Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fatali

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.23. 22:49:20
06-90-642042: 9 Őskő (díja 250 Ft+ÁFA)
küldendő üzenet: OSKO9 H1-xxxx-(karakternév)

küldtem egy ilyet, persze rendesen kitöltve, az SMS elment, és ez a válasz jött -
Az ön fizetése sikeres volt, de hiba történt. miközben ezt az eladónak jeleztük. Kérjük forduljon az eladó ügyfélszolgálatához.

OSKO9 H1-1796-CSODALATOS-KISZEL-TUNDE

a válasz sms 22:31:55 kor érkezett.
Dátum: 2008.10.21. 21:32:20
Véleményem a játékrol.
egyre rosszabb

elcseszett hordabalance. (15. szinten mindenki gyémánt lesz.)
portyapontok bevezetése egy folyó játékba
kevés tárgy
unalmas elhuzódo Szöviháboruk
beragadós, LE-elvonó küldetések (legyen 3 befogott állatod)
egyre jobban idegesitö, kiszámithatatlan random csatákban.
haszontalan szakértelmek, petek...

Le-áttoló rabszolgák játékban tartása.

bocs ha negativ vagyok, mondjatok valami pozitivumot, célt, ami egy kisebb karakternek élményt okoz
Dátum: 2008.10.12. 17:42:07
ha nagyon mázlid van , és nem toltál az egekbe pár szakértelmet, egész olcsón (nagyjábol 5000 LE-böl) megúszod ezt a remek küldit.
ebbe természetsen beleszámitottam a jutalom 2400 LE-t.
ha a szakiösszeged a 30 fele közelit, akkor sajna egy kicsit több lesz.

hát sajna ez van, ez egy igazi buta küldetés, de azoknak akik beho játékokon edződtek ez cseppet sem meglepetés.

Vigasztalásul még egy mondat. Lesz ennél sokkal rosszabb is.
Dátum: 2008.10.12. 14:48:32
ujabb kellemes küldetés.

...
Legyen legalább 3 befogott állatod!
Dátum: 2008.10.12. 13:03:55
megkérdezhetem miért kellett ezt ugy leprogramozni hogyha átváltok 30 portyára, törlödnek a meglevő portyázáspontjaim?
Helo
megszünt a 3 napos zárolásom , és kicsit meglepődtem azon ami fogadott.
belépek karakterhez, látom hogy a letiltás elött kiadott tizenakárhány vadászat parancsom a tiltás alatt szépen lement, fogtam is letiltva egy új állatot, de a vadászatokért beszedett Lelekenergiát persze nem kaptam meg.

nem igazán értem a következetességet.
OK hogy nem regenerálodik CSP pontom, Életpontom, varázspontom a tiltás alatt, de azért a vadászatom végrehajtódik, állaltot fogok, stb?

elég furcsa.
nekem is eszembe jutott ez, direkt nem tértem ki erre, hiszen aki "bünös" az ne pattogjon és ne mutogasson.

halkan megjegyzem, még mindig aktiv két karim, nem sikerül zároltatni öket, hiába lépkedek ki be velük.
valójában ott buktam el, hogy amint hazajöttem, beinditottam a három karinál a vadászatokat, és gondolom a "script" érzékelte hogy ugyanazon IPröl, egy percen belül több karakterhez is történt belépés.

mondjuk a kezdet kezdetétöl ezt csinálom, ugy klátszik most értünk arra a szintre hogy ezt a dolgot már figyeli a "script". (hozzáteszem nagyon helyesen)

bocs, remélem nem adtam tippeket.

további jó kockulást
Heló!
Inditottam 5 karaktert amiböl 3-at a mai napon zároltak, teljesen jogosan.

sajnos tul sok idöm volt mostanában, ezért csináltam ezt a csunya dolgot, mentségemre szolgáljon hogy külön külön vittem a karikat, LE-áttolás nem volt képben, igaz néha a kicsiket levertem hogy tudjanak békében vadászni.

az 5 karakterem neve.
Szpritni Birsz (Smaragd Forrás)
Csodálatos Kiszel Tünde (Elit Horda)
Féreg
Bélyeggyüjtő Béla
Fotelrokker

az utolsó 2 karakter nem lett zárolva, az igazság érdekében kérem azokat is szankcionálni.

köszi!

a játék egyébként szuper, tele van épitő és LEátnyomo rabszolgákkal remélem öket is sikerül még ebben az évtizedben kiszürni és eltiltani.

a szövetségeimtöl ezuton is elnézést kérek,
nyugi nem vagy egyedül ezzel, én is teljesen kiakadtam hogy egy ilyen érdekes és szinesitő effektus, nincs benne a játékban.
konkrétan arra készültem hogy a gagyi karakteremmel lelkes beastmasterként , csapdakészitést, vezetökészséget, idomitást tolom az egekbe.
de most ennek sok értelmét nem látom.
csapdakészitlés tök fölösleges 1-nél magasabbra tenni, idomitás sem kell több. vezetőkészség is meggondolando, mert ez a szörnycserélgetős lehetőség nem az igazi.

na mindegy, a lényeg, nagyot csalódtam. 2 világban nagyot zuzó, nagyot varázsolo skatulyakarakterem lesz.
Dátum: 2008.09.29. 23:09:01
igazábol az épitörabszolgás megjegyzésekre kaptam fel a vizet.

nyilván erős tulzás a 12ks megjegyzésem, igazábol arra irányult hogy egy többezres Le-áttolásnál már kizárásnak kéne kövezkeznie nem egy ilyen ejnye bejnye 3 napra letiltunk bümtetéssel.

de nézzük meg milyen visszaélések lehetnek a játékban.

LE áttolás karakterektöl - szerintem ez xxxx menniysáég felett - karaktertörlés

több karakterrel való független játék - ezt nem érzem akkora problémának.

esetleg lehet olyan visszaélés hogy egy karakter gyüjti a LEt és amikor 15% fölé ér, levereti magát nullára egy saját ill haveri karakterrel. - ez sem olyan nagy bün, de egy ejnye bejnyét megérdemel.

épitőrabszolga azonos szöviben - ez is csalás, delete a karaktereknek.

van még valami ezeken kivül?
Dátum: 2008.09.29. 22:29:47
Ravenwood ügye - ki kell zárni végleg, ha enniy büntetést kap, honap beregelek 40 karaktert, leszedek mindröl 300 Le-t, nekem simán megéri az a három nap kitiltás.

ill bocs, nem én regelem, hanem a barátaim, meg a család, meg a munkatársaim, én hozzájuk se nyulok csak szoljanak majd mikor vannak tele lével, mikor csaphatok le.

szánalmas.... csalt csalt nem máskra kell mutogatni, inkább tisztességesen játszani.
mellékesen engem nem zavar ha valakinek rengeteg ideje van és külön külön jáccogat 500 karakterrel, , de ha elkezdi az egyik kijelölt karakterét nyerstápolni az már igen.

Épitörabszolga karik: tudom sajnálni azokat, akik nem tudják elképzelni, amint egy karakter a szövetségéért áldozza be a vadászatban szerzett LEkét mert jó a szövetsége és mindenki lelkesen épit. . Ráadásul ha már harcban nem lehet sehol, akkor épitkezésben és szövetségben legyen az élbolyban.

továbbiszépestét
Oldal: 1