Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khetty

Dátum: 2008.10.17. 16:13:30
Idézet: Craslorg - 2008.10.17. 15:55:46
Idézet: Khetty - 2008.10.17. 14:12:21
Rájöttem az angol szavak jelentéséből, hogy a Perk a helyes... itt inkább a kérés nem tetszett, minthogy a torrentezés - szerintem - jogvédett anyagok lopkodását jelenti... így nem tartom jónak egy ehhez kapcsolódó kérdést egy ilyen játékban....

Ez nem feltétlenül igaz. A torrentezés legális. Az, hogy mit töltesz vele, ott már lehetnek jogi akadályok, de sok programot is le lehet szedni legálisan. (Op rendszerek: Linuxok pl, stb)


Látod, mondtam múltkor, hogy nem vagyok okos
Dátum: 2008.10.17. 14:12:21
Rájöttem az angol szavak jelentéséből, hogy a Perk a helyes... itt inkább a kérés nem tetszett, minthogy a torrentezés - szerintem - jogvédett anyagok lopkodását jelenti... így nem tartom jónak egy ehhez kapcsolódó kérdést egy ilyen játékban....
Dátum: 2008.10.17. 14:08:23
Egy-egy eset nem mérvadó az IP-figyelésnél (vagy minél) ... akkor van gond, ha folyamatosan egy gépről játszik a két karakter és vagy agyonveri egyik a másikat nagy gyakorisággal aljas indokból elkövetett LE szerzés céljából, vagy az egyik karakter folyton építi a szövetségi épületeket, míg a másik csak saját magát fejleszti...
Dátum: 2008.10.17. 13:06:29
Köszönöm a dícséretet, igyekszem továbbra is!
Dátum: 2008.10.17. 12:58:21
A konyhában már csak Lia és Bulcsu tevékenykedett, a reggeli romjait eltüntetendő, mikor az ismeretlen belépett. Körülnézett a helyiségben, majd elismerően bólintott egyet.
- Kérsz valamit enni? – érdeklődött Lia.
- Köszönöm, igen! Ezer éve nem ettem egy jót! – azzal leült a hosszú pad közepére.
Tányér, bögre került elé és némi élelem. Mire Csirguz is leért a konyhába már jóízűen, farkasétvággyal reggelizett az alakváltó.
- Többiek?
- Vadásznak – vont vállat Lia, miközben megtörölte a kezét a mosogatás után.
A percekig eltartó kínos csendet csak az idegen falatozásának zaja törte meg. Végül Csirguz sarkon fordult és szó nélkül elindult vadászni. Bulcsu követte a bölcs varázslót, így Lia egyedül maradt a toronyban az idegennel.
Mikor az alakváltó befejezte a reggelit, felállt az asztaltól és maga után elpakolni készült. Lia nem állta útját rendszerető megnyilvánulásának.
- Te itt éltél korábban? – kérdezte végül Lia.
A férfi kibámult az udvarra néző ablakon.
~ Hogy megváltozott minden – gondolta szomorúan, de nem szólt egy szót sem, csak bólintott, majd kilépett a konyhaajtón a szabadba.
Hideg északi szél csapta arcon. Meglobogtatta három számmal nagyobb ruháját, átfújt a vékony anyagon, így megborzongott a hidegtől, ennek ellenére nem lépett vissza a toronyba.
A túloldalon lévő romokat eltakaró sűrű erdőre meredt.
~ Hát ennek is vége. Nem csak álmodtam, hogy minden elpusztult…
Lia egy darabig a tekintetével követte a férfit, ahogy az körbesétálta az udvart és a gyakorlótér felé vette az útját, majd úgy döntött nem veszélyes rájuk és a toronyra nézve és ő maga is vadászni indult, hiszen neki is szüksége volt az energiára, mint minden végzetúrnak ezen az új világon.
Dátum: 2008.10.17. 12:30:19
Idézet: Rius - 2008.10.17. 10:45:40
A szövetségi Háborúkról:
Egy, nem a legelsők közé tartozó, főleg portyára specializálódott Szövetségnek kipróbálni lehet, de sűrgősen elfelejtendő.
Tapasztalat: Egy nálunk (Világépítők szövetsége) kissé gyengébb Szövetség (Sárkányláng) ellen 2,1 K. LE járt. A 1,5 napos küzdelem alatt, az építkezés 14*400= 6400-at haladt volna. Így 600-at. Eredmény 2,1-5,8= -3,7 . Pont a fő összetartó erőnk, az építkezés rovására ment .
Ráadásnak a háborút kívülről figyelők oda-oda csaptak (3-szor annyian, mint előtte) támadtak minket a háború ideje alatt. Tudom háború közelében dögevők (keselyűk, varjak, hiénák) jelennek meg.
Ennek legfőbb példája, hogy a Háború alig zárúlt le, de már mind a két fél újabb Háborúba keveredett, mert más szövetségek a már harcolóknak küldtek hadüzenetet. Itt nem segítségül hívottak, hanem koncra gyűlő hadak, akikről szó van: pl. Lélekőr(l-)ők Szövetsége.
Figyelmeztetésül álljon ez az írás, minden nem az abszolút portyára kihegyezett Szövetség számára!

Rius, a Világépítők szövetségéből


Amikor megindult a háborúzás a szövetségek között, nálunk is szó volt róla, hogy leállunk az építkezéssel, de aztán megbeszéltük, hogy pont az építkezés adja meg azt a biztonságot, amely nélkül biztos a vesztett hadjárat és elég valószínű, hogy ezentúl így is, úgy is hadban állunk valakivel... így akinek nagyon elhasználódott felszerelése volt az kapott felmentést, amíg lecseréli azt, valami hatékonyabbra, de mi nem álltunk le az építkezéssel a háború idejére...
Dátum: 2008.10.17. 12:15:03
Idézet: Aisling - 2008.10.17. 12:11:53
ööö...a tulajdonság az az erő, egészség stb, nem? A szagértelem meg az ami. Vagy rosszul értem?


Félreolvastam, de valászom jó volt.. ettől függetlenül van benne elgépelés.... a szagértelmet én sem ismerem
Dátum: 2008.10.17. 12:13:42
Melyik fogalom NEM kapcsolódik a torrentezéshez ?
Seeder
Peer
Leecher
Perk
Dátum: 2008.10.17. 12:10:25
Kezdetben hány Lélekenergiárt fejlesztheted tulajdonságaidat?
350
300
304
300,5


Kis elírás
Dátum: 2008.10.17. 11:49:46
Idézet: Kölök - 2008.10.17. 11:45:08
"Dante művének az Isteni színjátékának mi volt az eredeti címe?"

Bitte schön, ilyen megfogalmazast hogyan lehet helyesnek elfogadni??!

Testvereim! Lázagyatok! -ahogy egy örökbecsü figura (tán Fülig Jimmy, bar nem vagyok biztos) mondotta vala



Khömmm... Lázadjatok!! vagy te erre gondoltál inkább: láz-agy-atok?
Dátum: 2008.10.17. 11:01:14
Hogyan írjuk helyesen?
Friedrich Nietzsche
Fridrich Nietsche
Friedrih Nietzsche
Friedrich Nietzche

ügyes kérdés... tegyetek vele, amit jónak láttok
Dátum: 2008.10.16. 22:55:16
Ne zavard tovább... én mondtam, hogy inkább itt tegye fel a kérdéseit, mint egy másikban...
Dátum: 2008.10.16. 22:51:35
Hordaparancsnok sejtésem szerint 12-es szintnél jön majd...
Dátum: 2008.10.16. 22:50:29
Csak jelezném, hogy a játékosok kérdéseit se lehet mindig értékelni... én pl. jó ideje nem kaptam értékelendő kérdést... úgyhogy ne a fejlesztőket szapuld, mert néhányan átengedték a hibás kérdést...
Figyelmedbe ajánlom a KVÍZ topicot...
Dátum: 2008.10.16. 22:31:58
A több törődést igénylő állat, idővel többet is sebez, úgyhogy arra koncentrálj inkább
Dátum: 2008.10.16. 22:21:24
Hasznosak az állatok, érdemes őket fejleszetni... amíg az egyiket gyógyítod a másik tud veled harcolni... De ilyen típusú kérdéseket a "Kérdezz és mi válaszolunk" topicba írjatok!!
Dátum: 2008.10.16. 22:18:59
Nem, egyszerre csak egy harcolhat veled
Dátum: 2008.10.16. 19:49:20
Lia valahonnan előkerített egy talán sosem használt tálcát. Kissé megtisztította reggelit helyezett rá és Acabo gondjaira bízta, hogy Camelus se maradjon éhesen, amíg őrködik a gyengélkedő fölött.
Épp nekiültek volna a reggelinek, mikor éktelen csörömpölés visszhangzott végig a folyosón, a lépcsősoron, még az alsó szinten lévő konyhában is hallották. A torony lakói egyként Khettyre néztek, aki nagy sóhajjal felállt: - Megnézem mi történt már megint!
Az ugráló, lelkesen vinnyogó manó hangját már akkor lehetett hallani, amikor kinyitotta a konyhaajtót, ezért néhányan kíváncsian a nő után indultak.
- Hallgass már, te rusnya dög! – harsant Camelus hangja, melyre a vinnyogás azonnal megszűnt.
Khetty benézett a szobába.
- Minden rendben?
- Vidd innen ezt a manót, mert csak bajt csinál! – bosszankodott Camelus, a forró tea nyomait törölgetve bőr mellényéről.
Acabo sajnálkozva állt az ágy végében, de tekintetének csillogását látva Khetty az ágyra nézett, amelyen rémült tekintettel rá meredve ült a férfi, aki előző nap még tűzmadárként tört az életükre.
- Azt hiszem jobb, ha valakit inkább ideküldök magam helyett… - nézett az épp távozó Camelusra.
- Ha nem dobálsz rá tűzgolyókat, túléli azt az öt percet, míg visszajövök – azzal döngő léptekkel elsietett.
Az ágyon ülő cseppet sem találta mulatságosnak Camelus megjegyzését. Khetty az ajtófélfát támasztva állt a folyosón, nem lépte át a küszöböt, mikor jónéhányan megjelentek a reggeli mellől.
- Felébredt? Nem hittem volna! – nézett be elsőként az ajtón Redjens.
- Maradjatok itt, amíg kerítek neki valami ruhát – lökte el magát az ajtófélfától Khetty és az egyik raktárnak használt kisebb szoba felé indult.
Úgy rémlett, látott néhány ruhadarabot, amikor beköltöztek, amit oda hajtogattak be, eltéve ínségesebb időkre, sok egyéb ruha- és rongydarabbal, ágyneművel együtt. A szoba tele volt nehéz teadit fa szekrényekkel, amelyek tökéletes állapotát éppúgy megőrizte a varázslat, mintha újonnan készültek volna. Mikor becsukta a szekrényajtót, Acabo állt ott a kinyitott ajtó mögé rejtőzve.
- Jesszusom, Acabo! Azt akarod, hogy szívrohamot kapjak?
A manó láthatóan zavarban volt:
- Ne aggódj! Nem utálnak a többiek! – simogatta meg a fejét Khetty kedvesen. – Még ha úgy is tűnik számodra.
- Mindig rosszat csinálni…
- Acabo! Figyelj rám! Nem csinálsz rosszat! Csak néha nehéz a lelkesedésed tolerálni, de nem tart itt senki! Ha akarsz visszamehetsz a családodhoz bármikor, szabadon!
A manó erre lehorgasztotta nagy és hegyes füleit: - Ugyan, hova menni?
Khetty nem tudott erre válaszolni, szomorúan sóhajtott, mert igazán sajnálta a manót, majd átnyújtotta a ruhaneműt Acabónak:
- Vidd be a barátodnak!
Acabo boldogan és büszkén lépdelve vitte a kissé megviselt ruházatot a karján. Mikor a szoba előtt kis tömeggé összeverődött toronylakókhoz értek, Khetty megszólalt:
- Átengednétek, kérlek? – mire a kis tömeg igyekezett helyet szorítani a nőnek, aki azonban nem mozdult, csak mosolygott.
Mire észrevették, hogy a manó masírozik közöttük a ruhával, Acabo már beért a szobába és rég nem látott barátja ágyára helyezte a ruházatot.
- Egyenlőre ennyivel tudunk szolgálni – nézett a még mindig az ágy legtávolabbi sarkába húzódó alakváltóra Csirguz, majd kitessékelő mozdulatokkal kihajtott mindenkit a folyosóra és becsukta az ajtót.
Dátum: 2008.10.16. 18:50:50
Megelőztél
Dátum: 2008.10.16. 18:50:26
Idézet: muerte - 2008.10.16. 18:48:00
Hogy hívják a Forma 1-nek helyt adó magyar pályát?

Első emelet
Földszint
Harmadik emelet
Második emelet

Ilyenkor mi a túrót kell be jelőlni?


Kvíz topicba bemásolni a kérdést ér kérni a törlését....