Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2009.01.14. 09:54:23
Szia!

Lesz egy olyan szakértelem hogy:

Minden 10 kereskedelem szakértelem után a lélekkufártól eggyel magasabb szintű tárgyat is megvehetsz, mint a szinted engedné.

És ez nem csalás...
Dátum: 2009.01.14. 09:52:28
Nekem is volt egy-két "jó kérdés" tessék kettőt megmutatok!

Az AD&D szabályai szerint melyik szinű sárkány köp savat?

Melyik a kakukktojás?

RAM
FDD
HDD
DVD+R


Mi az a AD&d?
Jé kakukktojás,az első kérdésem nekem is az volt ,de rögtön törölték is!
Dátum: 2009.01.14. 09:27:09
Jah...vagy úgy értem,az élet nem fenékig tejfel!
Köcce a gyros választ.
Dátum: 2009.01.14. 09:22:03
Nekem pont fordítva! Írok egy példát nincs csp-m,de várok 48 percet hogy legyen,ha megvan rákattintok erre azt írja ki :
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +10% lélekenergiát fogsz kapni!
Ez mind oké csak még felsem tette a kérdést...

Most meg az állatok menüpontom tünt el!! Pls help gyorsan épp idomítanék!!
Dátum: 2009.01.14. 09:14:26
Mert sosincs náluk le. Vagyis inkább csak kevesebb van...
Ezt nem tudom,mért kellett lepontozni,de ha jól esik csak nyugodtan.
Dátum: 2009.01.14. 09:12:18
Sziasztok!

Lehet hogy nem ide kéne írnom,de mégis csak a szakértelemmel van bibi.
A tudatturbóm 12 es tehát 6-ot kéne,hogy kapjak a szakikra,de az idomításra csak 4et rak, ez mitől lehet?
Köszi a segítséget.
Dátum: 2009.01.13. 22:05:07
Sziasztok!

Sok használható stratégia van, de mivel a hordám smaragd Én csak a gyémántokat támadom(ők tejelnek jobban még úgy is ha 33 %-kal kevesebbet kapok). A támadásnál fontos mind az IQ, taumaturgia, védekezés, de ettől függetlenül rakok a szakértelemekre is. (kritikus ütés, tudatturbó, másodlagos támadás, lopás)
A gyémánt vs. smaragd harc már az elején kialakult. A gyémántok támadják a gyengébb smaragdokat. ( 10-es szint 16 TÖ, magas - le diff., VF) Mi támadjuk a "bénább" gyémántokat (magasabb TÖ, sok elveszett le) Ez 1 farkastörvény: Erősebb kutya b@szik!
Dátum: 2009.01.12. 17:39:54
Ötletesnek....ötletes,de a jelen pillantban (télen) lehet,hogy már lement...és akkor mit nézzek,ha nincs fenn a Nap?? Ma mondjuk 16 18 kor ment le,de valamikor hamarabban,máskor meg későbben.
Dátum: 2009.01.12. 14:52:35
Tessék egy "csodálatos portya"!! A szövétségünkben történt...

Gaedynn idomított állata, egy 5. szintű káoszkígyó is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
Ajkad hangtalanul mozog, egy vakító fény igéjét mondja. (-30 VP). A varázslat hatással van az ellenfeledre: -20 Támadás.
Gaedynn rohanás közben megidéz egy vakító fény varázslatot. A varázslat hatással van rád: -19 Támadás.

Oldalt szökkenve, az ében tündekarddal Gaedynn feje irányába ütsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Gaedynn páncéljáról.

Gaedynn pihenés nélkül támad. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Káoszkígyó is rádtámad. 3 sebzés!

Egy gyors csel után az ében tündekarddal Gaedynn védtelen felsőtestére támadsz. Gaedynn az utolsó pillanatban félreugrik.

Gaedynn egy gyors támadást indít az ében hosszúkarddal a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Káoszkígyó acsarogva támad. 3 életpontot sebzett

Egy gyors támadást indítasz az ében tündekarddal Gaedynn lába felé. Ellenfeled kivédte a csapást.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Gaedynn egy alsó támadást indít. Melléütött! Káoszkígyó acsarogva támad. 4 sebzést okozott.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 10 sebzést kaptál.

Még jó hogy volt állata,mert ha nincs döntetlen!!(0:0) XDXDXD
Dátum: 2009.01.11. 08:49:03
Igen ez így van,mert ha jobban megnézitek rengeteg,olyan smaragd karakter van,aki a szerzett le diff.-ja mínuszban van csak kevés az ,olyan akinek +-ban van! (köztük én is!! )
Dátum: 2009.01.11. 08:43:39
Sztem annyira nem drága,ha jobban belegondolunk,mert 20. szinten 6000-ért lassan már csak 1 tul.,szakértelem pontot lehet fejleszteni(persze attól függ...).
Dátum: 2009.01.10. 21:23:24
Sziasztok!

Véletlenül rossz/híbás megoldást jelöltembe,de erre is megkaptam a jó választ! Pls szigorítsátok a kérdések ellenőrzését,mert ebből arra következtetek, h minden kérdés,amit feltesznek az be is kerül!!

A kérdésem a következő:Mit jelent az OMSZ rövidítése?

Otromba Mitugrászok Szövetsége(x)
Országos Meteorológiai Szolgálat
Oroszországi Mentő Szolgálat
Orchidea Mentési Szövetség

Nyugodtan töröljétek,ha találkoztok vele!!

Mégegyszer bocsesz.
Dátum: 2009.01.10. 20:45:01
Hoppsz!

A kérdésemnél rosszat jelöltem be a jó megoldásnak! Ezzel lehet még vmit kezdeni??

Mint mondtam rossz/híbás kérdést írtam,de megkaptam a jó kérdés titulust.(+le)
Jobban járnánk (köztük én is),ha szigorúbb ellenőrzések lennének.
Dátum: 2009.01.10. 20:43:12
Szakértelemek-> kereskedelem->Minden 10 kereskedelem szakértelem után a lélekkufártól eggyel magasabb szintű tárgyat is megvehetsz, mint a szinted engedné
Dátum: 2009.01.09. 14:31:30
Sziasztok.

Grat a győzteseknek!!

Az eredményeket majd hol lehet megnézni? Miklósék majd kirakják ugye?
Dátum: 2009.01.09. 08:10:15
Kedves Joshi,

Nekem jól jön a kivégzés 2 okból is.
1ször ha megtámadok egy jól tejelő ellenfelet,akkor őt kivégzem és sok esélyem van arra,hogy míg felépül addig nem támadja meg senki és a nap folyamán másodjára is meglátogatom. (ez azért jó,mert nem lopott tőle senki csak én)

A második ok. Megtámad engem egy erősebb ellenfél, magasabb T összeg,stb. De arra nem figyel,hogy kevesebb élete van,mint nekem lásd a következőt:

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 138 sebzést okoztál, és 185 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 11 TP!

Ő 17-es volt,míg én 13-as.

Amúgy meg Te döntöd el,melyik az a szakértelem,ami jó és melyik ami nem és azt fejleszted...

Pá!
Dátum: 2009.01.06. 06:54:36
Bocsi,h 2szer jött,csak lefagyott a netem.
Sorry,
Dátum: 2009.01.06. 06:53:22
Minél magasabb a taumaturgiád, annál nagyobb mértékben nő a varázslatod sebzése vagy egyéb hatása.
Dátum: 2009.01.06. 06:52:36
Minél magasabb a taumaturgiád, annál nagyobb mértékben nő a varázslatod sebzése vagy egyéb hatása.
Dátum: 2009.01.04. 10:21:38
Sziasztok!

Lenne nekem egy kérdésem,azt küldetést csinálom jelenleg,hogy "támadj + 1 végzeturat és öld meg a beidomított lényét..."
Szerintetek honnan kérjek segítséget ehhez(írjak egy végzetúrnak vagy...)

UI:Ja és hanyas másodlagos támadásom legyen(mennyi,az ami már tűrhető...)?

Köszi a segítséget.