Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Domi

Oldal: 12345678910
Dátum: 2015.12.13. 08:49:50
Sajnos nem.
Kipróbáltam.
A miért,passz.
Dátum: 2015.12.11. 19:11:04
univerzum ládikó.
Kibontáskor mitől függ a tartalma?
Gondolok itt arra,hogy alacsony szinten "20.szint alatt" van csatlósom,esetleg lesz e benne mitokondrium?
Dátum: 2015.12.11. 07:43:41
Dozernek igaza van.
Pont TE szoktad osztani az észt,azzal,hogy mindenki azonnal akarja a sikert.

Ez a végletek játéka,mert vagy akkor vagy sikeres,ha fizetsz több ezreket vagy,ha nem csinálsz semmit.Köztes játékosoknak semmi nem jár,főleg nem vadászatért.

Miklós hibázott,hogy dobott egy csontot a vadászatért?
Dátum: 2015.12.10. 18:27:16
Kicsit meg vagyok zavarodva a dátumokkal
Valós dátumokat nem lehetne kérni esetleg más topikban az újításokat is feltüntetve? Elég zavaró ez a bizonytalanság az event kőrül.
Őskövet se merek venni.
Költési akció lesz e és mikor?
Volt Biholder szem ígéret is.
Dátum: 2015.12.09. 13:34:20
Csak meg jegyeztem,mivel én is szabadnapot vettem ki.
Van aki dolgozik,bár ezt a PÓKok soha nem fogják meg érteni.

Van egy 36 éves barátom.16 éve segélyen él.2 hét munkaviszonyt tud le igazólni.

Ő adja a tippeket a további segélyekért az érintet játékosoknak,akik életképtelenek anélkül.Holnap talizok vele,majd kifaggatom
Ha már a játék nem az észről,hanem a segélyről szól,szerintem lehetne újabb 15 segélyt behozni,hisz erre van igény.
Dátum: 2015.12.09. 12:23:17
Hagyjátok Miklóst,biztos új szocpolon dolgozik.

Biztos lesz a nyugdíjon kívül,13.havi nyugdíj és "kisebbségi azaz PÓK" segély is.Biztos lesz állat lelenc,ahol a PÓKOK egymás állatait cserélgetik,így újabb segélyt vehetnek majd igénybe.
Aki munkából nem képes megélni az vegye fel a segélyt.Aki dolgozik az szintet lép,előnybe kerűl,mivel egy 5 éves szocpókot szublazmával,már 40.szinten meg tudja verni.

Ez komoly és felelőség teljes munka,nem ér rá tartani a kiírást.
Idézet: Bíborhold - 2015.12.07. 11:55:23
Nem a szavak, hanem karakterek beszélnek. Hidd el Böszmeség tudja miről beszél, a legerősebb karakternek tartom(szinthez viszonyítva). Megszorongatni csak hasonló játékkal lehet. 2 év alatt értem utol, de elnáspángolhat amikor akar. Mégsem azon jajgatok, hogy levernek pedig mennyit költöttem a játékra. Simán eltudom fogadni, hogy vannak erősebbek. Hidd el én is harácsoló játékos vagyok a te szemszögedből nézve. Templomi pálcából csak 27db-om van. Sorolhatnám tovább, de felesleges. Nem akarom, hogy ne tudj aludni.
Javasold Miklósnak, aki nem lép legalább 10 szintet két befizetés között, az ne vehessen már az akcióban őskövet. Valamint a költs őskövet akcióban ne is vehessen részt. Nem az a kis platinából váltogatás teszi erősé a karaktert, vagy a kennelezgetés.

Az idő pénz. Ezt a mondást mindenki ismeri. A játékban eltelt idő, előnyt jelent. Ezt el kell fogadni.
Itt van _8._sz._ÁÉV 25-ös szintű végzetúr(V1). Mit csinál? Vadászik ésszel, és az idő neki dolgozik. Javasold Miklósnak, hogy a sajtolásért is járjon TP állat lépet szintjétől függően. Hiszen az nem járja, hogy valaki hetekig-hónapokig kennelezgeti az állatot és aztán sajtolja ki. Közben csak platináért vásárolgatja a napi ajánlatokat 0TP-ért.

Segítek Ő egy vadászpók.


Vadász PÓK nem létezik,de mindegy.

Alacsony szinten a templom tulajdonság pontjai közel 10%ot javítanak a karin.35 templomi pálca után a PÓKokat 20.szintig a sárba vernéd.Ezt át se gondolod,hisz 200.szinten mit ér 35 tulajdonság pont?Így vagytok a csatlóssal,Kennelel,stb....
0 Tp nem csak a napi rutinról szól,hanem egy rakat más dologról is.Kennel,mini eventek tömkelege meg hát ......
Amit én kérvényezek az logikus,még ha senki se érti.

Még csak nem is a sajtolás Tpéről beszélek.Nem az a gond,hisz az vadászattal jár!20.szintig annyi dologra kell költeni,hogy ha valaki sajtolásra megy,attól én nem sajnálom a sajtoló Tpét.A gond sokkal súlyosabb hibákról szól.

Bajnoki viadal ne az ingyen LÉről szóljon,ne ingyen tulajdonság pontról,hanem egy tényleges bajnokságról!
Elmész egy szinpla portyára,kapsz tapasztalati pontot,hisz cselekszel,tanulsz belőle.Bajnokságon a szint legjobjai csapnak össze,de nem tanúlsz belőle semmit.
EZ KISSÉ ELLENTMONDÁSOS.

Viszont aki halvérű,az olyan előnyhöz jut,ami mások ambícióját szétveri.
A tudás azon múlik,mennyi jutalmat kaszálsz,mennyit nyomkodod a kennelt,ez is tök normális.Erre lehet írni,lassan járj tovább érsz"Kicsit át költve a játékra ne csinálj semmit és te leszel a legtökösebb"

Ez csak egy dolog.Mini eventek őskö váltást is lehetne cselekvéshez kötni,hopp megint szereznének Tpét.Ja,de az nem jó,mert akkor gondolkodni kéne karakter fejlesztésen,hisz lépné a szinteket
AMIBE IGAZATOK VAN,SZOGD MEG HOGY JÁTSZ ÚGY,HOGY NEM CSINÁLSZ SEMMIT!
Tök logikus,csak én vagyok birka,hogy ezt nem látom át és nem tudok vele azonosúlni,akárcsak az a 18 ember akit a játékra ösztönöztem.

Mindezt hova írjam,ha nem a játék fejlesztésbe?
Feladom,bár 5 pontnál szoktam.
Legalább tudom miért pontozlak le.
Nem ok nélkül,valóban jól látod.

Te is ezt teszed,csak okod nincs rá.Akár a többi lepontozó 80%.
Tanulj meg olvasni.
1 levélre úgy válaszolsz,ahogy a másik 20 levelet el nem olvasod.

Ugyan olvasd vissza a 20 másik levelet,amit nem tettél és rá jössz a miértre.Minden olvasás tudatlan ezt teszi,így csináltok belőlem .... és a többi fórumozó,meg azért szíd,mert ugyanazt ismétlem,mint valami papagály.
Miért nem elég 20* leírnom??????????????????????????????????????

Mindig így lesz 5 pontom,mert 50.jére nem írom le ugyan azt.

Ha olvasnál tudnád,hogy a téma a kezdők és sikertelenségük,hiába költenek.
Ő bemutat egy profit,aki újra kezdte és mindezt úgy be állítja,mintha kezdő lenne,csak hogy engem lejárasson.Ezt nevezem hazugságnak.Eltért a témától,amit már 20* le írtam,hogy KOPJATOK LE RÓLAM,nem ÉN vagyok a téma.
Azért vadásznak,mert mindenki ezt ajánlja nekik a Fórumon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Ha hiszed,ha nem ők se csak az én véleményem nézik.Valamint unatkoznak.

4 éve alacsony szinten játszom.Hidd el tudom mit írok.

Dokikát ismerem.
Kb 2 eventtet csinált.2 fétist szerzett.Vadászatot kerüli,mint a tüzet.

Fél év alatt lépett 16 szintet.

Elhasznált minden templomi pálcát "ebben előnyben van,mert én 3at betartok" és volt annyi esze,hogy megvette a legértékesebb relikviákat."Császári kegy,ami alacsony szinten a templomot pofon egyszerűvé teszi,valamint a regeneráló kristályt,ami sokszorozza a nyerési esélyét az utolsó vérig viadalon"Láthatattlanúl vadászik".A karaktere jól átgondolt.

Magyarul kurtára nem kezdő.Húzza az időt,nagyon megválogatja mit tesz és mire költ.
Kiegésziti hasonló rablásokkal:
Te nyerted a csatát, jutalmad 1172 lélekenergia és 1 TP!

Engem legutobb megvert,mert régebb óta nyomkodja a kennelt "Olcsóbb szövetségbe lépett,mert kasztja ezt lehetővé tette" és a jutalom felvételt,valamint többet költött.
Költéssel nincs bajom.Vele sincs,jó játékos,de ez a 3 dolog"Több kennel,több pénz,több elhasznált templomi pálca" neki adta a bajnoki címet.

NEM AZT ÍRTAM,HOGY TAPASZTALT JÓ JÁTÉKOS NEM KÉPES nyerni,főleg ha kicsit rá költ!!!
De azt látom,hogy egész este azon gondolkodsz,hogy nem tudsz olvasni.Kb 20* írtam le.Azt is 20* írtam le,hogy tapasztalt játékos képes rá,de ha tovább tápolják a semmitevőket Dokika is bajba kerül,akárcsak én.

Amit szintén gondolkodás útján nem tudtál értelmezni,hogy a sebzés külöbségek végkép elveszik a kezdők önbizalmát,ambicióját.Hála a kennelnek és a szocpolnak.

Kezdőkről beszélek,akik képtelenek azonosulni a 0Tpés pókokkal.
Ha azt mondod kezdő,hazudsz!

Mindenki az azonnal nyerésről beszél.2 év 8.szinten biztos nyerés,persze.Ez a téma.
Mint írtam 13 kezdő játékosnak voltam,vagyok mentora.1 játszik most és az se érti,hogy 300 követ vett 4 hónap alatt,követi az utasításaimat,de sokat vadászik,jelenleg 37.szintű,de még se bír bajnokit nyerni,sőt úgy elverik,mint a lovat a nyugdíjasok.Eleinte csalózta őket,elmagyaráztam,hogy nem csalnak,csak ép 2 dologra szűkítik a cselekményt/Kennel és jutalom harácsolás/
Már neki is kezd tele lenni a hócipője és tőrlésen gondolkodik akár a másik 12.
Összesen 5 embernek küldtem ajánlást.4 felépett,nem tetszett törőlt.1 maradt,de az is feladta az általam említett okok miatt 47.szinten.
A karaktert 1000 féle képen el lehet rontani.Hiába látom el kismilliárd tanáccsal,ha pontról,pontra nem mondhatom el mit tegyen,mert akkor nem ő csinálja a karaktert.Azt meg végkép nem tudják megérteni,hogy ne csinálj nagyon semmit,mert megesznek a semmitevők.Ez a rendszer baromság!!!

MIÉRT VAN ERRE SZÜKSÉG és az,hogy rajtam kívül senki sem akar új generációt meg végkép nem tudom felfogni?

Szinpla matek.Ha játszik pl jelenleg 500 játékos.Évi 4 új játékos képes azonosulni a 120 új játékosból,ezzel a rendszerrel,de az 500 játékosból 24 beunja,az mit von maga után pár év alatt?
Csak én szeretem ezt a játékot?

Mindenki ugyan azt fúja,de a játék meg kiöregszik.

Mindenki azért hisztizik,hogy a klasszikus portya hasztalan,mert nincs játékos.Vajon miért?

2 szint kategóra a vészes törlés szempontból.Az eleje a kezdők számára lehetettlen küldetés és a 200 fölötti,mikor már nem tudnak magukkal mit kezdeni a játékosok.Miklósék igyekeznek a 200.szintűeknek folyamatosan új dolgokat kitalálni,de azt nem értem,hogy számukra legfontosabb az új generációval egyálltalán NEM foglalkoznak.Hagyják ezt a 0 TPézést és túl hízlalják a PÓKokat,ezzel gondoskodva arról,hogy még véletlen se legyen új játékos.Újra kezdő se nagyon.
Mindezt miért is? Pár halvérű játékosért?
Még mindig nem érted.
Nem kell hozzá gondolkodni,ha csak kennelt nyomkodsz és jutalmat zsebelsz!!!
Rosten accal le győztem olyan PÓKot,aki 16.szinten 100adik szintű csatlóssal és 2db 80.szintű állattal volt ellátva 1-2 éve.Csak húzta az időt,de nem értett a játékhoz.Egésége,mágiája magasan volt és gondolom szakikban se volt észkombány,de még is ritkán győzték le /CSAK NAGYON TAPASZTALT JÁTÉKOSOK/,mert a nyugdíj akkora bónuszt biztosított neki,hogy labdába se lehetett rugni egy kezdőnek,hiába költött rá.
Ez a jelenlegi rendszer alacsony szinten.

A játék pokoli komprikált alacsony szinten mivel a LÉ kevés és 1000 dologra lehet költeni TP meg ömlik.

Ezt spékelik meg a PÓKokkal,3 féle kategóriával (MULTIPÓK,SZOCPÓK,KLASSZIKUS PÓK).

0 sikerélmény és állandó sikertelenség.
Idézet: Turul77 - 2015.12.06. 12:57:12
A szövi közben elhalad mellette és az épület bónuszok is brutálisak lesznek a szintjéhez képest......
ez sem egészen igaz
ha nincs meg az átlag építése akkor csak az építésenek arányában kap bónuszt az épületekból adóan


Saját tapasztalatok:
S1. Ahoz,hogy SZBét tudjon pörgetni a karim,azzal kezdtem,hogy 1,4 Milliót építettem.14 szinten keresztül romboltam a statom és nem tudtam állatokat kennelezni,ha vadásztam volna többet,úgy 16.szintre kaptam volna szövi bónuszt.
PL:9.szintű PÓK 102.szintű állattal.39.958 építéssel közel azonos erejű szövetségi bónusszal játsza a bajnoki viadalt.14.szinten meg már .....
Ő kezdetektől Bónusszal játszott.

S5ön is voltak gondok az ép átlaggal évekig,a bónuszaik ott is kapták a PÓKok évekig,amit a most induló nem élvez ki.Csatlósaik,100.szintű állataik meg vannak.
De nem ez a téma.

Gondoljatok bele,hogy egy új játékos regisztrálás után mennyi információt kap,mennyit olvas,mennyit szív.Mennyit épít mire szövetségi bónuszokat kap.Szövetség találás se biztos,mivel egy kezdő nem tudja,hogy ép melyik klán aktív.Lehet inaktív játékosoknak írógat.
Mindezt a multizók bonyolítják.Ha csak érdeklődik nem feltétlen biztos,hogy azonnal költ.Azonban látván ellenfeleit meg teszi,jogos,hogy legyen kis különbség,tunig.A gond ezzel,hogy azt a határ amit az őskő segít alacsony szinten a PÓKok már baromi rég túl hízták.Azaz a játékos prémes alsónadrágba neki indul a viadalnak,bízván,hogy most kiadta a maximumot magábol.
Eredmény:
A csatában összesen 62 sebzést okoztál, és 436 sebzést kaptál.
Így úgy dönt,hogy ez a játék hemzseg a csalóktól és amúgy se ért belőle semmit,abba hadja.Ez megy évek óta.
Nézzük az újra kezdési motiváltságot.
Erről Miklós tudna mesélni,én csak annyit látok apad.Oka,hogy mindenki tudja,hogy ez mivel jár.Sok-sok vadászat,ami egy rakás kutyagumi karaktert eredményez,ha aktívan akar játszani.Mindenki elött nyitva a 0Tpés játék,csak kevés a halvérű játékos,így ez az opció kizárólag egy szűk PÓK kategóriának adott.

Amit ez az egész társulat,egy ember kivételével nem tud felfogni,hogy NEM MAGAMRÓL BESZÉLEK,hanem az utánpótlás játékosokról.Amit látnak kezdetektől az irreális.A játék nehézségi foka nonszensz egy kezdőnek.
Ne etessétek túl a PÓKokat,mert értelmetlen.Inkább mozgasátok meg,mert túl vannak hízva a kényelmes életvitelüktől.
A jelenlegi szövetségi bajnokságok tapasztalt játékosok számára még nyerhető a sok medál minusznak köszönhetően és az állatok elnyelésének rendbetételével,de kezdőknek lehetetlen.Ha ezt tovább fokozzátok még újra induló se lesz.
A lehetettlen küldetés,nem egyenlő az (az a gond,hogy erősebbet nem tudok megverni).Mindezt játéktematikai hibás kiskapuk miatt.

Ha költ rá.Oda teszi magát.A barátomnak volt mentora.Szinplán lehetettlent kértek a friss regglőktől.A válaszotok mindig vadász sokat,és amúgy néha ugyan nem tudáson múlik a bajnokság,de van,hogy a PÓK be unja,tehát lehet nyerni.
A büszkeségem már alapból sérti,ha csak olyan bajnokságot nyerhetek,ahol nincs ellenfél.
Nektek ez teljesen nórmális.

Akár az ősköves,ám normál ütemben halladó nem 10 szervert játszott játékos WS Szicpok,PÓK,MultiPÓK:

PL:Bajnokság végeredmény.

A csatában összesen 24 sebzést okoztál, és 436 sebzést kaptál.
Idézet: Offsboy - 2015.12.06. 11:46:16
FYI: Rosten fórumnéven végigcsinálta már ezt a cirkuszt év elején, rá tudsz keresni.


Igen.Ekkor modosították az állatok elnyelését.
Kellemetlen olyanok ellen küzdeni,akiket 1Hpéval lehet meg ütni.
Kennel korlátlanul állandó emelkedő elnyeléssel,azaz az állatok elnyelése nagyobb volt,mint a szinten elérhető MAXIMÁLIS SEBZÉS!!!

Akkor is mindenki hülyének tartott.

Most valóban újra kezdtem a vitát,mikor még SZB medállal is meg akarjuk tóldani.
Idézet: Emishi - 2015.12.06. 11:41:18
Akkor fordítok, mert elbeszéltek egymás mellett teljesen

Dominak nem az a baja, hogy valaki bajnok és jól játszik, hanem az, hogy 4 éve veri a pélót egy helyben és kiszed minden jutalmat a lehető legminimálisabb TP-vel, közben kennelezteti a dögöket. Bezsebel rengeteg bajnokit(ha fordit még rá annyit akkor SZB medált is). A szövi közben elhalad mellette és az épület bónuszok is brutálisak lesznek a szintjéhez képest.
Aztán jön valaki kezdő vagy újrakezdő aki esetleg beregisztrál és esélytelenül verik pofán. Persze, hogy kiakad az illető ez teljesen érthető, mert nem "fair" versenyben győzik le, hanem kihasználva a kiskapukat. Persze az ember használja ki nem erről van szó, de ezzel az utánpótlás ki van nyírva teljesen. Nem az a baj, hogy valaki többször lesz bajnok, hanem az, hogy ezt kvázi 0 befektetéssel meg tudja csinálni, mindenféle negatívitás nélkül. Lehet itt azt mondani, hogy jaj negatív statok, aki annyira fel van tápolva pont leszarja, hogy mennyi negatív statot kap


Istenem.
Köszönöm szépen.
Egy értelmes ember aki végre érti a problémát.
PL:Bajnokság végeredmény.

A csatában összesen 24 sebzést okoztál, és 436 sebzést kaptál.

Az ilyenektől bukott ki.4 ilyen mérkőzés után írta,amit idéztem tőle.Költött a játékra és úgy érezte erős a karaktere.
Ilyen csaták után ki csinálja tovább?
A téma annyi,hogy Miklós szabjon határt a 0Tpés játéknak.Értelmetlen és bosszantó.
Idézet: Faust0ne - 2015.12.05. 12:43:57
Hát én ezt nemtom értelmezni. Figy...nekem a legnagyobb karim 60-as. V5-ön rendszeresen indítok új karikat teljesen őskő mentesen. Ha gondolod neked adom a legújabbat tök ingyen. Van 8 bajnokija. Persze se fétis, se igazán magas szintű dög de általában így is jó eséllyel nevez. Az előző is ilyen volt, de azt már elajándékoztam. És lvl 30 alatti. Megértelek mert nehéz labdába rugni. Ki kell használni kőkeményen az eventeket és minden apró lehetőséget. De ha ingyen játszol akkor ez a minimum. A régebbi érában sokkal nehezebb volt labdába rugni. Igaz nem volt ekkora erőkülönbség prém és nemprém között, de a klasszikus pokok kőkemények voltak. Majd 2 évbe telt mire az első viadalt sikerült megnyernem. Most azért ennél sokkal jobb a helyzet szerintem. Sokkal több alacsony szintű lehetőség van. Persze még mindig kevés, de lényegesen több. Az igazság az ha megkapná a portya tp-t a viadalért nem igazán lennének kisegítve az újak. Érdekesen hangzik és nem ellenzem, de szerintem felesleges. Minimális lenne az a tp amit a tulikért cserébe kap. nem hinném, hogy a vezetőség programozásra méltatna egy ilyen kaliberű fejlesztést. Hol van benne a bevétel? Próbálj olyat kitalálni amiből Lanmafiú és Offsrác is képes nyerészkedni. DE a legjobb az lenne, ha csak ők tudnának belőle profitálni. Az a tökéletes fejlesztés! Jó nem..ez pofátlan volt na. Minimum olyannyira mint azt mondani, hogy ki a fenét érdekelnek azok akik kevesebbet vagy nem költenek a játékra? Attól még a az igazán sokat invesztálók maradnak és versengenek egymással, ha ezek a kis suttyók bele is unnak a játékfejlesztési tendenciákba...Ámen. Jajj már megint csak a kritika megy nekem is..megyek is magamba szállni. (--_--)


Szia érdekes válasz.
Gondolom a 8 medálod Látondi Zan és Zanti Rumivác ellen volt,illetve mivel a PÓK beunta a játékot,így egy két farm accal is küzdhettél.
Igen egyre tőbb az inaktív PÓK.Én 2 hétig se bírnám azt a játék tempót,nem hogy évekig.
Nekem 4 van 17.szinten,3 ebből PÓKtól.
Nem érdekelnek a farm accok.Tesztelem a játékot alacsony szinten a téma a tapasztalat.
Vadászat nem megoldás.
Azért adod át,mert egy rakás kutyagumi.Nekem is van 2 ilyen accom S5ön és S6on.Medáljuk is van,mert senki nem nevezett a szinjükön.Ez a mázli medál.Nem is értékelem semmire.Ingyen neked adom.Egyik nagyobb vadász,mint a másik,pont annyit is érnek.

Arielt én nagyon kedvelem.Segítő kész,rendes nő.Azonban a játék egyik fő szponzora,így igazán nem tudja,hogy mi a problémám.Őt nem tudom meggyőzni,főleg 264.szintről visszanézve,foglama sincs róla.
Álltalad említett 2 tag,mert az önteltségtől úgy sem látja át a gondod,csak Miklós érezheti a gyér anyagi bevételt alacsony szintről és az érdeklődés vissza esését.
"Mindenki boldog itt a fórumon a 120.szintől lévő karaktereivel és képtelen értelmezni a problémát"

Lehet azért,mert 246.szintű.

Megszoktam,hogy nem értelmeztek,csak valami ...... dolgot kiröhögtök és lepontoztok.
Magyar szokás,hogy amit nem akarunk át gondolni,azt nem is fogjuk,inkább kiröhögjük.

Pontoz le nyugodtan,nem lepődök meg,ha 5 pontom lesz.

Én is megtettem,hisz elmagyaráztam a levélben,hogy 30.szintig vannak a szocpókok,afölött pedig a klasszikus PÓKok,akik szintén húzzák az időt,de legalább portyáznak.
Oldal: 12345678910