Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyulas84

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2009.04.30. 10:15:12
Azért néhány hozzászólástól feláll az a kevés szőr is a hátamon...
A tieidre ez különösen igaz
Velem nem mer kekeckedni a dög, pedig már 52-es szintű!
Dátum: 2009.04.29. 13:14:08
Igen, valahonnan ismerős a szitu!
Dátum: 2009.04.29. 12:45:27
Azért ennyire ne favorizáld magad, mert általában ebből születnek az év pofáraesései!
Dátum: 2009.04.27. 18:05:10
Nekem speciel a legjobb a jövő hét péntek lett volna dehát nem lehet mindenki kedvére tenni ezügyben, valakinek ez így pont jól jön ki valakinek meg pont nem
Én mindenesetre fejlesztem a karaktert a viadalig legjobb tudásom szerint aztán majd lesz valami
Ok bocsi
Bár nekem még az 1400 is felfoghatatlan!
Gratulálok az Azúr Légiónak a győzelemhez és a Tökéletes Gyémántnak is!
Azért 1400 ütésváltás 1 háborúban nem semmi!
Szerintem mondjuk úgy, hogy nem 100%-ban miattatok.
Egyébként a hordagyűlölet eléggé koncentrált dolog az egész játékban(a játékosok kb. 90%-a aki nem gyémánt az gyémántot gyűlöl)
Dátum: 2009.04.24. 13:36:20
Egy biztos, ha azt a sok pp-t nem védelem italára fecsérelnék, hanem egymás püfölésére fordítanák akkor lenne igazán nemulass!
Bár a tudósítást elnézve így is csatáztak egymással a háborús felek rendesen
Foglamazzunk úgy, hogy mit nem mondott

Még asszem a 14-15-ös szint bajnoki viadalán kerültünk össze egyszer és kőkemény 11( ) sebzéssel elvert és a fair play jegyében gratuláltam neki aogyan illik, ő meg annyit se írt, hogy "kössz", asszem ezt lehet úgy értelmezni, hogy el van szállva magától, vagy úgy is, hogy bunkó...
De mindegy az a kb. 40K LE amit látogatásaim során ide adogatott, kárpótolt ezért a sérelemért
Talált-süllyedt!
Mondjuk ilyen ügyben jártam el én is ellene
+ egy kis személyes dolog (mondjuk úgy eléggé el volt szállva magától a srác ezért felvittem neki 100K fölé a elesztett lélekenergia mutatóját )
Tényleg, bocsi
Egyébként meg lehet színt vinni a portyákba is szerintem
Nekem például az elég színes volt amikor egy VM-estől kaptam ajándékba majdnem 10K LE-t
Meszy azért nem kell itt a rizsa, hogy unalmas a portya meg mittudomén!
A támadáslistában sem egyszer láttalak úgy, hogy 5 szintet leütöttél!
Dátum: 2009.04.23. 14:31:41
Otoaak nagyon jónak tartom az ötleted, én annyiban gondolnám másként, hogy az NPC bevezetése kicsit irányuljon a legenda történetének irányába
Ahogy elnézem már a TOP karikat már 10-20% környéki fertőzésnél járnak csak lehetne az Ellenség csiráit is pusztítgatni akik mondjuk úgy jelennének meg, hogy újabb megfigyelők/őrszemek érkeznek
és őket lehessen legyőzni, majd ha már az élen járók eljutnak oda, hogy leküzdjék a fertőzést akkor lehessen magával az Ellenséggel is küzdeni
Dátum: 2009.04.22. 19:58:39
Nem akarok senkivel sem veszekedni, de abban azért van igazság, hogy jobban megéri kihegyezni inkább a közelharci támadásokra a karaktert.
Én személy szerint manapság sebzek 900-1000 körül ebből mindösszesen 200-250 sebzés az amit a varázslat ad.
A smaragdok meg nem fognak olyan észveszelytő hátrányba kerülni, továbbra is nehezebb lesz őket varázslattal eltalálni az övék pedig ugyanúgy nagyobb eséllyel fog találni, a gyémánt bónusza pedig úgy működik, hogy 30-35-ös szint környékéig ér valamit utána meg jóformán semmit, mert akkorra már megtanulnak nagyjából a játékosok vigyázni az LE-re (0 LE ugye 1,33-al szorozva is 0 LE)
Dátum: 2009.04.19. 18:46:38
TrueBlood ne törődj a fanyalgókkal
A magam részéről szurkolok és kérlek legalább napi egy alkalommal adj hírt a háború állásáról is!
Gyémánt Forever!
Dátum: 2009.04.19. 15:40:04
Én még azt is hozzátenném, hogy aki 2 szintnél lejjebb támad az ne kapjon a kínzókamrából sem bevételt
Dátum: 2009.04.19. 15:38:46
Idézet: Almási Viktor - 2009.04.19. 14:32:40
Csökkenteni kéne jobban lefele ütésnél a kapható TP-t és LE-t, plusz a lefele üthetőség felén túl az állat ne kapjon morált a győztes csatáért.
Ez a két dolog és hoppá már nem is lenne semmi értelme lefele ütni sok szintet csak háborúban vagy szövetségi tagot ért sérelemért való megtorlásból.
Dátum: 2009.04.17. 19:12:55
Köszi, hogy próbáljátok megfejteni ezt a rejtélyt, egy biztos, hogy én a saját szintemnél lejjebb már régóta nem ütök és az ilyen-olyan módosítók (nem 100%-os a portyalistában, saját szintemnél lentebb van) az ellenfelem elvesztett LE-jének mértékét befolyásolja szerintem, de javítsatok ki, ha nincs igazam
Lehet, hogy én vagyok hülye, de még mindig nem értem, magyarán szólva szerintem, ha az ellenfelem veszít 3600 LE-t akkor nekem az 50-es kreatív miatt 7200 LE-t kellene kapnom
Oldal: 123456789101112