Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.02.09. 07:29:06
Játékidő csökkentés zéró fejlesztéssel:

Ne csak egyszerre 20 vadászatot lehessen indítani, hanem akár 40-et. Magasszintű elementáris fúzióval alig több, mint 1 óra alatt lemegy 20 vadászat, ezzel szemben 1-ről felgyógyulni 15%-ra prémiummal is két és fél órába telik, tehát 40 vadászat is gond nélkül lemegy. Teljesen feleslegesen vissza kell jönni a géphez, és kattintani egyet.

Ha ez valami általam nem ismert okból direkt van így, akkor lehetne kötni az elementáris fúzió szakértelemhez, hogy mondjuk csak 30-as érték felett lehessen 20-nál több vadászatot indítani egyszerre.
Dátum: 2009.02.08. 21:43:21
Ugyanígy a morálemeléshez felhasználandó LE-t is szabályozni kellene.
Dátum: 2009.02.08. 18:14:36
Mert akkor 1 helyet mindig fenntartana minden szövetség "vásárlási" célzattal.

A lélekkútak csökkentése miatt a szövetségváltás egy bizonyos szint felett már nagyon egyszerűvé vált, gond nélkül lehet ki be ugrálni (lásd Döntetlenes szövetség). Egy idő után mindenkinek lesz 2-300ezres építése, amivel bármely szövetségbe beléphet. Minden szövetség kiirná a lapjára, hogy milyen tárgyak vannak eladók, és akinek kell valamelyik, letárgyalja, hogy mennyi LEt ad érte. Belép a szövetségbe, megkapja a tárgyat, a fizetendő LEt pedig egy köztes, másik hordába tartozó nepperen keresztül elintézik (buzogányos támadás). Így megvalósult az eladás, a lélekkufárt megkerülve.
Dátum: 2009.02.07. 15:43:52
"bár való igaz, hogy egyre többen érik el az epikust, de kábé tavaszra, már 2-2,5 oldalnyi szövetségnek meglehet."

És két és fél oldanyi szövetség mennyi embert jelent? néhány százat.

Én azért aggódom igazán, hogy egy topszövetségben lévő 20. szintű tag, aki már feltöltötte a lélekkútat használhatja majd ezeket az épületeket, és 30-as tanulás fölé mehet. Ezáltal olyan előnybe kerülhet a nem topszövetségben lévő 20. szintűekkel szemben, hogy az semmilyen módon nem kompenzálható.
Dátum: 2009.02.07. 15:27:24
"az összes többi tulajdonságra is lehetne vmi bónuszt kapni épületből"

Én ennek annyira nem örülnék. Az összes ilyen épület csak a nagy szövetségeknek jó. Náluk már úgyis 9-10. szintű mind a védőfal, mind a gyakorlótér, ha ezek után még az IQ-ra is kapnának +30 bónuszt, a többi szövetség teljesen esélytelen lenne a tagjaik ellen. (Így még "csak" szövetségi szinten, háborúkkal aratnak.)
Dátum: 2009.02.07. 14:33:13
Két hét, ha jól értettem. Jövő hét fejlesztés, utána való hét bekerülés.
Dátum: 2009.02.07. 13:52:40
Köszi!

Jó a meglepi, ne is árulj el többet az épületekkel kapcsolatban.

De azért néhánykérdés utólag, a várható szakértelmekre vonatkozólag: ha a bénítás/bénítás elhárítás, lélekenergia rablás/LE védelem külön van választva külön szakértelmekre, a kritikus ütés miért nincs?

A kritikus varázslat sebzés ugyanúgy működik, mint a kritikus sebzés, azaz csökkenti az ellenfél esélyét a sikerre?
Dátum: 2009.02.07. 05:52:42
.
Dátum: 2009.02.07. 05:49:41
1. Nincs korlát, akármennyi lehet nálad.
2. Több is lehet ugyanolyan. (Ilyenkor ahhoz, hogy a másodikat eladhasd, fel kell venned egy harmadikat, és akkor adhatsz el belőle egyet.)
3. Kb. szinted-10 körüli tárgyak jönnek. Tehát 35-ön biztosan nem jön 10-es, sokkal inkább 23-mas, 26-os tárgy. Ha jön. Van hogy egy nap kettő is van, aztán egy héten át semmi.
Dátum: 2009.02.06. 19:25:30
"azonos hordájú szövetségnek is lehet hadat üzenni, ha jól tudom, és olyankor saját hordásat is lehet ütni."

Ez nem így van.
Elméletben ez ellen jött létre az egész, a gyakorlatban nem tudom hogy alkalmazzák.
Dátum: 2009.02.06. 09:21:18
Valóban tök jó lenne erősíteni az ellenfelet, ráadásul ahelyett, hogy sok LE-t és TP-t kapnék, kiszúrnák a szemem kevéssel...
Dátum: 2009.02.06. 09:18:26
(Csendben, zárójelben megsúgom: ha a kémgömb a szakértelmeket is megmutatná, szerintem a toplista első néhány oldalán nem nagyon találnál olyan embert, aki nem 30+30-al sajtol.)
Dátum: 2009.02.06. 09:14:28
Ahogy látom, ezek szinte mindegyike nálad 4-5. szinttel alacsonyabb szintű. Így valóban nem lesz esélyed sose. Miklós írta nemrég, hogy a lefelé támadás szintjének növekedésével drasztikusan csökken a rabolható LE mennyisége. Ha 35-ről támadsz egy 30. szintűt, akkor hiába van utóbbinál sokezer LE, csak pár tucatot fogsz vinni mindig.
Dátum: 2009.02.06. 03:06:37
csináld meg, később nem annyira gáz.
Dátum: 2009.02.06. 03:01:32
"Mivel most előjött ez a probléma, hogy az élmezőnyben kevesebb támadható karakter van, és nem érdemes háborúzni olyannal, akinek béke tornya van, el kellene gondolkozni azon, hogy erre tudunk-e valami megoldást találni, amit a háború tornya integrálna magába."

Ha a támadhatósági célpontjukat növelné, akkor azok, akiket a 38-41. szintűek támadni tudnak, egyszerűen lemaradnának szintben, mert mivel csupán néhány embert támadhatnak, nem éri meg ottmaradni célpontjuknak. Ez teljesen logikus lépés, én is ezt tenném...
Dátum: 2009.02.05. 14:03:27
Ez azért nem ilyen egyszerű, csomó attól még támadhatatlan, hogy megjelenik, és frissítés után is ott marad.
Dátum: 2009.02.04. 23:05:36
igen, ez már nagyon sok kategória nálam
Dátum: 2009.02.04. 19:10:25
és szimplán hülyeség is. Például 1-es a lopásom (mert küldetéshez kötelező volt), és 60as a turbóm. Most fejlesztenem kell(ene) 45-öt egy egyébként teljesen szükségtelen szakértelmen ? Mindenki 45-ös idomítással, vastag bőrrel, kivégzéssel stb. rohangálna, annak mi értelme van? A tanulást hogy viszem fel 45-re?

Gondolkozz már, mielőtt ilyeneket leírsz.
Dátum: 2009.02.04. 17:37:27
Két hónap WoW előfizetés 7561 Ft. És azt nem egy ember fejleszti. Szerintem ez már tekinthető kritikus árnak, ezt biztos nem szabadna sose elérni.

A drágulási probléma azért jön elő sok embernél, mert míg kezdő korukban hozzászoktak, hogy minden ősköves cucc megvan, addig 30 felett bizony erről le kell mondani, különben tényleg irreális költségekbe veri magát az ember. És ha azt látja, hogy másnak ez és ez viszont megvan, akkor érthetően frusztrált lesz, és már az is elkezd fújni az ősköves cuccokat viselőkre, aki addig maga is az volt.