Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.05.05. 18:55:29
Archie: valahol itt a fórumon már le van fektetve a dolog, mik a hallgatólagosan megtűrt dolgok.
1. Helyettesíteni van lehetőség, amíg nem portyázol más karakterével.
2. A közkézen forgó ha nagy a szintkülönbség, mindkét kari prémes és nem támadjátok ugyanazt dolog, az a tévedések elkerülése véget szabály szerint hivatalosan csalás, de gyakszi ellenőrizhetetlen, különben nem tudnának az egy háztartásban élők játszani, ezt pl nyugodtan fel lehetne oldani.
3. A kvízes scriptek fura kérdés. (A portyás nem lehet vita hogy undorító és megengedhetetlen). Ugyanis technikailag előnyt termel. Jobb lenne egy beállítható opció: +5% minden vadászat, de nem akarok kvízt látni (viszont a kvízes script is csalás innentől és 500 év ban )

A másik részéhez: hogy az AL hogy érte el az eredményeit, nekik kell tudni. Ha csaltak, hát csaltak. Spec kevéssé érdekel. Már csak azért is, mert kb nulla a kontaktom velük. Ha nagyon szigorúan vesszük a játékszabályokat (és pontos amit magadról írsz, alapban azt feltételezem az) akkor lehet hogy ha mindenkit zárolnának benne lennél a top3-ban. Nagy eredmény, légy rá büszke. De szentem a játék szegényebb lenne egy olyan tipikus fórumbohóc nélkül, mint Ariel.
Dátum: 2010.05.05. 18:42:13
Engedj meg nekem egy nagy ronda megjegyzést pityu, mert kikívánkozik: ha nem csak a Légio sáros valamiben, akkor inkább hagyjuk a témát (nem nem csak a multi szabálysértés, a script is az, azt se használ máshol senki csak a légiosok, meg én, hogy a fenébe ne, nálatok sem fordul elő).

Egy javaslat (és nem csak pityunak!): akkor kezdjen valaki valamiről nyílt vitába, ha a saját háza táján kisepert. Köszi, én se szeretném ezt az értelmetlen vitát folytatni
Dátum: 2010.05.05. 18:33:13
Ezzel egyetértek, bár az alapötlet nagyon tetszik cras. Alapban ez jónak tűnik, csak a lassabb neteseket kéne még kisegíteni valahogy és tök jók vagyunk...
Dátum: 2010.05.05. 18:28:23
Ez elsődlegesen Blazek véleményére ment, miszerint az is sáros, aki egy a felhasználási feltételek megsértésére irányuló cselekményről tud, és tűri, nem jelenti. És ha most azt mered mondani, fogalmad nem volt, ki volt a rubin Malfunction gazdája én fejbe váglak!

Diablo: ez teljesen jogos. Bizonyos keretek között a JV-től adott dolgok el vannak tűrve a Jóisten tudja mióta, bizonyos típusú szabálysértésekre születtek már ítéletek, ezek szellemiségében kéne megítélniük minden esetet, a tiédben súlyosan borult a mérleg. Remélem meg fogja változtatni az a csökönyös szamár a nézőpontját.
Dátum: 2010.05.05. 18:15:48
Na most nagyon őszinte leszek: használok scriptet, egy darabot. Nem nagyon régen, de használok. Oka annyiban merül ki, hogy speciel a kezdetektől jelen vagyok és herótom-undorom van a kvízektől. Nem gondolkodtam játékbeli előnyén, ha volna olyan opció, ami kikapcsolja a kvízeket, akkor nem használnám a dolgot. Sajnos nincs.
Rövid ideig multiztam is. Kipróbálás szintű volt a dolog egy másik játékstílusra. A két karakter között megközelítőleg 50 szint volt, más horda, más szövetség, semmilyen szinten sem tudták egymást segíteni.

A jelenlegi v4-en épp ott vagyok. Úgy indultam el, hogy nem akarok nyerni, barátnak teszek szívességet, tökéletes építő vagyok. 3 nap alatt kb 3 milliót építettem. Sem script, sem multi ennyi előnyt nem termelt más karakteremnél. Viszont ez beleköthetetlen és szabályos. Akkor?
Dátum: 2010.05.05. 18:04:09
Blazek, téged nem ismerlek a játékból őszintén szólva. Viszont ha a tevékenység tűrése is probléma, ami a felhasználási feltételek megsértésére irányuló cselekmény, akkor tudtommal a volt TGy-s Damage és pityu meg aztán mindenképpen leszállhatna az erkölcsi magaslatról. Lehetőleg most.
Semmi bajom ezzel, amíg más játékát nem rombolja, ez személyes vélemény. De itt olyanok akarnak mondani erkölcsi véleményt (hangsúlyozottan nem rád gondolok Blazek, nem ismerlek) akik épp úgy nyakig sárosak...
Dátum: 2010.05.05. 17:53:02
Gyerekek, én annyi, de annyi, egyébként kiváló és tiszteletreméltó játékost ismerek, aki multizott hosszan is akár. Annyira valahogy nem zavar a dolog. Egyet mondjatok már meg (Diablon kívül akinek teljesen jogosan fáj a kettős mérce, túl szigorú és végtelenül ostoba vele szemben a JV ítélete, részére maximális megértés):
Az Azúr Légio lényegében nem számít semmit. Csak vannak. Egy bazi nagy adathalmaz, meg egy színesítő elem a toplistán. Ennyi. Nem csinálnak semmit, csak léteznek. (Na jó Ariel néha vf ellenes kirohanásokat tesz, de az egyéni és nem csapatszerű elmezavar) Tulképpen mi a nyűért fontosak bárkinek is? Most ezt minden rosszindulat nélkül, tényleges érdeklődésből kérdezem. Mikor Dark Moongose törölt, kis túlzással Koctól tudtam meg hogy valaha létezett ilyen karakter... Olyan messze vannak a játékosok zömétől, mint Makó lovag Jeruzsálemtől... Tényleg nem értem...
Multiznak? Lehet. Valószínű. De ez mér fontos?
Idézet: Scorpion666 - 2010.05.05. 14:10:30
A görögök számára ez csak az átlagos valóság volt, most hirtelen ezeket a dolgokat elveszik tőlük, ki vannak borulva, tüntetnek, sztrájkolnak - magyarul, szorgalmasan vágják ki maguk alatt a már amúgy is rogyadozó fát.


Szerintem pedig teljesen jogos a görögök felháborodása. Lehet hogy eddig jól éltek, de most nem azért kell szívniuk mert ők rontottak el valamit. Azért kell most nekik (komoly) áldozatokat hozniuk, mert a vezetőik tönkretették az országot. Ők fognak szenvedni, miközben az igazi felelősök élnek tovább, mint hal a vízben, és röhögnek a markukba(pont mint egy 10 milliós Közép-európai országban...).

Abban viszont igazad van, hogy a görögök helyzete súlyosabb a miénk. Egyrészt, nagyobb az adósságuk, tehát nagyobb IMF hitelre szorulnak(ha jól tudom kb 120 milliárd euró, ami a magyar IMF hitel többszöröse), másrészt szakértők és elemzők szerint a görög válság akár 10! évig is eltarthat, és kétlem, hogy ezalatt az átlag polgár életkörülményei javulni fognak.


Szerintem rossz oldalról közelíted meg a dolgot. A helyzetből való kilábalásban hol releváns, hogy kinek a felelőssége hogy létrejött? Ha én ellopok annyi pénzt az államkasszából, ami miatt államcsőd lesz, és eltüntetem a pénzt valahol külföldön, sőt elhúzok olyan országba ami ki sem ad, te és mindenki más hiába mutogat rám, hogy "de ő lopta el", ez senkit nem fog érdekelni. Görögországot a görögöknek, Magyarországot meg nekünk kell kirángatni a kátyuból, a népnek, tök mindegy kinek a felelőssége hogy a helyzet kialakult. Ezt nekik is (és nekünk is) ideje volna elfogadni... Mindegy ki a felelős. Baj van. És csak mi az állampolgárok segíthetünk. Mégpedig úgy hogy az amúgy sem kevés mellé, még több nehézséget vállalunk. Ugyanis attól semmivel nem lesz jobb, hogy xy politikus kiáll és azt mondja: "Az én rossz döntésem felelőssége, a jelenlegi helyzet 30%-a, bocsánat" Sőt. Én már rég ott tartok, hogy nem érdekel az illető korábban mennyit lopott, kinek kémkedett, tagja volt-e a kommunista, liberális, konzervatív, nyilas, stb, pártnak, írt-e jelentéseket, pufajkás volt-e, ÁVH-s, mittoménmégminem. Nem bír érdekelni. Tud a szakértelme segíteni nekünk jelenleg? Ha igen akkor hajrá, előre.

Let: politikai aktivista voltam, minden pártprogramját elolvastam. A Fidesz (gondolom sok újat nem mondok) követi szvsz a Gyurcsányi receptet: a kampányban lehazudja a csillagokat az égről, aztán a kormányzás során (súlyos intézkedésekkel) megpróbálja majd helyrepofozni a gazdaságot, igaz nekik legalább megvan hozzá a 2/3-duk. Nagy esély. A hivatalos program tartalmatlan, az ígéretei meg tarthatatlanok, azzal szvsz ne is foglalkozz, majd most jön a gyakorlat.
Dátum: 2010.05.04. 17:52:19
Hát tény hogy Danii Zoli több mint nehézkes és makacs, ezt nagyjából mindenki tudja aki kénytelen volt már vele kommunikálni... De azért a végleges naon durva, nem sűrűn dobálják Sajnálom mégegyszer
Dátum: 2010.05.04. 17:32:05
Mit műveltél? Sajnálom
Ricardo neked még nem tűnt fel, hogy a JV nem olvassa ezt a topicot?! Írd meg neki privi ha valami baj van, ide sose fog benézni
Dátum: 2010.05.03. 10:16:13
Akadémia nevezetű épület nélkül az a maxa
Dátum: 2010.04.28. 18:48:42
Csitt!!! 12-e már foglalt de ott akarok lenni
Nekem a TF...
"Csak egy ongóliant. Már gyermekkorodban se ijedtél meg, ha egy ilyen szörny tartott feléd a bokrok közt"

elég bátor kis árnymanó lehettem
Dátum: 2010.04.24. 10:25:10
Zsaroló levél:
"Hagyjatok 5 milliárd eurot az izlandi nagykövetség előtti kukában és elzárjuk a vulkánt"
Dátum: 2010.04.24. 09:04:57
Na, bár sosem volt valami nagy kedvencem ez a játék ID1-2 és BG1 jó kis történetei után akár jöhet egy kis hentelés is egy sztori és történet nélküli, alapvetően dögunalmas de azért a maga nemében (ami a hack&slash és nem az RPG!!!! gyűlölöm ha az RPG műfaját a Diablo bármelyik részével sértegetik, az nagyságrendekkel másabb kategória!!!) egészen kiváló kis játék volt.
Paladint és assasint elvből nem játszom... Hmm.... Vagy egy necromancer vagy egy druid vagy egy barbarian indul ennek most neki asszem. Végigvinni nem fogom, addigra az életem is megunnám vele, de bohóckodni kicsit lehet vele.
Dátum: 2010.04.20. 12:08:18
Kicsit visszaolvasva egy dologra reagálnék, a miért nem kapja meg minden prémes ingyen ezeket, illetve miért sarkallják a prémre az embereket témakörhöz.

Srácok!

Tudjátok bármilyen meglepő is lesz: nem a két szép szemünkért van ez a játék, ott a kft-nél ebből élnek és emiatt dolgoznak vele. Nekem is sok minden nem tetszik a játékban: a háborús rendszer kihalása, a baltás fejlesztések-módosítások, a céltalanság egy idő után, a kreativitás kiölése, stb, stb. DE! Ha megelégelem a dolgot, majd abbahagyom/nem fizetek. Viszont amíg ad a játék annyit, hogy elszórakázzak vele itt szépen, addig igenis teljesen jogos, hogy ezt honoráljam is a Beho felé. Ingyen is lehet játszani a játékot, cserébe akkor fapados. Hol van ebben a hiba? Anno kiprószáltam a játékot minden költség nélkül zavartam a v1-es karimat vagy 3 hónapot. Tetszett, vettem őskövet és azóta tolom ezerrel. És nem vagyok mercis újgazdag csávó, gyárban nyomom az ipart jelenleg. De nincs olyan költsége, hogy ne bírjam ki. Belefér az embernek egy jópofa szubtéri, meg belefér egy kis lopás ha úgy adódik. Még olcsóbb. De nyilván a Beho üzleti vállalkozás, nem karitatív intézmény.
Tapasztalatból mondom: felfelé egy idő után van pár non-prém cucc, ami jobb mint a prémes tárgyak. A kútkisütögetés sem kötelező, csak lehetőség. stb. Amit megenged a pénztárca. És lehet jó karit összedobni így is. Nyugi van Az első osztályt meg mindenhol meg kell fizetni
Dátum: 2010.04.19. 12:11:14
Köszönjük szépen, kiváltva
Sapira5 ötlete vicca még kéne bele, szimpi eléggé
Dátum: 2010.04.18. 23:26:09
Na csak meguntam:

Ad1: Miklós anno kifejtette már, hogy bizonyos határok között nem problémázik a helyettesítésen. Pont.
Ad2: Ebbe érthetően nem fér bele, hogy olyat tegyen, amire a karakter gazdija nem hatalmazta fel, főleg nem szöviből való kirugdosásra.
Ad3: Ygy hogy nem látjuk az egészet, én is túlreagálásnak érzem azt, hogy Let félti a családját Rodtól, ugyanakkor, ha egyáltalán csak ráutalóan, vita hevében mondott olyat, ami erre (akárcsak túlreagálás lévén) okot adhat, akkor már túllépett minden létező keretet.

Alapvetően nem volt semmi bajom Roddal, de az utóbbi cselekedetek meglehetősen aljas húzások a részéről Ez csak egy játék basszus, nem hadszíntér
Dátum: 2010.04.18. 14:59:20
Valakinek valami ötlete, miért van nálam -11.594 LE?