Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Krob

Oldal: 1234
Dátum: 2009.12.08. 21:17:13
Hö?


(csak értelmes hozzászólásokat várok!)
Dátum: 2009.11.22. 13:55:37
Olyan már volt, hogy valaki nem kapott kvízmedált, mert 12 volt már neki és a negyedik helyezett vitte el...
Dátum: 2009.11.22. 13:49:49
Elfogadtam... bele kell törődni!
Olyan ez, mint az ősköves cuccok, ha szeretnéd, akkor váltod az ősköveket. A kvízmedál meg: ha szeretnéd, akkor gyorsabb netbe kellene invesztálnod... ennyi!
Dátum: 2009.11.22. 13:33:25
A kvízolimpiával csupán azt díjazzák, vagy díjaznánk, aki rákeres a problémás kérdésekre, illetve gyors a netje... nekem nem a leggyorsabb, egyszer sikerült elérnem az 50 jó kérdést, asszem a v2-n, de csupán hatodik lettem... erről ennyit, pedig gyors voltam (nem kerestem rá a válaszokra) és szerencsés a kérdések tekintetében, csak a netem volt a kellőnél lassabb.
Így sem sikerült, azóta már nem is reménykedem és nem is érdekel...
Ment az ötlet... egy csomó rpg-ben a tp-ből fejlesztesz, itt is lehetne ez az alap...
Miért nem az elköltött, vagy megszerzett LE-mennyiség alapján sorolják be a karaktert szintekbe? Nem a tp-vel kéne bohóckodni... Így kvázi minden szinten azonos LE-felhasználású egyének lennének és az erejük mértéke egyedül attól függne, hogy mire költötték azt a bizonyost...

Ez az időfüggő szintlépés meg eleve egy elvetélt ötlet és még jobban beszabályozná a vuval eltöltött időmet... vagy ez egy "hajráunatkozóirodakukacok-akció"?
Tehát jutalmazzuk azokat a játékosokat, akik nem portyából élnek (pók), nem optimalizálják a LE/TP arányt (vf, sajtolás stb.), tehát nem fejlesztik valamilyen irányba a karakterüket, nem maxolják az ezekhez szükséges szakértelmeket... és mindezt olyan mértékben, hogy versenyben maradjanak azokkal, akik áldoznak arra, hogy "táposak" legyenek!

Hm... érdekes... had gondolkozzak... ööö... NEM! MINEK? MOST MI VAN?

Illetve csatlakozva az előttem szólóhoz: nem csak a géphez, nethez jutás a probléma, ha már belemegyünk ebbe a perverz ötletbe, hanem, hogy ki mennyit portyázik, prémes-e (több csp), licitpontot gyűjti-e, csp-ből térkapuzik, sajtol stb-stb...
Ez komoly?
Dátum: 2009.11.08. 20:48:24
Az a legrosszabb, hogy - figyelembe véve a -49-es szabályt - nálam nem a legkisebb gyógyitalt használja automatikusan.
Bevásároltam 20. szintűből (én 57 vok) és erre a 60. szintűt használja... nem értem miért és ez visszatérő jelenség...
Dátum: 2009.10.31. 14:37:39
Vannak olyan kalandok, amelyekhez gyógyital elfogyasztása szükséges. Nálam sárga gyógyital van, de azt írja ki ilyenkor, hogy nincs nálam... A beállításoknál nem a csak ősköves gyógyital van beállítva. Mi lehet a baj?
Jó, már látom...
Dátum: 2009.10.22. 23:07:56
Ha valaki szövetséget vált, akkor az egyéni epikusokkal vívott eredményeivel mi történik? (tegyük fel, hogy az új szövetségben is fel van építve az emlékmű 2)
Dátum: 2009.09.26. 18:55:20
Köszönöm a választ. Pár hónapja elfelejtettem a sebgyógyítást, ezért lepett meg jobban a kelleténél, meg ennyi erővel a lopás vagy a kivégzés is lehetett volna...
Dátum: 2009.09.26. 16:14:05
Tudja valaki, hogy mi értelme van a 20-as sebgyógyításnak, mint követelménynek???
Dátum: 2009.08.27. 21:59:19
Most olvastam, hogy a felejtés szakit ezentúl csak heti egyszer lehet használni... ezek szerint a felejtős küldetésnél legalább egy hetet szívunk??? Remélem nem gondoltátok komolyan...
Dátum: 2009.08.14. 10:59:26
Nem lehetne a kristály hordának több szövetsége?
Értem én, hogy biztos unatkoznak ott elöl, de itt alant mért nem kristályhordázhatok???
Folyamatosan megy föl a szintjük, úgy, hogy az elöl lévő szinthuszároknak folyamatos szórakozást biztosítsanak... és ha valaki jelenleg 40-50. szintű, vagy az alatt, akkor soha nem fog velük találkozni.
A fejlesztés elején azt hittem, hogy a szintjük stabil marad és aki odaér, az harcolhat velük, nem azt, hogy ugyanaz a 15 szövetség és ugyanaz a 150 játékos játszhat, a többi meg nézheti messziről...
Dátum: 2009.08.14. 09:57:17
Jó ez a Zarknod, mert végre történt valami. Én inkább attól tartok, hogy ha mindent így fogad a nagy közönség, akkor nem kapunk egy idő után semmit, mert hát kinek kell a sok panasz...

Nagyjából mindenkit ugyanúgy sújt a horkolás, hisz minden szövetség kútja lassabban tölt és minden karakter manaregenerációja csökken, ha nem üti a manófejű készítőket...

Vagy én látok valamit rosszul???
Dátum: 2009.08.08. 12:18:35
Miért kell folyamatosan rinyálni?
Légyszi csináljatok külön rinyatopikot, mert nincs kedvem mindig 100 rinyát elolvasni, hogy értelmes, a topikhoz illő, fontos információhoz, vagy élménybeszámolóhoz jussak.
Köszönöm.
Dátum: 2009.08.01. 11:11:47
Aha!

Az értelmes hozzászólásokat ezek szerint hiába is várom, itt pontozni szokás!

Akkor további jó belterjes rinyapartit, hogy miként lehetne tovább tápolni a tünetmentes játékosokat...

Amúgy az meg kicsit gerinctelen dolog, hogy a fertőzés ellen küzdők akarják lehúzni a többi játékost, elvégre mi közük van hozzá???
Dátum: 2009.07.31. 22:05:48
Úgyis halódott a topikod - lévén, hogy már megvan a nagy jutalom - most legalább egy új és időben is releváns témát lehet kezdeményezni...
Dátum: 2009.07.31. 18:53:29
Dehát ez a neve a topiknak...
Oldal: 1234