Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6061. hozzászólás - 2009.03.20. 06:13:00 (Válasz Ketsueki #6054 hozzászólására.)
Egy jótanács a küldetésekkel, állatokkal kapcsolatban:
Sírj 2 napig a fórumon, hogy nem sikerül,nem sikerül!!! Aztán, amikor már mindenki elkezd sajnálni, indíts el egy vadászatot/portyázz. Woálá: a küldetés teljesítve, állat befogva!

Az állat viszont tényleg mázli kérdése. Én 8-as csapdával átlag 2 dögöt ejtek el 20-30 vadászat során. 2 napja viszont semmi...
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
fórumozóDrabárFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6062. hozzászólás - 2009.03.20. 06:44:44
Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 0-19:0-27.
Ezután még 0 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 13 cselekvéspontod van.
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +10% lélekenergiát fogsz kapni!

Mi a teendő? Semmire sem reagál sem megszakítani, sem vadászni nem enged olyan mintha lefagyott volna. Minden mást enged csak vadászni nem. Hiába lépek ki-be.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6063. hozzászólás - 2009.03.20. 13:28:57
A "Szerezz egyetlen portyázásból legalább 20 tapasztalati pontot úgy, hogy te támadsz!"
küldit szerettem volna tegnap este megcsinálni. 29. szintű vagyok és nincs szinguláris ismeretek szakim.
Megtámadtam egy 32 egy játékost kaptam 18TP-t.
Aztán később megtámadtam 2db 33-ast is, és mindkettőtől kaptam 15-15 TP-t. Hogy van ez dolog. Mi az ami befolyásolja még a kapott TP-t? Hallottam olyat is hogy attól is függ a kapott TP, hogy én mennyi -X% -al támadok, de a fenti jelenséget ez nem magyarázza meg. Szóval keresek erre a két kérdésre választ. Vki?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűCelsusFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6064. hozzászólás - 2009.03.20. 13:29:29
Sziasztok!

Előre is elnézést kérek, ha volt már szó ilyen problémáról, de egyelőre annyira sem értem a dolgot hogy keresőszavakat tudjak kitalálni a gyorskeresőhöz...

Hogyan lehetséges az, hogy valaki ilyen módon gyakorlatilag 1 perces időköz nélkül támadjon?
És végigtaroljon egy szövetséget....

"Ma, 11:54
Ma, 11:54
Ma, 11:53
Ma, 11:53
Ma, 11:53 "

Illetve lehetséges-e, hogy valaki tisztességes játékkal a 9. szinten ilyen tulajdonságokkal bírjon:

Tulajdonságösszeg: 311
Szakértelemösszeg: 54
Teljesített küldetés: 20
Összes építés: 7.267
Zsákmányolt lélekenergia: 245.396
Elvesztett lélekenergia: 14.500
Helyes kvíz-válaszok: 372


Ha igen akkor fejet hajtok és elismerem hogy becsületesen is lehet ennyivel erősebbé válni.


Köszi a válaszokat előre is!
Pontszám: 7.50
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6065. hozzászólás - 2009.03.20. 13:33:07 (Válasz Celsus #6064 hozzászólására.)
Valószínűleg őskővel is megtápolt, lassan fejlődő gyémánt stratéga, aki megállta, hogy gyakorlatilag nem/alig vadászik.
Tévedek?
A hozzászólást Semelyik módosította 2009.03.20. 13:36:37-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagKaszásFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6066. hozzászólás - 2009.03.20. 13:34:13
Sziasztok! 5 napja háborúzunk egy szövetséggel .Az állás 32/7 a javunkra.Nem kellet volna már végetérnie a háborúnak? A választ előre is köszönöm! Üdv.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6067. hozzászólás - 2009.03.20. 13:43:32 (Válasz Kaszás #6066 hozzászólására.)
legalább 50 csata kell.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6068. hozzászólás - 2009.03.20. 13:44:07
a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűCelsusFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6069. hozzászólás - 2009.03.20. 13:44:21 (Válasz Semelyik #6065 hozzászólására.)
Ööööö, fúú ez nekem túl tömör volt..

Akkor ez most azt jelenti, hogy nem játszik tisztességesen az illető?

Nem az a bajom, hogy valaki erősebb nálam és letarol...!
Ilyen a harc (és a játék).

De irreálisnak látszottak az adatok és ki nem állhatom a csalást (de persze nem tudom hogy ez most csalás-e, mert nincs annyi tapasztalatom)
Pontszám: 5
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6070. hozzászólás - 2009.03.20. 13:44:41 (Válasz Kaszás #6066 hozzászólására.)
FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 8.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6071. hozzászólás - 2009.03.20. 13:44:54 (Válasz Szurilo #6063 hozzászólására.)
A portyalistában láthatod, hogy 100%os e az ellenfél. Ha nem, akkor csökkentett LE-t/TP-t kapsz érte. Ha három órán belül ötször támadják meg, akkor akár zéró is lehet ez az érték.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6072. hozzászólás - 2009.03.20. 13:45:36
Olyan segítséget kérnék, biztos tudja valaki, hogy egyik napról a másikra nem tudok kisebb szintű végzeturat támadni. Ha valaki tud kérem segítsen. ( Gaborn)
Pontszám: 5
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6073. hozzászólás - 2009.03.20. 13:46:22 (Válasz Kaszás #6066 hozzászólására.)
Ott ahol az aktuális állást látod, elolvashatod ezt is :

FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van

Húú, de gyors volt mindenki
A hozzászólást Atreus módosította 2009.03.20. 13:49:06-kor
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6074. hozzászólás - 2009.03.20. 13:46:41 (Válasz Celsus #6069 hozzászólására.)
Valószínűleg egyáltalán nem vadászik, hanem csak portyázik, és úgy fejlődik. Nem irreálisak. Egy perc alatt gond nélkül támadhat 10-szer is, az ennek megfelelő módosítókkal persze.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6075. hozzászólás - 2009.03.20. 13:47:47 (Válasz Kutyi #6072 hozzászólására.)
Nézd meg 15 vagy 30 PPn vagy e. Minden szintnél korlátozva van, hogy hány szintet támadhat lefelé - minél magasabb szintű vagy, annál többet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6076. hozzászólás - 2009.03.20. 13:53:52
Ezt már egyszer régen át állítottam, de most nem találom hol lehet, amúgy egy szintel lejjebb sem tudok támadni. Hol tudom át állítani?
Pontszám: 3
népszerűCelsusFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6077. hozzászólás - 2009.03.20. 13:55:10
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam.
Mindig vannak nagyobb halak és kész...
Pontszám: 7.50
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6078. hozzászólás - 2009.03.20. 13:57:55 (Válasz Kutyi #6076 hozzászólására.)
Ha bemész a portya menübe, fent írja, hogy hány PP-d van, alatta pedig ott van a beállítás gomb.
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 7.67
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6079. hozzászólás - 2009.03.20. 14:00:05
Látod pont ezt nem találom, portya menü:
Itt támadhatod a többi végzeturat, ha épp nem vadászol vagy pihensz. A Tulajdonságösszeg mellett, a LE oszlopban ha valakinél 100-nál kisebb számot látsz, azt jelenti, hogy ha le is győzöd az illetőt, annyivel kevesebb LE-t és TP-t szerzel tőle, mivel már támadták az elmúlt 3 órában.
Legfeljebb annyiszor portyázhatsz, ahány portyázáspontod van!
Jelenleg 15 portyázáspontod van.
Megtámadod a(z) nevű végzeturat. | Szimuláció
A szimuláció során nem történik ÉP és VP vesztés, de nem kapsz lélekenergiát és TP-t sem. A szimuláció 1 őskőbe kerül.

Fontos: Ha csatában győzöl, nem zsákmányolhatsz több lélekenergiát, mint amennyi éppen neked van!
Pontszám: 3
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6080. hozzászólás - 2009.03.20. 14:01:00
Nem írja sem a pp-t, sem beállítás gomb nincs?????
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője