Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
481. hozzászólás - 2014.01.29. 11:26:11 (Válasz Birka #480 hozzászólására.)
Ez a rész világos volt eddig is. Emeljék egy-egy ilyen épület emelési költségét 3szorosra vagy még magasabbra.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.80
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
482. hozzászólás - 2014.01.29. 13:27:18 (Válasz Bumburnyak #479 hozzászólására.)
Na, az Átokpiramisnak én is tudnék örülni, hogy a kristályokon kívül beférjen még néhány érdemesebb játékos karakter is.
Pontszám: 8.36
fórumozóCsutterNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
483. hozzászólás - 2014.02.10. 12:22:16
Sziasztok! A.H.-ban véletlenül 1100-at tettem fel 100 helyett (ténylegesen nem ér meg 1100-at sőt!!!)! Lehet-e törölni vagy töröltetni a licitemet?Üdvözlettel: Csutter
Pontszám: 5
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
484. hozzászólás - 2014.02.10. 12:31:56 (Válasz Csutter #483 hozzászólására.)
A játékon belüli ügyfélszolgálatra gondoltam.

Jobb felső sarokban segítség/levél írása az ügyfélszolgálatnak.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.01
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
485. hozzászólás - 2014.02.25. 19:37:53
Tapasztalataim alapján a játékvezetés van annyira rugalmas, ha valaki kisajtol véletlenül egy 300+-os állatot, azt visszaállítják neki.
Pontszám: 7.69
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
486. hozzászólás - 2014.02.25. 20:53:30 (Válasz Maci #485 hozzászólására.)
?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
487. hozzászólás - 2014.02.26. 00:38:14 (Válasz Bumburnyak #486 hozzászólására.)
reméltem, hogy felkelti valaki érdeklődését a bejegyzésem, és kipanaszkodhatom magam

kisajtolt cimborám egy 315.-ös állatot, 800k-t kapott, a visszaállítás 1.6m lenne 10 őskő kíséretében.

ez egy-két napi bevétele, nyilván ilyen hülyeségre nem akarja költeni a drága LE-t. Más is kattintott már félre, és lehetett javítani (legutóbb az 1100-as licitet módosították le aukciós házban), úgyhogy fura volt, hogy ezt kivételezésnek tekintené az ügyfélszolgálat.
Pontszám: 7.69
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
488. hozzászólás - 2014.02.26. 08:30:43 (Válasz Maci #487 hozzászólására.)
Éreztem én. Gyere igyunk egy páleszt kompenzációról szó sem volt? Nekem ilyen gondom még nem volt de megértem. Külső szemmel nézve ott az opció ,h visszahozza a dögöt sok LE-ért. AH-ban nincs ilyen. Ha pedig belülről gondolkodom ennyi beleférhetne mert nem minden nap sőt szinte soha sem fordul elő ilyen.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
489. hozzászólás - 2014.02.26. 08:41:25 (Válasz Bumburnyak #488 hozzászólására.)
Igen, AH-ban nincs lehetőség visszavonásra, állatnál meg van. Ettől függetlenül szerintem is gyakorolhatna méltányossági jogot az ÜSZ, mivel kb. annyi ideig tarthat visszahozni az állatot, mint megírni, hogy erre sajnos nincs lehetőség.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.70
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
490. hozzászólás - 2014.02.26. 11:03:17
Az a baj, hogy a cimborám az a típus, akinek ha azt mondják, hogy nem lehet, akkor ő tisztelettel elfogadja. Ezt egyszer-kétszer már megkapta az ügyfélszolgálattól (és itt most nem feltétlenül hibáztatom a játék fejlesztőit nyilván) , úgyhogy a mostani alkalomnál úgy döntött hogy néhány éves pályafutását befejezi és törölt.

Ezért sajnálom igazából. Persze visszahozhatta volna x k LE-ért és némi őskőért. Helyette felidegesítette gondolom magát a hozzáállás miatt.
Pontszám: 7.69
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
491. hozzászólás - 2014.02.26. 12:00:55 (Válasz Maci #490 hozzászólására.)
Sajnálom. Semmilyen formában nem jó ha törölt. Bár mint tudjuk az is visszaállítható. Reméljük visszajön! Gondolom nem publikus ki volt a kari.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
492. hozzászólás - 2014.02.26. 12:32:19
A véletlenül kisajtolt állat visszaállítására van a játékban beépített mechanizmus, éppen ezért ne kérjetek ilyet az ügyfélszolgálattól. A visszaállítás azért költségesebb, mint amit nyersz a sajtolással, hogy senki ne éljen vissza ezzel a lehetőséggel. és igen - extrém esetben ez a különbség már igen számottevő, utánanézek majd, hogyan lehetne ezt a jövőben csökkenteni. Sajnos itt az a probléma, hogy a sajtolt LE mennyiségben elég sok a random, és emlékeim nincs letárolva, mennyit kaptál. Pl. ha egy lényért 20-80K között lehet kapni, és te csak 20-at kapsz, ugyanúgy a maximálisra vett ráhagyást kell fizetned. Mondjuk ha én véletlenül kisajtolnám a 300-as állatomat, gondolkodás nélkül elköltném rá azt a 800k LE-t.
Pontszám: 6.77
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
493. hozzászólás - 2014.02.26. 12:57:29 (Válasz Miklós #492 hozzászólására.)
Van persze, de gondolom nem azért lett kitalálva a visszaváltás ,h véletlen sajtkor becumizd. Te is érezheted ,h nem a nyerészkedés lehetett a cél...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
494. hozzászólás - 2014.02.26. 14:11:55 (Válasz Miklós #492 hozzászólására.)
A leírás alapján a dupláját kell LE-ben fizetni, mint a kisajtolt érték +10 őskő.

A visszaállítás költsége 10 őskő, és sajtolás esetén kétszer annyi lélekenergia, amennyit a sajtolással szereztél.


Nem változó mennyiséget, hanem pont a dupláját. (Esetleg ez a leírás is elavult, mint oly sok más a játékban...?) Tehát, ha írt az ÜSZ-ra, akkor tételezzük fel, hogy megírta, hogy mennyit kellene "rááldoznia", hogy visszakapja. Ezt vagy nem akarja, vagy nincs rá lehetősége megtenni. Ugyanis, ha gradulátummal* sajtolt, akkor nem lehet visszaállítani az állatot. Nem lehet, hogy ez a probléma? Csak az ÜSZ megint valamit félreértett? Vagy én...? Vagy...

mod: *nem gradulátummal, hanem küldetés miatt sajtolt állat. (egyiket sem lehet visszaállítani, csak nekem valószínűbbnek tűnik a küldi miatti nemvisszaállíthatóság.)
A hozzászólást Yaksee módosította 2014.02.26. 14:51:20-kor
Pontszám: 7.79
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
495. hozzászólás - 2014.02.26. 15:17:37 (Válasz Yaksee #494 hozzászólására.)
Ezért írtam, hogy "emlékeim szerint", elég rég volt ez már, lehetséges, hogy mégis tárolva van, mennyi LE-t kapott, és a költöttnek pont a dupláját kéri. Lehet, hogy elég lenne a +20%, vagy +30% a nyerészkedés kivédésére. Bár arról nem lehet szó, hogy akinek ez sok LE, annak egyedileg visszaírkáljuk, de globálisan lehet változtatni. A hibáknál mindig az számít, mekkora a veszteségünk. Ha 1 órányit bukok, megvonom a vállam. Ha 1 napit (mint pl. a fenti esetben), akkor kicsit szomorú vagyok, de azért pár nap után túlteszem magam rajta (a törlés biztos nem jön szóba, mint ahogy a Dunába se ugrok azért, mert meghúztam az autóm elejét). Ha egy hetit, esetleg egy vagy több hónapit (mint pl. egy 300-as állat elvesztése), a játéknak ilyen mértékű bukást semmiképp sem szabad megengedni, ilyenben segítenünk kell, és csökkenteni az esélyét, hogy a jövőben ilyen bárkivel előfordulhasson. A sajtolásnál azért van a +LE költség, mert az "undo" sajnos nem 100%-kos, vannak dolgok, amik nem kerülnek ilyenkor visszacsinálásra.

update: Na amíg a fentieket írtam, Baraty utánanézett, hogy is működik ez. Igen, szerencsére letárolásra kerül a sajtolt mennyiség, úgyhogy akkor lényegesen könnyebb tökéletesítenünk ezen. Szívesen látok javaslatokat, hogyan változzon ez meg szerintetek, ha kell rajta változtatni. Lehet egyszerűen ezt a 2x szorzót csökkenteni, vagy megadhatunk egy maximális LE mennyiséget is. Ha ezt megcsináljuk, akkor már a fent póruljárt játékos is visszaállíthatja az állatot a csökkentett költségen (ha közben nem sajtolt mást).
Pontszám: 7.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
496. hozzászólás - 2014.02.26. 20:22:53 (Válasz Miklós #495 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.02.26. 15:17:37
Szívesen látok javaslatokat, hogyan változzon ez meg szerintetek, ha kell rajta változtatni.

Én már évek óta attól rettegek, hogy küldizés közben egyszer rossz állatra klikkelek, és kisajtolom az egyik nagy állatomat, amit a küldizés miatt vissza sem lehet állítani. Persze ott van a felugró ablak, hogy biztosan ezt akarok-e sajtolni, de a rutin már annyira beidegződött, hogy nem is olvasom mit ír. A biztos megoldás az lenne, ha egy check-box segítségével egyszerűen beállítható lenne, hogy melyik állatokat ne tudjam sajtolni, azaz ne jelenjen meg mellettük a sajtolás/zabálás gomb.
A helyzetet tovább súlyosbítja, hogy a csatlósok miatt az ember több állatot nevel magas szintre, könnyebb benézni a sajtolást. Egy csatlós jelöltet már buktam is így, visszaállítani nem tudtam, mert küldi volt a sajtolás.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.02
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
497. hozzászólás - 2014.02.26. 21:00:26 (Válasz Miklós #495 hozzászólására.)
Erre is jó megoldás lehetne amit már régebben javasoltam, ha az utolsó cselekvés (kattintás) visszavonható lenne. Egész pontosan visszaállna a kattintás előtti állapot minden szempontból. Persze korlátozva, mondjuk havonta egyszer lenne rá lehetőség akár némi őskőért is. Azért remélhetőleg nem csinálunk ötpercenként marhaságokat, a néha előforduló félrekattintások rendezésére viszont ez jó lenne. És az ügyfélszolgálatot is megkímélhetnénk olyan kérésektől, hogy csináljatok vissza ezt-azt.
Nem értek hozzá, lehet hogy nem kivitelezhető, de eddig még semmilyen reakció nem volt rá.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
498. hozzászólás - 2014.02.26. 21:50:05 (Válasz Ariel #496 hozzászólására.)
Valami hasonlónak örülnék én is, 1-2 hete a csatlósnak nevelt állatot sajtoltam ki
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
fórumozóFlerionFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
499. hozzászólás - 2014.03.09. 18:18:40
Sziasztok!

Vége lett a Xenó eventnek, és amit választottam jutalmat, Xenó tapasztalat gömb IV. valahogy nem stimmel nekem az érvényesség legyetek szívesek utána nézni mert kizárt 2014.02.24-ig érvényes.
Pontszám: 6
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
500. hozzászólás - 2014.03.22. 08:56:03
Hm...

Indítottunk egy háborút, alapvetően a templom miatt. Kiderült, hogy mind a 4 tag, aki nincs katában a célpont szöviből, átmenetileg zárolva van.

Akkor ez most ÍJ.???
Báró Samedi
Pontszám: 7.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője