Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2009.10.06. 14:34:28
Áhh...Végeztünk a 45ös tárgyakkal, és egy triász sem esett... Azért ez kicsit felhúzott. Volt amiből 2-3 is pottyant.

Nah mindegy, csak kiírtam magamból.
Mi háborúban hagyjuk a döntetlenezőket. Kivéve, ha ugrál a kari, még döntetlenes cuccban van, nem bántom, aztán csak azt látjuk, hogy átöltözve végig veri a szövit,nah olyankor nincs küldi.
Nem kaptam ajándékba semmit. Nem is arra reagáltam amit az újrakezdőkről írtál,csak a manakonstrukcióra.
Dátum: 2009.10.06. 09:46:13
Dexter laboratóriuma. Debil mese.
Mindenkinek adott, hogy felépítse az Akadémiát a konstrukcióig. Nekünk sem a legyek hordták össze, ha nemtudok rápihenni,iszok ital, LE-ből, ha kell kavicsból is. Húzunk a mágián, hogy értelme is legyen. Felhúzni egy szakit,sem a szomszéd jön át. Nem ennyire ellene kellene lenni, hanem kifejleszteni és használni. Ne az első pár szövit nézzük, ahol már konci előtt se nagyon volt már mit építeni, 2.-3. oldalas szöviknek nagyon jól jön ez a szaki. Van 3pihenés egy nap, pénz nélkül is lehet maxot betölteni.
Dátum: 2009.10.05. 18:29:06
Nyuszika találkozik az erdőben a medvével és így szól:
- Képzeld medve. Tegnap találkoztam a diszkóban a rókalánnyal. Az egész estét végigtáncoltuk és miután hazakísértem, bevitt a hálószobájába és azt mondta: "Nyuszikám, mindenem a tiéd!"
Medve! Hallod, ha ott lettél volna, még a hűtőt is el tudtuk volna hozni!
Dátum: 2009.10.05. 18:10:32
Az okozott közelharci sebzés x százalékát (kerekítve) szívja el az ellenféltől LE-ben, minden sikeres támadásnál, az állatok sebzését nem számolva. Varázslat sebzésére nem hat.
Ne tedd fel ugyanazt a kérdést több világon, mert egy adatbázis van.
Dátum: 2009.10.05. 14:01:09
Ez az infó kivételesen játékon belül is elérhető, a kvíz menüpontban. A törléssel egyetértek.

Egy játékosnak maximum 12 kvíz medálja lehet (az olimpián ezután is részt vehet, csak nem állhat a dobogóra).
A te kérdésedben nincs benne, hogy a felsoroltak vagy az alábbiak közül.
Több festő is készített festményt ezzel a címmel.
Dátum: 2009.10.04. 14:18:32
Senki nem hülye, mindenki látja, hogy az első oldalon levő karaktereknek feltünően megnőtt a LEdiffje mióta van KH. De mivel lent többen vannak és nagy a szórás a karakterek ereje között, az amivel az egyik 50.szintű simán elbánik mert bivaly erős, az a másik 100 50.szintűnek csak kib*-szás, még egy púp a hátára. Tényleg csak az erősebb erősödne mégjobban. Az meg, hogy a szintek topjai letudnák győzni a saját klónjaikat nem jelenti azt, hogy a többiek is.
Dátum: 2009.10.04. 14:03:10
Minek a vegyjele at "Na" ?
Nátrium
Pszihomagnetikusplazmafolyam
Na haggyál már!
Narutimet Hero

pff...
Dátum: 2009.10.04. 12:24:17
Azt elhiszem, hogy te örülnél neki, de nemhiszem, hogy olyan sokan szeretnék. Persze ha el tudnék verni egy KH-st hogyne akarnám, de ha 10szint topjából klónozzák őket, hát az esélytelen a többségnek. Lent van így is kit ütni, ez csak hiánypótlásra lett kitalálva. Ezt úgyveszem, mint a magas szint előnye, de köszi ha lehet inkább kihagynám.
Dátum: 2009.10.03. 18:12:28
mi az magyarul áno?
igen*
vala hogy
nem
se hogy

Ehh...
Dátum: 2009.10.03. 09:51:02
Vedd fel az egyiket, így dukátért a másikat fogod eladni.
De ha mindhez hozzáteszed a hagymát akkor értelmes szó jön ki.
Nem. A hagyma köti össze őket,rájöttem,okos vagyok. Így a vörös a jó megoldás.
Idézet a wikiről:

* Kakukktojás, avagy Melyik nem illik a sorba?

Tipikusan rossz kérdéstípus. Amíg nincs megjelölve, hogy milyen szempont alapján kell kiválasztani a NEM a többi közé illőt, tulajdonképp bármely válasz helyes lehet.
Nézzünk egy példát:
Melyik nem illik a többi közé?
1. Európa, 2. Amerika, 3. Ausztrália, 4. Antarktisz
Ezek közül bármelyik lehet kakukktojás, attól függően, hogy milyen szempont szerint vizsgáljuk. Európa az egyetlen nem A betűvel kezdődő kontinens, ugyanakkor csak ez a földrész van szárazföldi összeköttetésben másik kontinenssel. Viszont Amerika az, amely két nagy részből áll, míg a többi nem. Az Antarktisz az egyetlen, amely sarkpontot is tartalmaz, ugyanakkor Ausztrália az egyetlen hely, ahol kenguruk élnek.
Kerüljük a kakukktojás típusú kérdéseket. Ha olyat akarsz kérdezni, hogy melyik nem illik a többi közé, mindig pontosan meg kell határozni, hogy milyen szempont szerint.
Példa: Melyik kontinensen NEM található a medvék egyetlen faja sem?


Edit: Itt az egész egyben: http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes
Dátum: 2009.10.02. 16:33:45
Irigylem a gondjaidat.