Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Princess Serenity

Oldal: 123
Dátum: 2009.04.13. 02:07:54
Ki nyerte Fociban az idei aranylabdát?
Ronaldinho
Cristiano Ronaldo *
Messi
Del Piero

Melyik évben???
Dátum: 2009.04.12. 18:59:04
Bocs, de ne beszélj a nők nevében!
Én eddig szerettem a húsvétot, sőt rajongással vártam, mikor borítanak a férfi ismerőseim illatárba.
Dátum: 2009.04.12. 18:54:30
Nekem mind a 3 világon női karakterem van (amúgy is nő vagyok, meg anya is ).
Ha megver egy pasi, mosolygok, és hizlalom.
Ha bukja a csatát, nem történik semmi.
Ha én támadok, és nyerek, nem történik semmi.
Ha én bukom a támadást, megint csak hizlalom.
Cserébe én csak ÉP-t kapok vissza, amire egyébként nincs szükségem, mert elég magas az egészségem, hogy nem legyen egyszerű csak úgy leverni.
Szóval én ezt nőként úgy élem meg, mintha kiírnám magamra: gyertek pasik, verjetek agyon még fizetek is érte!
Cserébe a pasi: nesze, piálj, meg ne dögölj itt nekem!
Szerintem Miklósék nem gondolták ezt végig.
Ráadásul a nőnap kimaradt, nehogy már valamit mi is kapjunk (mint ahogy Meridiath is megjegyezte).
Innentől kezdve gyűlölettel gondolok a húsvétra, és minden évben arra tudok majd gondolni: csak legyünk végre túl rajta (mint valami keserű gyógyszeren)!
"Hála" a fejlesztőknek.
Dátum: 2009.04.04. 21:17:50
Sziasztok!

Én nem értek egyet ezzel a küldetéssel ebben a formában.
Sajnos én lehet, hogy ott fogok beragadni.
Az 1. világon nem lesz vele gondom, ott már most 4 hónapja tag vagyok, tehát ott az az egy hónap nem lesz gond.
De a 2. világon nemrég léptem be egy másik szövetségbe.
Nem vagyok egy ki-be ugrálós fajta.
A dolog úgy jött össze, hogy amikor regisztráltam, létre hoztam egy szövetséget. Sajnos a tagjaim sorra átmentek nagyobb, vagy barátok által létrehozott szövetségekbe. Egyedül már sajnos nem bírtam semmit kezdeni, és csak olyanok jöttek utána, akik se fejlődni, se építeni nem voltak hajlandók. Meghívott egy erős szövetség, és rájöttem, hogy nem tudok egyről a kettőre jutni, ha most nem váltok.
Mért kell büntetni azokat is, akik csak megpróbálnának jól fejlődni?
Két lehetőséget látok itt jó megoldásnak:
1) Kitalálnak ennek a küldinek egy alternatívát,
2) Teljesen más küldit tesznek be helyette.
Megértem, hogy a ki-be ugrálósokat büntetni akarják, de véleményem szerint ezt máshogy kéne megoldani.

Üdv: P.S.
Dátum: 2009.03.20. 13:57:55
Ha bemész a portya menübe, fent írja, hogy hány PP-d van, alatta pedig ott van a beállítás gomb.
Dátum: 2009.03.20. 13:44:41
FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Dátum: 2009.03.20. 13:37:43
Köszönöm szépen, most már jó.
Amúgy lenne egy olyan kérdésem, hogy ha valamelyik csatát beraktam az Archívum-ba, nem lehet már kiszedni anélkül, hogy törölném?
Mert betettem egy térkapus csatát, de most már inkább a térkapu csatákhoz tenném.
Dátum: 2009.03.20. 13:19:49
A friss csatáknál megértem, hogy ömlesztve vannak a csaták, de mért van a portya csatáknál is viadal csata is, és nem csak a viadal csatákban?
Ha már ennyi fül lett, gondolom az a cél, hogy átláthatóbbak legyenek a csaták.
De nekem inkább zavarosabbak lettek.
Lécci csináljatok ezzel valamit.
Idézet: Oknub - 2009.03.11. 00:01:59

Szerintem tegyetek feljelentést. A rendőrök tuti le tudják kérdezni kihez tartozik a 0690647635.



A fejlesztők már dolgoznak az ügyön, a szám pedig egészen biztosan a glatiatus.hu RUBIN rendelő száma.
Onnan tudom, mert most csináltam egy "kamu karaktert" ott, hogy ellenőrizzem, mert valaki már írta, hogy oda tartozik a szám, de gondoltam inkább leellenőrzöm, hogy biztos-e.
Dátum: 2009.03.10. 23:57:52
Sziasztok!

!!!VIGYÁZAT!!!

A kis rohadék (vagy egy másik) új néven regisztrált!

Ezt kaptam:

Küldő:
Gameforge
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 23:46:12
Gratulálunk!
Akciós őskő sorsolásunkon benne voltál a sorsoláson részt vett
500 karakter között. Ezúton Tudunk neked biztosítani Bruttó 150 Ft.- ért
200 őskövet.
Telefonszám: 0690647635
SMS Kód: GAME dsxuak
Akciónk 2009. 03. 18-ig tart, későbbiekben nem lehet visszaigényelni,
másra nem átruházható!
További jó játékot.

Végzetúr csapata.
Dátum: 2009.03.09. 21:01:33
Kerek 1000 LE-d van így védve.
De csak abban az esetben, ha téged támadnak, és a támadó fél szövetségével a Te szövetséged nem áll háborúban.
Ha Te támadsz, vagy háborúztok, nem hat ez a szakértelem.
Dátum: 2009.03.09. 20:58:46
Csak a fegyvert nem adhatod el, míg nincs egy másik a kezedben.
Mert ha eladod, s mielőtt megvehetnéd az újat neked menne, mit ír a gép?
Öklödet erősen markolva mindent beleadsz a támadásba. Talált: 1 ÉP-t sebeztél, közben a kezed ripityára tört.
Kicsit vicces lenne nem?
Dátum: 2009.03.09. 20:53:53
Sziasztok!

Lécci, valaki segítsen!
Ha valakit elhurcoltam Kínzókamrába, meddig tart a "kínzása"?
Magyarul az LE meddig jön?
Éjfélig, vagy 24 órán keresztűl, vagy amíg az ajánlás meg nem jön (nekem kb. reggel 4 körül szokott megjönni)?

Segítségeteket előre is köszönöm: P. S.
Dátum: 2009.01.08. 15:19:06
Szia!

Megnéztem az általad említett szövetséget.
Fogalmazni, és a magyar helyesírás szabályai szerint írni nem tudnak.
Legszívesebben leütöttem volna őket, csak 11. szinten nem tudok ekkorát vissza ütni.
Helyette írtam az egyik tagnak egy "kedves" levelet melyben "megkértem" őket, hogy játszanak tisztességesen.
Nektek meg csak annyit tanácsolok, hogy ha legközelebb ilyennel találkoztok, írjátok vissza, hogy ha kell nekik a pénz, menjenek, és vegyék el (ha tudják).
Sok sikert a továbbiakban!
Dátum: 2009.01.06. 23:12:41
Idézet: Wuya - 2009.01.06. 21:15:29
Sziasztok! ha valakit ajánlok és az egy másik világra regisztrál mint amin én vagyok akkor is kapok "részesedést"?


Nagyon fontos, hogy aki az ajánlásod alapján regisztrál, vagy a linkeden keresztül tegye, vagy írja be a karaktered nevét a megfelelő helyre (a regisztrációs lapon ott van).
A jutalmat az 1. világbeli karid kapja, ha az új kari az 1. világbeli, és a 2. világbeli karid, ha az új kari 2. világbeli lesz.

Idézet: Frog - 2009.01.06. 21:24:46
Hello!A befogott állatom csak akkor jelenik meg,ha befogok mellé mégeggyet!Ezt nem igazán értem.


Ezt ne ide, hanem a Hibajelentés topicba, vagy egyenesen Miklósnak írd. Ez ugyanis technikai probléma.

Dátum: 2009.01.06. 23:00:13
Meg nem ártana, ha sűrűn tanulmányoznád az aláírásomban is szereplő linken lévő dolgokat.
Hidd el! Érdemes.
Dátum: 2009.01.06. 16:17:52
Nézd meg, hogy a két állat közül melyiknek van több ÉP-je, Mert a z valószínűleg erősebb a másiknál.
Dátum: 2009.01.06. 15:24:00
MINDEN SZÁMÍT!!! Kivéve az aktuális ÉP, és VP. Az max-on lesz.
Dátum: 2009.01.06. 14:25:42
Lehet, hogy rendszer probléma.
Írd meg valamelyik fejlesztőnek (pl.; Miklos), vagy a hibabejelentés topicba!
Dátum: 2009.01.06. 14:23:34
Nem biztos, hogy a fejlesztők pontozták le a hozzászólásod.
Lehet, hogy valakinek nem tetszett.
Pedig szerintem nem írtál hülyeséget.
Végül is mindenkinek igaza van, aki felteszi a kérdést: mért kéne fizetni a normális fejlődésért egy "ingyenes" játékban?
Oldal: 123