Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meridiath

Dátum: 2010.07.20. 11:41:08
Hány napig bölytölt Jézus a pusztában?


A válaszlehetőségek lyók voltak, de ezt a kérdés így nagyon sújos! Lyavítását kérvényezném
Dátum: 2010.07.12. 08:48:07
// Hű de együtt van az emberek biológiai órája így hétfő reggel //
Dátum: 2010.07.12. 08:45:31
Idézet: Csarmi.reg - 2010.07.12. 07:53:21
Idézet: Tezuman - 2010.07.11. 15:17:16
"Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét"

Olyan embert kell támadni akinek alacsony szintű állata van. Alacsony szint = kevés ÉP
A legegyszerűbb háborúban teljesíteni, mert így óránként támadhatod a kiszemelt áldozatot.


Elvben ez remekül hangzik, gyakorlatban nem. Nagyjából reménytelen olyan embert találni, akinek:
alacsony szintű állata van (vagy magas szintű állata éppen agyonverve) ÉS az állat harcra van állítva ÉS éppen támadható

Legalábbis mostanság ez a helyzet 50-es és 56-os szint felett. Nagyjából az összes célpontot végignéztem.


Hát igen, ez a küldi max. a 10-es, 20-as szinteken jön elő először és ott is jó teljesíteni. Ha ez valamiért nem történt, akkor 50-56-on magas kereskedelemmel a kataklizma lesz a te barátod (71-es szint). Én a V1-en jópár tizen-huszonszintű állatot látok másnál ebben a szintsávban- részemről pont azt bánom ha véletlenül a kataklizma marad nálam portyánál és akaratlanul is ütöm az állatkákat ájultra. Egy-kéthetente egy-egy besikerül a legnagyobb odafigyelés mellett is, sajnos.
Szóval nincs minden veszve.
Dátum: 2010.06.22. 17:49:29
Hjahj mamám:) Mit nekem aukciós vagy kvízes tápok? Nyertem egy Kegyetlen muszmuszt.
Teljesen meg vagyok hatódva!

mod: több szmájli ^^
Dátum: 2010.06.21. 15:10:38


Ez most jólesett.

Meg a másfél évvel ezelőtti problémákat olvasgatni kifejezetten üdítő

Up!
Dátum: 2010.06.17. 17:46:17
hogy hívják másként a rend örzőit?

sehogy?
rendörség?
tűzoltók?
mentők?


Ez egyértelmű hess.
Idézet: Zordonmorc - 2010.06.17. 10:11:44
Ha így van akkor a véletlenen múlik, hogy elfogadnak-e egy kérdést(ami alapból helyes), vagy sem


Várjál, egyértelműsítek.
Az hogy "Jelenleg" ki énekel igaz lesz öt év múlva? Tíz? A kérdés pedig bennemarad(hatna) az adatbázisban. Ennek semmi köze a véletlenséghez, ez így sajnos tényleg nem jó.
Dátum: 2010.06.16. 12:27:22
Idézet: Razor - 2010.06.16. 12:06:08
A kulcsok használhatóságán könnyű segíteni csak adnia kéne besorolásra is a szorzót. Nem is értem miért nem adja.

Az epikbe sebzés nullázása tényleg NAGYON JÓ lenne. Ahogy a nem szavazók láthatósága is.


A besorolás gyakorlatilag közhasznú munka, ingame honorálással. Részemről nem csodálkozom ezen a megoldáson. A kulcsok sok időt spórolnak, ennyi a hasznuk, erre is lettek tervezve. Hát nyilván lehetne Kánaános is, egy kérdésért 8 besorolás pont, de akkor az életben nem "végzünk". Szóval a dolog teljesen érthető.
Dátum: 2010.06.09. 08:04:04
Idézet: Kocos - 2010.06.09. 07:51:38


Az en tapasztalatom az (es mar latom ahogy elindulnak a kis furge kezek az 1 pontra ertekelem gomb fele) az, hogy pokkal jatszani a legkevesbe idoigenyes. Ha nem lepek be 1 hetig akkor sincs semmi.


Fürge ujjak Sose bánd! Nincs is jobb reggelire mint néhány frissítő lepontozás. Már, ha. De ahogy látom, nem is.

Van persze igazság abban amit mondasz, végülis fellépni és végigverni mindenkit olyan egyszerűnek hangzik. De.
Ez csupán dús vadászmezőkön igaz, azaz lehet hogy a játék korai fázisában. Amikor minden tele van gyanútlan és tapasztalatlan, könnyen rabolható lényekkel. De úgy, hogy nem is voltam hardcore, akkor is 5 hónapot töltöttem 1-től 13-as szintig eljutással. Ami sok.
De később, hacsak nincs fétised a 0 LE-s portyákra, akkor bizony lesben kell állni, kifigyelni szokásokat, visszafogni a női ösztönöket a "Támad" gomb felelőtlen nyomogatására, stb.
A jó pókság sok idő (de tény, nem úgy, mint vadászásnál). De na. Nem is igazán az én asztalom erről értekezni, én softie vagyok ebben.
Dátum: 2010.06.09. 07:38:13
Idézet: Crisis.Zombie - 2010.06.09. 06:50:58
Nemtudom mi ez ha nem csalás...Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 574 72
Smaragd horda ellen 951 158
Zafír horda ellen 356 55
Összesen: 1881 285
Legtöbb okozott sebzés: 96
Tulajdonságösszeg: 362
Szakértelemösszeg: 104
Teljesített küldetés: 20
Teljesített kaland: 0
Összes építés: 135.898
Zsákmányolt lélekenergia: 428.318
Elvesztett lélekenergia: 35.160
Helyes kvíz-válaszok: 358
Tulajdonságösszeg:364
A gerek 12 es szintű... Szerintem hackel... Köszi

A neve egyébként: Eradicator


Pont nézegettem az archívumot. Én így festettem 13. szinten, tavaly április 6-án:

Győzelem: Vereség:
427 41
964 64
213 22
Összesen: 1604 127
Legtöbb okozott sebzés: 121
Tulajdonságösszeg: 354
Szakértelemösszeg: 180
Teljesített küldetés: 28
Összes építés: 33.236
Zsákmányolt lélekenergia: 504.416
Elvesztett lélekenergia: 9.558
Helyes kvíz-válaszok: 719

És még csak messze nem is én voltam a legbrutálabb akkor. Hjáj.

Node nosztalgia helyett: az úriember más taktikával játszik, mint te. Nem "hackel". Soook-sok időt áldoz arra hogy így fessen. Ha nem így teszed közzé a gyanúdat, még talán választ is kaphattál volna a "hogyan"-okra.
Alaptalan vádaskodásokkal pedig a saját magadról tett rossz benyomást erősítheted csak. Tudod. Először kérdez, és nem kijelent.
Dátum: 2010.01.29. 14:34:36
Idézet: Baraty - 2010.01.29. 14:14:55
- A baráti portyázás növeli a fáradtságot, ebből a szempontból olyan mint a normál portya, hat a sima portyára.

vs
- a kihívás nem csökkenti a portya%-ot


Hogy értsem, ez azt jelenti, hogy ha te viselkedsz kihívóan, mondjuk -20%-ig, akkor az azt követő portyában már a tulajdonságaidra -30% minuszt kapsz. Ugyanakkor, ha téged "bariznak meg" / / sorozatban háromszor akkor te, portyacélpontként továbbra is 100%-os státuszban vagy?
Dátum: 2010.01.24. 10:05:05
Te nyerted a csatát, jutalmad 330 lélekenergia és 8 TP!
A lények teste szétporladt, és lélekgyémánttá alakult át. Zsebedben a gyémántokkal elindulsz kifelé. Séta közben a Bölcs szavai csengenek a füledbe... tényleg meglepetések vártak rád...
Gratulálunk, teljesítetted a kalandot! Jutalmul 66 lélekgyémántot kapsz.
Ha akarod, értékeld, mennyire tetszett ez a kaland!
Pontszám:
____
A lények teste szétporladt, és lélekgyémánttá alakult át. Zsebedben a gyémántokkal elindulsz kifelé. Séta közben a Bölcs szavai csengenek a füledbe... tényleg meglepetések vártak rád... Arra gondolsz milyen jó lenne minél hamarabb otthon lenni...

Közben felébredsz... belenyúlsz a zsebedbe. Üres. Az nem lehet, hogy csak egy álom volt... Elmormolsz egy varázsdalt, amit a barlangban hallottál, hátha az segít...
Elhasználsz 639 varázspontot. SIKERES!


Szóval a Barlang a havasokban c. kaland egy kicsit bugos. A csata után már megkaptam a LGY jutalmat, és értékelhettem is, de a "Folytatom a kalandot" gomb még aktív volt. Miután megnyomtam, az értékelés utánra még beszúrt egy VP vesztés próbát - aminek a szövege kicsit fedte az előző próbát, szóval fura.

Nemtom a hibabejelentés topikban van é a helye vagy itt is jó, sztorinak.
Dátum: 2010.01.16. 11:31:50
Kíváncsi lennék arra, hogy amennyiben aktív rajtad a harag-ital, illetve még láthatatlan is vagy, a megadott delikvenstől származó betámadás ellen duplán védve vagy?
Dátum: 2010.01.11. 22:18:53
Azt hozzákalkulálta valaki hogy ez a hozzávetőlegesen 30 pp hogy oszlik el? Mondjuk zarknodos relikviával és megfelelő gyorsítással 4x támadhatsz egymás után 100%-osan. Abból összejön maxos kreatívval a fenti példával 4k LE. Amivel mit kezdesz? Hogy szedsz össze egy tulajdonságra vagy szakira valót úgy, hogy ne kellene attól tarts hogy a lélekszívók/normál portyások széthordják? Itt már két másik szaki maxolása is felmerül "kötelezőként", ha ebbe az irányba mész.
Amint a semmiből lesz valamid, ideális célpont is lettél a középmezőnyben, itt nincs 15%, ami "szünetet" ad a prédázók elől.

Én egyelőre nem vagyok igazán meggyőzve
Dátum: 2009.12.30. 10:04:16
Idea:

Regenerációs épület: szinttől függően ketyeghetne egy-egy "medikus csomag". Mint a térkapupontok, épületszinttől függő maximummal és "termelődési idővel" és az egyszeri júzer dönthetné el hogy felhasználja e, vagy nem, és hogy mikor teszi azt. Maga a csomag lehetne egyszeri ÉP-regen, egy összegben, vagy csak egy ÉP regenerációs "boost". A számokhoz nem nyúlnék, csak alapideának jutott valami ilyesmi az eszembe.
Esetleg a szövin lévő citadellacsapás eldugíthatná ezt az épületet ha úgy adódik, stb-stb.
Azt hiszem én voltam az egyik nagy rabló, és tényleg be kell valljam hogy külön polc volt a szivemben a szövi számára, mint a legnagyobb szponzoroknak. Való igaz, sosem jött levél, pedig már néha az én szivem is megfájdult - épp ezért örömmel olvasom hogy az a gyanú, amit a multizással kapcsolatban elhessegettem magamtól, ténylegesen téves is volt.

Mivel ezek szerint azt alítom hogy sok kellemetlenséget okoztam mindenkinek külön-külön, ezért remélem/szívből kívánom hogy az újrakezdéssel és a tapasztalatokkal sok-sok sikert tudtok majd a V1-en is beszerezni.
Dátum: 2009.12.29. 18:38:09
Cáf-cáf.

Én is érdeklődtem már korábban, az én fejemben az a verzió maradt meg hogy a szöviepikus szintje lövi be a te saját entitásod maximumát. Fel lettem világosítva, hogy nem, a szinted-10 darabot kérhetsz ki, viszont azok lehetnek akármekkorák. És én azóta is így tudom, de te most jól megijesztettél ezzel a kijelentéssel

Esetemben mostmár arra készülök, hogy minden szintlépés alatt kell majd egy darab entitással bajlódnom a továbbiakban, úgyhogy a két alap tárgy után bátrabban kérek ki hárommal nagyobbakat.
Dátum: 2009.12.29. 16:41:51
Hát mert nem mindegy hogy a 75-ös, vagy a 95-ös szintű volt az aktuális, utolsó epikusod. Ha hármasával haladsz(tál korábban), sokkal magasabb tárgyakból válogathatsz(tál volna).
Azér' legalább egy női alteregót is kéne, különben mi lesz ha jönnek az egyenjogúsítási aktivisták?
Dátum: 2009.12.28. 20:14:25
Két gyönyörűség a mai kvízolimpiáról, komment asszem nem szükséges hogy miért törlendők.

Az alábbiak közűl melyik nem alkalmas emberi fogyasztásra?
Baonty
Mars
Pegigree
Snikers


El lehet-e mosogatni a véredényeket?
Nem.
Csak akkor, ha már legalább egyszer meg voltak töltve vérrel.
Felesleges lenne, hiszen mindig tiszták.
Igen, sőt, kifejezetten ajánlott.