Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2009.12.15. 13:55:39
Írtam Baratynak, köszönjük a gyors intézkedést.
Dátum: 2009.12.15. 13:51:47
Hehe, ismerem, talán már ide is másoltam. De azért köszi. Én is téged.
Dátum: 2009.12.15. 13:38:43
Az ok, hogy a feladó az ugyanaz, azt megtudják csinálni, de a link nem az, és a mail szövege is hiányos, úgyhogy nemtudom, majd egy okosabb vagy illetékes reagál.
Dátum: 2009.12.15. 13:30:13
Akkor látszik, hogy a kettő nem ugyanaz.
Dátum: 2009.12.15. 13:26:08
Rákattintottam, mert veszélyesen élek.

De nem hoz be semmit.

A kapcsolat alaphelyzetbe állt.Probléma az oldal betöltése közben.
Dátum: 2009.12.15. 13:20:53
Én is kaptam, gmailesre, valaki megszerezte a mailcímeket,és most ezzel próbálkozik, kaptam még anno mikor nem játszottam rendszeresen, és ott nem ez a link volt.


Végzetúr
<noreply@vegzetur.hu> 2009. december 15. 13:05
Válaszcím: noreply@vegzetur.hu
Címzett: xxx

Kedves Játékostársunk!

A Végzetúr nevű játékban PottomKanna nevű karaktereddel (azonosítód: xxx) már 2 napja nem léptél be. A felhalmozódott cselekvéspontokat egy ideig tároljuk, tehát még nem vesztettél semmit, a lemaradásod behozható.
Bejelentkezés: http://127.0.0.1/beholder/vegzetur_server/host1/vegzetur_webs/vilag1/
Dátum: 2009.12.14. 17:34:16
Egy férfi bemegy egy bárba a kutyájával és rendel két pohár whiskey-t.
Mindketten emelik a poharaikat egymás egészségére és lehajtják az italjaikat. A hölgy a bárpult mögött nagyon meglepődik ezt látva és megkérdezi:
- Tud a kutyája még néhány másik trükköt is?
- Természetesen, mondja a férfi - ha kell ez még egy nőt is ki tud elégiteni.
A nő erre igazán kiváncsi, felviszi őket egy kis szobába a bár felett.
Levetkőzik, lefekszik az ágyra és vár. A kutya csak nézi, nézi őt és nem csinál semmit. Végül is a férfi mérgesen rászól:
- Már megint ugyanaz a helyzet... mégegyszer... de tényleg utoljára,
megmutatom...

***

Az öreg székelyt felhívják a rádióból:
- Gratulálunk, nyerhet egy vadonatúj Toyota yaris gépkocsit, ha megfejti a
találóskérdést. Mi az: Négy ajtaja van, szürke és kerekeken gurul?
- Autó.
- Neeem, nem rossz, de mi a Toyota Yarisra gondoltunk, tudja mit: kap még
egy esélyt. Mi az: 4 kereke van, kevés benzint fogyaszt és légzsák is van benne?
- Autó.
- Nem! Ez sem rossz, de mi megint a Toyota Yarisra gondoltunk.
- Tudja mit, én is kérdezek egyet! - Mondja a székely. Mi az: sarkon áll és
árulja a testét?
- Mi sem egyszerűbb ennél: Kurva.
- Háát, ez sem rossz, de én anyádra gondoltam...
Dátum: 2009.12.13. 18:34:48
Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, tiszta kék a bal herém.
Az orvos megvizsgálja:
– Ezt bizony le kell vágni.
Eltelik pár hónap, a pasi megint megjelenik:
– Doktor úr, a jobb herém is kék lett!
– Nincs mese, ezt is le kell vágni!
Eltelik megint pár hónap, újra ott van a doktornál:
– Most meg a hímvesszőm kékült be!
Levágják azt is, a pasi ébredezik a narkózisból, a nővér nyugtatgatja:
– Minden rendben van, a műtét tökéletesen sikerül… ja, a farmernadrágját azt ne keresse, beadtuk mosásba, összefogott mindent.

Kicsit beteg...
Dátum: 2009.12.13. 15:43:30
Csak akkor lassabb, ha elkezdesz vadászni.
Dátum: 2009.12.11. 12:16:53
Zarknodoztál?
Dátum: 2009.12.11. 12:02:29
38. alapszintű, 70lépett szinttel, 65ös sajtolással:

Kisajtoltál a lényből 39778 lélekenergiát.

Ezt be kellett írnom, mert kicsit többet vártam.
Dátum: 2009.12.10. 22:05:41
Eliteninja kérésére.

Edit: Nekem semmi bajom az új rendszerrel.
Dátum: 2009.12.10. 20:39:06
Megnéztem, nincs le-védelem, most meg krit nélkül szívtam Toshirotól. Eddig csak kritvarival sikerült. Transzprojekből nem lehet szívni? Eddig úgy tudtam, de ha nem akkor lehet az, mert 80nál többet nem szívtam még, az meg le van védve akkor.
Dátum: 2009.12.10. 20:02:56
Az eltörlés varim kapott hűdesok 3%-os le-szívást. De hiába krittelek folyamat, nem szívok vele portyában, csak térkapuban sikerült. Ellenfélnél volt le, rabolt is tőlem, meg közelharci körben szívott is. Ötlet?
Dátum: 2009.12.10. 17:36:32
Honnan lehet tudni, hogy Jézus főiskolás volt?

-Hosszú haja volt, -Harminc évesen még az anyjával élt, -Egész nap trógerolt,ha csinált valamit az is csoda volt.
Dátum: 2009.12.10. 17:18:42
Igen, legalább 1-esre ki kell fejleszteni, hogy hozzáadódjon.
Dátum: 2009.12.09. 14:25:19
A játékban minden szinthez kötött.19.szinttől van a fertő, egyéni epikus, kalandok feljebb. Kivéve a vadászat meg a sima portya.

A kristálypont jutalom csak egy felvetés volt, hogy mi lenne ha... Ettől még lehetne 40.szint alatt is barátságos portya, max. a krpokat gyűjtenék addig, amíg eltudják használni. Így relatíve még jól is járnának az alacsonyabb szintűek, mert mire odaérnek, hogy kalandozzanak csomó kristálypontot felhalmozhatnak.

De felőlem adhatnak érte piros pontot is, vagy esetleg dukátot ( hajtok a hűség zálogára), szinesítésként fogom fel, sok fölös pp-m úgysincs.
Dátum: 2009.12.09. 14:13:50
Kristályitalokkal csináltam az eddigi kalandjaim nagy részét, kaland szakit nem húztam. Nem verném a fejem sehova sem, inkább örülnék egy újabb krp bevételi forrásnak, már ha legyőzöm az ellenfelet.
Dátum: 2009.12.09. 10:25:11
ÉP-t amúgy sem veszítene nem? Szakikat mérjük össze, ott nincs életpont. Az, hogy nézne ki, hogy ellenfelednek 10el nagyobb a szubtéri érzékelése, talált, 600ép-t sebződsz.
Dátum: 2009.12.08. 22:13:54
Az benne az izgi, a rendes csaták egy részét is a szakik döntik el, ez ettől lenne izgalmas, hogy nem tudod melyik szakikban méred össze a tudásodat.

Nah de belőlem ennyi elég is, a jobb játékosok úgyis jobban tudják mi szól mellette/ellene.