Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tier

Oldal: 123
Dátum: 2008.09.25. 14:47:26
Idézet: MIvan - 2008.09.25. 14:37:23
Megkaptam a "Vadászat során ejts el 3 apró szörnyet!" küldetést.
Az utóbbi közel 100 vadászat során egy sem jött.
A random a TF már megszokott módon működik, vagy itt azért még van esély?


Nekem kb. 40 alatt meglett.
Dátum: 2008.09.25. 14:33:30
Látom már más is Drakinnal birkózik erről én is szeretnék többet tudni legalább valami leírás hogy hol keressem vadászat közben jön vagy portyázásnál kell kiválasztani :-)
Dátum: 2008.09.25. 12:40:00
Azt hogy portyázásnál kiből verhetek ki LE-t és TP-t nem lehetne kiírni ? vagy csak én nem látom hol van ? Már kezdem unni hogy győztem, elmegyek megint győztem de a felirat ugyanaz sajnos túl gyenge volt így se LE-t nem kapok se TP-t cszal kidobtam a csp-ket a kukába.
Dátum: 2008.09.25. 12:06:45
Ja nem bocs elnéztem :-) akkor még nem vettem föl mert a 30- sebzéses élt és pont bejött annál amikor nyertem.
Dátum: 2008.09.25. 12:04:37
A Győzz 5 portyában amit te kezdeményezel küldit nálam nem számolja más nem járt így ?
Amióta felvettem a küldit az első kettőt elvesztettem a 3-at megnyertem de ugyanúgy 0-án áll a számláló vagy sorozatban kell az 5-öt teljesíteni ? De akkor nagy szopatás lenne 5x egymás után a ahhoz nagy szerencse kellene...
Dátum: 2008.09.25. 08:25:09
"Ha az a ritka eset fordul elő, hogy valaki jó kérdést ir, jó válaszokkal, de nem jót jelöl meg helyes válasznak, akkor a számítógép észleli, hogy a játékosoknak több, mint 70%-ka rosszul válaszolt, a kérdést automatikusan kiszűri, és a kérdés feltevője visszamenőleg "rossz kérdés" minősítést kap."

Ez így nem elsz jó vagy én értelmezem félre amit írtál. Én feltudok tenni olyan kérdést is ami jó (értsd helyesírásilag értelmezésileg is és csak 1 jó válasz van a feleletek között 3 rossz) mégis a játékosok 90 %-a ugyanazt a rossz választ fogja bejelölni. Akkor automatice rossz kérdés minősítést kapok !?
Dátum: 2008.09.23. 22:38:37
Idézet: Batu - 2008.09.23. 22:06:22
Csuhi, ha elolvasod figyelmesen a kerdest, egyertelmu lesz.

Amugy nem feltetlenul hiba, de azert tenyleg kicsit furcsa, hogy egy azonos tulajdonságösszeggel rendelkezo ellenfel egy sima buzogannyal 3x csap fejen sebezve 52-ot mikozben a karakterem pihen es a viselt targyaim alapjan +4/+5 elonyom is van tamadas/vedekezes. Felmerul a kerdes, hogy ha ekkora szerepe van a veletlenszam-generatornak, akkor megeri-e egyatalan targyakat venni/tapolni. Az azonos szinten ugyis elverhet barki-barkit, max. akkor biztos a gyozelem ha 2-3 szintet utsz lefele, annak meg nincs sok ertelme.


Pont erre jöttem rá én is teljesen egyetértek felesleges bármilyen cucc is legalábbis még az elején hogy aztán később mi lesz. Talán addigra az arányok már jobbak lesznek meglátszik ha jobb cucc van rajtad. Jobban járnánk ha a szerencsét lehetne növelni inkább mint a védekezést vagy támadást.
Dátum: 2008.09.23. 12:18:30
Na akkor az első 2 szint után megnéztem a hordákat LE különbség toplista alapján és az van amit vártam. Az első közt rubin, zafír, gyémánt a smaragd csak a 35. hely körül bukkan fel. A végén a toplistás a smaragd. Azt hiszem most már örülök hogy smaragd vagyok mert ez azt jelenti hogy a végén fogunk feljönni majd egyre erősödve. Rossz kezdés sikeres befejezés.
Dátum: 2008.09.23. 09:02:59
A küldetések kiválasztásánál nem lehetne feltüntetni mennyi LE jár érte ? Hogy legalább ellehessen dönteni a nehézségi fokát vagy következtetni rá melyik lenne a megfelelő sorrend.
Dátum: 2008.09.23. 05:54:58
Nem értem ezt a kérdés értékeléses dolgot. Hogyan döntsem el hogy jó-e a kérdés ha nincs elég ismeretem értsd hülye vagyok hozzá de akkor is kötelező egyet kiválasztanom.
A másik ha közben lefut egy vadászat az oldal frissíti magát és a válaszokat megkeveri újra ez elég zavaró bár lehet csak nekem mert amíg gondolkodok az értékelésen már nem ugyanaz a sorrend.
Dátum: 2008.09.22. 21:36:33
Ez a pihenés nagyon vicces de komolyan otthagyom a karit full életen később visszanézek és már alig él Esetleg odalehetne írni hogy Figyelem a pihenés káros az egészségre !
De komolyra fordítva a szót esetleg a játékleírásban jobban kitérni erre az pontra mert alapból az ember azt gondolná hogy a regenerálódásra szolgálna közben nem mert támadhatnak is közben és az a 10 védelem vagy mi ezek szerint nálam nem vált be.
Dátum: 2008.09.22. 21:19:04
Na most lehet hogy én vagyok a vaksi a karakterlapomon minden fennt van csupán a legfontosabbat hiányolom hogy jelenleg mennyi cselekvésponttal rendelkezem ezt nem lehetne feltüntetni ?
Dátum: 2008.09.22. 19:31:04
Ja és még egy Miklós az őskőr vásárlásnál ahogy nézegettem a banki átutalás és postai utalványnál mit írjunk a közlemény rovatba mert gondolom valahogy bekell azonosítani a játékost elég a karakternév gondolom mert nincs odaírva semmi.
Dátum: 2008.09.22. 19:22:14
Ezt én se értem a vadászatokért 2 tp-t kapok legyőztem portyán egy másik játékost kaptam 1-et na mentem is vissza vadászni :-) Pedig ő is ugyanúgy 1. szintű volt mint én csak gondolom biztos levolt gyengülve szegény azért ért csak 1 pontot :-(
Oldal: 123