. 20-22, 23-25, 26-28, 29-31 és 32-34.
35-46: 4 szintenként. 35-38, 39-42, 43-46.
47-61: 5 szintenként. 47-51, 52-56, 57-61.
62-79: 6 szintenként. 62-67, 68-73, 74-79.
stb."

A fentiekben engem az zavar, hogy ezek után lesznek majd 7-8-9-10 szintenként is kategóriák, így válik értelmetlenné a dolog.

Már 4 szintenként sincs esélye mondjuk egy 34. szintűnek egy 38. szintű ellen.

Ez a kategória besorolás szerintem egyértelműen rossz és a magasabb szintű karaktereknek kedvez.
Dátum: 2008.12.24. 09:52:26
Melyik autótípus szerepelt a Hazárd megye lordjai című filmben?

Chevrolette Corvette
Dodge Charger Rt *
Pontiac GTO
Cadilac Eldorado


A filmben sok autó szerepel. Javítani kellene a kérdést a főszereplők autójára. A Chevrolet is rosszul van írva.
Dátum: 2008.12.23. 10:04:48
Hanyas Tanuló Vagyok?

Mittomén'!! *
4
3
5

Azért ezt már mégse kéne.
Oldal: 1234567