Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2014.03.16. 00:04:45
Dátum: 2014.03.15. 18:45:57
Fejlesztesz némi projekciót, és tele rakod magad LE szívással. Nem fog olyan sűrűn látogatni utána.
Ha milliókon akarsz ülni, annak más módja van. Légy erősebb nála
Dátum: 2014.03.15. 16:54:08
Tehát egy év alatt akár +10-15 TÖ-t is összeszedhet belőled. Ettől én még nyugodtan aludnék a helyedben...
Ha nem belőled, akkor másból hozza össze.
Dátum: 2014.03.15. 13:22:13
Miért zavar, ha kínzókamrába visznek? Az ellenfeled szerez napi 2 millió LE-t, nem az fogja megtápolni, hogy tőled kap 20k-t még pluszban.
A legkényelmesebb megoldás, ha nem izgatod magad azon, hogy bekamráztak-e vagy sem.
Dátum: 2014.03.15. 12:04:45
Növeld az egészséged, és maradj 50% ép alatt. Ez elég biztos védelem.
Dátum: 2014.03.13. 19:40:50
A legutóbbi Xenó háborúk kényelme után jöttem rá, milyen kényelmi funkcióra lenne szükségem a portyák során.
A portya listában a támadható célpontok mellé kellene egy check-box, ahol egyszerűen kijelölhetem, hogy kiket akarok támadni. Ezután egyetlen klikkel lefuttatható lenne az összes portya, perceket spórolva ezzel. Az automatikus gyógyítással elég jó kombó lenne...
Dátum: 2014.03.11. 21:49:01
Idézet: Kocos - 2014.03.11. 10:50:59
Fentiekert egyben a heti 15 osko pl. elfogadhato arnak tunik. Tovabbi otleteket szivesen latnek hozza.

Én sokkal szívesebben látnék egy fix havidíjat, ami mellett nem kellene minden egyes fejlesztés után a fogamat szívnom az emelkedő őskő költségek miatt, és minden olyan funkcióhoz hozzáférnék, amik most is elérhetők őskőből. Gyorsítások, állatfelszerelések, ősköves tárgyak, dekrétumok, stb. Van 1-2 tétel, aminek elérhetősége kérdéses, pl a 100 ősköves relikviák, de ezek kivételével simán megoldható lenne.
Dátum: 2014.03.05. 23:21:14
A probléma az, hogy kincset kell gyártani nekik. 45 naponta 3 kincstáblát, amíg a karakter szintje engedi, hogy epikust öljön. Ezzel szemben az epikusok terén a haladás jóval lassabb, 60 naponta kell 1 kincstábla. Persze haladhatnánk 20 naponta is, de akkor rövid időn belül a tagok zöme nem tudná már hordani a kiütött kincseket.
Remélem az Omega nem lankad, és 20 naponta darálja a kincstáblákat, és akkor Miklós kénytelen lesz tárgyakat gyártani.
Egyszer már le kellett állnom fél évre az entitásokkal, és az azt követő fél évben is csak piszkálgattam őket, most megint kénytelen vagyok megállni, ha nem akarom a kincseket régi táblákból kiszedni.
Dátum: 2014.03.05. 22:47:20
Idézet: McMad - 2014.03.03. 23:45:44
No de ha a top elégedett a fenti helyzettel immár, akkor...


Nem az épületek rendszere kerül először parkolópályára. A szakértelmekkel ez már rég megtörtént. Van 40-45 szakértelem, de max. 2-3 olyan van köztük, amivel minimális szinten foglalkozni kell. Az AF képességek ugyan ebben a cipőben járnak. Persze messziről nézve nagy a kínálat, de a finnyás játékosok nem fejlesztik a "szuboptimális" képességeket.
Ma kaptam Miklóstól a hírt, hogy nem érzi jogosnak azt a kérésemet, hogy entitásokból én is szerezhessek erősebb kincseket mint epikusból, ahogy ez az AL tagjait kivéve minden más játékosnál működik. Így ezen a téren is minimum fél évig nem jutok előrébb. Pedig mindössze annyi lett volna a dolguk, hogy legyártják azokat a kincstáblákat, amit az epikusok miatt úgy is le kell majd gyártaniuk...
Szerinted mennyire vagyok elégedett?
Dátum: 2014.03.03. 21:15:24
Idézet: McMad - 2014.03.03. 13:29:12
Pl. legyártani 8-10 200. szintű felszerelést, melyek más-más témában specek.
200-ik szint felett ennek a light verziója már meg is történt. Sokkal több a tápos ősköves tárgy, és általában valami speckó képességben térnek el egymástól a tulajdonságbónuszokon kívül.

Az épületekre sem ártana hosszútávú megoldás.
Szerintem ez már megtörtént. A közeljövőben nem várnék új épületet, de azt is meg merem kockáztatni, hogy idén már nem lesz új építenivaló.
Dátum: 2014.02.28. 16:58:55
Miklós, tudjuk, hogy az idő mindent megszépít. Azt nem mondom, hogy ma is ez a helyzet, de régebben bőven előfordult, hogy kifutottunk a tárgyakból, én pl. fél évig azért nem ütöttem entitásokat, mert a kincstáblák végén voltam. A 20 epikus / kincstábla lassítás egyik oka szintén az volt, hogy nem győztétek a tárgyak gyártását...
Az elfogyó épületeket azt hiszem fölösleges bizonygatnom, a több mint 3 éve megjelent dicsőség piramisa óta ugyan megjelentek új épületek, de az AL építési kapacitását évi 2-3 hónapnál tovább nem foglalták le.
Az elfogyó tárgyakat sem légből kaptam, elég megnézni az elérhető csizmák szintjét. 200 fölött nem léteznek, pedig szerintem már több mint egy éve elérnek odáig a játékosok.

Az AF képességek terén is vitatkoznék veled. Volt egy fél év, amikor elég rendesen a képességek végére értünk, és csak gyűlt az AFP, anélkül, hogy bármilyen értelmes képességre lehetett volna költeni. A még fejleszthető képességek sora ugyan hosszú, de lássuk, mik is azok:

1. Kihívó mester - mivel kihívással nem foglalkozom, így semmi értelme számomra
2. Entitásvadászat - majd egyszer biztos kelleni fog, akkor majd fejlesztem
3. A fejlődés hatalma - ennek van értelme
4. A tudás hatalma - biztos hasznos lenne, ha lennének szakértelmek, amit fejleszteni kell
5. Dimenzionális energiák - ezt még lehet, hogy meg is veszem
6. Felcser - sosem gyógyítom magam automatikusan, így semmi értelme
7. Csonterősítés - ez még 1-2 alkalommal elvisz 3 AFP-t
8. Pörgő ütés - csak magamat szivatnám vele
9. Detonáció - lásd előző pont
10. Bőr evolúciója - a fájdalomtűrés mindenkinél maxon van, semmi értelme
11. Aura evolúciója - lásd előző pont
12. Gyűlölet - nullás szaki mellé nem kell
13. Álomtolvaj - a védekezés bónusz meg sem látszik a csatáimban, így mindegy, hogy van-e vagy nincs
14. Mágikus pajzs - 100 AFP 300 varázslat elnyelésért. Nincs az a játékos, aki szerint ez nem "szuboptimális"
15. Szkarabeusz átka - ha nem veszítek semmit, annak a 20%-a is semmi, haszontalan számomra
16. Magányos hős - a segítő kéz eddig sem jelentett akadályt, fölösleges képesség
17. Mestergyilkos - a csaták egyre nagyobb részében az ellenfél végig sem bírja a 7 kört, fölösleges a kivégzés
18. Teljes kábulat - ha az ellenfél nem talál el, akkor ennek a képességnek nincs értelme
19. Trollvér - na erre még pár AFP-t el tudok költeni
20. Mágus tetoválás - egy szintet tudok még fejleszteni rajta
21. Túlélő - ha megvettem volna, lehet, hogy mostanra spóroltam volna 1-2 ezer kristálypontot, de erre tényleg sajnálom az AFP-t
22-29. Lassú idő, emléktörlés, átokszórás, alkusz, sebkötözés, lelakatolt ládikó, sisakmester, éberség - na ezeket tényleg semmire sem tudom használni
30. Relikviaismeret - talán egyszer használható lesz, ha nem csak akkor készülnek új tárgyak, ha az epikusnál elfogynak, hanem az entitásoknál is

Bárhogy is nézem, a fejlődés és tudás hatalmán kívül minimális az az AFP mennyiség, amit olyan képességre lehet költeni, aminek legalább némi hasznát látnám. Hiába van 30 választható képesség, nagy részüknek vagy nincs még értelme, nincs már értelme, sosem volt értelme, vagy épp magamat szivatom, ha kifejlesztem őket. Bár lehet, hogy te ezeket illetted "szuboptimális" jelzővel.
Dátum: 2014.02.27. 22:29:07
Egy szóval sem mondtam, hogy csak áldozathozatallal jár, természetesen megvannak az előnyei is, de befektetés nélkül nincs profit. De elárulok neked még egy nagy titkot. Nem az erős szövetségek szülik az erős karaktereket, hanem az erős karakterek (és itt nem feltétlenül a magas TÖ-re gondolok) szülik az erős szövetségeket. Rakj egy erős szövibe 30 olyan játékost, aki a saját érdekeit nézi, és nem tesz semmit a közös célok elérése érdekében, nem hoz áldozatokat, és a szöviből semmi nem marad 1-2 év után.
Dátum: 2014.02.27. 21:50:06
Jó sok sületlenség lett itt összehordva ( kútból építhető tudás fája, behozhatatlan tápok, 2-3 szövetség számára használható új épület, stb.). Tényleg azt kívánom a fanyalgóknak és a top szövikre mutogatóknak, hogy egyszer tapasztalják meg, hogy milyen a helyzet ezekben a szövikben, vagy a toplista élén. Milyen az, ha éveken keresztül nincs egy értelmes építhető épület sem, miközben a küldetés arra buzdít, hogy növeljük a kút méretét... Ha nem lehet haladni az epikusokkal, mert vagy a kincsek fogytak el, vagy a szörnyek. Ha nincsenek új tárgyak a kufárnál, vagy épp bugosak és nem működnek. Ha elfogynak az AF képességek, és fél éven keresztül kell várni, mire lesz valami. Ha a kalandokban már akkora lények jönnek ellenfélként, amik nagyobb pofonokat osztanak, mint az epikus, és még sorolhatnám. A játék ezen oldalával a játékosok 99%-a nem szembesül, az ő játékuk már sokkal kényelmesebb, kitaposták nekik az ösvényt.
Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy erős szövibe kerüljön, vagy ilyen szövetséget építsen, csak tenni kell érte, áldozatokat kell hozni, ahogy ez eddig is megtörtént minden nagy szövi esetén. Persze könnyebb mutogatni, hogy a nagy szövik milyen táposak, és megint őket tápolják, pedig az őket követőknek már minden szempontból könnyebb dolguk van, hogy ugyan olyan erős szövetséggé nőjenek ki, mint akikre mutogatnak.
Dátum: 2014.02.26. 21:01:25
Azért magasabb szinten már vannak olyan ékszerek, amivel elég jó kombináció hozható ki.

Szerintem megéri a védelmet növelni. Amíg kevesen teszik, addig a többség nem fog csak miattunk extrán támadást növelni, könnyebben elfogadják, hogy a sok célpont közül egyet nem találnak el.
Hiba csak azt nézni, hogy minek mennyibe kerül a fejlesztése, melyik drágább, melyik olcsóbb. Sokkal többet számít az, hogy az adott előnyömet mennyi LE-ből tudom folyamatosan fenntartani. A karakterek védelme általában annyira alacsony, hogy egy egyszeri komolyabb védelem növelés után lazán fenntartható, hogy az ellenfél ne találja el a karaktert. Persze ez csak addig igaz, amíg nem válik tömegessé a védelem növelése.
Dátum: 2014.02.26. 20:22:53
Idézet: Miklós - 2014.02.26. 15:17:37
Szívesen látok javaslatokat, hogyan változzon ez meg szerintetek, ha kell rajta változtatni.

Én már évek óta attól rettegek, hogy küldizés közben egyszer rossz állatra klikkelek, és kisajtolom az egyik nagy állatomat, amit a küldizés miatt vissza sem lehet állítani. Persze ott van a felugró ablak, hogy biztosan ezt akarok-e sajtolni, de a rutin már annyira beidegződött, hogy nem is olvasom mit ír. A biztos megoldás az lenne, ha egy check-box segítségével egyszerűen beállítható lenne, hogy melyik állatokat ne tudjam sajtolni, azaz ne jelenjen meg mellettük a sajtolás/zabálás gomb.
A helyzetet tovább súlyosbítja, hogy a csatlósok miatt az ember több állatot nevel magas szintre, könnyebb benézni a sajtolást. Egy csatlós jelöltet már buktam is így, visszaállítani nem tudtam, mert küldi volt a sajtolás.
Dátum: 2014.02.18. 21:58:06
Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy milyen javaslataid, vagy problémáid vannak. Még az is lehet, hogy igazad van, de ilyen helyesírás és nyelvtan mellett egyszerűen képtelenség végigolvasni, hát még értelmezni, hogy mit akarsz.
Dátum: 2014.02.18. 21:09:14
Hidd el, most sem olvasom el, elég, ha a látómezőmbe kerül...
Dátum: 2014.02.18. 20:48:53
Mostanában megint egyre erősebb bennem az az érzés, hogy kellene egy olyan fejlesztés, amivel a fórumon felhasználókra szűrhetnék, akiknek nem akarom látni a hozzászólásait...
Dátum: 2014.02.16. 21:31:10
Idézet: Kocos - 2014.02.16. 20:55:52
Idézet: Ariel - 2014.02.16. 19:33:13
Azért építésben én sem vagyok olyan szar, még ha a toplista ezt is mutatja... A szerencsém lassan megelőzi az IQ-t


Azert eleg sokat kene gyurnod, hogy fele annyi legyen az osszepitesed, mint nekem.

Ha akarnám, a kétharmada is rögtön meglenne
Dátum: 2014.02.16. 19:33:13
Azért építésben én sem vagyok olyan szar, még ha a toplista ezt is mutatja... A szerencsém lassan megelőzi az IQ-t