Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bufka

Oldal: 1
nem kell a szönyeg alá seperni, én is hiszem hogy vannak ilyen jellegü rabszolgák, én csak arra kérek mindenkit hogy amig a vádak be nem igazolodnak, ne nevesitsünk.
nem hiszem hogy szét unom magam, jó a szövetségünk, mindenki lelkes, nem azt mondom hogy szuperizgalmas a játék, de annyi örömet ad hogy érdemes legyen belépnem (és nem lelépnem)

arrol nem is beszélve hogy senki ne higgye azt hogy hu de táposak az épületek, borzalmas költségük van, mi beletoltunk eddig többszázeter LE-t eddig és van +3 támadásunk meg +3 védekezésünk.

ez ebben a randomrendszerben gyakorlatilag a nullával egyenlő.
Aranyalma
Hozzánk bátran lehet jönni vizsgálodni, nekem a forumunk (össz kb 700 hozzászólás eddig) és az átlagépités alapján, ugy tünik minden karakter mögött egy db ember áll.
én nem a vizsgálódás miatt pattogtam hanem imeg lett emlitve az egyik szövetségi Társam Kratiogan, akiröl tudom hogy nem Rbaszolga (talán neki van a forumunkban a legtöbb hozzászólása)

azt sem értem ha már vizsgálodunk, miért nem a LEáttolo rabszolgákkal kezdjük?
Valamit még hozzá kell tennem.

aki az elején nem tápolta szét magát, ehelyett az épitkezéseket nyomatta, a 6. szintre ohatatlanul lemaradt.
persze mindenki ezekre a karakterekre vadászik, (a rengeteg LEáttolo Rabszolga mellett) igy elég nehéz sporolni a LEvel, hogy valami értelmes dologra rakjon.

az én karakterem szolgázni szeretett volna, ez sajnos meghiusult az 1 szolgás verzio miatt, igy tulajdonképpen nem sok értelme van vele játszani, azonkivül hogy belépek vele, dumcsizok a szövitársakkal, és vadászok a Leert, amit betolok épületekbe. de alapvetöen ö egy békés karakter, nem az én hibám hogy TP-t békés uton nem lehet szerezni csak portyázásbol.

A szerencse meg egy nagy ló*** már elnézést.
az hogy 19-20 as szerencséje van, semmit nem számit, a 0-ás szerencséjü, egy szinttel lejjebb lévö karakterek sorozatban több LE-t szereznek vadászatbol mint pld én.

na szóval ez egy 22 csapdája kicsit. más cél nem nagyon maradt mint a szövetséget szolgálni, és Épiteni.
kiváncsi vagyok ha majd a te xy szövetségedet ill karakteredet gyanusitgatják alaptalanul, akkor is ilyen véleményed lesz az ingekröl.
A Smaragd Forrás összes épitője nevében kikkérek magamnak mindenféle gyanusitgatást.
elöfordult olyan már hogy a TOP50 épitőben, 7-en is benn voltunk a szövetésgböl, gondolom senki nem feltételezi hogy ennyi rabszolga lenne.

mellékesen akármelyik admin leellenőrizheti a fórumunkat, minden Élépitönknek rengeteg hozzászólása van, és senkinek sincs két karaktere a szöviben (ez más sem bizonyitja hogy mindenki rengeteget épit.

nem irigykedni kéne a jol haladó szövetségekre hanem egy kicsit többet épitkezni.

ettöl függetlenül lehet hogy más szövetségekben vannak épitőrabszolgák, de a mi nevünket ne vegyétek a szátokra.
köszi.

inkább azokat a rabszolgákat kéne kiszürni akiknek rengeteg LE vesztesége van, a kvizekre adott helyes válaszuk a 10%-ot sem éri el, stb stb.
Dátum: 2008.10.03. 14:08:18
mondjuk ugy emlékszem pld Gladiatusba csak azonos szintüeket lehetett ütni, nem tudom miért nem lehetett ezt itt is alkalmazni.
Idézet: Dragon HUNter - 2008.10.01. 19:02:52
Egy valamit nem értek: Mit vártok 1 heti játék után? Bolygópusztító sárkányokat??? Szerintem meg igenis elég gyorsan jönnek az új dolgok és még hol van a vége, nem lehet mindenki számára tökéletes játékot csinálni. Tudomásul kell venni, hogy itt ilyenek a szabályok és vannak nem tetsző dolgok, játszottam többféle böngészős játékkal és van ahol 2-3 hónap múlva lett élvezetes, itt meg az elejétől fogva. Nekem még nincs állatom, de kíváncsi vagyok majd milyen lesz.

Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy az ingyenes játéktól túl sokat vártok...........


Szerintem meg ha több lény is harcolhatna nagyobb lenne a játékélmény, és többen fizetnének is a játékért.
végülis ez a fontos mind a két oldalnak. nagyobb játékélmény - több bevétel.
Idézet: Zoli - 2008.10.01. 10:00:03

Egyszerre csak egy állat harcolhat. Ha nem így lenne, akkor túl erősek lennének az állatok. Viszont a több állat nem haszontalan. Ha sokat mész portyázni, akkor az állataidat le fogják sebezni, és amíg gyógyítgatod az egyiket, addig az nem tud harcolni, de ilyenkor tudod vinni a másikat. Értem, hogy ez nem ugyanaz, mintha mindkettő egyszerre harcolna, de az állatok egyedül is nagyon hasznosak a csatában. A béta1 tesztelés alatt olyan erősnek bizonyultak, hogy gyengíteni kellett rajtuk egy kicsit.


Nem tartom valószinünek hogy egy sokat portyázó ütös karakter, a vezetőkészségre költene a harci skillek és az új tárgyak helyett,
és arra sem fog LEt költeni hogy másodlagos támadást az egekbe tolja. amikor sokkal értelmesebb dolgokra is költhet.
a több szolga pont a békés védekező karaktereknek jönne jól, de ezt belátom hiba eröltetni, mert ezek a karakteret keveset fizetnek a játékért, csak szórakoznak.

egyébként én pont forditva hallottam, a bétában többen szoltak hogy szőrnyen gyengék a petek.

mindegy ti tudjátok mi rontja és mi javitja a játékléményt.
Dátum: 2008.10.01. 15:25:28
ép ideje volt az értelmetlen kérdések rostálásának, nekem is törölve lett egy zenei és egy sportkérdésem (régiek).

viszont a következetességet nem igazán látom, hiszen más zenei és sportkérdéseket nem töröltetek.

bezzeg a milyen kiadásban adták ki a mittudomén milyen HKK lapot, az bennmaradhatott.
Dátum: 2008.09.24. 13:40:31
Idézet: Bufka - 2008.09.24. 12:34:07
szövi - Smaragd forrás
passziv tag - Cenau Dubhan

egyszerüen nem tudjuk kiszavazni a szöviböl, mert nem jelenik meg egyikünk kirugási listáján sem, ig nem tudjuk kijelölni se.
kéretik javitani, elég bosszantó hogy 4-en kell épiteni.


közben felépitetük örtornyot, megjelent a szavazási listán a kirugási javaslat, de jött 3 új tag, és a kirugás megint eltünt.

megkérhetném a kedves játékvezetöket hogy szedjék ki manuálisan a fennt emlitett személyt a szövilistárol?
Dátum: 2008.09.24. 12:34:07
szövi - Smaragd forrás
passziv tag - Cenau Dubhan

egyszerüen nem tudjuk kiszavazni a szöviböl, mert nem jelenik meg egyikünk kirugási listáján sem, ig nem tudjuk kijelölni se.
kéretik javitani, elég bosszantó hogy 4-en kell épiteni.
Dátum: 2008.09.23. 20:39:53
egyébként nekem is volt egy ilyen merkuros kérdésem, de ott elfogadta jó válasznak a merkurt.
Dátum: 2008.09.23. 20:38:52
a mi szövinkbe van egy nem épitkező tag, akinek a neve valamiért nem jelenik meg a kirugnánk listában.
ezt is lehetne orvosolni elöbb-utobb.
Oldal: 1