Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Szóval mostantól erre számítsunk?
Kaptok valamit, ami nem az, amit kértetek, de cserébe lehet fizetni?
Miklós, most volt őskő-áremelés, Prémium-áremelés...
Kitartó játékos vagyok, és még fizetek is (noha nem annyit, mint páran talán). de ebben nem látom, mit kapok, mit tettetek. miért is fizessek pluszban.
És külön nem értem, miért kell kitiltani azt a külfi-kombót, amit kb. a játékosok 80-90%-a használ...
Dátum: 2024.02.02. 17:00:24
Az adatlapot még mindig nem lehet átírni-módosítani.
Dátum: 2024.02.01. 20:37:48
A Végzet Verme indulásakor a medálok törlődnek.
Mindig csak egy lehet, vagyis most újra meg kell szerezni.
Tehát még egyet nem tudsz szerezni, csak egy újat, amit a VV jutalmainak kiosztásakor kapsz majd meg (a következő VV indulásáig).

*A válasz temészetesen tsebynek szól
Dátum: 2024.01.29. 16:54:48
A meghirdetett szavazások nem látszanak a Szövetség/Szavazataimnál; illetve nem lehet szövibe jelentkezést elküldeni (ez még hétvégi infó).
Dátum: 2024.01.25. 17:58:40
Az esszenciakonvertálás sem okés elsőre.
Dátum: 2024.01.20. 12:33:22
Játszom pár éve, és valahogy kialakult nálam, hogy nem illik másokat napi egynél többször támadni.
Tartom is magam ehhez.
Viszont illik kulturáltan megnyilvánulni, pláne a fórumon, sokak előtt.
Ehhez szintén tartom magam.

Oké, te Lacesz, mondanám, hogy igazad van, ha igazad lenne - de nincs, hisz erre nincs szabály.
De ha csak sírnál, még azt is elviselném, minthogy a nyelvünket gyalázod amiatt, amire okod sincs, hiszen aki prémes, nem csaló - bár azt hiszem, neked úgyis fölösleges magyarázni bármit is.
Van egy problémád, amit nem vagy képes megoldani, oldja meg valaki helyetted? Komolyan???

Sok szó van a magyar nyelvben, én kérek bocsánatot Arany Jánostól, hogy te azokat használod csak, amelyikeket.
Részemről ebben a témában ennyi, köszönöm!
Dátum: 2023.12.19. 17:44:17
Hülye vagyok, amiért reagálok, mert megint lepontoztok , és kiosztotok - pedig csak segíteni akarok.

Amit írtam, nem ismétlem, de a lényeg a verem. Ha vermezel, van sütid.
Az okos játékos tartalékol és gondolkodik; helyesebben tartalékol, mert gondolkodik. Nem hiszem el, hogy bármilyen szintű (nyilván 8. feletti) kari, ha a Landin el is költi a sütijeit, nincs neki annyi (akár csak havi egy veremből), hogy ezekből megalapozza a hűség útjai épületeit - pláne, ha lerabolják, és józan ésszel számít rá, hogy néha kellhet hirtelen több LE.
(Várom tapasztaltabb játékosok megerősítését vagy cáfolatát erre!)

A befizetést arra értettem, hogy ha jó az infóm, annak, aki nem fizetett be a Hűség alatt, 34 tókenje van, plusz 25, ha tudta maxolni az építést. Vagyis esélytelen fétisre - nem azért, mert rosszul játszik, hanem mert nincs erre pénze. Nem azt mondom, hogy a pénz az észt pótolja, hanem azt, hogy pénz nélkül is lehet ésszel játszani, mégis lemarad(hat)sz a nagy halról.
De aki nem fizet be, annak muszáj ezt elfogadnia (sajnos).
Dátum: 2023.12.18. 18:56:49
Hiányzik egy tókenem most, de jön 25 a jutalomfából.

Ez az event nem szintről szólt, hanem csak arról, hogy egyszer fizess be a 100 nap alatt.
A relikkuponos építés az elején "izés" volt, de most 3-4* annyi kuponom van, mint volt - maxos épületek mellett.. szóval...

Igen, ez "izés" volt az elején, de a végére okés lett (és megértem, ha valaki nem fizet be, de akkor ne is várjon sült galambot)

Szóval nem, ez nem szint- hanem befizetésfüggő volt. Vadászni-vermezni mindenki tudott, csp mindenhonnan kinyerhető, és a végén még ingyen is jöttek a kuponok.

Miki néha mellényúl (lásd 10 kő prémium) - de ebben itt most nem.
Dátum: 2023.11.08. 16:54:19
Most, hogy aki nyomja, annak folyamatos a csp-hiány, nagyon cool ez a tojásmelegítő...
Dátum: 2023.10.31. 19:55:54
Nem, a verem sosem ad minieventes cuccot.

Nem is ezért szeretjük.
Dátum: 2023.10.22. 14:40:22
Pár megjegyzés (az új felvetésekre).

A tókenekhez egyértelműen, mindenképpen kelljen a „rendes” támadás; a „gyakorló” legyen tényleg gyakorló („tókentelen”) ; sőt, mi lenne, ha (mondjuk) záloggal 80, anélkül 100 támadás 6 tóken; záloggal 160, anélkül 200 7 tóken? (Nehezítsük a tervező dolgát, ne könnyítsük; vagy, Amanda, nem ilyen reformban gondolkodsz?)

Holtverseny.
Győztes (4) pont mindenkinek – új lehetőség a bundára, alapból elvetendő javaslat szerintem. (Mezőfelosztás, taktika sem kell, és pipa a 4 pont, ezt nem kéne szabályba tenni.)
Egyébként, igen, kedvezzenek a soktagú szöviknek. Sok év egy jó szövit felépíteni, pláne megtartani; nehogy már egy háromtagú arasson…
A győzelemszám tényleg nem ideális, de szerintem az egyetlen lehetséges opció a holtverseny eldöntésére (indok az előző mondat).

Összegezve.
Az SzB fejlesztése nem hülyeség, de
1. a „vakon lövés” (ne látszódjon, ki az ellenfél – régebbi felvetés)
2. Holtverseny helyett bunda(lehetőség)
3. Tóken a semmiért, cserébe vasárnap „taktikázás”…
Ez nekem mind olyan „izé”.
Amanda, van más a tarsolyodban?
Tényleg vevő lennék értelmes, érdemi javaslatra – de; ugye, nem csak én olvastam úgy a fórumot, hogy egyetlen felvetésedet sem támogatta senki?
Dátum: 2023.10.12. 18:44:08
Tényleg-komolyan.

Tudom, azt írtam, hogy befejeztem - de, komolyan, idejön egy félnyaras fecske, hogy legyen olyan az szb, amit ő nyer meg, mert a mostani szabályok nem jók... (Szóval, igen, b***za a csőröm)

(Csak mellékesen - tudtommal a gyakorló 5* nerm ad tókent; és igen, nyertünk 26 bajnokságot és 50+ hetet egyfolytában - és azt is tudom, hogy bár te kérted, továbbra is a saját marhaságodhoz fogsz ragaszkodni...)

Nem mellékesen, most közlöd, hogy mi is az, amit akarsz, és Miklós jóváhagyta.
Miért nem egyszerűsíted le - csak ti nyerjetek, és akkor nem fogsz panaszkodni. (Jogos, érthető, kezdhetted volna ezzel, sokak idejét raboltad hiába)

Kérted, kik reagálhatnak. Szerintem benne vagyok a szórásban.
És szerintem, ez sem fog érdekelni, és meg fogom bánni, hogy hozzászóltam.

Ugyanígy semmibe veszel. ahogy eddig is.
Ez eddig sem érdekelt, de az szb-t megmenteném az önjelölt forradalmadtól, csak ezért írtam újra, ígéretem ellenére.
Dátum: 2023.10.11. 19:47:47
Bár beszéltünk erről (és hasonlókról) párszor privát, nem figyeltél rám, és eldöntöttem, nem is írok többet; mégis kivételt teszek, ha már nagyobb nyilvánosság felé nyitsz.

Először is: a szabályok szerint nektek 2 pont járt volna, ti hármat kaptatok. Nem nyúltak bele, megmaradt a 3 pontotok, szerintem fair lett volna írnod az ÜSZ-re, én többször megtettem, ha gond volt a mezőegyenlőségnél, akkor is, ha pontot buktunk emiatt. Mivel mi így is-úgy is nyertünk, nem írtam, nem akartam belefolyni, ez MVP számomra.
Ami a szerencsefaktort illeti, amin mindig lovagolsz; meg azt, hogy 5 napot számolsz – újra elmondom – nem 5, hanem 6 nap után osztják a pontot. A taktika része az első nap is, nem szerencse: ismerni kell az ellenfeleket, jól kitalálni a nyitónapot is. Aki az első nap kis mezőkkel esetleg sokat visz, megkockáztatja, hogy utána mindenki ráugrik, és a végére utolsó lesz. De van ahol ez a taktika, lehet ügyesen csinálni (ahohy pl. az Illu szokta)– de jó ellenfelek ellen általában bukta, nem nyerő.
Tehát, semmiképpen sem szerencsefaktorról beszélünk az első nap kapcsán, nem értem, miért mondod, hogy 1 nap szerencse, 5 nap taktikai rész…
(Kedvenc idézetem egy fociedzőtől: „Az első három bekapott gól összezavarta csapatot.”)

64 bajnoki címmel a hátam mögött (ezen a világon, volt pár a többin is, de azokon már nem játszok) talán releváns, amit mondok, mindenesetre kitartok emellett.
Újfent ismét javaslom, fogadd meg végre a tanácsaim – a játékot úgyse tudod megváltoztatni: tanulj, és hozd ki a legtöbbet a szabályok szerint. Ügyes vagy (sőt, annál is több), menni fog ez.

(A csatárok sem kapnak dupla széles és/vagy magas kaput, csak mert „bement volna, ha…)


A fórumon erre többet nem reagálnék, de aki privátban ír, és nem csak veszekedni szeretne, azzal szívesen vállalok vélemény-ütköztetést.
Dátum: 2023.09.15. 19:50:23
Naponta jön új deki.
Dátum: 2023.09.15. 19:46:49
Szerintem jó, ha közben kaptál egy tojást.
Dátum: 2023.09.12. 20:02:49
"A Hűség útja esemény alatt ha legalább 2000 Ft-ért vásárolsz őskövet, megkapod a Hűség emblémáját (de csak akkor, ha a befizetésért nem kapsz valamilyen akciós csomagot is)"

Ollé?
Dátum: 2023.07.31. 15:36:14
Érdekes felvetés.
Bár én azon gondolkodnék inkább - ha még lenne v1-en karim, - hogy hirtelen hogy lesz egy másfél éve egytagú szövi szb-képes, miután valaki felveti, hogy "csinálj magadnak még két karit".
És miért nem csendben történik minden, miért nyilvánosan a fórumon?

Ja, nem, csak megnéztem a kedven Mel Gibson-filmem, az Összeesküvés-elméletet.

Szerintem jó film.
Dátum: 2023.07.05. 14:45:59
Rejtvény van, jutalom nincs.
(Nekem autoválasz van, szóval csak azt látom, hogy jutalom nincs...
Dátum: 2023.02.14. 15:11:16
"Sajnos a leállás miatt a szövetségi háborúk utolsó köre sem futott le. Baratyot kérdeztem, hogy ez mit fog jelenteni gyakorlatban. Holnap délben indul az új kör, viszont az előző körért a pontok, végeredmények sajnos nem íródtak be, ezeket nagyon sajnáljuk, de pótolni sem tudjuk utólag, az elmúlt heti kör most újra meg fog ismétlődni, de lehet, hogy más csoportokkal."

A 2. kör fut, nem az első ismétlődik, minden szövi nulla pontos. (v3)
Dátum: 2022.12.13. 20:07:02
https://prnt.sc/Dx9VxcRgo5ee
https://prnt.sc/Vzt2aGijeXTz
?