Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.10.31. 10:04:40
Valami csillog a víz mélyén című kalandnál nincs tartalom
Dátum: 2009.10.30. 15:42:21
nem tom, nekem "nyuszi hozta" érzésem volt
Dátum: 2009.10.30. 15:03:07
"Egy régi tartozásunkat róttuk most le. A Zarknod ébredése esemény során a 3-mas világon a másik kettőtől eltérő képletet alkalmaztuk a játékosok jutalmazására, ami bizonyos játékosokat hátrányosan érintett. Ezt a csorbát most kiköszörültük, kiszámítottuk az 1-es világ képlete alapján is a jutalmat, és a különbözetet plusz tulajdonságok formájában jóváírtuk azoknak, akik korábban kevesebb tulajdonságot kaptak."
Dátum: 2009.10.30. 11:06:40
hopp, még ezt se mondták nekem
köszönöm a segítséget

Edit: Endyrnek is
Dátum: 2009.10.30. 11:02:08
A futár
Az illúzió eloszlik; egy sebesült férfi fekszik előtted – éppen csak nem botlottál el benne. Ahogy jobban megnézed, hordád jelvényét látod a ruháján. Motyog valamit, de annyira elhaló a hangja, hogy nem érted mit mond. Ha nem teszel valamit, itt hal meg melletted. A sebkötözés nem elég gyors módszer, kénytelen leszel beletölteni egy gyógyitalt.
Nincs nálad gyógyitalt, kudarcot vallottál.


Gyógyitalok
2 db sárga gyógyital
ében kehely
torta

Beállítások:
A gyógy- és varázsitalok használatánál a lehető legalacsonyabb szintűt használod, és azt, amelyik csak lélekenergiába kerül.

a sárga gyógyital miért nem felelt meg a feltételnek?

plusz elírás: nincs nálad gyógyitalt, kudarcot vallottál
Dátum: 2009.10.30. 09:29:27
Idézet: Ariel - 2009.10.30. 08:15:57
Én is google chrome böngészőt használok és kifolyik a szemem a rikító lilától.

detto, iszonyat rosszul olvasható és szembántó Chromeban

már javítva, köszönjük
én így kerestem rá...


öö, tényleg nem ismerem, hol, mi, ki ez?

megtaláltam: Ellery Queen: A sokfarkú macska
Hát, a kérdésed rossz volt, innentől sajna ez egyértelmű.
Szíriában, Iránban vagy Örményországban az eget, a mennyországot jelképező kék a gyász szín.
Semmit nem tehetsz, a védekezésnek egy kivédhetetlen módját választották, döntetlen lesz a háború.
tényleg
Tök jó kérdés, egy-két dolog:
a kakaóbab formája alapján készült, de az üveg maga nem olyan alakú
Coca-Cola kötőjellel írandó.

Érdekes téma szerintem
Dátum: 2009.10.28. 15:18:15
Érdeklődni szeretnék, hogy az ősköves italok vásárlása direkt napi 1 db és nem 8 óránként egy a v4-en?
Dátum: 2009.10.27. 16:50:26
Az a meglátásom, hogy arra akart utalni hogy neki jobban tetszenek a negyedik világon vívott háborúk.
Dátum: 2009.10.27. 16:08:44
Matika, javítsd ki a hsz-ed légyszíves, tönkre vágta a topicot...
mibőlt
és vagy Spanyol Királyság vagy spanyol királyság
Dátum: 2009.10.26. 13:08:27
örülök, hogy részedről befejezted
ha már el sem kezdtük...
Dátum: 2009.10.25. 12:06:37
Hmm, nálunk is volt óra visszaállítás
Mi is kérünk egy epikust pluszba
Plusz epikust mindenkinek!!!
Vagy vegyük lejjebb a szerver kritériumot eggyel, kelljen csak 49, így is közelebb lennétek a végéhez eggyel.


Komolyra fordítva a szót, elég durva kérés egy a szerver megnyeréséhez szükséges jóváírás, egy olyan esemény következtében, ami mindenkit egyaránt érintett.
Dátum: 2009.10.22. 14:02:04
lehet egyszerre több beidomított állatod is, a vezetőképesség szakértelemtől függő számú, hogy harcban is többen tartsanak veled, hordázás szakértelemre van szükséged, amihez akadémia épület szükséges
nincs v4 kvíz külön, minden kérdés egy kupacban van