Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tony Ramirez

Dátum: 2010.09.04. 20:59:28
Megoldódott a bajom. A zsűri sokkal nézhetőbb és élvezhetőbb az X-faktorban. Bennük van élet, és sokkal szimpatikusabbak is

Valahogy nem tudom elviselni a Friderikusz stilusát
Dátum: 2010.09.03. 18:09:44
basszus ez igen
amikor megláttam az embert, és az arckifejezését, azt hittem h valami orbitálisan sz.r lesz, de bakker ez tényleg nagyon ott volt...

ennél csak Susan Boyle-on lepődtem meg jobban, igaz neki a "siker" megártott
Dátum: 2010.09.02. 19:32:35
Az utóbbi időben a politika kapta a megosztó szerepet az országban. Habár a választások már véget értek, a téma még mindig igen aktivan ott van a mindennapjainkban. A emberek már hozzászoktak, és a mindennapi rutinjukba tartozik, meghallgatni valamelyik oldal véleményét. Vagy éppen saját nézeteinket osztjuk meg másokkal. Munkahelyen, a sarki kis boltban, kávézókban, mindenhol lehet hallani, vagy az egyik oldal, vagy a másik oldal diadalbeszédét.

Azonban itt egy újabb dolog, ami megosztja az ország lakosságát. A két legnagyobb hazai tv csatorna nagyot durrantott. Ugyanabban az időben egymáshoz hasonló tehetségkutató műsort sugároznak. A különbség lényegében semmi. Mindkét műsor célja megtalálni a legtehetségesebb személyt, illetve személyeket.
Gondolom már mindenki tudja melyik két műsorról van szó. Természetesen a hazánkban eddig is ismert Megasztárról, és a külföldön elhiresült X-Faktorról.
De vajon melyik lesz a befutó? Melyik műsort nézik többen? Melyik csatorna nyeresége lesz a nagyobb? És a legfontosabb kérdés, lesz-e végre az országnak egy olyan előadója, aki nemzetközi sikerek elérésére is képes?

Jelenleg mindkét műsor válogatóit sugározzák. Én őszintén megvallom, ez az ami a legjobban érdekel. Ez a legizgalmasabb, illetve leglényegesebb része a műsoroknak.
Én távirányitóval a kezemben nézem a tv-t, és félpercenként váltogatok a két csatorna közt, nehogy lemaradjak valamiről.
Rengeteg olyan ember jelentkezik ezekbe a műsorokba, akik nem hiszik el magukról, hogy nem oda valók. De szerencsére van néhány olyan tehetség is köztük, akik mindenféle képpen megérdemlik a figyelmet.

Vannak akik a tehetségükkel, és vannak olyanok is akik a tehetségtelenségükkel tűnnek ki a tömegből. A idei év nagy slágere a BIKICSUNÁJ, ami igazából annyira rossz, hogy már jó...
Úgy látszik ez kell a magyar embereknek, mert ezt szeretik, és erre kiváncsiak. Sőt vannak akik már ezzel a "számmal" próbálnak bekerülni a tehetségkutató legjobbjai közé. Ez az ami már számomra szánalmas.
Sajnos nálunk ezzel lehet kitűnni, más országokban pedig a tehetség az ami megmutatkozik.

Ime a már jól ismert sláger a Bikicsunáj:
http://www.youtube.com/watch?v=kI9hCWcXzow
és
akkor az igazi tehetség:
http://www.youtube.com/watch?v=FUtl-dkWtG0&feature=related
de természetesen hazánk sem nélkülözi a tehetségeket, ime egy a sok közül:
http://www.youtube.com/watch?v=MPl_3vBAOaU

Mindenki döntse el melyik csatornát nézi, illetve melyik műsor álla szivéhez közelebb.
Nekem még nem sikerült eldöntenem melyik műsort fogom nézni az elődöntők után. Most még elmegy a kapcsolgatós stilus, de amint elkezdődik a műsor komoly része, kénytelen leszek választani.
Gondoltam talán más is hasonló helyzetben van, és nem tud dönteni. vagy már elkötelezte magát az egyik tehetségkutató mellett, és szeretné megosztani másokkal a kedvenceit, vagy esetleg van olyan is kötünk, aki jelenleg is azon izgul, hogy sikerül-e bekerülnie a műsorba, esetleg megnyerni azt...

Kösszi Cras
Dátum: 2010.08.29. 15:55:45
sehonnan nem kell szerezned, és nem is szabad. ha használod zárolják a karaktered
am ha érdekel h mi az ird be a google-be. hidd el a Google a barátod!
Idézet: Let. - 2010.08.29. 11:15:22

G. G. Asyron egy fiatal, még kiforrásra váró magyar író, szerintem ilyen jelentős nevek mellett nincs helye.


Tény h kiforratlan, de tehetséges. A listában szereplő összes könyv közül, sokat magasan ver, legalábbis számomra. Nekem személyes kedvencem ez a könyv. Ritkán olvasok el egy könyvet többször. De ezt a művet már 3-szor izgultam végig.

Azoknak akik nem olvasták még:
A történet egy lányról szól, aki lovag akar lenni. Elsőként kell kivivnia a tiszteletet a lovagok és a nemesek szemében. Helyt kell állnia az egyik legnagyobb klán tagjaként. Harcolnia kell a tiszteletért, és a szerelemért. Be kell teljesitenie a végzetét. A történet hátterében egy olyan szál húzódik amely minden mozzanatot átfog.

Habár a mű tényleg nem mérhető össze Salvatore, vagy Dick munkásságával, mégis ajánlom mindenkinek, hogy olvassa el. Garantálom, hogy senki nem fogja megbánni
Dátum: 2010.08.28. 21:30:10
3.96-os pontot kaptál alapból a hsz-edre, a 78 hsz-ed valószinüleg ennyi pontot ért el átlagban.
én sem 5 pontról indulok, egy megirt hsz után, mert vannak akik név alapján pontoznak...

szerk: ez a hsz-ed pl 3,6-ot kpott anno
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,197.5300#hsz5309
Asimov kapta a szavazatomat. egyszerűen kiváló iró és az irásai egytől egyig kiemelkedőek.
A Monte Cristo grófja engem nem fogott meg. kétségtelen hogy egy nagyon erős mű, de számomra nem volt nagy durranás
A fáraót olvastam még a listából, de nem kaptam tőle olyan élményt amire azt mondanám, hogy maradandó lenne.
A másik két műhöz sajnos nem volt még szerencsém, de ha lesz pár jó kritika róla akkor lehet h unalmas perceimben nekiállok elolvasni őket. A listában szereplő könyvek közül már párat kinéztem, hogy feltétlen el kell h olvassam
Dátum: 2010.08.28. 21:16:13
Himura alapból alacsonyabb pontszámot kap, mivel már máshol le lett pontozva igy nem "napocskás"

am nem hiszem h van olyan aki még itt is képes pontozni
Dátum: 2010.08.28. 18:21:43


Chuck Norris nem alszik, Chuck Norris vár.
Chuck Norris nem borotválkozik, ő arcon rúgja magát.Az egyetlen dolog ugyanis, ami megsebezheti Chuck Norrist, az Chuck Norris.
A Sherman tankot eredetileg Norris tanknak hívták, de Chuck Norris úgy döntött, nem elég kemény ahhoz, hogy viselhesse a nevét. A hadsereg ezért gyorsan átnevezte a tankot és megígérte, hogy kifejleszt egy fegyvert, ami méltó a névre. Máig nem létezik ennyire kemény fegyver.
Amikor Bruce Banner bekattan, Hulkká változik.Amikor Hulk bekattan, Chuck Norriszá változik.
Chuck Norris nem olvas könyveket. Csupán addig nézi őket, amíg meg nem szerzi a szükséges információt.
Ha Chuck Norris megrúg valakit, nem csupán megöli, egész létezését kitörli a téridő-kontinuumból.
Chuck Norris egyszer Big Mac-et kért egy Burger Kingben. És kapott.
Chuck Norris egy forgóajtót is be tud vágni maga mögött.
Sok ember hord Superman-pizsamát. Superman Chuck Norris-pizsamát hord.
Chuck Norris 20 perc alatt nézi végig a "60 perc" című tévéműsort.
Chuck Norris egy alkalommal kihúzott egy szálat a szakállából és három ember szívét szúrta át vele.
Ha kávézni akar, Chuck Norris a fogaival őrli a kávét, a vizet pedig saját haragjával forralja fel.
Chuck Norrisnak 12 holdja van.Ezek közül az egyik a Föld.
A születésnapján Chuck Norris találomra kiválaszt egy szerencsés gyereket és belehajítja a napba.
Chuck Norris találta fel a fekete színt.Sőt, az egész látható színtartományt ő találta fel - kivéve a rózsaszínt.A rózsaszínt Tom Cruise találta fel.
Chuck Norris osztható nullával.
Egy kép többet ér ezer szónál. Chuck Norris többet ér egymilliárd szónál.
Chuck Norris egyszer megevett egy egész tortát, mielőtt a barátai figyelmeztethették volna, hogy sztriptíztáncosnő van benne.
Amikor Chuck Norris vért ad, nem kér tűt, csupán egy pisztolyt és egy vödröt.
Nincs evolúció, csupán azon élőlények listája, akiket Chuck Norris élni hagyott.
Chuck Norrisnak nincs álla a szakálla mögött. Ott csupán egy másik ököl van.
Ha látod Chuck Norrist, ő is lát téged. Ha nem látod Chuck Norrist, talán csak másodpercekre vagy a haláltól.
Chuck Norris elszámolt a végtelenig. Kétszer.
Ha Batman és Darth Vader összecsapna, a győztes Chuck Norris lenne.
Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris elől menekül.
Chuck Norris tele tárral is játszott már orosz rulettet. És nyert.
Isten mondá: "Legyen világosság!" Chuck Norris mondá: "mond, hogy kérem!"
Chuck Norris 562 féleképpen tud megölni egy üres szobában. Köztük magával a szobával is.
Chuck Norris ha beleesik a vízbe, nem lesz vizes. A víz lesz Chuck Norrisos.
Isten a saját képmására teremtette az Embert... miután Chuck Norris a saját képmására megteremtette az Istent.
A filmsztárok védelme érdekében használnak kaszkadőröket a veszéjes jeleneteknél. A Kaszkadőrök testi épsége érdekében használják Chuck Norrist.
A Dinoszauruszokat nem meteor pusztította ki. Chuck Norris volt.
Chuck Norris nem azért halhatatlan, mert az Istenek kedvelik őt. Azért halhatatlan, mert félnek tőle.
Az ókorban Chuck Norris azért nem lehetett Gladiátor, mert az Oroszlánok nem egyeztek bele.
Lehetetlen nem létezik, csak olyan hogy, "Chuck Norrisnak nincs kedve hozzá.
Chuck Norris meg tudja gyújtani a hangyákat egy nagyító segítségével...Éjszaka.
Dátum: 2010.08.28. 14:43:27
Nem vagyok fan, de ezt pl tudom... ha csak szól a rádió, már az ilyeneket lehet sejteni.
Nálam az Iliász kapta a szavazatot. Egyszerűen azért mert hihetetlenül megfogott.
Tőlem Hemingway megkapta a szavazatot. Nem is igazán ez a műve, mert ez nem nevezhető éppen kiemelkedőnek az irásai közül. De az iró mindenképp figyelemre méltó, és a történet story-ja sem rossz. Aki olvasott már tőle könyvet, de ezt még nem, annak bátran ajánlom. Aki most fog tőle először olvasni, az inkább válasszon valami "könnyedebbet".
Dátum: 2010.08.21. 22:33:07
meg egy labda, aminek volt szeme, szája és haja és a lett a legjobb barátja

Titanic 2 -Van élet a halál után
Dátum: 2010.08.21. 21:08:04
Idézet: Aszija - 2010.08.21. 21:04:27
a lények közül mijen van a játékba?
oroszlán
bibor mössze
majom
kutya

Mondatot nagybetűvel illik kezdeni a többi aláhúzott rész pedig bődületes helyesírási hibákat tartalmaz.


ráadásul "mijen" játkban? mert pl az oroszlánkirály-os játékban tuti h van oroszlán, sőt valsezg majom is...
Dátum: 2010.08.21. 21:01:41
Idézet: PottomPanna - 2010.08.19. 23:40:36
Az utóbbi idők 2 legjobb filmje amit láttam a Viharsziget és az Eredet. A Viharsziget végén leesett az állam és nem akartam elhinni, hogy tényleg ez lett. Ez is igazolja mondjuk azt amiről maga a film is szól. Dicaprio felnőtt, az én édes kicsi Jackem nagyfiú lett.


A Viharszigetet láttam. Nem rossz film. Az eredetet nem, és nem is volt a terveim között, hogy megnézem, de ezek után lehet h rákeresek vmelyik filmmegosztón és megnézem...

Am panna van 1 rossz hirem. A te Jacked nem nőtt fel, mert ledarálta egy hajócsavar
Dátum: 2010.08.21. 20:04:44
azért ne automatizáljunk le mindent abból megint csak az lesz h tuti nem ugy jön össze ahogy azt eltervezte az ember...
pl az állatok felviditása. most rátolom a 21%-ot és 5 perc mulva már nem harcol. eddig csak oda kellett irni a %-ot és késen volt. -igaz nem éppen hivatalosan müködött de a játékosok 3/4-e használta... egyszerűbb lett volna vagy ugy hagyni vagy legalább választást hagyni. pl: 25, 50, 75, 100%. szerintem ebből a kattintás csökkentésből is ugyan ilyen "idősporoló" megoldás fog születni
Dátum: 2010.08.21. 18:57:38
de csak a sajátodat tudod...
Dátum: 2010.08.21. 18:46:02
Mivel arat a Halál?
sarlóval
kombájnnal
késsel
kaszával



hogyan helyes???
youtuba
yout
youtube
youtubea

ez az intelligencia kiteljesedése

javaslok egy gombot kviz válasznál, amivel az ilyen kérdéseket hibásnak lehet jelölni. x játékos jelölése után a kvizadminok eldöntik h maradjon-e bent
Dátum: 2010.08.19. 00:19:54
Nem nézte meg valaki a Kutyák és macskákat?
Mi az és az Utolsó léghajlitó között rágódtunk. Az utóbbit választottuk, de úgy érzem rosszul döntöttünk. A sztori gagyi, főleg igy h a befejezése nulla. Olyan mint amikor a barátok köztben reklám van kb. város h mi lesz, de ha kajás leszel kimész enni, és annyira már nem is izgat a folytatás.
Hát ez a film is kb ilyen jellegű volt. Vége lett a filmnek és mindenki ült és várt h most ez ennyi volt? Nem lenne rossz film, csak vagy csináltak volna belőle hoszabbat, vagy olyan véget hagytak volna neki, amiért az ember tuti h visszamegy a moziba és megnézi.

De a lényeg a kutyák és macskák. Érdemes megnézni? vagy megint hagyjam rábeszélni magam másra? pl: Varázslótanonc?
csak tudni kell fogalmazni, és értelmes válasz lehetőségeket megadni

Ma, 23:50 A feltett kvízkérdésed "Jó kérdés" értékelést kapott,
Ma, 23:35 A feltett kvízkérdésed "Jó kérdés" értékelést kapott,
Ma, 22:51 A feltett kvízkérdésed "Jó kérdés" értékelést kapott,