Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Amit anno egy top játékostól hallottam az jobban tetszik:
Aki nyer, következőleg medálok számával feljebbi kategóriában indul.
Ha összeszedsz mittomén 5 medált, akkor 5 kategóriával feljebb, mint amit a szinted indokolna. Sok pók egy ideig így is nyer, de hamarabb lenne változás...
Dátum: 2009.12.09. 19:15:16
Szerintem abban kéne gondolkodni, hogy többféle legyen a jutalmazás és ne legyen annyira jól követhető. A játék kb közepétől a legszervezettebb szövi szépen elhúz és mindenki hátradől, azt csak játszogat, feladja az egészet...
Csomó dolgot lehetne külön-külön jutalmazni, egy-egy teljesen egyedi, csak így megszerezhető és csak kissé táp relickel...
A győztes szövi tagjai persze megkapnák a maguk dicsőség medálját (amúgy ennek van maxa? Mert mondjuk nem ártana).
De, akkor hasra ütés példák:
Nyer a (pl) "Mortal Kombat" szövetség... Megjön a szokásos győzelmi szöveg katalizátorban égésről meg minden, de utána véletlenszerűen kiválasztott kari a győztes szöviből+díjazott, pl:
"Persze a Mortal Kombat tagjai bölcsek is hatalmuk mellett, jól tudják nem árt vazallusokat gyűjteni maguk mellé a legjobbakból, s hűbéreseik hűségét ajándékokkal biztosítani...
Kano a Mortal Kombat nevében átadja Ghalla legnagyobb tolvajának Sötét Patkánynak saját készletéből a "Mestertolvaj Csuklyáját" és fogadja Sötét Patkány hűségesküjét.
Reiko a Mortal Kombat nevében átadja Ghalla leghírhedettebb bérgyilkosának Borrunnak ősi örökségét a "Bérgyilász Maszkját" és fogadja Borrun hűségesküjét...
Sonya Blade a Mortal Kombat nevében átadja Ghalla legismertebb gyógyítójának, Gyolcskötésnek a szövetség alkimista műhelyében kifejlesztett "Füvésztekercset" és fogadja Gyolcskötés hűségesküjét...
Reptile a Mortal Kombat nevében átadja Ghalla hírhedett pusztítójának Khirr, a barbárnak atyái ereklyéjét a "Fekete Fegyvermérget" és fogadja Khirr, a barbár hűségesküjét..."
stb.

És akkor így példának, a fentiek mind-mind relikviák, példa arra mit tudnak:
A Mestertolvaj Csuklyája: +5 lopás, +5 csapdaészlelés, +5 zárnyitás, ezen 3 szaki fejlesztési költsége (minden egyéb módosítóval összeadódóan) 3%-al olcsóbb.
A Bérgyilász Maszkja: +10 kivégzés, a kivégzés szakértelem fejlesztése 5%-al olcsóbb
A Füvésztekercs: a sebgyógyítás szaki minden szintje után +2 Ép-t gyógyít az állatokon és 5 perccel gyakrabban lehet használni
A Fekete Fegyverméreg: másodlagos támadás +5, másodlagos varázslat +5, az állatokra mért sebzés 10%-al nagyobb

(lehetne még egy csomó ilyet kitalálni)

Megszerzésük:
Mestertolvaj Csuklyája: összes lopott kiégett őskő+lopás szaki összeg a legmagasabb
Bérgyilász Maszkja: összes bejött kivégzés+kivégzés szaki összege a legmagasabb
Füvésztekercs: maximumra gyógyult állat (alkalom)+sebgyógyítás szaki összege a legmagasabb
Fekete Fegyverméreg: ellenfél állata elájult (állatok száma)+(a magasabb) másodlagos szaki összege a legmagasabb

És ne lehessen látni ki vezet sehol, csak 2 hetente egyszer mond meg Miklós, hogy mekkora értékkel vezet most aki élen áll.

Egyszerre max egy dolgot lehet nyerni, egy adott relikviát csak egyszer és egy karakter max 3 v4-es relicet birtokolhat (+medálok)...

Itt már több mindenki találna kihívást, lennének egyéni jutalmak, amik tényleg egyediek, stb...
Dátum: 2009.12.09. 18:44:21
Mert nem érted a viccet

Amúgy induljunk ki az alapokból: a Nyuszik csúfak és gonoszak (kivéve Mindone és Mara akik csak gonoszak). Biztos valami gonosz suskus van az egész mögött, hogy még jobban le tudják húzkodni szegény viráglelkű szöviket, akik békésen festegetik a rózsaszín virágokat a PC oldalára. Úgyhogy maximálisan ellenzem, fúj!!!
Hmm... 4 perc alatt 8.35-ről egy javaslatot amiben még sértően sem fogalmaztam senki felé sikerült lepontozni 5.90-re?
Oké, vettem a lapot, kussolok
Csak ötlet, de sokaktól hallottam már felvetődni, hogy jó lenne...
Sokan vannak akik kevésbé optimalizációd szempontból játszanak és szívükhöz nő egy állat, amit nem szeretnének lecserélni, de a szintlépéseknél miatt annyira kevéssé válik az Ép-je, hogy kvázi kötelezi őket a rendszer erre...
Ma az ismis küldik korában már nem lehet azt mondani, hogy azért van így, hogy ne legyen értéktelen az idomítás szakértelem. Lévén az most már sosem elévülő hasznosságú...
Nem lehetne egy ilyen jellegű opció is, hogy:
Mondjuk egy adott állat alapszintjét megnövelhetjük x-el (maximum a karakter szintje+2-ig)ennek függényében változnak majd az Ép-i is, de az elnyelése és a sebzése nem! És ez mondjuk meglépett alapszint*300 LGy költségért?
Még így is jóval használhatóbbak lennének az újonnan idomult dögök, de nagyon sokan használnák azt hiszem (ha nem is az optimalizátor übertoppok)...
Dátum: 2009.12.06. 11:19:51
Szerintem kevesen. Tudod, mint ghoul, ilyennel nem élek Hmm... Megyek a dögkútra, megéheztem
Dátum: 2009.12.06. 11:06:59
Huhh... Rég beszéltünk már Cosmo, de ezt most köszönöm neked, igazi névnapi ajándék. Nem tudom mikor röhögtem ennyire, mint most.
Dátum: 2009.12.04. 09:13:34
Sima 10 pont Rodrigez! Kiváló!
Dátum: 2009.12.03. 23:58:35
Hmm... Bendő atya... Na oda ne rohanjak... Mégis mit ér a ti híres neves Bendőtök egy igazi hitvitában? Ha a Halál igaz istenének helytartója hívja ki őt? Nevetséges! Plüssge... plüssnyuszik, meg lávalámpák, meg RóbertGidák... Bah! Az igazi hitvita lényege, hogy tudjuk, aki képzettebb teológus, az nyer. És egy megfelelő szakértelemmel ellőtt tűzvihar, netán egy 20 kilós tüskés csatabárd zuhanása rögvest pontot tesz a vita végére.
Fiaim! Még sokat kell tanulnotok a gonoszság mibenlétéről! Nagyon sokat!
Dátum: 2009.12.03. 11:26:45
Egy szerény ötlet még a lassabb net kapcsolattal rendelkezők okán:
Annyit kéne, hogy vezessétek, ki hányszor csinálta meg tökéletesre az olimpiát. Ha valakinél ez megvan mondjuk 5-ször, egyszerűen csak lassú a netje, az kapjon egy medált. Tudom, bátorítja az adatbázis használatot... De ellensúlyként meghozza (vagy visszahozza) sokak kedvét. És (szerintem) ha valaki ennyit adatbázisol, az megérdemli...
(Mondjuk akár korlátozzuk, hogy így max 10-et kaphat, az akkor is minimum 50 kvízolimpia, de mégis valami!)
Miklós ezt most mondom úgy, hogy abszolút hidegen hagy az egész büntetős mizéria:
Tegyétek be a lélekgyémántos tárgyat, gondolom kerül pár percbe berakni és a kötszer mellett lesz mégegy cucc, amit soha a büdös életbe kb szinte senki nem vesz meg, de ennek legalább lesz értelme. Mert annak a pár embernek növeli a játékmorált, a többieknek abszolút semleges.
Viszont túl vagyunk vele a szájkaratén és koncentrálhatsz a többi dologra.
Dátum: 2009.12.03. 10:52:10
És igazad van! Tényleg nem szagoltam be
Dátum: 2009.12.03. 10:48:22
Idézet: Crimson - 2009.12.03. 10:43:00
Talán nem voltatok neki elég gonoszak, ez lehetett az oka, igen-igen.


He?
Csapat áll:
2 db vámpír
1 db fantom
2 db succubus
1 db gargoyle
1 db múmia
1 db ghoul
1 db kísértet
1 db vérfarkas
1 db őrült zseni
1 db rókadémon
2 db zombi
1 db vérmágus
Kíváncsiaan várom, ennél a bandánál hogy tudtok gonoszabbat felmutatni?
Ugyanmár Dutch! Ne csináld! Miklós kiakadt, elrobbant az agya, csesztetik elegen, előperdül. Nee vedd a lelkedre.
Otoaakot meg főleg ne, tudod jól, hogy arra köpködnek, aki valamit marha jól csinál. Neki egyszerűen csak savanyú a szőlő oszt kész.
De te csak magaddal tolsz ki, ha emiatt nem jössz vissza, hidd el az egész nem éri meg, hogy emiatt hátrahagyd a szövit meg a haverokat, ha olyan a csapat. Hagyd a fenébe!
Dátum: 2009.12.03. 10:35:31
Cave, cirip! Az úgy nektek is feltűnt, hogy simán elcsaklizták Nahát?!?! Pedig anno nálunk volt...
Nahát milyen dolog ez?!
Dátum: 2009.12.03. 10:18:51
Idézet: Kundi - 2009.12.03. 10:16:25
Nézegettem már ezt a szövit lehet jelentkezek is.

Én annyira gonosz vagyok, hogy néha még magamat is megverem az arénában!


Mazochizmus és rövidlátás nem egyenlő a gonoszsággal
Dátum: 2009.12.03. 09:48:36
OFF: Sean, az ír bunkó karakterképe, az melyik pankrátor? Fit Finley?
Dátum: 2009.12.03. 09:18:54
Leah az egy igaz nagy isten előtt nincs konkurenciánk Zhelitas! Én mondom ezt, Leah igaz helytartója és püspöke!
De tartok tőle a leggyűlöltebb szövetség címért fel kell már kötni a páncélgatyát...
Dátum: 2009.12.01. 12:37:01
Csak asztalon feküdni...
Dátum: 2009.12.01. 12:20:00
Lévén Nyuszis asztal emlékeim szerint nem volt, tuti nem nektek. A Kublának és a Tyrantnak dobáltunk csak poénból repülőt.