Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jeriko

Dátum: 2010.04.22. 22:14:34
Nem befolyásolja, marad az eredeti. Ha nincs kiírva, már most válthatsz.
Dátum: 2010.04.22. 17:16:58
Próbáld a linket az aláírásomban
Dátum: 2010.04.22. 17:13:34
Szerintem egy picit félreértetted ezeket a +5-öket. Ezeket egyzser lehet rárakni valahova, és örökre ott marad. Most azért lehetett még egyszer felrakni, mert bekerült a játékba egy olyan funkció, ami többé-kevésbé kiváltja a sajtolásra rakott +5-öt, ezért akik arra raktátk, most átrakhatják máshova.
Javaslom, mihamarabb rakd rá valamire, de alaposan fontold meg, hogy mire. Nem tudom mekkorák a szakértelmeid, de a spektrális manipulációt vagy a kronokompenzációt javasolnám a szinteden (természetesen utána fel is kell növelni a kiválasztott szakértelmet a maximumra).

Igen, attól, hogy rárakod valamire, a többit még tudod turbózni! Szóval tedd rá!
Dátum: 2010.04.22. 16:56:59
Kiszámoltam, mennyi LE van v1-es, 100. szintű karakteremben. Kb. 130 Millió.
Esetleg pár 50. szintű átlagkari (nem pók) kiszámolhatná, neki mennyi van benne. A 11 millió elég kevésnek tűnik.
Dátum: 2010.04.22. 16:54:03
Önmagában az EH nem egy rossz szakértelem: erőforrást csinál a portyapontból: amikor nulla lenne a zsákmány, akkor is kapsz LE-t (szint*20-at maxos szakik esetén). Ha nem lenne az összeférhetetlensége a VF-el, kimaxolnám én is, meg szerintem mindenki más is.
Dátum: 2010.04.22. 08:46:49
Az, hogy "sokat", relatív. Növeli.

Egy átlagos Vu oldal kb. 25-30 fileból áll (néha akár 60), ezeket külön-külön kéri le a szervertől (nagy része kép, és cache-elve van). 5 statisztikai oldal található közöttük, ezek mind más szervereken. Ezek javascripteket futtatnak, ami a böngésző erőforrását használja fel, ráadásul további letöltéseket indítanak. Ugyanígy a flash-ek (már attól gyorsabb lesz a VU, ha közben nincs másik böngészőablak megnyitva.

Nekem a fenti 25-30 fileból általában 4-5 jön le, ebből 1 kivételével cache-ből. Nagyjából 10-szeres sebességnövekedést el tudok vele érni.
Dátum: 2010.04.22. 08:36:40
Idézet: PottomPanna - 2010.04.21. 11:25:57
Nem kell, hogy érvényesüljön, most az van, hogy támadok egy projekciós ellenfelet, nyerek nem hozok semmit, mert ugye levédi. Nekimegyek újra, veszítek, és így otthagyok annyit, amennyit. Ha nyerek hozhassam el a részemet, vegyük ki a projekciót egy bizonyos szint fölött. Nem lenne annyi 0LE-s portya, azt hiszem.Izgalmasabb is lenne, portyázni.


Zárójelben megjegyezném, hogy az ellenfél projekciója legálisan, idestova több, mint másfél éve kikapcsolható.
Dátum: 2010.04.21. 21:38:47
Idézet: Ariel - 2010.04.21. 19:07:07
Tanulság: legközelebb mind a négy kufárnál legyen elérhető az összes jutalom, és majd a végén a játékos eldönti, hogy melyik tárgyat akarja. Sokkal homogénebb lesza a négy tábor, és nem fog az összes top optimalizátor ugyan ahoz a kufárhoz jelentkezni.


Igen, totál random lesz az egész. Akár ki is sorsolhatnánk, ki mit nyert, mivel menet közben már úgysem nagyon tudsz mit tenni.
Dátum: 2010.04.21. 14:54:18
Szerintem a másodlagosok már rég elértéktelenedtek.

Egyrészt, több módosítás született a játékban, ami a másodlagosok ellen hat:
- Vissza lettek véve (X szint felett fele, majd még kevesebb hatásuk van).
- Sebgyógyítás komolyan fel lett erősítve.
- Bekerült hogy 30-as sebgyógyítástól összes állatot lehet gyógyítani.
- relikviából 30 helyett 15 perc lett egy állat gyógyítása.

De a legnagyobb elértéktelenedést az entitások és epikusok okozták, akiknek durva másodlagosai miatt sokan igen magasra felhúzták a vastag bőr és/vagy sebgyógyítás szakijukat (gyak. kötelezővé vált). Így PvP harcban nagyon ritka, hogy bármi értelme legyen ennek a két szakértelemnek. A többi szakértelem fejlesztési költségét viszont rendesen megdobja.
Dátum: 2010.04.21. 12:45:50
Első dolgom volt berakni az AdBlockPlus-ba, a google-analytics mellé
Dátum: 2010.04.21. 11:34:47
Ezért írtam, hogy VALÓSZÍNŰ.
Mindenesetre tény, hogy kimaradt a "sajtolok ha lehet, de nem gyorsítok" opció.
Dátum: 2010.04.21. 11:29:43
Mert akinek mínuszban van a lélekkútja, annak nem lehet hadat üzenni. Ha viszont valamitől gyorsabban telik (pl. győz a KH egy másik szövi ellen) akkor mehet a hadüzenet (Háborúban minden KH tag 100%-os, egyébként inkább 20-40% a jellemző.)
Dátum: 2010.04.21. 11:25:37
Pedig egyszerű lenne az algoritmus:

MINDEN vadászat végén:
1) Volt befogás? Ha igen, állat berak listába.
2) Tudok automata sajtolni? Ha igen, sajtolok egy olyan állatot, ami még semennyire nincs idomítva.

A 2. pontot nem csak akkor kellene megnézni, amikor az 1-es pontban IGEN volt a válasz - ennyire egyszerű.

Ami miatt nem így lett megcsinálva, az valószínű az, hogy nem lehetne levonni 1/3-ad őskövet a játékosoktól a gyorsításért.
Dátum: 2010.04.21. 10:08:24
Persze, egyetértek.
Sajnos a választ is tudom rá: pont ilyen a v3, menjünk oda játszani

De uyge nem én panaszkodtam, hogy nincs a portyákban LE.
Dátum: 2010.04.21. 09:40:54
Nem mellesleg az Exodus tud kapitulálni, aminek időpontját meg lehet választani, és így a KH lélekkútját töltve hamarabb tud háborút indítani ellenük az a szövetség, aki leggyorsabban reagál a kapitulációra.
Dátum: 2010.04.21. 09:05:39
Bocs, azt nem tudom kiugrási pontnak tekinteni, hogy valaki másodpercenként nyomogatja a támadás gombot, hoyg elkapjon valakit aki éppen kijönne 15% alól. Ráadásul amit írtam, annak nincs is köze hozzá, hiszen egy vadászattal előbb leállítom a vadászatot, és úgy nyomok egy térkaput / epiket - a határ itt a csata indítása, nem pedig a vadászat leállítása, márpedig én arra tettem javaslatot.
Dátum: 2010.04.21. 09:01:13
Ez így globálisan elég hülyeség. 20-30. szinten most is van LE a portyákban - egész egyszerűen azért, mert ott még játszanak azok, akiket agyon lehet rabolni, 60-70. szintre meg már abbahagyják.
Nem csak "LE-rabló" szemszögből kellene nézni a dolgokat, hogy de szar, hogy nincs a portyákban LE. Hidd el, akiktől milliószám viszik, annak még szarabb.

A LE-szerzést már rég függetleníteni kellett volna attól, mennyi van az áldozatnál, mert számára ez így túl nagy szívás, egyenes út afelé, hogy másik játékot keressen. Azt hülyeség elvárni, hogy valakinek az okozzon játékélményt, hogy mennyi LE-t visznek el tőle. Egyszerűen működik az elv, "vagy megszokik (megtanul vigyázni a LE-re), vagy megszökik (abbahagyja a játékot)".
Dátum: 2010.04.21. 08:46:23
Idézet: Semelyik - 2010.04.21. 08:32:44
Az ilyen ötletek ölik meg a portya értelmét: a LE-rablás ellehetetenedik.


Ügyesen tudod kiforgatni mások szavait.
Ha belegondolnál, talán feltűnne, hogy nem automatikus leveretést kértem, hanem pár klikk megspórolását.
Sajnálom, ha számodra a LE szerzés azon múlik, ki tud gyorsabban klikkelni, vagy kinek gyorsabb a net-e - mert amit írtam, pár klikket spórol meg.
Dátum: 2010.04.20. 15:04:14
Ennek ugye egyenes következménye lenne, hogy ha A le tudja győzni B-t, akkor simán farmolhatja a végtelenségig. Szerinted B mennyi ideig élvezné a játékot?
Dátum: 2010.04.20. 14:48:20
Csak egy felvetés: nem lehet, hogy a LE azért tűnt el (a többi hatás mellett persze) a portyából, mert azok, akiket lefosztanak, agyonrabolnak előbb hagyják abba a játékot, mint eljutnának magasabb szintre?
Szerintem aki eljutott 80. szintig, már szerzett akkora rutint, hogy megtanuljon vigyázni a LE-jére. Ritkán vannak lehetőségek (egy rosszkor érkező telefon, vagy sürgős tennivaló), amikor nem tudsz vigyázni, de egyre ritkább.