Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Egyszemélyes szövetségi háború
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
101. hozzászólás - 2008.11.08. 19:57:59
Ha éppen annyit épít, hogy megmaradjon az előnye, akkor arányában nem nő meg túlságosan a kút.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
kedvelt tagFanthomFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
102. hozzászólás - 2008.11.08. 21:05:03
Idézet: Ariel - Tegnap, 13:37:13
A heti 40.000 LE bármelyik szövetségben elérhető, gyenge szövik farmolásával.


Csak a közepes méretű szövetségeknél; éppen a legerősebbek és a leggyengébbek számára nem. Ha egy szövi nagyon nagy és erős és ráadásul gyengéket támad akkor kevés LE jön neki a háborúból, ha túl gyenge akkor meg nem tud háborút nyerni, vagy csak keveset.


az ELIT most ütött szét egy pont fele akkora szövit (hamar kapituláltak) és nyert 20%ot a közepes szövi kútjából. ez neki ugye 10%. és mit csinált érte? semmit, mert min 2 szinttel lejebb tudott támadni folyamatosan, igy nem volt értelme küzdeni a közepes szövinek.
és mit csinál most a közepes szövi? farmolja a kisebb szöviket, hogy kompenzálja a bukott LEt... szép új világ...


Hát igen sajna ,ez az új világ . Mi is erre jutottunk ,amit elvisznek tolunk a nagyok azt mi a kicsiktol pótoljuk. Nem szép dolog de ez van, írjuk a listát kiket kell betámadni ,hogy pótoljuk a veszteséget. Nem vagyok rá buszke, de valahogy felszínen kell maradnunk.
Nekem nincsenek előítéleteim. Én mindenkit egyformán utálok.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
103. hozzászólás - 2008.11.08. 21:10:37 (Válasz Fanthom #102 hozzászólására.)
Miért szerinted nálunk mit csinál mindenki? Ez van... Mióta megjöttek hozzánk a nagy szövetségek 3-an hagyták abba tőlünk, egynél küszöbön áll, mivel a lélekkút túl nagy, újak nem igazán jönnek... Mi meg kétségbeesetten próbáljuk összetartani a széthullás határán lévő szövetségünket. Legfeljebb annyival csináljuk másképp, hogy nagyjából olyan erejű szövetségeket hívunk ki, mint mi magunk, aztán próbálunk jobban taktikázni. Ennyi. Remélem a spirál lefelé nem így folytatódik, mert előbb-utóbb akkor elér a legaljára, akiknek már nincs hogyan behozni a veszteséget... Mindenkinek, aki kis szövetségben van! Ne adjátok fel! Ha van egy kis szerencsénk, akkor a térkapus szörnyek jobban lekötik a nagyokat! Ha meg nem... Akkor ez van...
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.08. 21:11:01-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.75
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
104. hozzászólás - 2008.11.08. 21:13:22
Minálunk meg 11-en bagyunk és eddig nyertünk 1 hánorút senki nem támadott és 20 rágják a fülem hogy had lépjenek be és fél perc alat szerzek tagokat!
Pontszám: 1.44
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
105. hozzászólás - 2008.11.08. 21:17:11 (Válasz Vulkan11 #104 hozzászólására.)
Vulkan! Egyrészt örömmel hallom, de vedd figyelembe, hogy a legkeményebb szövetségek titket nem is nagyon támadhatnak, lévén te vagy a legmagasabb szintű, és te is 8.-on vagy. De előbb-utóbb sajna titeket is meg fog találni ez a háborús mizéria, ezt jobb ha már most elfogadod...
Másrészt a ti lélekkutatok 4549-en áll, a miénk meg 13518-on... Első szintű karinál nagyon nem mindegy...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
106. hozzászólás - 2008.11.08. 22:05:04
Csak, hogy ne ezt a topic-ot offoljuk szét a szövetségi háborúk állásával kapcsolatban, kicsit visszaterelném a szót. Akkor fogtok nagyokat nézni, ha a titeket farmoló szövetségekből lesz több egyszemélyes és az majd mind egyszerre farmol. Végülis kell-e annál hatékonyabb, ha az eddigi tagok külön szöviből támadnak és mindenki szakit?
Pontszám: 7.50
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
107. hozzászólás - 2008.11.08. 22:35:33 (Válasz Byzon #103 hozzászólására.)
Harcolni kell és győzni és már meg is van állítva a spirál.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
108. hozzászólás - 2008.11.08. 22:52:50 (Válasz Gort #107 hozzászólására.)
Kövezz meg, de engem nem érdekel... Ha érdekelne, bele sem fogtam volna a játékba, mert sem annyi időm, sem annyi keretem nincs rá, mint egy pár felső kategóriás játékosnak. Remélem, nagyon remélem, hogy mindenhol úgy alakul mint nálunk, elmennek azok, akiket ez túlzottan demoralizál, és maradnak, akik alapvetően érdektelenek ez iránt, csak a baráti társaságért játszanak. Ha nem lennék szövetségben, már régen nem lennék aktív játékos sem...
Amúgy hidd el, harcolunk foggal-körömmel, ahogy tudunk. Megtesszük ami tőlünk telik, de ennyi... Nyerni nem fogunk tudni. Sem most, sem később. Illetve tudunk, mikor a toplistákon egy-két helyre lévő szövit hívjuk ki... Nem rövid háborúk, de legalább érdekesek. Mi már eldöntöttük. Kapitulálni senki ellen nem fogunk, de ha van értelmesen üthető szövetség, akkor azokkal küzdünk, a nagyok meg jöjjenek, majd összegyűjtögetik a szükséges győzelmeket, mi a teljes érdektelenséget választottuk velük szemben. (Jelenleg a Moroflex ellen nem, mert nincs más háborús ellenfél, marjuk is egymást 86/94-re). Harcolunk Gort, de nem állíthatjuk meg a spirált.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
109. hozzászólás - 2008.11.09. 05:46:43
Most verte rommá a szövetségünket egyetlen ember azzal az egyszerű módszerrel, hogy amíg mi aludtunk, ő virrasztott és felhalmozott 20 győzelmet. Valamit kéne csinálni, mert így a háborúk egy hülye paródiává változnak, ahol azok a szövik fognak győzni, ahol van egy éjjeliőr a tagok között.
Pontszám: 5
kedvelt tagFanthomFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
110. hozzászólás - 2008.11.09. 06:22:28
Pontosan a nagyok ellen nem sokat tehetunk bele-belemarunk de csodát nem tudunk tenni.Mi se vagyunk a kapituláció híve ment is a vita rendesen ,h kapituláljunk az ELIT-el szembe. Végul megléptuk mert egyszeruen 4 szovi ellen nem tudtunk mit csinálni folyamatosan 15% alá voltunk utve. Az ELIT egyébként 2hét alatt 2X ment át rajtunk ami kicsit bosszantó.
Más a mi szovinkbol(Moroflex) még nem lépet ki senki háború miatt(de félek,h elobb utóbb bekovetkezik) de nem is tudunk létszámot novelni 1X nem jonnek az új tagok pedig már 1 hete 2 ures helyunk is van.Byzon a mi háborúnkrol csak annyit gyozzon a jobbik. Még pár hétnek el kell telnie mire kiderul ki kerul a másik folé(remélem mi ). Kéz és lábtorést
Nekem nincsenek előítéleteim. Én mindenkit egyformán utálok.
Pontszám: 7
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
111. hozzászólás - 2008.11.09. 08:30:23 (Válasz Byzon #108 hozzászólására.)
Ezt a hozzáállást már jobban szeretem hallani. Ami általában nem tetszik, az az, hogy ha egy szövetséget megtámad egy erősebb, akkor az azonnal térdre borul kegyelemért könyörögve, kapituláció gombot nyomogatva. Aztán meg felöltik az én vagyok a legerősebb elnevezésű pózt, és mennek a kisebbeket verni. Persze csak akkor, ha a másik szöviben kevesebben vannak, és átlagszintjük legalább 2-3-mal alacsonyabb. Na ehhez kell aztán bátor harcosnak lenni!
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
112. hozzászólás - 2008.11.10. 13:26:11
Az egyszemélyes szövetség életképessége hamarosan eldől, a Gyógyír újabb három szövetséggel áll háborúban. Talán csak Mordraneth portyapontjainak elfogyása lassíthatja az ütemet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
113. hozzászólás - 2008.11.15. 02:09:20 (Válasz Ariel #112 hozzászólására.)
Ránk most ránk másztak Gyógyír ellenfelei, állításuk szerint véletlenül egymás után (bah), persze az ELIT is beszállt hiénázni. Tényleg ezekre a gyors kapitulációkra mennek!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
114. hozzászólás - 2008.11.15. 22:14:53 (Válasz Seligen #113 hozzászólására.)
Miért, van aki a két hetes háborút szereti és nem a gyors kapituláció jó neki? Egyébként nem jó egy szövetségnek ha más is harcol azzal akivel haborúzik, mert nehezebb bevinni a támadásokat (a legtöbb tagot 15% alá verik gyorsan), hacsak nem kapitulál gyorsan a nyomás miatt.
Pontszám: 7.50
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
115. hozzászólás - 2009.06.20. 00:00:02
A döglött topicokat nem lehet törölni?
.
A hozzászólást gsziszi módosította 2009.06.20. 19:31:45-kor
Pontszám: 3
fórumozóCsaba8Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
116. hozzászólás - 2010.06.21. 12:28:47
Sziasztok"
Szerintem nem is azzal van a gond ha egy 1 személyes szövi nyer hanem az ha csak azért alapitották,hogy háboru megnyerem és törlöm én az ilyet azzal akadályoznám meg,hogy 1 ujonnan alakuló szövit nem 1 hétig hanem 1 hónapig ne lehessen megszüntetni igy nem lenne érdeke az ilyen "furcsán" játszó emberkéknek ujra és ujra szövit alapitani
Pontszám: 3.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
117. hozzászólás - 2010.06.21. 13:47:27 (Válasz gsziszi #115 hozzászólására.)
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.88
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
118. hozzászólás - 2010.06.21. 15:10:38 (Válasz S0laris #117 hozzászólására.)


Ez most jólesett.

Meg a másfél évvel ezelőtti problémákat olvasgatni kifejezetten üdítő

Up!
Pontszám: 9.46
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!