Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
161. hozzászólás - 2009.07.26. 12:23:34
ment a 10 pont winnie-nek.

egyébként elhangzott egy jópár ötlet ebben a topicban, olvasni is kéne, nemcsak írni. ha nekem sikerült 12 döntetlen 4 nap alatt akkor másnak is mennie kell legalább az 5. csak rá kell készülni ha olyan a küldi.

személy szerint én jobban szívok az apróságok vadászatával és már előre félek a térkapus tárgyas küldetéstől, az utóbbi időben szinte semmit sem kaptam.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
irritálóSevilFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
162. hozzászólás - 2009.07.26. 19:46:41
Helló!

Döntetlenes küldetéshez keresek ellenfelet

A V1 világon Sevil Faran smaragd 45. szint

Megse fordult a fejembe, hogy töröljem a karakterem, mert nem halad a küldetés. A szerezz 2000LE-t is összejött egy idő után.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
163. hozzászólás - 2009.07.27. 23:25:44 (Válasz Sevil #162 hozzászólására.)
nekem is összejött. (és nem szorultam arra, hogy lebeszéljek egy kamucsatát, mint a "legnagyobbak"

viszont, egy kérdés.

a "mi időnkben" (huhh, de fellengzős, de nem célom) ez úgy ment, hogy nem kerestünk embert, hanem megtámadtunk minden buzogányos jó embert, akik detektálták a támadás miatt, hogy "jé, ez is döntetlenezik", így ahány embert találtál buzogányba, annyi támadott vissza rád napjában akár 2-3-szor is. ez 15 ember esetén napi max 90 csata, nem is csoda, hogy 2-3-4 nap alatt megvolt a küldetés.

nyilván már akkor is voltak megbeszélések, de ezt azért írom le, mert rengeteg olyan karaktert látok, aki döntetlenezik, de nincs levetkőzve, hanem

1. keres társat. nem baj, de ez nem hatékony. találsz 1-2-3-4 embert sok idő alatt. támadni sokkal gyorsabb.

2. levelet vár, hogy levetkőzzön és menjen a csata. létezik, hogy valaki ír, hogy "vetkőzz le", hogy kapjon egy választ 5 óra múlva, hogy "levetkőztem", de mire ő visszanéz már megint nem zseblámpával van a másik? oké, biztos, de ez sem hatékony.

jó a karakterlap, jó a fórumos keresés, de nem önmagában - csak akkor, ha kiegészíted ezzel a körtámadással. támadj sokszor buzogányost és idővel meglesz a törzslátogatói köröd, akik visszatámadnak.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.27. 23:26:24-kor
Pontszám: 7.50
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
164. hozzászólás - 2009.07.27. 23:46:13 (Válasz winnie #163 hozzászólására.)
Winnie csak azt nem értem Te mért a könnyebb=alantasabb utat választottad? Én a helyedben, a legnehezebb utat, vagyis a "legbölcsebb" írányt választottam volna. Teljes felszerelés +állatok és ha így érted volna el, akkor a neved a "legnagyobb" lenne...bár ez csak nézőpont kérdése...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
165. hozzászólás - 2009.07.27. 23:58:31 (Válasz Yuurei #164 hozzászólására.)
hiába próbálsz a számba adni szavakat ("alantas" - a fórumkereső nem dobja ki, hogy írtam volna ilyet), csak magad járatod le. szerintem nem árulok el újdonságot azzal, hogy 1. teljes felszereléssel és állattal is döntetleneztem már (mint akárki más), 2. hogy van különbség a megbeszélés és a hallgatólagosság között. utóbbi rengeteg szinten működik, előbbi pedig csak könnyű, de nem alantas. (bár valahol vicces, hogy a nagyok még az állatölést is megbeszélték:)

bár valamelyik nagyon top játékos is megpróbálta már korábban összemosni a kihívás keresését a mazochizmussal. nem sikerült - ez még elvetéltebb kísérlet. sima szemantika, vagy, ha úgy jobban tetszik, aki tagad valamit, valami ellen van, az nem feltétlenól a másik végletben hisz.

szerinted a bölcs= nehéz. szerintem a bölcs=találékony. nyilván a 2000 LE-t sem úgy próbálja az ember megcsinálni, hogy 0 LE-vel támad nála erősebbeket. inkább olyanokra gyúr, akiktől már korábban rabolt, akiknél van esély sikerre. döntetlent is olyanoknál kell megpróbálni, akiknél van esély döntetlenre.
Pontszám: 5.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
166. hozzászólás - 2009.07.28. 07:19:37
a döntetlenes küldetésnél az a baj sokszor hogy kevés a résztvevők ÉP-je, kapnak egy támadást és padlóba vannak döngölve. ha lenne elég ÉP-jük, nem volna ilyen baj. engem álltalában max távból ütöttek, ha bejött a villantó akkor kiröhögtem őket az 5-700 sebzés miatt, ha levertek nagyon, akkor is csak 40-50% alá tudtak vinni, azzal még vígan lehet döntetlenezni. 40 felett olyan 70 körüli egészséggel (+tárgyak) marha jól el lehet lavírozni. (ez kb 3.5k feletti ÉP, ha kapsz egy brutális 2k feletti maflást, akkor sem vagy agyonverve)

aztán már csak az kell hogy maradj végig döntetlenes cuccban, támadj meg több embert. még ha van is sok olyan ember aki arra vár hogy lebeszéljétek (ez ÓRIÁSI hiba, csak akkor működik igazán ha extrém erős emberről van szó), azok is támadni fognak ha megütsz egypár embert a szövijéből. a lényeg hogy maradj döntetlenes cuccban és figyelj oda hogy ki döntetlenezik még, legyen kiírva a neved a döntetlenezők közé a szövilapon.
A hozzászólást S0laris módosította 2009.07.28. 07:21:36-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűPockoFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
167. hozzászólás - 2009.07.29. 07:23:43
Még 2009.07.22.-én 13:46-kor volt egy hozzászólásom, hogyan lehet egy kicsit rákészülni a döntetlenekre. Ezek között szerepelt az Egészség is. Szerintem is mindenképp megéri rákészülni a küldetésre. Én 3000 feletti életerővel vágtam neki (38. szint), és nem okozott problémát, hogy naponta egy párszor lesunytak nekem 500-600 sebzést.

Ellenfél keresés: Használjuk a toplistát. Létezik egy olyan fül, hogy karakterek-eredmények. Ha ezt a teljesített küldetések száma szerint rendezzük, akkor csak végig kell nézni azokat, akik 57-62 teljesített küldetéssel állnak. Közöttük bizonyára rengeteg döntetlenezőst találsz.
Pontszám: 8.50
irritálóSevilFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
168. hozzászólás - 2009.07.30. 20:33:09
Köszi a tippeket. Reméltem, hogyha ide írok az még nem számít megbeszélésnek.
A toplistát túrom, de ez a "57-62"-es ötlet nem jutott eszembe.
Pontszám: 7.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
169. hozzászólás - 2009.08.30. 11:43:17
V3 Mészáros (31) szimpatikus, barátságos elfajzott mutáns galetki 30 őskövet ajánl fel annak, aki megtámadja és döntetlent hoz vele össze

üdv

maci
Pontszám: 7.44
kedvencKupekFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
170. hozzászólás - 2009.08.30. 13:56:49
Világ 1
kupek

Szint.44

Keresek társakat a döntetlenes küldetéshez.

Sok sikert és jó játékot.
A hozzászólást Kupek módosította 2009.08.30. 13:57:30-kor
Pontszám: 5
fórumozóMorvenFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
171. hozzászólás - 2009.08.31. 15:22:55
V1 Morven 47.-szint
segítesetek döntetlenezni
kösznöm
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
172. hozzászólás - 2009.08.31. 15:25:59 (Válasz Morven #171 hozzászólására.)
"2009 09 14-ig ha nem lesz még egy döntetlen akkor hagyom a rákba."

napi hány döntetlencsatát indítasz, hogy nem jön össze? elvileg 20-30 indított csata (és a cserébe bekapott 20-30 támadás) nagyon hamar összehozza a kellő mennyiséget. támadj te is sok döntetlenest, hogy viszonozni tudják.

de ne add fel a küldetést, nem éri meg.
Pontszám: 5
fórumozóMorvenFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
173. hozzászólás - 2009.08.31. 17:52:03
sajna annyit nem tudok
csak 10-15 körül mozog mert nem sokan csinálják ezt a szart a szintemen
de ha valaki segít hogy keressek embereket akkorszívesen várom a segítséget
mellesleg nagyon hiányzik a normál játék jelenleg szakikat fejlesztek és nem tudok elég mennyiséget vadászni
ráadásul a suli is kezdődik holnap
de akkor nem adom fel
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
174. hozzászólás - 2009.08.31. 18:34:22 (Válasz Morven #173 hozzászólására.)
Toplista -> eredmények fül -> teljesített küldi alapján sorbarendez, a körülötted lévő karik (+/-néhány küldi) jó eséllyel ugyanott tartanak. Náluk nézelődj, érdeklődj, kopogj a buzogánnyal, stb.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
175. hozzászólás - 2009.08.31. 19:00:53
Nekem is nagyon kevés a partner a szintemen (V1), és már volt vagy 200 csatám (de talán több is), amelyből mindössze 1 db. döntetlen született. Lehet, hogy későbbre halasztom, ahol többen is döntetleneznek, de sajnálnám eldobni azt az 1 döntetlent... Legjobban az bosszant, mikor 1-2 sebzésen múlik a dolog. Jó pár ilyen csatám volt, hogy nem bírt beesni valamelyik helyett egy döntetlen is?
Pontszám: 7
fórumozóMorvenFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
176. hozzászólás - 2009.08.31. 20:32:46
Lanmandragoran, téged ismerlek
ismerősnév a Háma?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
177. hozzászólás - 2009.08.31. 22:29:51 (Válasz Morven #176 hozzászólására.)
Kellene?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóMorvenFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
178. hozzászólás - 2009.09.02. 16:02:01
nem lenne rossz
érezném a törödést
Pontszám: 5
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
179. hozzászólás - 2009.09.10. 21:38:32
cca 250 csata, 0 döntetlen
yeah..
Pontszám: 7.76
kedvelt tagDenisaNő
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
180. hozzászólás - 2009.09.19. 14:29:10
Nemrég kezdtem a döntetlenezést - még nincs meg, de ezúton is köszönöm a sok tippet. Lényeg a lényeg, a v1-en vagyok ugyane néven, aki akar, megtalál. Mindig döntetlenes cuccban vagyok. (Ha mégsem abban találsz, az azért van, mert éppen a térkapus pontjaimat mentem, ne menjenekl pocsékba; illetve az epikuson helyezek el egy-két plezúrt. De utána vedlek vissza.) Sok sikert mindenkinek, aki ezt a küldit csinálja!
V1: Denisa (Matilda)
V2: Jadzia (Smaragdharcosok)
Pontszám: 6.14
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!