Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danone

Oldal: 12
Dátum: 2009.08.30. 12:38:13
A Nyerés feltételei:

Mivel két dolog kellett a nyeréshez, nem volt túl szerencsés, hogy ha az egyiket letudta valaki, már elég volt csupán a másodikra koncentrálnia. Éppen ezért kellett volna vagy több kritérium, vagy a két dolog EGYÜTTES megléte. Akkor talán a többi pár száz játékos sem dobta volna be a törölközőt, amikor először felépült a Hatalom Tornya. Szóval ez így elég karcsú volt VERSENGÉS KELL A NÉPNEK!!! Több akció, és ami a legfontosabb, jobban kidolgozott versenyvilág! A szakértelmek többsége kaotikusan működött, hol így, hol úgy. Vagy sehogyan sem, mint pl a valóságformázás a 4.-es világhoz igazítva. (portyaidő módosító szakik pl). Nem beszélve arról, hogy a leírás a lassú világé volt ahogy észrevettem...

Szóval kicsit több odafigyelés kéne, ha már többször is újra lesz indítva ez a világ. Inkább induljon két héttel később, de legyenek kijavítva/átírva a problémás részek. Szerintem Maga a világ, illetve az elgondolás amúgy csúcs ötlet volt.


Pár ötlet a nyerési kritériumok kibővítéséhez:

- Tagjaitok nyerjenek 5/10/20 alkalommal bajnoki tornát! (Egyértelműen ez jelzi összességében , hogy erős egy karakter, és nem az egyes mutatók (LE diff pl)

- Kvízolimpiai érmeitek száma érje el az 5/10/20-at! (kicsit helyrehozná a renoméját a kvíz kérdésnek, és még izgalmas is lenne. Persze ehhez kifogástalan értékelés és kérdés-adatbázis dukál)

- Talán nem lenne rossz ötlet egy szövetségi küldetést implementálni a játékba. A cél (hogy ne bonyolítsuk), valaminek a legyőzése lehetne (Ellenség), de úgy, hogy a szövetségben mindenki egyszerre vegyen részt a csatában (ugyanúgy mint az epikusnál, csak a tagok körönkénti sebzése összeadódhatna. Ha jól emlékszem, ŐV-n is volt valami hasonló csoportos küldi. Na lehetne ez is kritérium. A többi világon meg lehetne ritkás ismétlődő world event, nyereménnyel. Hiszen az ellenség ott is megjelenhet. Részletekbe nem megyek bele, ötletelésből úgyse szokott összejönni ilyesmi, valószinű túl sokat kéne hozzá fejleszteni. Pedig jó lenne valami külön szín a versenyvilágnak, valami ami ott lenne először és csak utána máshol.
Dátum: 2009.08.29. 22:16:38
Hát nem tudom... Több problémám is volt a 4-es világgal, ezeket pontokban leírnám:

- Őszintén szólva nem hiszem, hogy a kiégett ősköveket is átírják-e oda, ahova az ősköveket (ha igen, akkor nem szóltam). Ha nem, akkor egy kicsit inkorrektnek érzem a dolgot. Van aki ritkábban fizet be és többet, mint pl én. Így kb 100-120 őskőtől estem el csak azért, mert nem volt lefutása a játéknak, akár csak annyi, hogy 9 őskövet befizessek. (és nem hiszem hogy ezt a szemfülességre kéne bízni, hogy sasoljam, mikor lesz vége pontosan a játéknak)
- Elköszönni nem tudott senki senkitől, sem gratulálni az esetleges eredményekhez
- Van aki több medált is kapott volna, mint pl a Hegylakók tagjainak egyéni érdemei. Lehet érdemes lett volna ilyenkor azt honorálni, aki mögötte jön, vagy másféle jutalmat adni az egyénieknek, (vagy két medált, szerintem aki végigtolta egyéni nyertesként az igazán megérdemelné... lehet beszélni hogy mi mennyire tápos vagy nem, de az első helyezettek igazán kitettek magukért)
- Kicsit úgy érzem - ebben kérlek cáfoljatok meg valahogy - mintha a négyes világban nem igazán lett volna figyelve a multizás... A többi világon is teljesen elfogadott, hogy mindenki mindenki karakterével belép egy szöviben, de mivel azok nem tudják egymást támadni, annyira nem nagy gond mint a többi. Nem lehetne kiszűrni az építős, farmolásra szánt, stb karaktereket? Akkor talán lehetne harcos kritériumot is adni a játék nyeréséhez.
Simán kiadható lenne pl, hogy -50.000 LE különbözetnél már nem támadhatok valakit.

A portyásoknak/portyázásról: Ne farmolásból álljon már az egész! Nevetséges, hogy a vége felé már 50.000 LE-s portyák is jöttek, teljesen az értelmét vesztette az egész. Annyi LE-m volt, hogy nem volt mire költeni. (kvázi építésre felesleges volt, mert Hegylakókon kívül senkinek nem volt esélye, a szintemen meg a felett is 95%-ot ütni lehetett). SÖsszegezve csak annyit szeretnék, hogy a portyázásba is lehetne egy kis színt vinni, biztos ki lehetne valamit találni.
Igen köszi szépen a választ, meteoroidnak kellett volna írnom azt hiszem
Szerintem is igazad van, de azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára...
Ugyanakkora probléma, ha egy jó kérdést nem fogadnak el, mintha egy rosszat igen. (nem feltétlen az utolsómra gondolok)
Mi a egyedüli különbség az aszteroida és a meteorit között?

Az alakjuk.
A formájuk.
A méretük.
Az összetételük.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Valaki megválaszolná, mi a nem értelmezhető ebben?
Küldő:P4rtyboy92
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 16:40:19
A jó kurva anyád!


V4, a többit nem kommentálnám... Nem hiszem hogy van helye egy ilyen embernek egy ilyen játékban...
Dátum: 2009.04.28. 11:33:11
Mire hasznaljak az enyvet?

táplálkozásra
ragasztásra
tisztításra*
növénytermesztésre

Sry, rosszat jelöltem meg :S Átírni gondolom nem lehet; lehet nem kéne éjszaka belogolnom
Dátum: 2009.04.10. 17:15:54
Hm tényleg, a fertőzés le van már vajon programozva, vagy lehet ötletelni?
Arra gondoltam, hogy aki eléri a 0-át az átmehessen az 5. hordába.
Hogy ez milyen előnyökkel járna fogalmam sincs, de szerintem jó 5let, ha jól emékszem valamelyik 30+ -os legenda ír is erről a hordáról valamit.
Dátum: 2009.03.29. 13:26:15
Sziasztok!
Szövetségi háborúban vagyunk, és mivel minden pont számít rávettem magam pár szimulációra közvetlenül a támadás előtt. Az eredmények 16-4 ide, 18-2 ide a legrosszabb valami 15-5 volt. Ez alapján be is próbáltam, mindegyiket elvesztettem, és ez nem az első ilyen eset, csak most lett elegem :S
Ezek után csak annyi lenne a kérdésem, hogy miért van benn egy olyan fizetős opció, ami nem normálisan működik? (aki bevágja, hogy Miklós féle random arra ráuszítom a 7. szintű bogaramat )

Az egyetlen lehetőség, hogy valamit nem számol bele; valami olyasmit, ami biztos megtalálható valamelyik fórum eldugott szegletében... de ez akkor már nem "szimuláció" szvsz.

Van valakinek ötlete, hogy miért csinálja, vagy egyszerűen hanyagoljam ezt az opciót?
Dátum: 2009.03.05. 10:30:36
Gyorsan megosztanám tapasztalatomat, sajnos megint a rosszabbik végére kerültem a szivatóágnak oO

Háborúzunk éppen. 31-ről 28-ra letámadva az ellenfél +40 összvédekezéssel (ennyivel magasabb az enyém,145 vs 105), itallal és pihenéssel is simán agyonvernek. a TÖ különbség elég kicsi, kb 20.

Ha viszont Én próbálok letámadni úgy, hogy a lejjebb lévőknek a TÖ-e kb 80-al kisebb a tárgyak nélkül (tárgyakkal ez 100 felett van), és rajtuk is ital van, akkor vagy kikapok, vagy veszélyesen döntetlen közeli meccseket játszunk.

Ebből teljesen az jött le, hogy aki erősebb TÖ-ben a szintjéhez viszonyítva, azt sz..rá lehet verni a magasabbaknak, de aki gyengébb azt meg én nem tudom letámadni. Konklúzió: Ha erősebbre tervezted/csináltad/stb a karatered, sokkal nehezebb helyzetbe kerülsz... Ezt egy kissé nyugtalanítónak találom.. amikor háborúban szétfarmol egy nagyobb, reggel meg lepattansz a kicsikről... a fent leírtak miatt. Létezik, hogy az egész e miatt van, vagy csak random istennő 3 napja engem szivat?

Összegezve a kérdésem csak annyi lenne, hogy tényleg előfordulhat-e az, hogy akinek nagy a TÖ-e, az hátrányban van 2 szempontból is? (ha őt támadják fentről és ő támad lejjebb).
Dátum: 2009.02.24. 18:22:09
Döntetlenezéshez aki akar V2-ben jöhet Norlan-hoz is

fogpiszkáló+vaku kombo ajánlott, állatkát meg otthonhagyni!

üdv!
Beálltunk a sorba mi is... felhúztuk, és mire kettő pislantottunk el is röppent Hiába no, miért ne egy képzelt világban játszanánk ugyanúgy embereket mint IRL? -> akit érint v érdekel: V2 Sötét Mágusok adatlap, innen kiderül a hozzáállásunk a történtekről.
Dátum: 2009.02.01. 17:58:53
Egy kis hint:

"Ha egy prémiumos támadás során veszít, akkor a szokásos LE-nek csak a 20%-kát veszíti el. Ez a dolog nem volt tisztázva, volt, aki azt hitte, hogy a támadó vesztesége 100%, de akkor nem sok értelme lenne támadni, legalábbis kihívást jelentő ellenfeleket."

A kulcs a "prémiumos" szón van, kis türelem, lejár a prémium státuszod, megcsinálod a küldit és befizetsz újra...
Dátum: 2009.02.01. 17:53:21
Nem csak Te kaptál egyedül ilyen levelet Bár őszintén megmondom a hideg kiráz arra, ha belegondolok, hogy mi történik abból, ha két különböző koncepciójú ember 1 karakterrel próbál meg játszani...

200LE küldi: Kicsit több LE-t kell magunknál tartani, ennyi az egész
Dátum: 2009.01.31. 11:09:04
Én csak annyit vettem észre eddig, hogy az említett szabályváltoztatások mellett új tárgyak is bekerültek a játékba
a LÉ viszonylag jól jön portyázások alatt is, de az új szabályok mellett ez nem veti annyira vissza az áldozatokat, nehezebb lemaradni.
Dátum: 2009.01.29. 10:33:05
Köszönöm, beléptem
Dátum: 2009.01.29. 10:29:26
Igen, csak aktiválás után már nem lehet módosítani
Dátum: 2009.01.29. 10:23:21
Ugyanez van Nekem is, az aktiválásiu hibát kiváltottam azzal, ohgy másik e-mail címet adtam meg, oda megjött a mail, de belépni nem tudok, mert "Ezen a világon nincs karaktered!" :/ (karakter: Norlan)
Dátum: 2009.01.29. 09:07:10
A Sithek bosszúja c. filmben mi annak a parancsnak a sorszáma, mely a Jedik megbuktatására utasította a klónhadsereget?
88
66*
13
42

oO Az a baj, hogy se erre, se Obi Wan lábméretére nem emlékszem...
Dátum: 2009.01.03. 19:01:52
Mi Magyarország hívószáma?
53
48
32
67

A feltevő szerint 48 a helyes válasz, no comment... Utánanéztem, a 48 Lengyelország. A Helyes válasz természetesen 36 lenne.
Oldal: 12