Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pocko

Oldal: 12
Dátum: 2010.05.25. 18:54:05
Az előző hibajelentésemben foglalt hiba korrigálását mindenkinek köszönöm, aki segített!
Dátum: 2010.05.22. 08:04:00
Sziasztok!

A Hibajelentés világ 2.-ben is megírtam, de beírom ide is. Ez tegnap történt (2010.05.21.)
Éppen az "idomíts be 5 új állatot" küldetést csináltam, és ma sikeresen végeztem vele. Meg is jelent az Események között, hogy "Ma, 18:12 Teljesítetted a következő küldetést: Idomíts be öt új állatot!. A jutalmadat, 30050 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt."

Ellenben a küldetések menüpont alatt ezt látom: "Idomíts be öt új állatot! Küldetés állapota: Eddig 4 új állatot idomítottál be."

A bosszantó az, hogy ez már a hatodik állat, amit a küldetés felvétele óta beidomítottam, de valami itt nagyon nem stimmel. Megtennétek, hogy ezt a hibát javítjátok. Előre is köszönöm!
Dátum: 2010.05.21. 20:07:01
Sziasztok!

Éppen az "idomíts be 5 új állatot" küldetést csináltam, és ma sikeresen végeztem vele. Meg is jelent az Események között, hogy "Ma, 18:12 Teljesítetted a következő küldetést: Idomíts be öt új állatot!. A jutalmadat, 30050 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt."

Ellenben a küldetések menüpont alatt ezt látom: "Idomíts be öt új állatot! Küldetés állapota: Eddig 4 új állatot idomítottál be."

A bosszantó az, hogy ez már a hatodik állat, amit a küldetés felvétele óta beidomítottam, de valami itt nagyon nem stimmel. Megtennétek, hogy ezt a hibát javítjátok. Előre is köszönöm!
Dátum: 2009.12.03. 19:30:04
Sziasztok!

A Pusztítás Citadellájával kapcsolatban mindenkinek más a véleménye, egy biztos, hogy erős fegyver. Véleményem az, hogy támadásra semmiképp nem használható, és ezért próbálom életre hívni a 2. világon a Rubin Egység Citadella Egyezményt. Az Egyezmény az alábbi szabályokkal működne.

Rubin Egység Citadella Egyezmény

A Rubin Egység Citadella Egyezmény célja, hogy egyesítse mindazon rubin szövetségeket és klánokat, akik méretük vagy egyéb más indokok miatt kiszorultak a különböző citadella egyezményekből.

A Rubin Egység Citadella Egyezmény önvédelmi célokat szolgál.

A Rubin Egység Citadella Egyezmény tagjai csakis válaszcsapásra használják a Pusztítás Citadelláját.

A Rubin Egység Citadella Egyezmény tagját ért csapás esetén az egyezmény tagjai válaszcsapással sújtják az agresszor felet.

A Rubin Egység Citadella Egyezmény alapítója: Pocko (Őrjöngő Vadászok Klánja)

Felvételi feltételek:

A Rubin Egység Citadella Egyezmény tagjai csak a rubin hordához tartozó szövetségek és klánok lehetnek. Más hordákhoz tartozó szövetségek az Egyezménybe nem léphetnek be.

A Rubin Egység Citadella Egyezmény tagja lehet minden olyan szövetség vagy klán, amely az őt érő folyamatos citadella csapások megtorlására kívánja használni az Egyezményt és az így létrejött szövetséget.

Az Egyezményhez csatlakozni kívánó rubin szövetségnek vagy klánnak legyen minimum öt tagja, ugyanis ennyi szükséges a Pusztítás Citadellájának aktiválásához.

Az Egyezményhez csatlakozni kívánó rubin szövetségnek ne legyen nagyobb a létszáma 25 főnél. Az Egyezmény céljaival nem fér össze, hogy nagyobb szövetségek kielégíthetetlen háborús étvágyát citadella csapásokkal támogassa.

A csatlakozni kívánó szövetség rendelkezzen legalább 1-es szintű Pusztítás Citadellájával. A felvétel után nincs követelmény a Pusztítás Citadellájával kapcsolatban, minden szövetség a saját igényeit szem előtt tartva fejlesztheti.

A csatlakozni kívánó szövetség részéről szükséges egy kapcsolattartó személy kijelölése. A kapcsolattartó olyan játékos legyen, aki naponta legalább egyszer, lehetőség szerint reggel, hosszabb időre belép. Nem szükséges, hogy a kapcsolattartó a szövetség vezetője legyen, sokkal lényegesebb a többszöri jelenlét.

A válaszcsapás aktiválása

Az Egyezmény egy tagját ért csapás esetén minél korábban, üzenetben értesíteni kell a többi kapcsolattartót.

Az üzenetek elküldése után az Egyezmény többi tagjának 12 órán belül aktiválnia kell a válaszcsapást a megjelölt szövetségre.

Kizárási feltételek

A Rubin Egység Citadella Egyezmény etikátlan kihasználása a szövetség vagy klán azonnali kizárását vonja maga után.

Azt az Egyezmény tagot, aki a válaszcsapás aktiválási üzeneteknek háromszori alkalommal nem tesz eleget, az Egyezményből ki kell zárni.


Ha az érintett szövetségeket érdekli az Egyezmény, akkor velem (Pocko/Őrjöngő Vadászok Klánja) lehet egyeztetni. Szeretném, ha az Egyezménnyel egy kicsit erősítenénk a rubin horda klánjai és szövetségei közti összefogást is.

További jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2009.11.24. 17:39:40
Köszi a választ Panna!
Dátum: 2009.11.24. 06:19:22
Sziasztok!

Háborúval kapcsolatos kérdésem lenne hozzátok. Van egy háborúnk a V2-n, és nem teljesen tiszta a háború állása. A Kapituláció gombot megnyomva az állást 3/1-nek írja ki. Viszont, ha megnyitom a háború statisztikáját, akkor 7 győzelem és 1 vereség szerepel. Ez, hogy lehet? Tudja valaki a választ?
Előre is köszi!
Dátum: 2009.10.01. 12:55:30
Eddig simán licitáltam rá.
Dátum: 2009.10.01. 12:13:22
Sziasztok!

Két kérdésem lenne. Az aukciós házban szeretnék megvenni egy fókuszkristályt (Paralizoid). Az egyetlen bibi, hogy már rendelkezem egy ugyanilyen kristállyal. A kérdésem annyi, hogy lehet-e két egyforma fókuszkristályom? És használhatom-e őket egyszerre?
Előre is köszönöm a segítséget!
Még 2009.07.22.-én 13:46-kor volt egy hozzászólásom, hogyan lehet egy kicsit rákészülni a döntetlenekre. Ezek között szerepelt az Egészség is. Szerintem is mindenképp megéri rákészülni a küldetésre. Én 3000 feletti életerővel vágtam neki (38. szint), és nem okozott problémát, hogy naponta egy párszor lesunytak nekem 500-600 sebzést.

Ellenfél keresés: Használjuk a toplistát. Létezik egy olyan fül, hogy karakterek-eredmények. Ha ezt a teljesített küldetések száma szerint rendezzük, akkor csak végig kell nézni azokat, akik 57-62 teljesített küldetéssel állnak. Közöttük bizonyára rengeteg döntetlenezőst találsz.
Nem is gondoltam, hogy mindenkinek ez a tuti recept. Inkább csak tippeket próbáltam adni a próbálgatáshoz. Én négy napig kísérleteztem, hogy mit vegyek fel, mit cseréljek stb. A vége ez lett, amit leírtam, így tegnap 3 döntetlent hoztam egy nap alatt.
A segítő kézben pont az a jó, hogy minden tulajdonságodat lecsökkenti, így az IQ-dat és a támadásodat is. Gyűrűvel és lánccal viszont a védekezés vagy az elnyelés megnövelhető, nem is kicsit.
Biztos, hogy mindenkinek más a megfelelő, hiszen mindenki egyedi karaktert fejleszt. Inkább csak segíteni próbáltam egy lehetőséggel, amit én kipróbáltam. Nekem ezzel a módszerrel másfél nap alatt meg volt az 5 döntetlen.
A döntetlenezős küldetést most fejeztem be. Remélem ez hasznos segítség lehet:
- Lehetőség szerint már előre spájzoljon be mindenki jó pár gyógyitalból, mert elég sokan passzióból a döntetlenezősöket ütik. Nagyjából ilyenkor csinálják sokan a "győzz 15 egymás utáni portyában" küldetést. És a sok szánalmas a döntetlenezősökön húzza be a küldetést.
- Ha meg tudod állni, akkor napokkal előtte állj le a portyával. Mivel itt sokszor célszerű mínusz tulajdonságokkal ütni, ezért irdatlan mennyiségű portyapontra lesz szükségetek.
- A portya beállítást már jó előre célszerű 15 pontosra állítani, mert legnagyobb esélyed a döntetlenre, ha mínuszosan egy alacsonyabb karaktert támadsz. Ez maximum -10-et jelent, -20-szal jelentősen csökken az esélyed. Ennél jobban csökkent tulajdonságokkal szinte lehetetlen. Én a döntetlenek nagy részét (4-et) 0%-an hoztam, az ötödik -10%-kal sikerült.
- Áldozz az Egészségedre! Na nem tornázni kell, hanem told fel az életerőt. Sajnos életerő is kell, mivel pihenni a döntetlenezés alatt tilos! pihenő = +védekezés = biztos győzelem (ezt el akarjuk kerülni nem?)
- Lehetőség szerint vegyél le magadról minden olyan felszerelést, ami a kritikust és a kábítást növeli. Így nagyban megnöveled a 0-0-ás esélyét.
- Ez saját tapasztalat, de lehet, hogy másnak is hasznos lesz. A döntetlenhez legjobban közelítő eredményeket, akkor értem el, amikor még egy segítő kezet is átküldtem egy klántársamnak, és így nálam 2-3 szinttel alacsonyabb ellenfeleket támadtam. Náluk sokkal jobb eséllyel jött így össze egy-egy döntetlen.

Egyelőre ennyi. Ha valakinek döntetlenben segítség kell még egy pár napig megtalál döntetlenes felszerelésben, ugyanezen a néven a 2. világon. Sok sikert mindenkinek!!
Dátum: 2009.05.09. 11:38:36
Mikor van a 30-adik(XXX.) Beholder találkozó?
2008. 12. 14.-én
2007. 06. 31.-én
2008. 11. 29.-én
2010. 04. 21.-én

Ezt a kérdést két napja kaptam. A kérdésben szereplő igeidő egyáltalán nem passzol a válaszlehetőségekhez.

Mikor uralkodott II. József (Mária Terézia fia)?
1780-1790
1686-1703
1740-1780
1541-1590

Nagyon pontatlan kérdés. II. József 1765-től német-római császár volt, 1780-tól 1790-ig magyar és cseh királyként nálunk is uralkodott. De szerintem egy német-római császári cím szintén uralkodói rangot jelent.
Dátum: 2009.03.29. 19:29:49
Rendben. A jövőben majd egy hozzászólásban szerepeltetem a kérdéseket.
Dátum: 2009.03.29. 18:42:32
Milyen vadászgéppel semmísíti meg Luke az első Halálcsillagot?
MIG 29
X szárnyú
Y szárnyú
TIE vadász

Szerintem ez elég speciális kérdés.
Dátum: 2009.03.29. 18:39:00
Mit ünneplünk karácsonykor?
-mikulást
-engem,mint szuperhőst
-husvéti nyuszit
-krisztus születését

Helyesírási hibáktól ez sem mentes.
Dátum: 2009.03.29. 18:37:31
Az ember mikor vállik vérfarkassá regények és a filmekben?
csak ha megharapta egy vérfarkas és telihold van
mindig csak akarnia kell
ha vámpir harapja meg
soha

Van benne egy pár helyesírási hiba.
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!

Volt egy kérdésem:
Minek a rövidítése és milyen esemény történik az autó- és motorversenyeken, ha az SC feliratú táblát felmutatják?

Speed Control - Sebesség ellenőrzést vezetnek be a pálya teljes hosszán.
Session Closed - Futam megszakítása egy váratlan esemény miatt.
Safety Car - A biztonsági autó, veszélyhelyzet miatt, a pályára jön.
Safe Course - Biztonságos pálya, balesetek után így jelzik, hogy újra biztonságos a versenypálya.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott! Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Tényleg szerepelt? Mert akkor eszembe sem jut majd kalapálgatni rajta.
Dátum: 2009.02.26. 16:35:29
Ráadásul még a jó válasz sincs benne. Vagy a kérdés volt rossz. 2008-ban 11, majd 10 istálló indult. Összesen 20 és 22 versenyzővel (pilótával), ha nem számoljuk a teszt- és tartalék versenyzőket.
Dátum: 2009.02.23. 16:46:56
Sziasztok

A második világban az előbb kellett értékelnem egy kvízkérdést. Valahogy így szólt "Nem tudja a jobb kéz...........a bal."
Bejelöltem helyes válasznak a "mit csinál" lehetőséget, de visszadobta, hogy a helyes válasz a "mit akar". Szerintem nem a helyes választ jelölte be a kérdező.
Oldal: 12