Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kukatz

Oldal: 12
Dátum: 2009.02.02. 22:39:39
Nekem csak annyi lenne az elvárásom, hogy Miklósék egy dátumot és egy kis mellékletet bökjenek ki valami levél vagy post formájába, h lesz e változás.
Dátum: 2009.01.23. 14:52:40
Idézet: winnie - 2009.01.23. 10:37:33
Idézet: Eardog - 2009.01.23. 10:17:29

Aki meg nem jelenti be, hogy többen játszanak egy IP-ről, akkor az magára vessen, és automatikusan törölni kell.....ez sztem tuti jó megoldás!!!!


a sok felkiáltójel is az, mert jelzi a hozzászóló korát. hogy lehet ilyen butaságokat javasolni? nyilván csak szándékosan lehet két karakternek egy IP-je, véletlenül nem.


Ezt ugy szokás megoldani, hogy amikor valaki csinál egy új karaktert a szabályzatót elfogadom hombot kötelező kipipálni. Igen... Most jön az az ellenérv, hogy jajj de hát az olvassa végig a hülye. Ez szinten MINDEN webes felületű játékban megvan adva. Bizony lehet sírni, de ld. ikariam, bitefight, hódító. Ezekben a jólmenő játékokban ez mind működik. Közzé van tévve ha nem jelented előre, hogy multigyanús vagy akkor ne csodálkozz ha kapod a bann-t.

Másrészt ikariamot nagyon sokat toltam. Majdnem 1 évet. Ott ez ugyvan megoldva, hogy minden szervernek van egy Game Operátora aki ilyenekkel foglalkozik. Nála lehet ezeket bejelenteni, illetve ha van tipped, hogy ki multizik belehet köpni. Utobbi lehetőségemmel élve vagy 10 embert jelentenék éítős, farmolós karik visszaélése miatt.

Pere járathatom itt a szám, ugyse téved erre Miklós, bár megis értem, hogy van 1001 más dolga minthogy ezekre a postokra vadásszon. Majd 1 év múlva kb. ez a játék is kiforr.
Dátum: 2009.01.22. 20:28:50
Nekem meg van 2 tesom, így összesen 3n játszunk. Mivel szüleim milliárdosak vettünk fejenként 2000 őskövet. Olyan bitang erőssek vagyunk, hogy a egész szerveren csak a tesoim az igazi ellenfeleim, ezért tiszteletből csak őket támadom. Képzeld tegnap olyan szerencsém volt, hogy pont 20 vadászat után támadtam meg és elvittem tőle 2000LE-t. Persze senki sem játszik több accal. Ja, hogy ezt senki se hiszi el? Nemis kell a prémium az engem bizonyít és pöröghetsz te a farkadon akkoris ígyvan.

Továbbra is HF & GG...
Dátum: 2009.01.22. 17:05:57
Szörnyű... Tudjátok mit? Most annyira megsajnáltam a TOP szövetségek építő multizó karaktereit, hogy kérvényezem a +10 minden tulajdonság pontot mindenhez nekik... Felkéne már ébredni emberek...

Otoaak a szövileírásban levan írrva, hogy valamelyest vezető szerepben vagy, szóval ne gyere azzal, hogy neked ehez semmi közöd. Asszem ez igyis kicsit ciki a szövetségedre nézve.
Dátum: 2009.01.22. 16:08:19
Idézet: Otoaak - 2009.01.22. 13:55:25
Maci: a "mi éri meg" nem mindíg a tisztességes út, ezzel úgy gondolom mindenki tisztába van, ha fehéríteni szeretnénk a rendszeren az nem egyenlő a profizmus halálával. Én kevesebb rabszolga karit szeretnék látni a játékban mert úgy gondolom nem lehet tisztességes a játék amíg nagy számban fordulnak elő ilyen karakterek.

Nem mindenki rabszolgázik ez egyértelmű, több mint valószínű, hogy a nem rabszolgázók vannak többen de:

Ha eltűnnek a rabszolgák és nem változik a helyzet, sem szövetségi szinten sem portyázás szempontjából, akkor is elmondhatjuk "minimális" haszonként, hogy tisztább és becsületesebb lett a játék. Ha viszont a portyázó karakterek nagy része eltűnik vagy visszaesik, és a szövetségi fejlődés is belassúl akkor a haszon sokkal nagyobb lesz mert megakadályozzuk a játék teljes lezüllését.


Kedves Otoaak!
Igazad van! De ne az irjon ilyenekről akinek a szövetségében névszerint "Kibelezdeszaporán - 19. szintű végzetúr" 260 Tö vel 500k-t épített a szövetségben durván meghaladva a szerveren 2. legtöbbet épített játékost. Ez asszem durván szolgakarakter szagú... És tudod mi az érdekes még? Az, hogy ez a karakter prémiumos.
Lehet cselekedni kedves játék moderátorok! Márha van ilyen ebben a játékban...

Edit:
Ha már így nekiálltam még egy szolga kari...
"Lady Melani Farrow - 17. szintű végzetúrnő"
Lords of Destruction szövetség tagja
TÖ = 215
Épített = 160k

Asszem őis prémes. Fura... Természetesen őis az 1ik TOP szövtségben van benne. Ők mind a 2. szerver büszkeségei. HF & GG....
Dátum: 2009.01.22. 16:02:34
Szerintemis a rabszolga karakterek jelentősen jelen vannak a játékbam Felháborítónak tartom, hogy valaki csinál 2 prémes accot, az egyiket fejleszti/nem épít, míg a másik karakter 150TÖ-el 90k építést végrehajt 8-9szinten meg még kitudja meddig... Én alapból szarnak tartom, hogy a játékvezetők felmentést adnak azoknak akik prémiumot vesznek a szolga karijaiknak.
Elismerem, hogy a fejlesztők így probálnak pénzhez jutni, de így meglesz hosszútávon folytva a játék..
Dátum: 2009.01.22. 10:08:04
Idézet: Jeriko - 2008.12.20. 19:23:21
Hogy valami konkrétum is szerepeljen:
Már többször beírtam a portyázásaim eredményét a fórumba. Itt van a legtulsó csatáim LE zsákmánya. Az ÖSSZESET megnyertem:

23, 0, 1, 0, 11, 0, 0, 12, 0, 9, 35, 3, 14, 0, 2, 0

Ebben benne van a gyémánt horda bónusza is.


Most énis beirjam az utolsó 10 portyámat?
Rossz taktikát használsz a célpontok kiválasztásánál. Nekem átlagban 300-500 jön. Néha több is. Volt már, hogy 1500-t vittem egy szépembertől. 13s szintű vagyok.
Dátum: 2009.01.19. 19:55:04
Szerintem, nem kéne korlátozni a szintenkénti maximálisan veszthető/nyerhető Le arányt. Ha ezt bevezetnék egy érvgásá lenne a játékban. Bizonyára sokan mormognak azért, mert a lassabban fejlődő erősebb portya beálítottságú játékosok elverik őket, de mi akadályozza meg őket, hogy ugyanerre az útra térjenek? Mellesleg nagyobb szinteken a "békésebb" (nemjátszó játékosok) leveretik magukat vagy elrejetik a LE-t. Nem ezt kéne csinálni...

A Le elrejtésre én behoznék egy olyan szakértelmet ami deaktiválja a LE eldukás szakértelmet. Pl. szintenként 50 LE-t tudsz felszabadítani az ellenfél által eldugott LE-ből. (Ugye az a szakértelem ami elrejti a LE-t szintenként 100-t tud eldugni, így asszem nem teljesen, de valamelyest lehet korrigálni a bunker tamagocsis beálítottásgú játékosok taktikáját)

A lefelé támadgatást meg már 200x leírtam. Elönyt kell adni annak aki 30PP-s modot használ. Felfelé támad tehát szinkülömbség miatt jár neki a kicsi plussz, és így a kisebbek nem sirnak, hogy egy nálluk magasabb lefelé ütött.
Dátum: 2009.01.14. 07:23:11
Hát szerintem meg, ennek a játéknak nem az lenne a lényege, hogy ha erős szakértelmek miatt normál vadászatokat csináltál hetekig akkor ezt a rendszer észleli és utolag rádver 3 aprot, hogy mégse örülj annyira. 3 egymás utáni azért az merész...
Dátum: 2009.01.13. 21:16:00
Hali!

Én egy erőssen portyázású játékos vagyok. Gondom a következő lenne. 3 napja sokkal de sokkal sűrűbben kikapok olyanoktól akik 50-60-70 akár néha 100 tulajdonséág pontal rosszabb mint én. Ma 2x vert el olyan akinek 60tulajdonság pontal kevesebbe volt, ugy h 1 el többet sebzett rám állatka nélkül.
Lehet csak nekem van szerencsétlen köröm, de mások ilyet nem tapasztaltak az utobbi 3-4 napban?
Dátum: 2009.01.12. 12:23:05
"A győzelemnél a lélekenergia zsákmányt csökkentő épületek és szakértelmek ilyenkor nem működnek"

Idézet a játékleírásból. Mivel ottvan azaz ÉS szócska, Ezért arra lehet következtetni, hogy az épületek ÉS a szakértelmek nem műkdönek. Ha csak arra a szakértelemre gondolni ami csökkenti a vesztett LE-t akkor fel lenne tüntetve, de csak sima szakértelem van oda írva.
Dátum: 2009.01.12. 07:33:46
Jolhangzik, de kár, hogy a szövi háborúban a szakértelmek nem működnek. Ergo, kis szinten a kivégzés jó, de magasabb szinten nem. Én portyás játékos vagyok, és életerő/varázspont tekintetében joval meghaladom a szintem, tehát lehet neki 200-300 életes kivégzése, ha nekem van max 700-750hp-m. Mellesleg a szintemen azért elég necces eltalálni engem.

Kivégzés helyett inkább tápoljátok a támadást és a védekezést. Sokkal kifizetődőbb.
Dátum: 2009.01.10. 00:33:28
Szerintem ezt ugylehetne megoldani, hogy a 30PP-s beállításnak valami elönyt adunk. Teszemazt az állat 50% több TP-t kapjon. Ez azt eredményezné, hogy a kicsit belevalóbb játékosok ezt fogják használni, így a lefelé támadás esélye is nagymértékben megszünhet. Akit meg a saját szintjén elvernek az meg ne rinyáljon. Valószinűleg vagy erősebb volt a támadó fél a taktikája miatt (azonos szinten azért 1-2 kivételt leszámítva nincsen gigászi eltérések) vagy pedig az áldozat irtó bénán játszik. Ebben az esetben teveklub....
Dátum: 2009.01.09. 14:10:56
3. kötben kikaptam, az nyugasztal, hogy mind a 3 ellenfelem prémiumos volt én meg natúrba tolom.
Dátum: 2009.01.09. 14:06:00
Ezért lenne az a legjobb megoldás ha ez a rendszer fix lenne, vagy leglaább 1-1,5 héttel tudatnák a játékosokat, mert aki épp a csoportja legalájon van az ügy feltudná magát húzni, az élboly közé. Persze ez csak arra igaz akit érdekel a bajnokásg. Tuti, hogy sok olyan ember van akit teljesen hidegenhagy ez az egész és még nemis nevezett.
Dátum: 2009.01.09. 13:57:10
Legyen igazad!
Ugyan nekem ezlesz az első bajnokságom, de nagyon látszik, hogy a rendszer közel sincs az elfogadható szinten. Majd idővel biztosan változik a dolog.
Annyiban tartok a dologtól, hogy a magasabb szinten a alacsonyabb helyre eső játékosok lázongani fognak, hozzáteszem jogosan, ezért megint megprobálnak majd finomítani a dolgon. Remélem ha ezlesz akkor legalább 2-3 nappal ezt azért velünk is tudatni fogják, hogy a mostani affért elkerüljük.
Dátum: 2009.01.09. 12:52:32
Én egy erőssen NEM prémiumos 30PP beállítású user vagyok. Eddig mindig a saját szintemen 2.-4. helyen szoktam koszálodni, későbbiekben szeretnék mégjobb lenni. Nem szoktam vadászni, csak nagyon ritkán. Kb. a Le-m 90%át portyából szerzem. A Le-eldugást én strucctaktikának hiszem, a láthatatlanság szintugy. Szerintem ha valaki erre az ősvényre lép, és erre probál specializálodni elöbb utobb, de teljesen farmolt játékos lesz.
A szövetségemben több olyan játékos van akik folyamatosan vadásznak. Minden nap ellövi az összes CSP-jét. Természetesen emellet szokott portyázni a maga modján, kb 55%-60% -os sikerrel szokott is nyerni. Pedig nem agresszor beállítottságú a karaktere. Elfogadom azt a tényt, hogy magasabb szinteken akár 6szintel kisebbeket lehet támadni. Ezt énis borzalmasnak tartom, de még igyis vannak olyanok akiket a szintemen porigalázok pedig 4-5 szintel magasabb mint én. Ezt csökkenteni kéne max 2-3 szintű le/fel támadhatósággal.

Ellenben. Mit vár az aki 1nap belép. Ellő 2x 15 vadászatot és alig fejleszt, netán csak épít és a tulajdonságai kicsik.... Ezek a gyenge láncszemek. Ha nemtudsz taktikusan játszani menj a Teveklubbra. Ott nemveszik el a datoját... Ott nem kell támadni...
Amin még sírni szoktam az, hogy valakinek van 1 ruhája, tételezem fel x szintű. Másnap szintet lép és megveszi 6000 LE-ért a x+1 szintes ruhát ami 1 tulajdonságpontal jobb csak. Emberek itt lehet kidobni több 1000 LE-t az ablakon. Nem kell minden szinten új cuccot venni...
Dátum: 2009.01.08. 20:34:54
Idézet: winnie - 2009.01.08. 20:03:31
Idézet: Kukatz - 2009.01.08. 19:40:06
Gratulálok a fejlsztőknek az informáltatásról. Hétfőota zeng a forum erről, de már megbocsájts basztak kitenni időben a szabályokat/besorolásokat. Remekül tükrözi ez a fejlesztők trehányságát és nemtörödömségét...


talán kötelesek elárulni neked? intelligencia, ember.


Gondolom amikor elszánod magad, hogy résztveszel egy mérközés, teszemazt egy box mérközésen teis kiváncsi lennél, hogy körülbelül kik lesznek az ellenfeleid vagy legalább annyit, hogy mire kell számítanod. Mitcsinálnál ha te mint pehelysúlyunak a mérközés elött 10 órával jelentenék be, hogy egy nállad 60kg-val nehezebb 10 cm magasabb nehézsúlyú emberrel kell küzdened? Teis elgondolkodnál, hogy érdemes e így küzdeni? Egyáltalán volt e értelme indulni a mérközésen.

Jelen esetben ez ugy rögzül, hogy bizonyos szinten 1-2 szintű diferencia hatalmas elönyhöz vagy hatalmas hátrányhoz tud juttatni.
Dátum: 2009.01.08. 19:40:06
Gratulálok a fejlsztőknek az informáltatásról. Hétfőota zeng a forum erről, de már megbocsájts basztak kitenni időben a szabályokat/besorolásokat. Remekül tükrözi ez a fejlesztők trehányságát és nemtörödömségét...
Dátum: 2009.01.07. 19:38:11
Üdv!
Valaki megtudná mondani, hogy hogy lehet segítséget adni egy nállam kisebb szintű játékosnak?
Ezt az opciot sehol se találtam meg.
Oldal: 12