Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.05.24. 21:29:49
V3-on 120 as mászásom volt 30 nap alatt 35 térképet találtam. Ugyanitt 37 es szintű társam (40. szinttől van kalandszakira való fejlesztési lehetőség) ugyanabban a kufárnál 53 db térképet talált Neki 2% esélye volt nekem meg 5,6% lett volna...úgy h sztem D4viddel hasonló cipőben járhattunk....
Dátum: 2010.05.21. 18:55:05
Kezdődik...

http://www.youtube.com/watch?v=XrPFpatCtbA&feature=related

Magyarország én így....

http://www.youtube.com/watch?v=VQ7c45gs0kA
Dátum: 2010.05.21. 12:20:09
Én Neked adom az én részemet jó??

Kvíz besorolás: 0
Dátum: 2010.05.21. 11:34:57
Azért azt az ubit nem enném meg
Dátum: 2010.05.21. 11:27:44
Hol kéne látni ezt az értékelést, mert lehet Tulok vagyok, de ennyire...?

A másik mivan akkor ha nekem ezidáig mért értékelés sem volt...?
Dátum: 2010.05.19. 22:55:36
Ez kérlek skype és az Omega nagy lexikonjából egy csöpp részlet, már önmagában az is tréfa, hogy bepillanthattatok a szövetségünkbe...nem még, hogy több mondatot is meglássatok...

Lefordítom mi ebben a vicc, vagy nem vicc...

Memo (V3-as játékos) megkérte vki üsse le Thalia nevű úrhölgyet, mert sokat járt mifelénk reggelire, tízóraira, ebédre, stb. stb... Ezt a szerepet Shuti vállalta magára. Memo egy morózus alak, aki ráadásul még kerge is...igaz ettől nem tűnik ki a szövetségből, mert ott mindenkinek van vmi ferde hajlama (nekem is bizony Byzon :-P ) M szegény nagyon rossz passzban volt, mert nem kapott felháborodó levelet az elmúlt 10 percben senkítől, ezért írta azt hogy '' Neki nem ír senki..." Illetve a saját csatáinál szokott kommunikálni (ezt sajnos én sem tudom mit jelent...) Kurv@nagy= nagyon nagy

Akinek még kell szótár Memo beszédéhez az Tőle kérjen, mert nekünk külön kódrendszerünk van, de az TITKOS! ;-)

Nem szép dolog lepontozni de ezt is viccnek veszem...
Rövid távú cél: összegyűjteni még 2,2 M LÉ-t.
Hosszú távú cél: összegyűjteni még 63,6 M Lé-t.

Dátum: 2010.05.18. 11:37:57
Amúgy honnan fogjátok azt szűrni, hogy más az ip címen regeljenek a kis "új" játékosok, holott azt sem tudjátok megnézni hogy Nagy Lajoséknál mért játszik az egész familía (12 gyerek, meg a szülők, meg a nagyszülők...) értem itt ezalatt azt hogy 20-an regelnek kiskarikkal, mert épp most fedezték fel, hogy van ez a végzetúr nevű játék nagyszerű világát...

Ha csak ennyi a lényeg elugrom Nagymuterhez és szólok a 10-emeletes házban hogy ahol van net regeljenek már be elég ha 5. szintre eljutnak utána törölhetik nyugodtan...aztán megyek tovább a másik 10-esig...

Ne már azért ez már nyhén spicces...idáig elfajulni a dolgok...
Dátum: 2010.05.17. 13:13:38
A hogyért (h) nem jár...?
Dátum: 2010.05.16. 19:00:36
http://www.youtube.com/watch?v=V7B-KokH5XM&feature=fvw
Hmm...hmmm.

A szövetségben engem úgy ismertek, hogy én voltam az egyik legnagyobb multi?... És történt ebben valami? NEM....
Már régebben is többször feldobtam magamat, és mi lett belőle?? SEMMI.
Büszke vagyok, erre? NEM, de nagy ívbe tojtam rá...és ez fordítva is így volt.

Csak hogy leírjam miket csináltam (konkrét dátumot nem tudok mondani)
-Felépítettem egy szövetséget, ahol 5 saját karim volt, 3 építő, 2 portyás ebből csak egy pp-nek volt kavicsa (12. szintig játszottam majd meguntam és töröltem)
-Nemrégiben 3 karakterem volt V1-n. Egyik karakternek sem vettem őskövet, ebből 2 pp-s volt egy pedig építő (az építőt, kaptam egy ismerőstől) Jelenleg 1 karim van, de ha nem hiszitek tessék leellenőrizni!
V2-n van egy karakterem de azzal nem játszok. (uncsi)
Jelenleg V3-n játszok a többi világban nincs kedvem totojázni.

Summázva:

Ha veszel őskövet, ha nem lehet bármennyi karaktered!!

-Tippek:

Ne legyen ugyanolyan nevek Gudzilla1, Gudzilla2, Gudzilla3 de ha még ezek is vannak és beköpnek mások, akkor sem biztos, hogy zárolnák (lásd V1-es példát hozztam fel... )
Ne farmold eggyikkel a másikat!
Egy szövetségben is lehettek, persze tessék vigyázni...

Ha kérdésed lenne szólj bátran!
Rövidtáv: Kiütni az entiből a triászt.

Középtáv: Elmenni a VÚ talira, és ott beba...ni!

Hosszú táv: 3500 as szakértelemösszeg csinálása V3-n, jelenleg (1642) ebbe benne lesz egy 300 as lopás, 500-as krit vari, ütés, tudatturbó...
Dátum: 2010.05.08. 15:31:45
10 győztes pp-ért 10 dukát?

Mondjuk vkinek van 2000-es szakértelemösszegje kihívása 3000 felett van tehát 3000 dukátot kapjon? Jó tudom, hogy amit már megcsinált régebben azért nem kap, de 2000 SZÖ-jű emberkének 0,0% esélye van hogy elveszítse a kihivást. Ráadásul ha még ismételhető lenne is....

Én nem tartom jó 5letnek, sőt...
Dátum: 2010.05.07. 14:23:31
Jajj mit gondoltál, hogy Te Neked 100% esélyed van? Hehh?

Nem szabad elkedvtelenedni (nem esperantó) egyszer fent egyszer lent...én az első körben kiestem (70 el kisebb TÖ-től,40 es álattal 400 ezer LÉ diffel kevesebb karitól...)
Dátum: 2010.05.06. 20:18:30
Hmm...lehet meglesz a lehetetlen 50. szint alatt bekerülök szakértelem-összeg toplistás első 25-jébe...nyenyenyenyenyőőőő
A seggfejt jól írta le...
Dátum: 2010.05.05. 19:42:46
Igen lehetne mondjuk agusztusban... akkor jövök haza
Dátum: 2010.05.03. 13:58:22
Érdeklődnék, mivel egy kis senki vagyok :S

Mért von le szerencsét a szövetségből való kilépésemért? Holott nem arról volt szó hogy havonta 1-2* kilehet költség nélkül lépni? És utána már nem von le... Én meg már bő 1 hónapja szövetségben vagyok, akkor mért akar levonni 5 szeri pontot? Vagy meg kéne várjam azt, hogy 0-át vonjon le, azaz még kb 5 hónapig itt kéne maradnom? Vagy akkor mosz ez hogy is van???

Előre is köszi Nevem Senky!
Dátum: 2010.04.29. 08:24:36
Én nem leszek ott kivételesen, pedig szívesen megdézsmálnám a Köd sütijét...

LanMaffia ígyál helyettem is 10-15-t...
Dátum: 2010.04.23. 07:50:31
Nézzd a jó oldalát!

Rody kiment helyette jött más hülye játékos, köztük egy Tulok is...