Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dreams

Oldal: 1
Dátum: 2018.04.24. 07:37:41
Melxikország zászlajában van sárga szín?
Ilyen kérdést el lehet fogadni?
Dátum: 2016.07.23. 18:25:28
Sziasztok Valaki megtudja mondani mire jó, vagy mit lehet kezdeni a keszontörmelékkel?
Dátum: 2015.09.18. 21:20:31
Kis csemege a hétköznapi dolgokról
A kérdés átengedők részéről, már fogalmam sincs mit gondolnak a saját szabályaikról.
Ezt a 3 kérdést kaptam egymás után.
Azon gondolkodtam mint hétköznapi ember pontosan ezekről beszélgetek a napjaim nagy részén .
Olyan szinten foglalkoztatják az átlag embert hogy reggeli mellett közgazdaságtant olvasva, (pentánsavat) fogyaszt, és (endocitózi) valami egyéb semmilyen szakterületet nem igénylő tudományokat.
Mi az endocitózis?
Bekebelezés
Bomlás
Latin tánc
Egy bonyolult történelmi fogalom

Az endocitózis az a folyamat, melyben egy sejt a környezetében található makromolekulákat, oldott anyagokat, szilárd részecskéket bekebelezéssel felveszi.
Melyik fogalom nem része a közgazdaságtannak?
Mikroökonómia
GDP
Rezervációs ár
Mikroökológia

Hogy hívják a pentánsavat más néven?
sósav
valériánsav
kénsav
oxigén
pentánsav
(valeriánsav, propilecetsav)

C5H10O2, CH3(CH2)3COOH
A karbonsavak homológ sorának ötödik tagja.
Dátum: 2015.07.16. 12:22:20
Ha lemondasz a kérdés feltevésről hanyad részét kapod meg a lélekenergiának?
A felét.
Az ötödrészét
A negyedét
A harmadrészét.
Milyen kérdésről mondok le?
Milyen LE.- nek a "hanyad" részét kapom meg?
Dátum: 2015.05.05. 22:43:47
Sziasztok
Szoktam mondani nincs rossz kérdés, csak rossz válasz.
Így felteszem az én "okoskodó" kérdésem.
Van néhány cuccom amivel nem tudok mit kezdeni, Pl. kútgerjesztő Nem olyan karakter vagyok.
Lehetne a jövőben az ilyen tárgyakkal mást is kezdeni, mint az eleve elrendelt cél?
Pl, felhasználni platina szerzéshez. vagy más csere tárgyhoz.
Üdv. Dreams
Dátum: 2014.08.06. 22:22:01
Melyikük nem volt"Nyugat"-os kölő?
Gyóni Géza
Tóth Árpád
Babits Mihály
Kosztolányi Dezső
Szerintetek mi az a kölő?
Mert ha a fenti urakra gondol akkor, nagy a valószínűsége hogy ők minimum költőnek vallották magukat egyéb más fontos érdemeik mellett.
Lehetett volna így is Kérdés: mi a kölő
-Egy állat ami tojással szaporodik, azaz egy fajta madár
-Kerékpár tartozék, amit valahol falun így mondanak (küllő)
-Egy kérés Szegeden, csak egybe írva, Köl Ő
-Esetleg egy új szleng az égtájakra, jelen esetben a Nyugatra
Sajnos sok ilyet látok felkínálva nekünk
Üdv
Dátum: 2014.07.28. 13:49:23
Sziasztok!
vettem liciten egy fertőzés csökkentő valamit, (50%) al. 17 % on volt a fertőzésem. Most a megvett cuccnak köszönhetően 50% lett.
Már az sem érdekel hogy mennyibe került. Az a 33% csökkentést akarom visszakapni. Túl sok EL-be került eddig. Ami rosszabb Még több LE lenne ismét visszacsökkenteni.
Segítsen valaki, hogyan hozható helyre. Tanács vagy cím
Köszönet minden segítségért
Dátum: 2014.07.26. 19:45:18
Azt még hozzátenném, hogy ezekhez társul még az a LE amit azért a 33% csökkentésért fizettem.
Valóban nagyon dühös vagyok
Dátum: 2014.07.26. 19:39:52
Ilyen nincs!
A liciten vettem egy fertőzés csökkentés cuccot.
50%- al.
A fertőzésem 17% volt megnyertem a cuccot most 50% akkor mi 17 -ről min. 8% kellett volna hogy legyen. Azért ez már aljasság.
Fizetek valamiért hogy jobb legyen. erre a kedves játékmesterek visszaviszik 50%ra.
Legalább lettek volna annyira gerincesek, hogy hagyták volna meg a helyén ahol volt.
Hogyan lehet olyan valamit megvenni ami ront valaki helyzetén.
Van valakinek ötlete vagy bármilyen segítsége hogyan lehetne visszacsináltatni. mert ez a húzásuk igencsak dühöngésre okot adó cselekedet volt
Hol kerül megrendezésre a 2010-es futball világbajnokság?

Japán
Dél-Afrika
Uruguay
Franciaország
Szerintetek milyen évet írunk?
Ennyire nem figyeltek, pedig már jeleztem hogy újabb vb is zajlik
Tedd fel ezt kérdének inkább.

Nekem is azzal van bajom, de már ezt is jeleztem. Mindenkinek az a nehéz amit nem ismer. Sok-sok olyan terület van amit nem ismerek, illetve nagyon sok olyan terület amit mélységében is ismerek. innentől kezdve mindenki elé kerül olyan kérdés amit ő nem is ismerhet és a legbutább elé is amit csak ő ismer. De ettől még nem érthető számomra mitől lesz az elbírálók szerint átengedésre érdemesnek nyilvánítani. Ez van. Már nem is gondolkodok abban, hogy kérdéseket tegyek fel.
Azonban ettől még inkább zavar a hozzáállásuk
Dátum: 2014.06.19. 13:59:34
Hol kerül megrendezésre a 2010-es futball világbajnokság?

Uruguay
Dél-Afrika
Japán
Franciaország
Kedves elbírálók. Többedik olyan indokkal elutasított kérdésem után hogy ez volt már vagy más mondva csinált válasz után már nem is teszek fel kérdést úgy is találtok ki valamit
Azért az böki a csőröm hogy valamiért sorozatban találkozok hibás, bugyuta, vagy ahogy ti fogalmaztatok néhány kérdésemmel lexikális tudást igényel ezért nem tettük közzé, betesztek ilyeneket mint ez is.
Tegyétek fel magatoknak a kérdést milyen évet írunk? Illetve a csapból is a jelenlegi VB. zajlik
Sziasztok!
Sokáig gondolkoztam írjak e. Van e valamilyen értelme.
Most is csak magamért lehet nem is olvassátok el.
A magam részéről nem a kérdésem feltevésével kapcsolatban panaszkodom. Mindig törekszem értelmes kérdéseket feltenni.
A problémám az, hogy olyan indokkal nincs átengedve, hogy ezt a kérdés már más feltette. Érdekes lenne ha ennyi kérdés közzül nem találkoznánk hasonló kérdéssel.
A magam részéről több olyan kérdéssel is találkoztam már, amit más formában már feltett valaki. Ami az előző okfejtésem miatt érthető is.
Ezért nem tudom indokként elfogadni, hogy ez a kérdés már szerepelt. Ugyan is akkor ebben a megfogalmazásban szerintem több kérdést nem is nagyon tudnánk feltenni. Ugyan is az adatbázisotokban minden témakörben ezernyi kérdés van megfogalmazva.
Volt olyan kérdésem amit azzal utasítottatok el mert túl speciális, Azt gondolom aki a kérdésekre válaszol azoknak fontos hogy érdekes, ötletes és sorolhatnám kérdéseket lásson. Sokszor találkozok és valószínű mindannyian olyan kérdéssel amiről még soha sem hallott. Így nem értem mi a speciális egy kérdésben.
Nem szaporítom tovább, de az biztos ,hogy a kérdéseket mindenki a saját gondolkodása szerint teszi fel. Biztosan állítom, hogy egy kérdéssel sem találkoztam azok közzül amiket a kérdéseim közzül elutasítottatok. Pedig van már néhány válaszom. Így azok kérdéseit is el kellett olvasnom
Az biztos, hogy az én megfogalmazásomban eggyel sem találkoztam.
Miközben sorozatosan átvannak engeve sokkal speciálisabb, betegesen hibás kérdések.
Lehet nem is válaszoltok, de megmutathatnátok azokat a kérdéseket az elutasítással mellékelve a legközelebbi elutasításotokkor a megnyugtatá kedvéért
üdv mindenkinek aki szereti a kvízt
Oldal: 1