Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.04.04. 12:54:15
Utolsó körben támadnunk kellett őket is, mert az első helyre is esélyesek voltak

Az Akadémiának is minden elismerés. Kharmi, Hawk felnőtt a feladathoz, és remekül mozgatták a szálakat.
Dátum: 2016.04.04. 12:41:18
3/3

http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-en- 7799ab8d2e494dc108ca757e12b0ce25.html
Dátum: 2016.04.03. 23:30:29
Ez a megoldás, hogy 3 levelet linkel, elmondja az érvét, Rá sütöd, hogy Ő a bűnös, majd törlöd amit beírt ?

Kicsit fura eljárás, olyan emberrel szemben aki egyrészt fizet nektek, másrészt pedig szövetséges társam, már elég régóta( tudom, hogy csak akkor reklamál, ha van alapja, és nem érzi jogosnak az eljárást.)
Szóval, mi abban a félretájékoztatás, ha valaki leírja el meri mondani erről "az apróbb malőrről" a véleményét, és a mondanivalójának van alapja ?
Dátum: 2016.04.03. 23:06:08
Szóval eljutottunk oda, hogy a Beho nem tehet róla, és mi játékosok vagyunk a hibásak , mert hittünk a Beho munkatársának.

Remek hír így estére

Szóval kérlek, el kell fogadnod, hogy a vendég a fizető vendég a hibás.

Közben olvastam Azazel írását nem szeretnék még egy hasábot elvenni.

"Hogy mi eltúlzott, az egyéni megitélés kérdése, de mindenki morcos, és kicsit hisztis lesz, ha a zsebében turkálnak...."

Igen, itt van a kutya elásva!
Dátum: 2016.04.02. 08:25:23
Értem mit mondasz, de vannak emberek akik nem Magyarországon élnek. Teljesen más mentalitással, gondolatokkal.

" Ha előzetesen valamibe belefoglalod hogy ezt várod el, akkor az hiteles és követelhető"

Otthon akkor úgy működik, hogy bemegyek a madaras tescoba,sparba vásárlok, és azt mondom. "Kedvesem, ha nem lesz olyan, ez a vákum csomagolt gyors érlelésű szalámi, mint amit drága Kázmér néni csinált 1978-ban akkor, sebtiben megyek a főnökhöz, és kérem vissza a pénzem."
Nincs ilyen. Ezért vannak a minőségbiztosítási rendszerek. A gyártók nem blamálják magukat, mert köti őket az iso 9001, vagy a kmá szabály és követlémény rendszere.
Folytatom-
Ha teszem azt vásárolsz valamit itt, de egy tájékoztatásnak köszönhetően kár ér, akkor bizony megtévesztés. Röviden velősen.
Az a probléma evvel, hogy egy cég 2 emberéről van szó. A levelekből pedig az derül ki, hogy nem lesz, nem várható.Másik oldalt, pedig meghirdette.
Egy szónak is 100 a vége.
Nem fair és korrekt üzleti magatartást mutatott be a cég azon játékosokkal szemben akik, áldoznak a játékra.
S próbálják, elkenni maszatolni az ügyet.
Dátum: 2016.04.01. 22:36:57
Szokásommal ellentétben kedves leszek Veled. Ha teszem azt felhívom, a madaras tesco-t és érdeklődök az akciók felől, és ők nem megfelelő tájékoztatását adják nekem és én bizonyítani tudom,hogy hátrányba kerültem emiatt, akkor gazdasági versenyhivatal úgy megbünteti őket, hogy az eget is nagybőgőnek nézik. Plusz kérlek, ne multinacionális vállalatot hozzá fel példának, mert kb, két cégnek a profilja olyan távol van egymástól,mint Miklós és Dikó Úr tájékoztatásai.
Egyszerűsítem.
Megtévesztették a fizető játékosokat, azzal, hogy a bal kéz nem tudta mit csinál a jobb.
Mint, olvashatod, van 3 az az három levél, mindegyiknek az a témája hogy lesz e akció, de mindegyikre más választ adott a tisztelt JV.
Ez tudatos vagy nem tudatos, de megtévesztés.
Jogosan gondolják úgy a játékosok, hogy hülyének nézik őket.
Vagy nem ?
Dátum: 2016.04.01. 14:22:16
Eddig azt hittem, hogy volt előre haladás az ügyben.

"Ne haragudj, de a "nem tudjuk" nem ugyanaz, mint a "nem lesz"."

Szóval ezzel a nyelvtani fordulattal el van rendezve ?

Teszem azt, ha az én munkatársam aki nekem dolgozik, csinálna egy ekkora hülyeséget, már az nap nem melózna ott.
Egyrészt.
Másrészt.
Eddig eljutottál persze, megértem és tudsz valamibe kapaszkodni.
Mert,
ezzel azt mondod, hogy okés ez van, ezt írta, és akkor valamire témaszkodom,majd ennyivel rendezem.
Ez nem haragudás kérdése, hanem a fizető játékosok semmibe vétele.
Húsvéti eventet kitoltátok most, egy alapos szemen köpéssel. S kapott belőle minden olyan játékos aki komolya gondolja ezt a játékot. Még.Komolyan gondolja.

Ezek után mit vártok ?
Dátum: 2016.04.01. 11:33:47
S akkor ezzel le van tudva, mármint ez a része. Szerinted ez így fair ? Hány játékos fogja, mondani azt, hogy köszönöm.Nem kérek ebből többet ?

" De akkor a jövőbeli félreértések végett valószínűleg jobb, ha megkérem, ilyenkor mindig azt válaszolja, hogy „sajnos nem adhatok információt arról, mikor és milyen akció lesz, figyeld a fórumot és a híreket.” "

Ez nem válasz, három levél van csak itt, más és más tartalommal, egyedül az aláírás ami azonos.

Nem megyek hosszabban bele, mert a vak is látja. Próbáljátok menteni a menthetőt.

Itt egy dolgot tehetne a cég, ha már az ország boltja versenyen annak idején olyan remek eredményeket értettek el. Azokat az embereket akik befizettek ezen a héten, csendben kompenzálni kellene.
Ezzel a kommunikációval s ezzel a magatartással, csak azt éritek el, hogy megint törölni fognak a játékosok...
Dátum: 2016.04.01. 09:17:45
Tudom, hogy próbálod menteni a kollégádat, aki mondjuk ki megvezette a játékosat azzal, hogy félreinformálta őket.
Tehát ez így nem helyes és korrekt, mentésnek szerintem gyenge.
Mint előttem is írták, s még egyszer leírom, ki volt jelentve, hogy Nem lesz befizetés.
Bárhonnan nézem, Nálatok csúszott el a kommunikáció, s most azt várjátok, hogy akkor ezen a vásáron szívesen fizessenek be a játékosok.
Szóval ez itt a probléma, s ezt a választ nem tudom elfogadni, mert a kommunikációtok nem volt fair a fizető játékosokkal szemben.
Dátum: 2016.03.31. 18:36:20
Nem akarok, nagy megmondó lenni, de azok az emberek akik a héten befizettek, kapjanak kompenzációt.
Szerintem.
Mire gondolok.S miért ?
Arra, hogy ki lett jelentve, hogy bocsi nem tervezzük az akciót. Erre sokan fizettek be követ, mert ha nem lesz akkor rendben van,de itt mini event vége, jön a landi etc.
Vagy rosszul gondolom ?
Dátum: 2016.03.31. 11:51:57
Én úgy emlékszem, hogy nem volt erről szó, s hogy nem valószínű, hogy lesz.
Dátum: 2016.03.31. 09:53:04
Dátum: 2016.03.30. 16:33:02
Hálás vagyok, köszönöm!
Dátum: 2016.03.29. 17:24:03
1307. október 13-án IV.Szép Fülöp megoldotta már ezt a problémát, mondjuk kellett hozzá, a Vienne-i zsinat /1312. március 22 / és V. Kelemen pápa segítsége is.
Dátum: 2016.03.29. 12:39:43
Dátum: 2016.03.28. 12:42:00
2/2
Dátum: 2016.03.28. 12:00:39
2/2
Dátum: 2016.03.27. 16:27:14
A Hullaszag R.t /V6/ Minden egyes elvetemült tagja, áldott húsvéti ünnepeket kíván minden Végzetúrnőnek és Végzetúrnak!
Dátum: 2016.03.25. 19:21:57
Ugye adott a lehetőség:
"- A kalandok során a kérdéseket a karaktered automatikusan jól válaszolja meg, és egyből olvasható a teljes kaland."

S erre gondolsz ahogy kivettem a szavaidból.

Nos, orvosolni csak úgy lehet, hogy írsz az ügyfélszolgálatra, ahol kéred ezen hiba mielőbbi kijavítását.
Dátum: 2016.03.25. 07:46:55
Nekem 3 Nap volt a rekordom.Eddig. Szóval, ha ebből indulok ki, akkor ma már új arcod lehet.